DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

Każdy się z tym zgadza!

Wreszcie ktoś się nie bał i napisał jak się sprawy mają! Brawo!

Bartosz

I kolejny odważny. Właśnie jak taka Szanowana firma zatrudnia takich ludzi jak wy.

Bartosz

Nie rozumiem takich ludzi jak dzisiejszych czasach pracy jest tyle że można przebierać po co pracujecie z ludźmi którzy wam nie odpowiadają Może to coś z wami jest nie tak nie umiecie się dostosować każdy zły

Pracownik.

Pan dyrektor nie reaguje na takie zgłoszenia, ponieważ sam nie jest lepszy. Jak ma gorszy dzień to sam wydziera się bezpodstawnie na pracowników. Pracownik dla tego pana zupełnie się nie liczy. Jak się nic nie zmieni to nie będzie komu tam pracować.

Benek

A jest tam ktoś ok?

Pracownik zmiany...
@Benek

Benek pewnie że tak. O to się nie martw. Z opisanymi poniżej osobami problemy były zawsze. Ale pozostałe kierownictwo jest naprawdę w porządku polecam.

Benek
@Pracownik zmiany...

Nie macie odwagi na szczere rozmowy z kierownikami tylko tu piszecie ?

Benka
@Benek

A Ty dlaczego się nie pidpisałeś skoro taki kozak z Ciebie?

TrzymajFason

Jakie zarobki ma kierownik zmiany?

Koordynator ds. HR i rekrutacj
@TrzymajFason

Witam, na chwilę obecną nie rekrutujemy na stanowiska kadry kierowniczej, niemniej jednak zachęcam do przesłania CV. Jeśli chodzi o wynagrodzenia pracownicze w naszej firmie obowiązuje tajemnica, dlatego też nie udzielamy takich informacji.

Adek
@Koordynator ds. HR i rekrutacj

Czy to prawda jest to że kierowniczka zmiany zarabia siedem tysięcy zlotych

zainteresowany
@Koordynator ds. HR i rekrutacj

Witam, Czy po ewentualnej rozmowie kwalifikacyjnej, można liczyć na odpowiedź z Państwa strony nawet w sytuacji gdy pracownik nie został przyjęty?

Boska

Takie komentarze wystawiane są tylko przez ludzi, którzy nie mają odwagi. Jedyne co potrafią to pisać głupio komentarze incognito. Hulajnoga zwyczajnie brak Ci kompetencji i jaj żeby powiedzieć co myślisz swoim przełożonym tylko piszesz tu. W mojej firmie taki ktoś jak ty nie miał by miejsca.

Pracccownik
@Boska

Takie komentarze są wystawiane przez poirytowanych pracowników takimi sytuacjami z którymi nikt nic nie robi .Sytuacje te są z pewnością zgłaszane a następnie zamiatane pod dywan ,więc w akcie desperacji tacy ludzie wystawiają opinie,każdy ma do tego pełne prawo,jest to forum publiczne .

Operator Wózka Widłowego

Bardzo dokładny

Szczegółowe

Zainteresowana

czy są jakieś przyjęcia ?

Koordynator ds. HR&Rekrutacji
@Zainteresowana

Witam Wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie, obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: - operator wózka widłowego, - specjalista ds. jakości, - specjalista ds. IT Ponadto cały czas prowadzimy rekrutację w zakresie prac magazynowych. Od poniedziałku do piątku zapraszam na niezobowiązującą rozmowę o warunkach zatrudnienia jakie Państwu proponujemy oraz informację o dostępnych benefitach i świadczeniach socjalnych. Pozdrawiam i zapraszam do bezpośredniego kontaktu: akonieczna@dirks-group.de

DIRKS POLSKA to super pracodawca. Można spokojnie polecić

Gorge

Chyba nie jest tak źle.

Zainteresowana

Ta hala nowa obok to wasz magazyn czy nowa firma?

HR_Dirks_Polska

Witam, suma potrącenia premii wynosi u nas 1% w porównaniu do premii, które przyznajemy. Potrącenia robimy tylko w sytuacji ewidentnego naruszania obowiązków. Pozdrawiam, Agnieszka Konieczna, Koordynator ds. HR i Rekrutacji.

Stas

Co się tam wybudowało na przeciwko dirksu ?

jazgacz

normy jakie i jak liczone ? piklista czy skanery ? jaki system magazynowy Do Moderatora sorry za utrudnienia lecz zapomniałem dopisać :P

Wolacz
@jazgacz

w zależności gdzie robisz to sa rozne normy skanery 2-zmianowy

jazgacz

Cześć Dostałem propozycję pracy na magazynie jako wózkowy......powiedźcie na co można liczyć kasa jaka i czy na czas ? nadgodziny ? atmosfera i solidarność pracownicza ? z góry dzięki

Wołacz
@jazgacz

wózkowym nie jestem, co do reszty pytań: kasa podobna jak gdzie indziej, do 10'ego nadgodziny albo odbierasz, albo ci za nie płacą atmosfera i solidarność w miare ok

robić trzeba, nie jest źle, nie trzeba się unosić wystarczy być mniej roszczeniowym i jest OK, polecenia trzeba wykonywać, nic nadzwyczajnego a socjal jest naprawdę konkurencyjny, jak ktoś chce pracować to polecam!

Kamil

Dzień dobry, czy można liczyć na zatrudnienie w Państwa firmie

HR_Dirks_Polska
@Kamil

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie. Od poniedziałku do piątku zapraszam na niezobowiązującą rozmowę o warunkach zatrudnienia jakie Państwu proponujemy oraz informację o dostępnych benefitach i świadczeniach socjalnych. Mogę nadmienić że proponowane warunki płacowe jak i dostępne benefity są bardzo konkurencyjne. Pozdrawiam i zachęcam do bezpośredniego kontaktu, akonieczna@dirks-group.de Koordynator ds. HR i rekrutacji, Agnieszka Konieczna

Rupieć

prócz "2 ludzi na wrotkach" lataja nad nami drony, tak powaga to kto ci takie ploty sprzedał?

Rozumiem, że jako pracownicy DIRKS POLSKA Sp. z o.o., macie wiele tematów do omówienia, ale nie wnoszą one nic do dyskusji @dziewczynka. Na pewno bardziej przydatne okażą się informacje dotyczące warunków pracy w magazynie - poszukują tam teraz pracownika, więc na pewno dobrze byłoby poznać zdanie pracowników na ten temat.

Pracownik zmiany C

Kierowniczka zmiany A pełen profesjonalizm i szacunek dla ludzi. Widać że kocha to co robi, więcej takich kierowników (pełniła zastępstwo na zmianie C). Bardzo sympatyczna aż chce się pracować przede wszystkim duża wiedzą. Gratulacje i dziękujemy. Pracownik zmiany C

Dziewczynka
@Pracownik zmiany C

Szkoda że nie może u nas zostać...na zawsze

@anonim każde forum ma swój regulamin, więc kasowane są wpisy, które go łamią. Jest dostępny na dole strony. Poza tym generalnie obowiązuje na forum wolność słowa i każda opinia jest ważna dla osób, które poszukują pracy.

Dziwi mnie tylko dlaczego wypowiedzi niektórych osób są usuwane?? skoro jest to formum więc każda opinia powinna tutaj zostać, oczywiście jeśli nie ma w niej wulgaryzmu

Marian

Lewy co Ty możesz powiedzieć o normach skoro i tak ich nie wyrabiasz,ledwo nauczyłeś się jeździć wózkiem i już Ci normy nie pasują,zasady BHP są przestrzegane a o wolne może prosić każdy i z tego co się orientuję to każdy to wolne dostaje.Masz za mało odwagi żeby się ujawnić i dlatego jak dziecko sypiesz imionami na forum?Nie podoba Ci się praca u nas to się zwolnij i nie oczerniaj firmy i jej pracowników.Tak jak pisałem wyżej,szanuj pracę i pracodawce a bedziesz miał dobrze w każdej firmie.Szczekać na forum to każdy burek potrafi.

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS POLSKA Sp. z o.o. - Wojkowice

• Jak się pracuje w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIRKS POLSKA Sp. z o.o.