SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Opinie o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Marek - stolarstwo zabytkowe w Białymstoku

Bardzo sobie cenimy współpracę z firmą Seomotive. Firma ta obsługuje nas kompleksowo tj.: - utworzyła stronę www, - utworzyła linki sponsorowane, - stworzyła fanpage oraz wizytówkę Google. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jak się coś zmieni dam tutaj znać. :)

Marks&Marks

Polecam tą Agencje i współpracę z Panem Mateuszem. Kampania AdWords zdaje reazultaty.

Maja

Dużo osób wypowiada się na temat firmy z perspektywy klienta. Ktoś z Was może powiedzieć więcej o tym na jakie warunki można liczyć będąc zatrudnionym przez seomotive? Każda dodatkowa informacja może być bardzo pomocna.

@Maja

Zależy na jakim stanowisku, jeżeli chodzi o dział sprzedaży to od 2 tys. na okresie próbnym, a później to już zależy od efektów - możesz zarobić 3k, jak również 4k. Spoko jest to, że wypłaty zawsze na czas, wolne weekendy. W wielu miejscach już pracowałem, nawet za granicą i takiego podejścia szefów i takiej atmosfery ciężko szukać gdzie indziej. Jeżeli studiujesz to praca tylko dla zaocznych bo z tego co wiem tylko pełny etat wchodzi w grę.

Grzegorz Krawczyk , Elizy Orzeszkowej 76, Wrocław
@Maja

REFERENCJE DLA AGENCJI SEOMOTIVE.PL Zakres współpracy: - Usługa pozycjonowania oraz wyszukiwania w Google (Top3) Dla firmy z branży serwisu AGD dobra widoczność w Google to absolutna podstawa. Nasza firma nawiązała współpracę z agencją Seomotive w zakresie poprawienia wyszukiwania wizytówki Google. Obecnie po każdej interesującej nas frazie wyświetlamy się w TOP3 co obejmowała gwarancja usługi. Przykład frazy: naprawa pralek Wrocław (od 3 miesięcy pozycja nr 1). Współpraca trwa od listopada 2016 z bardzo dobrymi efektami. Oprócz bardzo dobrej skuteczności pozycjonowania, agencja Seomotive charakteryzuje się również wysokim profesjonalizmem oraz bardzo dobrym kontaktem. Opiekun handlowy (Pan Wojciech Ząbkowski) w każdej chwili jest do mojej pełnej dyspozycji i cierpliwie odpowiada na każde pytanie. Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję współpracę z agencją Seomotive. Niniejszą rekomendację mogę potwierdzić telefonicznie.

Ireneusz Mąka - 1001 Drobiazgów Rzeszów

Z Firmą współpracujemy od 2016 roku z bardzo dobrymi efektami. Pozycjonują naszą Firmę w Google - obecnie na Rzeszów jesteśmy na większość fraz pierwsi lub drudzy. Możemy polecić usługi tej agencji innym. Pozdrawiamy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Maciej Jaki

Współpraca przebiega bez zarzutu w ramach pozycjonowania, prowadzenia fp oraz kampanii wizerunkowej naszej firmy. Ocena: 5+

gwiazdkomania.pl

Polecamy kampanie reklamowe prowadzone przez tę Agencję. Rzetelnie, profesjonalnie oraz na bardzo wysokim poziomie.

Pomoc Drogowa Opole - Estel

Firma od roku pozycjonuje moją firmę w Google. Działań jako pomoc drogowa w Opolu i okolicach. Mogę polecić usługi firmy, gdyż obecnie na wszystkie frazy jakie chcieliśmy jesteśmy w czołówce.

Andrzej Sz. z Brodnicy

Potwierdzam kompetencje firmy

Zakład Mularczyk - Gorzów Wielkopolski

Zakład Mularczyk niniejszym rekomenduje firmę SEOmotive Agencja Interaktywna (NIP: 7962970691) w zakresie profesjonalnego wyszukiwania w Google. Firma Mularczyk istnieje od 1980 roku z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim. Specjalizujemy się w produkcji konstrukcji stalowych, wszelkiego rodzaju obróbką metali i spawalnictwem. Dzięki własnej malarni proszkowej oraz rozbudowanemu parkowi maszyn jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom wykonywanych przez siebie produktów. Naszym głównym celem było zaistnienie w wyszukiwarce Google w czołowych pozycjach wyszukiwania, tak aby możliwe było pozyskanie jak największej liczby nowych Klientów. Ceniąc wysoką jakość, profesjonalizm oraz duże doświadczenie wybraliśmy Agencję SEOmotive jako firmę, która podejmie to zadanie. Prace zaczęły się od analizy naszych potrzeb, określeniu odpowiedniego budżetu reklamowego oraz doboru odpowiednich metod pozycjonowania. Pozycjonowaniem w wyszukiwarce Google zostały objęte: 1. Strona internetowa pod adresem: www.mularczyk-gorzow.pl 2. Wizytówka Google o nazwie: Zakład Mularczyk Gorzów Wielkopolski Wybór fraz kluczowych: 1. Malowanie Gorzów Wielkopolski 2. Malowanie proszkowe Gorzów Wielkopolski 3. Malarnia proszkowa Gorzów Wielkopolski 4. Obróbka metali Gorzów Wielkopolski 5. Obróbka metalu Gorzów Wielkopolski 6. Obróbka skrawaniem Gorzów Wielkopolski 7. Zakład ślusarski Gorzów Wielkopolski 8. Ślusarstwo Gorzów Wielkopolski 9. Piaskarnia Gorzów Wielkopolski 10. Siłownie zewnętrzne Gorzów Wielkopolski Kolejnym etapem były prace pozycjonerskie prowadzone przez agencję SEOmotive. Obecnie nasza strona internetowa jak również wizytówka, wyświetla się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google po wszystkich w/w frazach. W związku z tym umowa została przedłużona na kolejne 2 lata obsługi. Wobec powyższego, z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy Agencję SEOmotive jako firmę rzetelną oraz godną zaufania.

Maja

@Arek a mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jakie możliwości rozwoju oferuje seomotive? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając opinii na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

Saski Dworek - Artur

Potwierdzam kompetencje firmy SEOmotive

Marek Jakubiak - FHU Trotex

Od wielu miesięcy współpracujemy z tą agencją w ramach pozycjonowania w wyszukiwarce google oraz prowadzenia strony www. Możemy z czystym sumieniem polecić firmę dalej. Zawsze jest szybki i miły kontakt, a nowe zlecenia przyjmują realizują bez przeszkód. 100% dobra wspołpraca

Antoni Matuszak

Polecam współprace z tą Firmą

Pablito

Bardzo rzetelna agencja pozycjonerska. Jestem więcej niż zadowolony ze współpracy.

Maja

@Arekchętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy w firmie. Co sprawia, że seomotive jest godna polecenia jako pracodawca?

@Maja

W zasadzie wszystko napisałem w poście wyżej. :)

Justyna - Sklep Skalpel

Z Firmą seomotive współpracujemy w zasadzie od 2 lat, czyli od początku naszej firmy. Kolega mi właśnie seomotive polecił stąd mój wybór. Do tej pory, spełnia wszystkie moje oczekiwania reklamowe, zwłaszcza jeżeli chodzi o Google. Mamy wykupioną kompleksową obsługę pozycjonowania, czyli pozycjonowanie strony, adwordsy i pozycjonowanie na mapach w google - pinezki. Bez wątpienia firmę mogę polecić, fachowo doradzają, dobry kontakt, osobisty doradca itp. Polecam!

Arturekk

Firma Godna polecania

Grupa Aster - M. Kamiński

Firma super, retelni chłopaki. Efekty pozycjonowania po 2 miesiącach. Jest bardziej niż ok. :)

Arek

Polecam pracodawcę, atmosfera ok, szefostwo ok, pensja ok. Polecam

Andrzejek

Firma rzetelna, profesjonalni pracownicy

Zostaw merytoryczną opinię o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google - Poznań

• Jak się pracuje w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Zobacz opinie na temat firmy SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google