4 Dodaj opinię
counter
4 109 181 5 1

Opinie o SEOmotive - Certyfikowani Specjaliści Google

Malarnia Mularczyk Gorzów

Polecam firmę. Współpracujemy od ponad 3 lat, moja malarnia proszkowa w Gorzowie wyświetla się w topach prawie po każdej frazie.

Blanka Planerka Ślubna Poznań

Jestem wręcz zobowiązana pozostawić kilka słów o tej firmie. Współpracę rozpoczęliśmy dokładnie 2 stycznia 2019 - zleciłam im wypozycjonowanie mojej firmy na teren Poznania i Piły. Firma ta została mi polecona przez znajomego, który prowadzi kancelarie prawną w Pile. Piła dla mnie nie jest bardzo istotna, ponieważ wiadomo jest mniejsza od Poznania, mniej klientów. W każdym razie po 2 miesiącach moja firma była w topce na Poznań, a po 3 miesiącach w Pile. Bardzo sie cieszę z tego, jestem miła zaskoczona, że tak sprawnie to poszło. :)

Auto Komis Filip Strzegom

Auto Komis Filip P.P.H.U CHODÓR GRZEGORZ Armii Krajowej 71 58-150 Strzegom NIP: 8842317782 Z Firmą Seomotive.pl współpracujemy od września 2017 roku. W ramach współpracy została dla nas stworzona strona www oraz wizytówka Google, która do dzisiaj zebrała ponad 170 opinii oraz zajmuje czołowe pozycje w wyszukiwarce Google. W naszej branży, szczególny ważny jest wizerunek Firmy, dlatego w ramach aktywnej współpracy agencja Seomotive.pl ma za zadanie komunikować się z naszym Klientami, pozyskując pozytywne opinie, a w przypadku pojawienia się negatywnych, zakańczać spory w sposób polubowny. Jest to dla nas sprawa niezwykle istotna – a agencja seomotive.pl, z tego obowiązku w pełni się wywiązuje. Do chwili obecnej nasza firma została zaopiniowana w Google 171 razy uzyskując średnią 4,4 – jest to najlepszy wynik w naszej branży w promieniu 150km. Reasumując, jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy. Główne założenia zostały wypełnione przez agencję z nawiązką. Wobec tego, w pełni świadomie możemy zarekomendować firmę Seomotive.pl do współpracy każdemu, komu zależy na widoczności w Google oraz perfekcyjnym wizerunku. W razie potrzeby z przyjemnością potwierdzę tę rekomendację telefonicznie. Z pozdrowieniami, Grzegorz Chodór

Tak28Nie
AnnaFarm Warszawa

Z nowym rokiem pierwsza pozycja w Google. Polecam z całego serca. Dla potwierdzenia: termometry warszawa, laktatory warszawa, inhalatory warszawa. ???? AnnaFarm Sklep Medyczny - to my. :)

Tak12Nie
Pomoc Drogowa Holowanie 24H Opole

Pan Bartek poprosił mnie o podzielenie się swoją opinią i robię to Z PRZYJEMNOŚCIĄ. Już prawie rok współpracujemy razem, od samego początku współpraca przebiegała obiecująco. Prowadzę pomoc drogową w Opolu i okolicach. Zależało mi na tym, żeby wyprzedzić jednego z naszych konkurentów (:D) w pozycjach Google po frazie "pomoc drogowa opole". Od dłuższego czasu jesteśmy na pierwszy miejscu - a znaczka SOS nie ma nikt oprócz mnie. :) Czołem! :)

Eli Nowy wpis
@Pomoc Drogowa Holowanie 24H Opole

Co się stało, że Pomoc Drogowa jest teraz na 5 m-cu? współpraca zakończyła się?

Dojazd Nowy wpis
@Eli

Najwyraźniej tak. :)

Aleksandra Nowy wpis
Nazwa działu: IT

Polecam z całego serca firmę Seomotive. Kompetencja, rzetelność , szybkość i efekty. Jestem w top 3 w Krakowie prowadząc Kancelarię Adwokacką. Polecam także mojego opiekuna Klienta Pana Filipa Szaumkesel za stały kontakt, błyskawiczne odpowiedzi na maile i telefony, cierpliwość i wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Pan Filip dba także o efekty współpracując z działem technicznym Dziękuję serdecznie Adwokat Aleksandra Wojciechowska polecam i będę polecać.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie SEOmotive - Certyfikowani Specjaliści Google?

Edward

Widzę tutaj dużo zadowolonych klientów firmy Seomotive. A jak wygląda ta firma z perspektywy pracownika? polecacie współprace?

Tak5Nie2
Anonim
@Edward

Nie :)

Kati

Super firma. Polecam w 100% Wszystko na plus!

Tak1Nie1
Anna
@Kati

Może chociaż Twoja opinia, to komentarz pracownika SEOmotive? Czy też wypowiadasz się jako klient? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Tomasz

Dziękuje za wyrozumiałość ws przełożenia płatności w czasie tego ogromnego kryzysu. Firma uczciwa i dbająca o swoich kontrachentów

Malarnia Mularczyk Gorzów

Joanna Gardyńska KAFEL

Zakres współpracy: Obsługa i pozycjonowanie wizytówki Google Z Agencją SEOmotive.pl współpracujemy nieprzerwanie od 2016 roku, obecnie podpisaliśmy trzecią umowę. Od początku zawarcia umocy, współpraca przebiegała w sposób wzorowy. Mój Specjalista, Pan Mateusz Chojnowski obsługuje nas w sposób rzetelny oraz z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Ogromnym atutem jest również stały kontakt z Panem Pawłem Siadaczka, który jest współwłaścicielem agencji. Po kilku latach aktywnej współpracy z całą pewnością stwierdzam, że wybór Agencji SEOmotive jako Partnera Biznesowego było doskonałym posunięciem. W związku z powyższym, z całą odpowiedzialnością polecam Agencję SEOmotive jako firmę rzetelną i godną zaufania. Pozdrawiam, Firma Kafel Joanna Gardyńska

Anna

Wiele osób i firm poleca w komentarzach firmę SEOmotive - wygląda na to, że większość z Was jest zadowolona z usług przez nią świadczonych. A jak zadowolenie klientów przekłada się na atmosferę panującą w firmie, warunki pracy oferowane pracownikom? Napiszcie proszę!

ROKMA KRZYSZTOF ROGALA

Niniejszym potwierdzam udaną współpracę z firmą SEOmotive w ramach, której jestem wyświetlany w Google na pierwszej stronie. Profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w obsługę mojej firmy zaowocowało wymiernymi efektami. Obecnie jestem liderem w branży wykonawstwa balustrad szklanych w promieniu do 100 km od siedziby mojej firmy. Obecnie, każdy Klient bez trudu może odnaleźć moją firmę po frazach: balustrady szklane + Gniezno, Oborniki, Swarzędz, Koziegłowy, Środa wlkp, Pobiedziska, Szamotuły, Śrem, Wągrowiec, Grodzisk Wielkopolski oraz wiele, wiele innych. Personalny Opiekun Mateusz Chojnowski, wykonuje swoje obowiązki w 120%, a współpracę z nim chwalę sobie od pierwszego dnia. W związku z powyższym, z całą pewnością rekomenduję agencję SEOmotive jako firmę rzetelną, profesjonalną i godną zaufania. Pozdrawiam

Patryk Molenda

Seomotive w ramach przedłużenia umowy pozycjonowania zrobiła mi zupełnie nowa stronę www za darmo. Nie da się nie polecić :)

Fishbone

Nie wiem jak adsy, ale z pozycjonowania jestem osobiscie zadowolony. Pozycje szybko skoczyły mojego sklepu, nowi klienci tez sie pojawili. Wszystko na plus, polecam

Joanna

(usunięte przez administratora) Po 6 miesiącach od podpisania umowy nie było widocznych żadnych efektów pracy nad pozycjonowaniem mojej strony internetowej na podstawie wybranych słów kluczowych, które były przedmiotem umowy. Na podstawie tych słów witryna miała pojawiać się w pierwszej trójce wyświetlanych stron przy mapach. Niestety nic się nie poprawiło. Przed zawarciem umowy byłam zapewniana ze jeśli po 3 miesiącach moja witryna nie będzie wyświetlana w pierwszej trójce, to mogę zrezygnować. I to właśnie chciałam uczynić... jednak dostałam odmowę, która zupełnie nie była uzasadniona i przede wszystkim nie odnosiła się do podpisanej przeze mnie umowy!!! Oczywiście odwoływałam się...po raz kolejny ....i znów to samo...dzwoniłam tam setki razy...pisałam maile z prośba o kontakt i nic...Dostałam kolejną odmowę z bezsensownym uzasadnieniem! (usunięte przez administratora)

Aneta M.

Jestem bardzo zadowolona z obsługi kampani Google Adwords i mogę polecić. Wcześniej sama robiłam sobie prostą kampanię, a jak się okazało, można uzyskać 2 razy więcej kliknięć w tej samej cenie! Szczególnie dziękuję, za bardzo szybką reakcję na prośbę o kampanię świąteczną, na dzień przed wigilią. Klasa!

Tak4Nie2
Janek

Od wielu lat (bodaj od 22015) obsługuje mnie ta agencja w ramach działań reklamowych w Google - głównie adwords i seo. Jestem zadowlony z dotychczasowej współpracy i z przyjemnością spełniam prośbę Pana Pawła, żeby się pochwalić swoimi doświadczeniami. W 2014 ukończyłem kierunek Fotografii Artystycznej na rzeszowskiej akademii, i od tego roku zacząłem pracę jako profesjonalny. Rynek fotografów w mojej okolicy jest przeogromny i bardzo ciężko było mi się w niego "wbić", a jeszcze nie mogłem liczyć na polecania klientów. Stronę internetową stworzyłem sam, gdyż jakąś drobną wiedzę ze studiów wyniosłem, natomiast praktycznie nikt o niej nie mógł się dowiedzieć, bo nie wyświetlała się nawet po nazwie. W tej sprawie w 2015 zwróciłem się o pomoc do agencji Seomotive (Jak się okazało działali wtedy od roku, a znalazłem ich jako pierwszych). Pan Paweł, czyli właściciel, który wtedy omawiał ze mną szczegóły pozostał moim "opiekunem" do teraz, mimo, że teraz agencja się dość rozrosła i wiem, że teraz inni Specjaliście go zastępują w kontakcie z Klientam. Tym bardziej to doceniam. Inna rzecz, która powoduje, że razem działamy od tylu lat jest to, że nigdy nie poczułem, że wyciąga się ze mnie kasę na siłę, a wręcz miałem wrażenie, że moje nie do końca trafione pomysły nie były realizowane na przymus, tylko Pan Pweł jasno i klarownie mi tłumczył, czemu one nie zawsze się opłacają. Teraz nasze kampanie są stałe, nasz plan marketingowy jest określany na 18 miesięcy do przodu. Jak wspominam czas po studiach, a teraz... nie wiem gdzie bym był teraz, gdyby nie dobra reklama Google, albo gdyby obsługiwała mnie inna firma. Pozdrawiam ekipię Seomotive, na czele z Panem Pawłem. :) Pozdrawiam - Fotograf Rzeszów Janek Nowak

Aneta
@Janek

Tak2Nie2
Adrian Sapeta
@Aneta

Mała aktualizacja - umawiałem się na 10 miejscowości, a obecnie jestem wyszukiwany w ponad 30. Jestem bardziej niż zadowolony.

askalinka
Nazwa działu: IT

Polecam. Dostałam ofertę obsługi wizytówki w google aby podnieść pozycję mojej firmy do top3. I im się udało. Bardzo polecam. Koszt usługi w porównaniu do liczby nowych klientów to bardzo mały koszt :)

Anka Widlarek
@askalinka

No i pięknie! :) U mnie zajęło im 2 miesiące do osiągnięcia tego co obiecywali, ale generalnie jestem mega zadowolona. Oby więcej takich firm :)

Tak2Nie2
Lombard u Adama Wrocław

Właśnie przedłużyłem umowę z firmą Seomotive na kolejne 2 lata obsługi i pozycjonowania w Google. Od kilkunastu miesięcy jestem wyszukiwany na pierwszej pozycji w Google po najważniejszej dla mnie frazie: „Lombard Wrocław” oraz „Lombardy Wrocław”. Polecam współpracę z Agencją Seomotive, a w szczególności z Panią Darią Zawada, która jest osobą bardzp pomocną.

Tak3Nie2
HubDesign
@Lombard u Adama Wrocław

U mnie to samo, mogę polecić. Najważniejsze frazy są w topkach, a to dla mnie najważniejsze. Hubert, Meble na wymiar Szamotuły

Arkadiusz Pawlicki

Jedna z lepszych agencji z jaką współpracowałem, a przerobiłem już wiele. Łatwy kontakt od początku współpracy, do teraz i natychmiastowa pomoc w razie W. Pan Sławomir to Specjalista, na którym mogę zawsze polegać. Polecam

@Arkadiusz Pawlicki

Rozumiem, czyli jesteś zadowolony. A w kwestii kontaktu, jak oceniasz Seomotive? To pytanie pojawia się w świetle innych opinii, których autorzy mieli problem z dodzwonieniem się, albo doczekaniem reakcji na swoje maile.

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 240 dni.

Jak jest z awansem w Seomotive?

TakNie1
Johnson

Firma bardzo w porządku. Pozycje w google rosną, tak jak rozmawialiśmy. Polecam

@Johnson

Wiele osób ceni tu sobie jakość usług Seomotive. Dlatego można by przypuszczać, że to profesjonalna firma. A powiedz mi jeszcze, jakie usługi, oprócz pozycjonowania w Google, tam oferują? Będę wdzięczna za takie informacje.

Johnson
@Zuzanna

Mi ogarniaja adwordsy i pozycjonowanie. Na stronie maja tez, ze robia strony i prwoadza facebooki.

Tak1Nie1
Zuzanna

Jeśli jesteście zainteresowani podjęciem pracy w Seomotive to świetnie się składa, ponieważ właśnie trwa tam rekrutacja. Wszystkie szczegóły możecie znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy. Dla ułatwienia wklejam Wam link: http://seomotive.pl/kariera/ I co o tym myślicie? Spróbujecie tam swoich sił?

Dom-Let Mariusz Januszewski

Współpracę z Agencją Seomotive rozpoczęliśmy na początku sierpnia 2019. Zadania powierzone Agencji dotyczyły m.in. wprowadzenia naszej wizytówki Google do pierwszej trójki w różnych miejscowościach ościennych na najistotniejszą dla nas frazę: „Altany Drewniane”. Dokładnie po 4 tygodniach fraza ta jest w czołówce w miejscowościach, które mnie interesują czyli: Sopot, Gdynia, Bytów, Kartuzy, Kościerzyna, Rumia, Reda, Wejherowo, Pruszcz Gdański i inne. Na słowa uznania z naszej strony zasługuje również nasz Opiekun Handlowy – Mateusz Chojnowski, który o każdej porze dnia jest do naszej pełnej dyspozycji. Każda sprawa, którą zgłaszamy jest przez niego realizowana bardzo sprawnie, rzetelnie i z ogromnym profesjonalizmem. Niewątpliwie Pan Mateusz Chojnowski jest bardzo mocnym punktem naszej współpracy, bardzo cenimy sobie jego usługi. Reasumując – nasza relacja biznesowa rozpoczęła się stosunkowo niedawno, a już teraz osiągnęliśmy znakomite efekty. Dzięki zaangażowaniu z obu stron, jesteśmy przekonani, że nasze wspólne cele nakreślone na przyszłość zostaną osiągnięte z nawiązką. Wobec powyższego, z pełną świadomością rekomendujemy Agencję Interaktywną SEOmotive.pl jak profesjonalnego Partnera Biznesowego, który swoją sumiennością i zaangażowaniem wypełnia wszystkie zadania powierzone przez Firmę Dom-Let.

Tak4Nie2
Maja

Większość wypowiedzi tutaj jest wystawianych przez klientów Seomotive. Interesowałaby mnie opinia samych pracowników zatrudnionych w tej firmie. Co myślicie o tym miejscu pracy?

Anita W

Firma bardzo przyjemna w kontakcie i też efektywna jeżeli chodzi o Google. polecam

Janek
@Anita W

potwierdzam!

Miś
@Anita W

Może w trakcie rozmowy, lecz nikt telefonów nie odbiera po podpisaniu umowy. :)

Tak5Nie1
Anita W
@Miś

Ja jestem umówiony ze swoim konsultantem, że jak się nie mogę dodzwonić to wysyłam sms, albo e-mail z prośbą o kontakt i zawsze oddzwania bo sam mi wspomniał, że nie zawsze może odebrać. Może zamiast wystawiać firmie 1 gwiazdkę to warto w tę stronę?

Tak5Nie2
Anonymous
@Miś

Potwierdzam, utrudniony kontakt. Żaden numer nie odpowiada, dzwoniłem w różnych godzinach, codziennie, na każdy z numerów. Jaki skutek? Zerowy. Dopiero po groźbie rozwiązania umowy (poprzez wiadomość e-mail) cokolwiek się zmieniło i sami do mnie zadzwonili, natomiast sytuacja znowu się powtarza. :)

Tak4Nie
Miś
@Anonymous

Ja idąc radą Anity zawsze pisze prośbę o kontakt i w miarę szybko oddzwania do mnie opiekun. Polecam taki sposób niż czekanie na infolini. Swoją drogą pisanie „gróźb” wiele mówi o Tobie... ;)

Tak5Nie
Przewodnik Partyka

Firma na prawdę dobrze znająca się na google

Paweł Fotograf
Nazwa działu: IT

Firma z polecenia od Pani (usunięte przez administratora) która ma firmę planującą wesela. Po 2 miesiącach współpracy ja również mogę polecić Seomotive za wypozycjonowanie mnie do czołówki Google, w zasadzie to w wielu miejscach jestem pierwszy, w innych drugi. Pani Daria Zawada, która prowadzi mi pozycjonowanie jest osobą kompetentną i zawsze mi cierpliwie tłumacze tematy w których się nie znam. Paweł

Mikołaj Kowal

Polecm

AltDrew

Super firma, pisałem referencje, ale każdego dnia mam coraz więcej zapytań z Google. O to Chodzi. Pozdrawiam Pana Mateusza ;)

Tak5Nie
Adrian Sapeta

Z przyjemnością rekomendujemy Agencję Interaktywną Seomotive.pl jako firmę rzetelną, uczciwą i wywiązującą się z ustaleń umownych. Na początku 2019 roku, zgłosił się do nas Pan Mateusz Chojnowski z propozycją współpracy dotyczącą głownie obsługi i pozycjonowania naszej wizytówki Google. Nasza firma jest bardzo ostrożna w zawieraniu różnego rodzaju. Jako właściciel firmy zawsze takie sprawy konsultuje z wieloma osobami, jak również weryfikuję opinie każdego mojego oferenta w Internecie. Jak się okazało agencja Seomotive ma bardzo pozytywne opinie, a inne firmy doceniają współpracę wypowiadając się w samych superlatywach – to był główny powód, dlaczego podjęliśmy taką współpracę. Współpraca między naszymi firmami przebiega w sposób wzorowy od pierwszego kontaktu Pana Mateusza Chojnowskiego, po późniejszą jego obsługę, aż do chwili obecnej. Mimo, że przed Agencją Seomotive postawiliśmy bardzo duże wymagania – zostały one wypełnione z nawiązką. Nasza firma zajmuje czołowe pozycje (w większości fraz kluczowych jest TOP3), nie tylko w mojej miejscowości, tylko w wielu ościennych miejscowościach, na których nam najbardziej zależy (siedziba naszej firmy znajduje się w Rudnikach, a wyświetlamy się w TOP 3 w takich miejscowościach jak: Brzeg, Prudnik, Olesno, Głubczyce, Krapkowice, Kępno, Kłobuck, Kluczbork, Wieluń, Strzelce Opolskie, Sieradz). Jako właściciel firmy, która buduje Altany i różnego rodzaju Domy drewniane cenie sobie twarde fakty w postaci liczb i statystyk. W niniejszych referencjach, czuję się zobowiązany pokazać, jak nasza wizytówka Google funkcjonowała do połowy kwietnia (gdzie jeszcze nie współpracowaliśmy) - wyświetleń średnio ok. 50-60 na dzień, a obecnie 400-500 dziennie. Wobec powyższego, z wielką przyjemnością polecamy Agencję Seomotive, jako firmę godną zaufania oraz profesjonalnego partnera biznesowego. Polecamy również naszego Opiekuna, Pana Mateusza Chojnowskiego jako Specjalistę o ogromnej wiedzy, perfekcyjnym podejściu do Klienta oraz osobę, na którą zawsze można liczyć. Z wyrazami szacunku, Adrian Sapeta

Blanka Ratajczyk - Planerka
@Adrian Sapeta

U mnie tak samo. Petarda! :)

Aneta Ratajczak

Polecam! W końcu firma, która osiąga efekty pozycjonowania, a nie tylko o nich mówi.

Zostaw opinię o SEOmotive - Certyfikowani Specjaliści Google - Radom

Chcę opublikować: