SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Opinie o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Koszulki Reklamowe Euro-Shirt

Bardzo cenimy sobie współpracę z tą agencją. Wykonują dla nas pozycjonowanie w wyszukiwarce Google z bardzo dobrym rezultatem. Obecnie dominujemy na pierwszej stronie Google i jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwi. Miła odmiana po portalach branżowych, które nic nie dają. Pozdrawiamy całą ekipę SEOmotive!

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie seomotive? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Cichy Ninja

Jeżeli pytasz o pracę w Firmie to mogę polecić. Pracowałam przez 2 lata na stanowisku Handlowym dot. Usług Google. Później wyjechałem za granicę, gdyby nie to pewnie bym pracował do tej pory. Dla mnie osobiście najważniejszymi aspektami są: - Dobre wypłaty, - Dobra atmosfera, - "Normalne" szefostwo Dla osób bez doświadczenia, czyli takich co ja jak zaczynałem przewidziane są szkolenia i można liczyć na pomoc. Wymagania też są mniejsze. Zbiegiem czasu jak udowodnisz swoją wartość firma kierunkuje w jedną ze ścieżek rozwoju i zgłasza do certyfikacji przez Google. Przystępujesz do egzaminu i jak zdasz, jesteś oficjalnym Certyfikowanym Specjalistą Google. Jest to dość nietypowe na stanowiskach handlowych, raczej to technicy mają różne certyfikacje. Ludzie pracujący to młoda ekipa, zabawowa, wyluzowana ale też wie po co do pracy przychodzi. Pełen profesjonalizm. Szefostwo, przede wszystkim wyrozumiali i nie widzą w Tobie tylko "cyferek" ale człowieka. Nie raz mi pomogli w sprawach czysto prywatnych. Trzeba się jednak nastawić, że należy być fair i szczerym, wtedy masz fory o szefów. Polecam, jak wrócę z Anglii, może jeszcze się dla mnie znajdzie u nich miejsce. :)

Testy alergiczne - Wrocław

Firma Seomotive zadzwoniła do mnie z propozycją współpracy. Oferowali mi pozycjonowanie w Google i co ciekawe dawali mi gwarancje pierwszej strony. Zawsze, ale to zawsze weryfikuje firmy, czytam opinie, pytam znajomych o radę, proszę o referencje itp. Referencje mają w porządku, dzwoniłam do tych firm i potwierdzają, że są zadowoleni. Opinie w Google też są ok, więc podjęłam współpracę. Współpraca trwa od 6 miesięcy i jestem mega zadowolona. Nigdy więcej nie skorzystam z żadnych badziewnych portali branżowych. Nowych Klientów zawsze pytam skąd się o mnie dowiedzieli i połowa z nich mówi, że z Google, a druga połowa z polecenia. Jeżeli chodzi o tych drugich przeważnie drążę temat i większość z nich mówi, że dojechali z pomocą Google. Inna fajna rzecz. Po 2 miesiącach wysłali do mnie raport i zadzwonili, żeby go omówić. 8 z 10 fraz już się wtedy wyszukiwało - sama sprawdzałam. Pytałam czy można jakoś wspomóc to pozycjonowanie to zaproponowali mi linki sponsorowane, czytałam trochę, niby fajne ale drogie jak nie wiem. Dali mi kupon do wykorzystania, żebym mogła ocenić czy mi się to opłaci. Zrobili mi za free tą kampanię (200 zł do Google + 200 zł z kuponu). Narazie ciężko mi stwierdzić czy daje to jakiś efekt, bo i tak każdy mówi, że dzwoni z Google. W każdym razie polecam.

Anita
@Testy alergiczne - Wrocław

Właśnie ja teraz rozważam współpracę z nimi, też chodzi o pozycjonowanie. A jak z kontaktem, nie ma problemu? Czy gwarancja zwrotu kosztów faktycznie działa?

Testy alergiczne - Wrocław
@Anita

Kontakt zawsze był bardzo dobry i mam nadzieję, że tak zostanie, chociaż teraz dwonię dużo mniej niż na początku. Co do gwarancji, skoro dają to chyba obowiązuje. Ja z niej nie korzystałam bo jestem w topce i nie mam powodów do reklamacji. Pozdrawiam

Marzena Okupnik
@Testy alergiczne - Wrocław

Usługa wykonana jak należy, więc zapewne do nie przypadek - tylko rzetelna firma. Po tylu Agencjach, które przeszłam w swoim życiu w końcu pozytywna niespodzianka.

Balustrady Szklane - GlassFlex

Niniejszym rekomendujemy firmę Seomotive jako profesjonalnego partnera biznesowego. Kampania Google przeprowadzona z zachowaniem najwyższych standardów. Obiecane efekty zostały osiągnięte. Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz powierzymy reklamę Agencji Seomotive. Zarząd GlassFlex

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Gabinet Dentystyczny ProDentic

Bardzo polecamy Agencję z zakresu promocji w Google. Nasz Gabinet jest teraz marką rozpoznawalną nie tylko na rynku lokalnym, ale również w miejscowościach pod Gnieznem. Mają też fajną ofertę, Google AdWords, którą można włączyć "na próbę". Już widzę efekty i na pewno zainwestuję więcej. Pozdrawiamy ciepło z Gniezna

Maja

Widzę, że na forum bierze głos wiele firm, dla których seomotive świadczy usługi i robią to profesjonalnie i rzetelnie. A czy znajdzie się tu również osoba, która pracuje w tej firmie i podzieli się swoim doświadczeniem? Skoro jakość świadczonych usług trzyma poziom to zapewne warunki pracy są korzystne. Na ich oficjalnej stronie w zakładce "kariera" wyczytałam, że na chwilę obecną prowadzony jest nabór na stanowiska : specjalista ds. sprzedaży reklamy Google - może ktoś powiedzieć coś więcej, warto aplikować?

Filip

Od wielu lat prowadzę komis samochodowy. Do tej pory głównie reklamowałem się na OLX i Allegro zupełnie nie zwracając uwagi na Google. Obecnie najwięcej telefonów mam właśnie z wizytówki Googlowej, o której w ogóle dowiedziałem się dzięki tej firmie. Polecam współpracę z Seomotive, jest to rzetelna firma, która dała mi więcej niż się spodziewałem. Pozdrawiam Panie Sławomirze ;)

Irek

Tak dobrze pracuje sie z agencja , że nie ma chętnego kto napisze kilka informacji?

Olek
@Irek

Poniżej masz chyba ze 100 takich "kilka" informacji. :)

Siłownie Zewnętrzne Mularczyk

Bardzo dziękujemy za owocną współpracę. Założenia omówione z konsultantem wykonane w 100%. Zwróciliśmy się do Agencji w związku z rozszerzeniem naszego asortymentu o produkcje sprzętu do siłowni zewnętrznych, tzw. Outdoor. Obecnie najważniejsze dla nas frazy: siłownie zewnętrzne Gorzów Wlkp, Producent siłowni Gorzów Wlkp, Siłownie plenerowe Gorzów Wielkopolski oraz Ćwiczenia na dworze Gorzów Wlkp znajdują się na PIERWSZEJ POZYCJI. To więcej niż oczekiwaliśmy. :)

Sklep Obuwniczy - "Pobiegaj"

Współpraca z Agencją Seomotive to czysta przyjemność. Od samego początku układa się ona bezproblemowo. Reklama Internetowa to dla nas czarna magia, a konsultant rzeczowo i BARDZO cierpliwie objaśnia nam wszelkie nasze zapytania. Myślę, że teraz wiemy już więcej! :) Z wielką przyjemnością polecam Agencję SEOmotive jako firmę rzetelną i profesjonalną.

Adw. Kamila Iłenda-Janicka

List Referencyjny dla Seomotive Agencja Interaktywna S.C. Kancelaria Adwokacka – Adwokat Kamila Iłenda – Janicka potwierdza współpracę z Agencją Interaktywną Seomotive oraz rekomenduje ją do współpracy. Dotychczasowa współpraca dotycząca obsługi Kancelarii Adwokackiej z zakresu nadzoru przepływu informacji w wyszukiwarce Google.pl przebiega w sposób profesjonalny oraz w pełni satysfakcjonujący. Agencja Seomotive rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań oraz niezmiennie jest do naszej pełnej dyspozycji. Każde powierzone zlecenie jest wykonywane terminowo oraz z zachowaniem najwyższych standardów obsługi. Z całą pewnością możemy zarekomendować Agencję Interaktywną Seomotive , jako partnera biznesowego godnego zaufania.

WORLD PREMIUM - RADOM

Jesteśmy nową firmą, która oferuje profesjonalną obsługę sklep spożywczych pod względem programów lojalnościowych. Agencji Interaktywnej Seomotive powierzyliśmy kompleksową obsługę z zakresu SEO i SEM. Plan, który założyliśmy sobie podczas tworzenia wizji kampanii w Google został wykonany szybciej niż się spodziewaliśmy. Obecnie jesteśmy w stanie stwierdzić, że dzięki Agencji, sklepy spożywcze same się do nas zgłaszają, a nie jak było do tej pory, sami musieliśmy je pozyskiwać. Na taki efekt właśnie liczyliśmy. Z całą pewnością możemy polecić Agencję Seomotive jako profesjonalnego i rzetelnego partnera biznesowego.

Maja

@Pracownik mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w firmie? Przeglądam właśnie oferty pracy na stronie internetowej seomotive i mam kilka pytań jeśli chodzi o oferowane warunki. Pracodawca oferuje pracę w sobotę dla chętnych za podwójną stawkę. Czy każdy z pracowników ma możliwość skorzystania z takiej możliwości? Dużo osób z niej korzysta? Jest również informacja o tym, że po okresie próbnym jest możliwość pracy zdalnej z domu. Dotyczy to w tym wypadku osób na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży reklamy Google. Czy pozostali pracownicy również mają taką opcję? Czy praca zdalna jest dopuszczalna w dowolnych terminach, czy też może są jakieś ograniczenia i można w ten sposób pracować np. raz w tygodniu?

@Maja

Z tego co wiem nie ma chętnych na pracę w sobotę, ale jest taka możliwość. Praca zdalna również jest możliwa - pytanie czy masz w sobie tyle samozaparcia, żeby faktycznie w domu pracować. Możesz pracować też i pół dnia, jeżeli wykonasz to co zostało zlecone. Myślę, że warto przekonać się na własnej skórze. Ja pracuję 3 lata i nie planuję zmieniać pracy.

Restauracja Spacerowa

Prowadzimy Restaurację wraz z salą bankietową / weselną oraz noclegami. Agencja Interaktywna Seomotive obsługuje nas w zakresie wyszukiwania w Google. Po pół roku współpracy, Google Analytics pokazuje wzrost rezerwacji pokojów o 66%, a wejść na stronę z wyszukiwania Google o prawie 300%. Takie efekty są wyższe od oczekiwanych przez nas dlatego czujemy się zobowiązani do zostawienia referencji. Pozdrawiamy p. Mateusza i p. Pawła - oby nasza współpraca trwała jak najdłużej :)

Ala

Widzę, że firma ma sporo zadowolonych Klientów, a czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy?

@Ala

Praca stabilna i dobre płatna. Stałe godziny pracy od 8 do 16. Atmosfera pracy bardzo fajna, szefostwo też w porządku. W zasadzie to: Aplikuj! :)

Artur Więcek

Bardzo sobie chwalę współpracę z firmą seomotive. Moge polecić każdemu kto chce byc w Google

Justyna Wołczyńska - JustFIT

Klub Fitness JustFit współpracuje z Agencją SEOMOTIVE nieprzerwanie od 2014 roku. Głównym zleceniem Agencji jest dbanie o to, żeby nasza strona firmowa www oraz wizytówka teleadresowa wyszukiwały się na wysokich pozycjach w Google. Od początku 2015 roku Pracownicy Agencji prowadzą również fanpage naszej równoległej działalności jaką jest poradnia dietetyczna - SKUTECZNE ODCHUDZANIE Radom oraz aktywnie prowadzą działania, które "zbierają" polubienia nowych potencjalnych Klientów. W razie potrzeby Pracownicy Agencji służą fachową pomocą i przedstawiają propozycje różnych działań marketingowych. Każde zlecenie wykonywane jest terminowo i z dużym zaangażowaniem, a długoterminowa współpraca jest również korzystna finansowo. Możemy szczerze polecić firmę SEOMOTIVE jako solidnego i zaufanego partnera biznesowego. Właściciel Klubu Fitnes JustFit Radom - Justyna Wołczyńska, nr tel: 504 968307

Lustra na wymiar Kraków

Polecam pozycjonowanie w Google mojej firmy. Kraków to duże miasto, a wyszukuje się po najważniejszych dla mnie frazach: lustra, lustra na wymiar, sklep z lustram Kraków. Pozdrawiam

Agata Maciąg :)

Bardzo sobie chwalę współpracę z firmą seomotive. Firmę prowadzę od 4 miesięcy, a umowę mamy od 3. Przez miesiąc od powstania dzwoniło do mnie ze 20 osób w sprawie reklamy. Panorama, książki telefoniczne i inne mapy typu zumi itp. Nastawiłam się typowo na Google, wysłałam kilka zapytań do agencji i odzew był spory i szok. Za pozycjonowanie w różnych firmach można zapłacić od 500 zł do nawet! 3000 zł rocznie. w seomotive ceny nie zdradzę, ale na pewno była ona dla mnie do akceptacji i myśle, że dla każdego jest :) Po trzech miesiącach jestem w czołówce pierwszej stronie Google na Lublin. Tak więc tak jak "koledzy" wyżej, podpisuję się i polecam. :)

Niezadowolona

Szczególnie nie polecam pracować w tej firmie. Na pierwszy rzut oka wszystko fajnie, oferują 1000 zł stawki stałej + to co się uda komuś sprzedać. Jak ktoś jest dobry w te klocki to zarobi około 3000, ale jak ktoś słaby to 1500 zł jakoś. Wszystko zależy ile reklam sprzedasz w ciągu miesiąca. Ja pracowałam tam tydzień, udało mi się sprzedać od razu jedną reklamę, ale stwierdziłam, że to nie dla mnie. Zabieganie o klienta, który najczęściej nie jest chętny na rozmowę. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google - Poznań

• Jak się pracuje w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Zobacz opinie na temat firmy SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google