SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Opinie o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Maja

Większość wypowiedzi tutaj jest wystawianych przez klientów Seomotive. Interesowałaby mnie opinia samych pracowników zatrudnionych w tej firmie. Co myślicie o tym miejscu pracy?

Anita W

Firma bardzo przyjemna w kontakcie i też efektywna jeżeli chodzi o Google. polecam

Janek
@Anita W

potwierdzam!

Miś
@Anita W

Może w trakcie rozmowy, lecz nikt telefonów nie odbiera po podpisaniu umowy. :)

Anita W
@Miś

Ja jestem umówiony ze swoim konsultantem, że jak się nie mogę dodzwonić to wysyłam sms, albo e-mail z prośbą o kontakt i zawsze oddzwania bo sam mi wspomniał, że nie zawsze może odebrać. Może zamiast wystawiać firmie 1 gwiazdkę to warto w tę stronę?

Anonymous
@Miś

Potwierdzam, utrudniony kontakt. Żaden numer nie odpowiada, dzwoniłem w różnych godzinach, codziennie, na każdy z numerów. Jaki skutek? Zerowy. Dopiero po groźbie rozwiązania umowy (poprzez wiadomość e-mail) cokolwiek się zmieniło i sami do mnie zadzwonili, natomiast sytuacja znowu się powtarza. :)

Miś
@Anonymous

Ja idąc radą Anity zawsze pisze prośbę o kontakt i w miarę szybko oddzwania do mnie opiekun. Polecam taki sposób niż czekanie na infolini. Swoją drogą pisanie „gróźb” wiele mówi o Tobie... ;)

Przewodnik Partyka

Firma na prawdę dobrze znająca się na google

Paweł Fotograf

Firma z polecenia od Pani (usunięte przez administratora) która ma firmę planującą wesela. Po 2 miesiącach współpracy ja również mogę polecić Seomotive za wypozycjonowanie mnie do czołówki Google, w zasadzie to w wielu miejscach jestem pierwszy, w innych drugi. Pani Daria Zawada, która prowadzi mi pozycjonowanie jest osobą kompetentną i zawsze mi cierpliwie tłumacze tematy w których się nie znam. Paweł

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Mikołaj Kowal

Polecm

AltDrew

Super firma, pisałem referencje, ale każdego dnia mam coraz więcej zapytań z Google. O to Chodzi. Pozdrawiam Pana Mateusza ;)

Aneta Ratajczak

Polecam! W końcu firma, która osiąga efekty pozycjonowania, a nie tylko o nich mówi.

Multi Agencja OC/AC Kraków

Firma Seomotive robiła dla mnie audyt strony www. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu w jaki został wykonany, a później przedstawiony. Nie jestem laikiem w tematyce stron internetowych więc większość poprawek wprowadziłem sobie samodzielnie - natomiast wskazówki ujęte w audycie byłe bardzo trafne - a sam raczej bym do nich nie dotarł. Analytics już pokazuje wzrosty, także mogę pochwalić Seomotive za dorbą robotę. Pozdrawiam, Michał

@Multi Agencja OC/AC Kraków

U mnie jest to samo. Adwordsy odstawiłem bo i tak nie mam mocy przerobowych, żeby ogarnąć więcej niż klientów z organicznych zapytań strony i wizytówki. Też polecam

GM Cosmo
@Marek

Podpisuje się ;)

Arturito

Bardzo polecam firmę jak również mojego opiekuna Panią (usunięte przez administratora). Współpraca układa się jak dotej pory bardzo dobrze. Zakladany efekt, czyli pierwsza strona w google mojej firmy zostal zrobiony po miesiąću współpracy. Ps. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet Pani Moniko! :)

Pawel

Polecam, dobra agencja seo

Poldek

Świetna firma, można spokojnie polecać pracę!! Fajnie pracuje się w takim miejscu.

Menago - Restauracja Vertykaln

Jedna z lepszych agencji reklamowych z jakimi współpracowałem, a przerobiłem ich wiele. Na przestrzenie kilku lat, dla mnie najwazjsze są dwie rzeczy. Efekty i łatwy kontakt. W innych „agencjach”, często było tak, ze kontak z czasem był niemożliwy mój opiekun, Pan Jakub (którego pozdrawiam) jest dla mnie dostępny zawsze i nigdy nie wyczułem, że mu się narzucam. Polecam

P.J

Z firmą współracuję od 2014 roku i nie wyobrażam sobie zmienić na inną. Pan Mateusz Ratajczyk, który wtedy jeszcze osobiście ze mną podpisywał umowę i jest moim opiekunem do teraz i nigdy nie podniósł mi stawki za obsługę. Co do samej obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń, powien nawet, że nie mogę chyba oczekiwać więcej. W każdym razie polecam każdemu, kto chce rzetelnej obsługi w Google. Przemysław Juszkiewicz

Świat Dietetyki we Wrocławiu

Bardzo polecam! To była szybka, przedświąteczna kampania dotycząca zwiększenia sprzedaży pakietów dietetycznych. Co prawda już jakiś czas jestem ich Klientką, natomiast kolejny raz jestem pozytywnie zaskoczona. :) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. :) Świat Dietetyki we Wrocławiu

SANVITA Warszawa
@Świat Dietetyki we Wrocławiu

Również polecamy i pozdrawiamy koleżankę po fachu! :)

Dorota Dotocińska - MixTape

Jestem nowym klientem ale wspolpraca zapowiada sie obiecujaco. :) Konsultant, z ktorym rozmawialem byl mega przygotowany do rozmowy i rzetelne. Wiecej napisze wkrotce. :)

Piotrek Transport Maszyn

Jestem Klientem z polecenia od Pana Mularczyk z Gorzowa. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i z chęcią będę każdemu polecał, ko będzie chciał być w Google i korzystać na tym. Pozdrawiam

Magda

Potwierdzam wszystkie opinie zadowolonych Klientów. Miło jest poczytać, że nie tylko ja jestem zadowlony. :)

Adwokat Małecki

Jedna z lepszy agencji reklamowych z jaką współpracowaliśmy. Fachowo, rztelnie i "w miarę" szybko. :)

Naprawa-Serwis Pralek Wroław

Polecam pozycjonowanie do TOP3 w tej firmie. Zadziwiające, ale dali radę. Pozdrawiam, AGD Naprawa-Serwis Pralek, Zmywarek (Bosh, Siemens), Piekarników, Płyt Elektrycznych

Salon Afrodyta
@Naprawa-Serwis Pralek Wroław

Potwierdzam

Artur

Polecamy

Zostaw merytoryczną opinię o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google - Poznań

• Jak się pracuje w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Zobacz opinie na temat firmy SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google