SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Opinie o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Edward

Widzę tutaj dużo zadowolonych klientów firmy Seomotive. A jak wygląda ta firma z perspektywy pracownika? polecacie współprace?

@Edward

Nie :)

Kati

Super firma. Polecam w 100% Wszystko na plus!

@Kati

Może chociaż Twoja opinia, to komentarz pracownika SEOmotive? Czy też wypowiadasz się jako klient? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Tomasz

Dziękuje za wyrozumiałość ws przełożenia płatności w czasie tego ogromnego kryzysu. Firma uczciwa i dbająca o swoich kontrachentów

Wiele osób i firm poleca w komentarzach firmę SEOmotive - wygląda na to, że większość z Was jest zadowolona z usług przez nią świadczonych. A jak zadowolenie klientów przekłada się na atmosferę panującą w firmie, warunki pracy oferowane pracownikom? Napiszcie proszę!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
ROKMA KRZYSZTOF ROGALA

Niniejszym potwierdzam udaną współpracę z firmą SEOmotive w ramach, której jestem wyświetlany w Google na pierwszej stronie. Profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w obsługę mojej firmy zaowocowało wymiernymi efektami. Obecnie jestem liderem w branży wykonawstwa balustrad szklanych w promieniu do 100 km od siedziby mojej firmy. Obecnie, każdy Klient bez trudu może odnaleźć moją firmę po frazach: balustrady szklane + Gniezno, Oborniki, Swarzędz, Koziegłowy, Środa wlkp, Pobiedziska, Szamotuły, Śrem, Wągrowiec, Grodzisk Wielkopolski oraz wiele, wiele innych. Personalny Opiekun Mateusz Chojnowski, wykonuje swoje obowiązki w 120%, a współpracę z nim chwalę sobie od pierwszego dnia. W związku z powyższym, z całą pewnością rekomenduję agencję SEOmotive jako firmę rzetelną, profesjonalną i godną zaufania. Pozdrawiam

Joanna

(usunięte przez administratora) Po 6 miesiącach od podpisania umowy nie było widocznych żadnych efektów pracy nad pozycjonowaniem mojej strony internetowej na podstawie wybranych słów kluczowych, które były przedmiotem umowy. Na podstawie tych słów witryna miała pojawiać się w pierwszej trójce wyświetlanych stron przy mapach. Niestety nic się nie poprawiło. Przed zawarciem umowy byłam zapewniana ze jeśli po 3 miesiącach moja witryna nie będzie wyświetlana w pierwszej trójce, to mogę zrezygnować. I to właśnie chciałam uczynić... jednak dostałam odmowę, która zupełnie nie była uzasadniona i przede wszystkim nie odnosiła się do podpisanej przeze mnie umowy!!! Oczywiście odwoływałam się...po raz kolejny ....i znów to samo...dzwoniłam tam setki razy...pisałam maile z prośba o kontakt i nic...Dostałam kolejną odmowę z bezsensownym uzasadnieniem! (usunięte przez administratora)

Janek

Od wielu lat (bodaj od 22015) obsługuje mnie ta agencja w ramach działań reklamowych w Google - głównie adwords i seo. Jestem zadowlony z dotychczasowej współpracy i z przyjemnością spełniam prośbę Pana Pawła, żeby się pochwalić swoimi doświadczeniami. W 2014 ukończyłem kierunek Fotografii Artystycznej na rzeszowskiej akademii, i od tego roku zacząłem pracę jako profesjonalny. Rynek fotografów w mojej okolicy jest przeogromny i bardzo ciężko było mi się w niego "wbić", a jeszcze nie mogłem liczyć na polecania klientów. Stronę internetową stworzyłem sam, gdyż jakąś drobną wiedzę ze studiów wyniosłem, natomiast praktycznie nikt o niej nie mógł się dowiedzieć, bo nie wyświetlała się nawet po nazwie. W tej sprawie w 2015 zwróciłem się o pomoc do agencji Seomotive (Jak się okazało działali wtedy od roku, a znalazłem ich jako pierwszych). Pan Paweł, czyli właściciel, który wtedy omawiał ze mną szczegóły pozostał moim "opiekunem" do teraz, mimo, że teraz agencja się dość rozrosła i wiem, że teraz inni Specjaliście go zastępują w kontakcie z Klientam. Tym bardziej to doceniam. Inna rzecz, która powoduje, że razem działamy od tylu lat jest to, że nigdy nie poczułem, że wyciąga się ze mnie kasę na siłę, a wręcz miałem wrażenie, że moje nie do końca trafione pomysły nie były realizowane na przymus, tylko Pan Pweł jasno i klarownie mi tłumczył, czemu one nie zawsze się opłacają. Teraz nasze kampanie są stałe, nasz plan marketingowy jest określany na 18 miesięcy do przodu. Jak wspominam czas po studiach, a teraz... nie wiem gdzie bym był teraz, gdyby nie dobra reklama Google, albo gdyby obsługiwała mnie inna firma. Pozdrawiam ekipię Seomotive, na czele z Panem Pawłem. :) Pozdrawiam - Fotograf Rzeszów Janek Nowak

Aneta
@Janek

Adrian Sapeta
@Aneta

Mała aktualizacja - umawiałem się na 10 miejscowości, a obecnie jestem wyszukiwany w ponad 30. Jestem bardziej niż zadowolony.

askalinka

Polecam. Dostałam ofertę obsługi wizytówki w google aby podnieść pozycję mojej firmy do top3. I im się udało. Bardzo polecam. Koszt usługi w porównaniu do liczby nowych klientów to bardzo mały koszt :)

Anka Widlarek
@askalinka

No i pięknie! :) U mnie zajęło im 2 miesiące do osiągnięcia tego co obiecywali, ale generalnie jestem mega zadowolona. Oby więcej takich firm :)

Lombard u Adama Wrocław

Właśnie przedłużyłem umowę z firmą Seomotive na kolejne 2 lata obsługi i pozycjonowania w Google. Od kilkunastu miesięcy jestem wyszukiwany na pierwszej pozycji w Google po najważniejszej dla mnie frazie: „Lombard Wrocław” oraz „Lombardy Wrocław”. Polecam współpracę z Agencją Seomotive, a w szczególności z Panią Darią Zawada, która jest osobą bardzp pomocną.

HubDesign
@Lombard u Adama Wrocław

U mnie to samo, mogę polecić. Najważniejsze frazy są w topkach, a to dla mnie najważniejsze. Hubert, Meble na wymiar Szamotuły

Arkadiusz Pawlicki

Jedna z lepszych agencji z jaką współpracowałem, a przerobiłem już wiele. Łatwy kontakt od początku współpracy, do teraz i natychmiastowa pomoc w razie W. Pan Sławomir to Specjalista, na którym mogę zawsze polegać. Polecam

@Arkadiusz Pawlicki

Rozumiem, czyli jesteś zadowolony. A w kwestii kontaktu, jak oceniasz Seomotive? To pytanie pojawia się w świetle innych opinii, których autorzy mieli problem z dodzwonieniem się, albo doczekaniem reakcji na swoje maile.

Johnson

Firma bardzo w porządku. Pozycje w google rosną, tak jak rozmawialiśmy. Polecam

@Johnson

Wiele osób ceni tu sobie jakość usług Seomotive. Dlatego można by przypuszczać, że to profesjonalna firma. A powiedz mi jeszcze, jakie usługi, oprócz pozycjonowania w Google, tam oferują? Będę wdzięczna za takie informacje.

Johnson
@Zuzanna

Mi ogarniaja adwordsy i pozycjonowanie. Na stronie maja tez, ze robia strony i prwoadza facebooki.

Zuzanna

Jeśli jesteście zainteresowani podjęciem pracy w Seomotive to świetnie się składa, ponieważ właśnie trwa tam rekrutacja. Wszystkie szczegóły możecie znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy. Dla ułatwienia wklejam Wam link: http://seomotive.pl/kariera/ I co o tym myślicie? Spróbujecie tam swoich sił?

Maja

Większość wypowiedzi tutaj jest wystawianych przez klientów Seomotive. Interesowałaby mnie opinia samych pracowników zatrudnionych w tej firmie. Co myślicie o tym miejscu pracy?

Anita W

Firma bardzo przyjemna w kontakcie i też efektywna jeżeli chodzi o Google. polecam

Janek
@Anita W

potwierdzam!

Miś
@Anita W

Może w trakcie rozmowy, lecz nikt telefonów nie odbiera po podpisaniu umowy. :)

Anita W
@Miś

Ja jestem umówiony ze swoim konsultantem, że jak się nie mogę dodzwonić to wysyłam sms, albo e-mail z prośbą o kontakt i zawsze oddzwania bo sam mi wspomniał, że nie zawsze może odebrać. Może zamiast wystawiać firmie 1 gwiazdkę to warto w tę stronę?

Anonymous
@Miś

Potwierdzam, utrudniony kontakt. Żaden numer nie odpowiada, dzwoniłem w różnych godzinach, codziennie, na każdy z numerów. Jaki skutek? Zerowy. Dopiero po groźbie rozwiązania umowy (poprzez wiadomość e-mail) cokolwiek się zmieniło i sami do mnie zadzwonili, natomiast sytuacja znowu się powtarza. :)

Miś
@Anonymous

Ja idąc radą Anity zawsze pisze prośbę o kontakt i w miarę szybko oddzwania do mnie opiekun. Polecam taki sposób niż czekanie na infolini. Swoją drogą pisanie „gróźb” wiele mówi o Tobie... ;)

Przewodnik Partyka

Firma na prawdę dobrze znająca się na google

Paweł Fotograf

Firma z polecenia od Pani (usunięte przez administratora) która ma firmę planującą wesela. Po 2 miesiącach współpracy ja również mogę polecić Seomotive za wypozycjonowanie mnie do czołówki Google, w zasadzie to w wielu miejscach jestem pierwszy, w innych drugi. Pani Daria Zawada, która prowadzi mi pozycjonowanie jest osobą kompetentną i zawsze mi cierpliwie tłumacze tematy w których się nie znam. Paweł

Mikołaj Kowal

Polecm

AltDrew

Super firma, pisałem referencje, ale każdego dnia mam coraz więcej zapytań z Google. O to Chodzi. Pozdrawiam Pana Mateusza ;)

Aneta Ratajczak

Polecam! W końcu firma, która osiąga efekty pozycjonowania, a nie tylko o nich mówi.

Multi Agencja OC/AC Kraków

Firma Seomotive robiła dla mnie audyt strony www. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu w jaki został wykonany, a później przedstawiony. Nie jestem laikiem w tematyce stron internetowych więc większość poprawek wprowadziłem sobie samodzielnie - natomiast wskazówki ujęte w audycie byłe bardzo trafne - a sam raczej bym do nich nie dotarł. Analytics już pokazuje wzrosty, także mogę pochwalić Seomotive za dorbą robotę. Pozdrawiam, Michał

@Multi Agencja OC/AC Kraków

U mnie jest to samo. Adwordsy odstawiłem bo i tak nie mam mocy przerobowych, żeby ogarnąć więcej niż klientów z organicznych zapytań strony i wizytówki. Też polecam

GM Cosmo
@Marek

Podpisuje się ;)

Zostaw merytoryczną opinię o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google - Poznań

• Jak się pracuje w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Zobacz opinie na temat firmy SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google