SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Opinie o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Zakład Ślusarski Mularczyk

Z przyjemnością pozostawiamy pozytywną opinię na temat Agencji Seomotive. Na początku byliśmy sceptycznie nastawieni ponieważ zawieraliśmy współpracę z wieloma firmami od Panoramy Firm po inne portale branżowe, a na Polskich Książkach kończąc. Od pierwszej rozmowy z konsultantem jesteśmy mile zaskoczeni sposobem złożonej ofert oraz dalszych negocjacji. Do dnia dzisiejszego kontakt jest bardzo łatwy, nasz konsultant jest zawsze do naszej dyspozycji. Sama usługa pozycjonowania przynosi nam efekty jakie chcieliśmy. Większość fraz jakie wybraliśmy kieruje do nas z poziomu TOP3, a pozostałe są na pierwszej stronie w TOP10. Współpracę możemy polecić każdej rzetelnej firmie, która chce zainwestować w Google.

pepe
@Zakład Ślusarski Mularczyk

Niewiarygodnie prawdziwie brzmiąca opinia ;)

Zakład Ślusarski Mularczyk
@pepe

Pani/e pep. Jak chce Pan/i "uwiarygodnić" moją opinię to proszę do mnie zadzwonić. Mój numer na pewno da radę Pan/i odnaleźć w Google. :) Pozdrawiam, Paweł Mularczyk

Skuteczne Odchudzani

Firma rzetelna i spełniająca "obietnice" dotyczące pozycjonowania. Polecam! Skuteczne Odchudzanie Radom

Proviva Wrocław

Polecamy współpracę na najwyższym poziomie. Firma Seomotive pozycjonuje nas od kilku miesięcy z bardzo dobrymi rezultatami.

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach? Jakieś info dla kandydata przed rozmową?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Igor

Seomotive to super pracodawca. Podpowiedzci czy są jakieś rekrutacje aktualnie?

Lustra na wymiar Kraków

Jestem Klientem tej Firmy i bardzo POLECAM każdemu, kto w Google chce zwyczajnie zaistnieć przed konkurencją. Jestem totalnym laikiem jeżeli chodzi o pozycjonowanie, liczy się dla mnie prosty fakt - wpisuje w google LUSTRA KRAKÓW - jestem. Mega polecam, mega dobra robota.

Maja

Obecnie na stronie internetowej firmy, można znaleźć rekrutacje na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży reklamy Google. W warunkach pracy firma deklaruje stałą pensję + system prowizyjny. Jak dokładniej wygląda system prowizyjny na tym właśnie stanowisku? Czy może ktoś brał udział w podobnej rekrutacji i może opowiedzieć, jak przebiegała?

@Maja

Droga Maju, a może być w końcu zaaplikowała ?

Adwokat Anna Górniak

Obsługuje nas bardzo kompetentny Pan Filip Szaumkesel, który zawsze doradza nam w sposób bardzo fachowy, profesjonalny i cierpliwy. Pozycjonowanie w Google w jego wykonaniu - super. Polecam Gorąco Adwokat Anna Górniak

Maja

@Pracownik, jaki typ umowy seomotive zaoferowało Tobie? Czy firma zapewnia swoim pracownikom kursy podnoszące kwalifikacje? Zachęcam również inne osoby zatrudnione w seomotive do aktywności na forum. Każda wypowiedź oparta o doświadczenia pracowników jest cenną wskazówką dla osób zastanawiających się nad złożeniem CV w firmie.

Bardzo polecamy współprace z tą firmą. Firma wywiązuje się założeń umowy, działa sprawnie i jest łatyu kontakt.

Maja

Forum Gowork.pl dotyczy opinii na temat tego, jakim pracodawcą jest dana firma. W takim razie, jak oceniacie seomotive z perspektywy pracownika? Jaka atmosfera panuje w pracy? Czy praca zespołowa jest udana? Każda wypowiedź oparta o doświadczenia pracowników tej firmy, będzie cenną wskazówką dla osób poszukujących pracy w marketingu.

@Maja

Pracuję w Agencji Seomotive od 3 lat, więc mogę śmiało się wypowiedzieć na ten temat. Mogę również polecić tę pracę ponieważ: - Pewne zatrudnienie, bardzo mała rotacja - Dobre zarobki na start, a bardzo dobre po wykazaniu się - Za szkolenia odpowiadają osoby, które pracują na tych samych stanowiskach - Bardzo przyjazna atmosfera, ekipa młoda, chętnie pomaga Dodatkowo, pakiet medyczny, premie uznaniowe, liczne konkursy itp. itd.

Salon Urody Artemida

Polecamy firmę Seomotive. Firma wykonuje rzetelnie swoją pracę związaną z wyświetlaniem naszej Firmy w Google.

Maja

Czy ktoś z obecnych na forum chciałby wypowiedzieć się jakim pracodawcą jest firma seomotive? Jak ją oceniacie? Czy zapewnia szkolenia podnoszące kwalifikacje? Zachęcam pracowników firmy do aktywności na forum.

Kancelaria LexLege

Niniejszym rekomendujemy Agencję SEOmotive do współpracy z zakresu kompleksowej obsługi Firmy w wyszukiwarce Google. Szczególnie doceniamy profesjonalne podejście do powierzanych zadań, zaangażowanie oraz terminowość. Niewątpliwe Agencja wyróżniająca się na tle konkurencji

Maja

Firma seomotive prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko specjalisty ds. Sprzedaży reklamy Google. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i budowanie dłuższych relacji biznesowych. Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś z obecnych pracowników chciałby wypowiedzieć się jak wygląda praca na tym stanowisku? Czy możliwy jest awans? A może oprócz stałej pensji pracownik dostaje premie za osiągnięte wyniki? Każda wypowiedź będzie bardzo przydatna dla osób zastanawiających się nad pracą w tej branży.

ROMI-TRANS Radom

Agencja Seomotive pozytywnie wyróżnia się na tle innych firm. Rzeczowo, profesjonalnie i bez zdzierania. Inne Agencje na pytanie: "Co jest najważniejsze w pozycjonowaniu", odpowiadały: "Pana Budżet". Ta agencja ma zupełnie inne podejście, pierwszy raz odczułem, żeby zewnętrznej firmie zależało na sukcesie swojego Klienta, a nie na jego pieniądzach! Gorąco polecam

Kancelaria Prawna Warszawa

Z firmą współpracujemy aktywnie od początku tego roku. Współpraca dotyczy pozycjonowania mojej Kancelarii Adwokackiej na terenie Warszawy. Obecnie wpisując najważniejsze dla mnie frazy typu: "Adwokat" oraz "Kancelaria prawna" znajduję się na pierwszej stronie. Cieszę się z takich efektów, które są skutkiem dobrej komunikacji między naszymi firmami. Ze względu na wymaganą przeze mnie klauzulę poufności podpisuję się jako: Adwokat Warszawa

Maja

Na forum zdecydowana większość to firmy zadowolone z świadczonych usług przez seomotive. Jednak, czy jest na forum ktoś, kto chciałby wypowiedzieć się na temat pracy w firmie? Może ktoś chciałby podzielić się swoim doświadczeniem? Każda tego typu informacja jest cenna dla osób zastanawiających się nad wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

NaprawimyAuto Gorzów Wlkp.

Firma spełniła moje oczekiwanie dot. strony internetowej oraz jej pozycjonowania w Google. Z czystym sumieniem polecamy. Pozdrawiamy, NaprawimyAuto Gorzów Wlkp.

Maja

@Cichy Ninja, dziękuję za tak obszerną opinią dotyczącą pracy i warunków jakie panują w seomotive w Poznaniu. To cenna wskazówka dla każdego, kto jeszcze zastanawia się czy warto złożyć tam swoje Cv. Oby więcej takich opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google - Poznań

• Jak się pracuje w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Zobacz opinie na temat firmy SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google