SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Opinie o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google

Aloizy

Polecam obsługę Social Media - dobra robota

Sklep ze zdrową żywnością

Polecam kampanie adwords w tej agencji

Arek Sadurski

Z firmą współpracujemy w ramach pozycjonowania strony internetowej oraz obsługi wizytówki Google. Efekty są bardzo dobre - oby tak dalej. Mogę polecić

Andrzej - MarkPol

Wszystko ok, polecam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
AutoHandel Strzelce

polecam

gwiazdkomania.pl

Polecam współpracę z agencją seomotive. :) więcej informacji na priv

Polecam pracodawcę. :) Bardzo przyjemne i dobrze płatna praca.

Ursus

Jako firma, która ceni sobie profesjonalne podejście do Klienta z całą pewnością możemy polecić firmę w SEOmotive z zakresu prowadzenia działań marketingowych.

A to ja :)

Polecam pracę w SeoMotive. :)

Artesan

Ja również polecam firmę, bardzo dobra firma pozycjonerska. 5/5

Anonimowy Pracownik :)

Bardzo dobra atmosfera pracy i zarobki w porządku. :)

Arek Materna

Bardzo dobra współpraca :)

Mateusz Kosmala

Polecam firmę jeżeli chodzi o kampanie w internecie. wszystko jest tak jak zostalo zaplanowane

Diego

Bardzo dobre warunki pracy, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Wysokie zarobki, atmosfera ok, bez ciśnienia. Szefostwo wymagające, więc jak ktoś chce zbijać bąki to nie polecam. Dla pracowitych ludzi szansa na duży rozwój i duże pieniądze. Zespół też bardzo fajny, młodzi i pozytywni ludzie. Polecam :)

Polecam

Polecam

Grób

Wiesz co jesli chodzi o słowa kluczowe to faktycznie jest teraz trochę mniej, ogólnie to nie wiem jak inaczej nad tematem się rozwodzić, przecież wiadomo jak firma działa, jak seo się rozwija, brat pracował

Marek Anruszewski

Polecam pozycjonowanie w tej firmie. :)

Januszek

Polecam pracodawcę!

Pablito

Polecamy całą ekipę SM seomotive :)

Betonex Radom

Polecam wykonanie strony internetowej, szybko i sprawnie. Nie tak tanio ale solidnie.

Zostaw merytoryczną opinię o SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google - Poznań

• Jak się pracuje w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Zobacz opinie na temat firmy SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEOmotive.pl - Oficjalny Partner Google