SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Opinie o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Dom-Let Mariusz Januszewski

Współpracę z Agencją Seomotive rozpoczęliśmy na początku sierpnia 2019. Zadania powierzone Agencji dotyczyły m.in. wprowadzenia naszej wizytówki Google do pierwszej trójki w różnych miejscowościach ościennych na najistotniejszą dla nas frazę: „Altany Drewniane”. Dokładnie po 4 tygodniach fraza ta jest w czołówce w miejscowościach, które mnie interesują czyli: Sopot, Gdynia, Bytów, Kartuzy, Kościerzyna, Rumia, Reda, Wejherowo, Pruszcz Gdański i inne. Na słowa uznania z naszej strony zasługuje również nasz Opiekun Handlowy – Mateusz Chojnowski, który o każdej porze dnia jest do naszej pełnej dyspozycji. Każda sprawa, którą zgłaszamy jest przez niego realizowana bardzo sprawnie, rzetelnie i z ogromnym profesjonalizmem. Niewątpliwie Pan Mateusz Chojnowski jest bardzo mocnym punktem naszej współpracy, bardzo cenimy sobie jego usługi. Reasumując – nasza relacja biznesowa rozpoczęła się stosunkowo niedawno, a już teraz osiągnęliśmy znakomite efekty. Dzięki zaangażowaniu z obu stron, jesteśmy przekonani, że nasze wspólne cele nakreślone na przyszłość zostaną osiągnięte z nawiązką. Wobec powyższego, z pełną świadomością rekomendujemy Agencję Interaktywną SEOmotive.pl jak profesjonalnego Partnera Biznesowego, który swoją sumiennością i zaangażowaniem wypełnia wszystkie zadania powierzone przez Firmę Dom-Let.

@Dom-Let Mariusz Januszewski

Panie Mariuszu, pięknie dziękujemy! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Tomasz Dygus

Potwierdzam udaną współpracę z Agencją interaktywną SEOmotive, która trwa nieprzerwanie od kwietnia 2021. Zakres współpracy w tym czasie sukcesywnie jest rozszerzamy. Naszą współpracę rozpoczęliśmy od pozycjonowania wizytówki Google, która obecnie jest widoczna na szczycie m.in. po frazach: 1. Detailing Gdańsk 2. Autodetailing Gdańsk 3. Czyszczenie samochodów Gdańsk 4. Powłoki ceramiczne Gdańsk 5. Detailing motocykla Gdańsk 6. Korekta lakieru Gdańsk 7. Polerowanie samochodu Gdańsk W dalszym etapie uruchomiliśmy kampanię Google Ads, czyli tzw. linki sponsorowane. Obecnie dziesiątki haseł kluczowych kierują do naszej strony internetowej. W związku z doskonałymi rezultatami, zdecydowałem się rozszerzyć współpracę o reklamę „śledzącą” w Internecie i facebooku, która również doskonale się sprawdza. Rekomenduję agencję SEOmotive jako firmę, która doskonale realizuje usługi pozycjonowania wizytówki Google, Google Ads oraz Facebook Ads. Pozdrawiam, Tomasz Dygus Auto Detailing Executive Gdańsk

@Tomasz Dygus

Panie Tomaszu, Google Ads, Facebook Ads, pozycjonowanie wizytówki Google Moja Firma. Jest Pan świadomym człowiekiem, który wie, że marketing on-line to obecnie podstawa. Dziękujemy! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

serwispoziom3.pl

Od 2018 współpracuje z seomotive.pl i od 2018 polecam wszystkim. Obsługują dla mnie wizytówkę Google, a w tym roku wykonali dla mnie stronę www.serwispoziom3.pl . Polecam, Dariusz Milewski

@serwispoziom3.pl

Panie Dariuszu, dobra strona to podstawa, a jej wysoka pozycja zawsze zwraca się w postaci nowych Klientów. :) Dziękujemy. Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Dwbox-opakowania.pl

Szukając agencji, której mamy powierzyć nasz marketing zwracaliśmy szczególną uwagę na portfolio, które pokaże wysoką jakość obsługi. Firma seomotive.pl przedstawiła nam wielu klientów, dla których pracuje i po zadzwonieniu do właścicieli tych firm – każdy zarekomendował nam współpracę z seomotive.pl. Dzisiaj, to my rekomendujemy każdemu współpracę z agencją seomotive.pl. Od samego początku agencja wykazała się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. W chwili obecnej agencja realizuje dla nas: 1. Pozycjonowanie wizytówki Google 2. Zaprojektowanie oraz wdrożenie strony: www.dwbox-opakowania.pl 3. Obsługa linków sponsorowanych Google Ads 4. Utworzenie oraz optymalizacja profilu firmowego na facebooku Po kilku miesiącach współpracy z całą pewnością stwierdzamy, że skala osiągniętych rezultatów wykroczyła poza nasze oczekiwania. Każdego tygodnia zgłaszają się do nas nowi kontrahenci, z zapytaniami dotyczącymi nawiązania współpracy. Usługi agencji Somotive.pl polecamy każdej świadomej firmie, której zależy na pozyskiwaniu nowych Klientów. Pozdrawiam, Właściciel, Dwbox-opakowania.pl

@Dwbox-opakowania.pl

Panie Damianie, dziękujemy. Cały czas mamy w głowie Pana historię, gdzie dzięki wizytówce w czołówce Google pozyskał Pan kluczowego Klienta, który składa u Pana zamówienia na dziesiątki tysięcy złotych. Nie ukrywamy, że Pana historią chwalimy się innym naszym Klientom. :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Studioenergii.pl

Jako właściciel firmy EMS Studio Energii potwierdzam udaną współpracę z agencją seomotive.pl. Współpracę rozpoczęliśmy w czerwcu 2021 w ramach, których powierzyliśmy agencji seomotive.pl obsługę oraz pozycjonowanie wizytówki. Wizytówka naszej firmy obecnie wyróżnia się na tle konkurencji, jest estetyczna i przyjazna w odbiorze. Pozycjonowanie wizytówki również przebiegło bez zarzutu – już po miesiącu od podpisania umowy osiągnęliśmy czołówce pozycje w Jastrzębiu Zdrój, które utrzymują się do dnia dzisiejszego. Agencja seomotive.pl działa sprawnie, profesjonalnie oraz w pełni wywiązuje się ze swoich zadań. Wartym uwagi jest fakt posiadania personalnego opiekuna handlowego, w osobie Pana Filip Szaumkesel, z którym kontakt jest zawsze, kiedy trzeba. Pan Filip również wykazuje się dużą inicjatywą w obsłudze naszej firmy. Z uwagi na fakt naszego zadowolenia wyrażamy nadzieję na dalsze lata tak owocnej współpracy, a jak dowód piszemy niniejszą rekomendację. Pozdrawiam, Krzysztof Radomski

@Studioenergii.pl

Panie Krzysztofie, cała przyjemność po naszej stronie! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Cardio Auto Detailing Bielsko

Pan Sławek zgłosił się do mnie 2 lata temu z ciekaw propozycją nawiązania współpracy. Mimo, że od zawsze byłem bardzo sceptyczny co do reklamy w Google, tak spróbowaliśmy wspólnych sił. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza mojego opiekuna i bardzo dobre efekty skłoniły mnie do przedłużenia umowy. Od kilkunastu miesięcy moja firma nieustannie wyświetla się na pierwszej stronie po interesujących mnie frazach kluczowych. Statystyki wyświetleń po frazach kluczowych są obecnie na poziomie jakim nigdy wcześniej nie były. Dodatkowym atutem jest możliwość porozmawiania zarówno z kierownikiem działu technicznego, który bezpośrednio odpowiada za wdrażanie działa SEO, ale również z Panem Pawłem – współwłaścicielem firmy seomotive. W razie potrzeby kontakt jest natychmiastowy i za każdym razem rzeczowy. Nie mam wątpliwości co do profesjonalizmu Agencji Seomotive. Jako, że agencja wywiązała się ze wszystkich obietnic, polecam każdemu, kto chce pozyskać dużą ilość i wprowadzić rozwój swojej firmy na wyższy poziom. Ryszard Borutko Właściciel Cardio Auto Detailing

@Cardio Auto Detailing Bielsko

Panie Ryszardzie, to my dziękujemy za tak udaną współpracę, za wzorowy feedback i przedłużenie umowy. :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

FHU Artika S.C.

Bardzo polecamy współpracę z agencją seomotive. Od początku pozycje w google wzrastały, a obecnie moja wizytówka jest na pierwszym miejscu. Polecam również Adriana Szymańskiego, który jest moim opiekunem i jest zawsze do mojej dyspozycji. FHU Artika S.C. Limanowa

Arek z Marek
@FHU Artika S.C.

Czy można prosić o nazwę firmy, adres strony i frazy? Sprawdzam

@FHU Artika S.C.

Panie Karolu, dziękujemy! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Szafa.com.pl

Jako firma działająca na rynku produkcji mebli kuchennych od wielu lat polecamy współprace z Agencją Seomotive. Jako wyraz naszego zadowolenia przedłużyliśmy umowę na kolejne 2 lata, jak również z przyjemnością piszemy niniejszą opinie. Agencja seomotive zajmuje się obsługą wizualną oraz pozycjonowaniem wizytówki Google. Od momentu rozpoczęcia wspólnej współpracy nasz wizerunek firmowy jest dużo lepszy, a osiągnięte czołowe pozycje w Google przyczyniły się do zwiększenia naszej rozpoznawalności i każdego tygodnia przynosi nam nowe zlecenia od potencjalnych Klientów. Powyższe potwierdza również Google, gdzie obecnie agencja Seomotive generuje nam 20000 wyświetleń każdego kwartału, gdzie dla porównania wcześniej liczba ta oscylowała na poziomie 1000 wyświetleń. Stała opieka jednego opiekuna, Pani Darii Zawady, jest dodatkowym, ogromnym atutem. Łatwość kontaktu jest istotny do szybkiego wdrażania nowych pomysłów reklamowych lub kampanii w Google. Całokształt współpracy oceniamy na wzorowy. Pozdrawiam, Artur Dzikowski, Właściciel szafa.com.pl & kuchnie.cool

@Szafa.com.pl

Panie Arturze, dziękujemy. Faktycznie Pana liczby robią wrażenie! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

ekobaton.pl

Bardzo polecam współprace z firmą Seomotive oraz naszym opiekunem w osobie Pana Semira. Udana współpraca trwa już od 2019 roku w ramach, której uzyskaliśmy TOP3 w Google w Zgierzu po interesujących nas frazach kluczowych. Stały kontakt to dodatkowy atut, który ułatwia realizacje nowych zleceń. Pozdrawiam, Jolanta Gamrowska

@ekobaton.pl

Pani Joanno, dziękujemy. Coś czujemy, że jeszcze nie jeden projekt przed nami! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Project Daylight Fotowoltaika

Polecam. Obecnie TOP2 po frazie fotowoltaika Łódź. Wystarczyło 2 miesiące, żebym wskoczył na pierwszą stronę z pozycji ok 50. Firma robi dobra robotę. Piotr Jankowski

Marek z Marek
@Project Daylight Fotowoltaika

czy można prosić o nazwę firmy?

Project Daylight Fotowoltaika
@Marek z Marek

Można. Właśnie ją zacytowałeś. Ps. Jesteśmy już TOP 1 pod mapką.

@Project Daylight Fotowoltaika

Panie Piotrze, dziękujemy za opinię i dziękujemy za przedłużenie umowy - jest to dla nas najwyższe uznanie. Jeszcze raz dziękujemy! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Agnieszka

I mi przyszło wypowiedzieć się na temat tej firmy... ...jestem bardzo, bardzo zadowolona. :D Prowadzę salon dość krótko, więc nowi klienci było mi potrzebni szczególnie. Firma seomotive sprawiła, że w Google jestem numerem 1 po frazach: paznokcie, manicure, pedicure, stylistka paznokci i kilku jeszcze innych. ;) Przyznam, że 2.000 zł to dla mnie jak na młodą firmę to kwota ogromna, ale nie żałuje żadnej złotówki wydanej na ten cel. Cieszę się, że tak to działa. :) :) Pozdrawiam!

@Agnieszka

Pani Agnieszko, w Tarnowie Podgórnych Pani wizytówka Google nie ma sobie równych, prawda? :) Cieszymy się z Pani sukcesu! :) Pozdrawiam, Paweł Siadaczka SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Klient

Uwaga jest to firma , z która współpraca jest fatalna. Po otrzymaniu wpłaty ich chęci opadają. Nie wywiązują się z umowy , a jak złożyłem reklamację to robią wszystko ,a by jej nie uznać zwalając winę na klienta. Nie dajcie się nabrać.

Paweł Mularczyk Ślusarnia GW

Też uważam, że Klienci powinni się podpisywać imiennie bo tak, to każdy może napisać co mu się podoba. Natomiast rozumiem, że „klient” ma coś do ukrycia i boi się, że faktycznie agencja ma racje, a nie on? Sam obsługuje klientów, którzy zgłaszają nonsensowne reklamacje, a w praktyce okazuje się, że sami źle coś użytkują. Nawet nie muszę szukać daleko, facet chciał, żebym mu naprawił bezpłatnie bramę, w którą ktoś mu przywalił. Pozdrawiam Paweł Mularczyk Ślusarnia Gorzów

Lewy

Polecam firmę. Robi robotę

Kancelaria Piła - Piotr Waśko

Polecam współpracę. Od 4 lat jestem już w Pile w czołówce Map i Google po każdej możliwej frazie. Opinie chętnie potwierdzę telefonicznie.

@Kancelaria Piła - Piotr Waśko

Zgłosiła się do mnie ta firma z propozycją współpracy. Widzę, że faktycznie u Pana to bardzo dobrze wygląda, ale chciałem o kilka rzeczy podpytać, ale nie mogę się do Pana dodzwonić. Zostawiłem Panu wiadomość na facebooku jak coś.

@Arkadiusz

Po dwóch tygodniach współpracy zapowiada się bardzo dobrze. Póki co polecam :)

Marecki68

Po roku czasu współpracy, mogę polecić Agencja Seomotive, moja firma ma całkiem inny wizerunek, niż samemu się zajmowałem. Pozdrawiam

Antoniusz

Bardzo dobra agencja, polecam

polana75

Nie dajcie się nabierac. Ta firma nic nie robi. Są nie mili jeśli chcesz złożyć reklamacje. Na chwilę obecną moja firma po 4 miesiącach współpracy wyświetla się w top na 9 miejscu. Mimo to nie odpowiadają na reklamacje i nie odbierają telefonów

Bardzo sobie chwale współpracę. Polecam

@Arkadiusz

Napiszesz, dlaczego cenisz sobie współpracę z SEOmotive? Ja z kolei widziałam na stronie agencji nabór do pracy, także dla osób bez doświadczenia. Mowa tam o zarobkach wyższych niż u konkurentów. Liczę, że pracownicy SEOmotive dadzą na tym forum znać, jakie są widełki płacowe na starcie.

Alibaba

Polecam współpracę z tą firmą. Profesjonalnie wykonują swoją pracę. Pozdrawiam cały zespół specjalistów Google z seomotive.

AnnaFarm Warszawa

Z nowym rokiem pierwsza pozycja w Google. Polecam z całego serca. Dla potwierdzenia: termometry warszawa, laktatory warszawa, inhalatory warszawa. ???? AnnaFarm Sklep Medyczny - to my. :)

AnnaFarm Warszawa
@AnnaFarm Warszawa

Z racji tego, że nie dopisałem, uaktualniam swój wpis. Seomotive pozycjonuje dla mnie WIZYTÓWKĘ GOOGLE i po wskazanych przeze mnie frazach jestem TOP 1. Pozdrawiam, Norbert Kruszewski

Zostaw merytoryczną opinię o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google - Poznań

• Jak się pracuje w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Zobacz opinie na temat firmy SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google