DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

Witam forumowiczów! Mam pytanie dot. organizacji pracy powiedzmy tej części fizycznej, jakie są działy/ stanowiska?

@Zainteresowany

picker, pakowacz, pracownik załadunku/rozładunku, przygotowanie kartonów, pracownik prasokntenra, operator wózka, pracownik przyjęcia towaru mniej więcej tak to idzie z tymi stanowiskami

Dziękuję! :)

@Panicz

a na jakie stanowiska najczęściej pojawiają się oferty?

@Pyt

oj nie wiem, nie robiłem żadnych statystyk, w zasadzie w ogóle nie patrzyłem na to, bo nie było mi do niczego potrzebne, także nie pomogę

@Panicz

no tak myślałem, że nikt nie wie, ale tak zapytałem z nadzieją ;p

@Pyt

nadzieja umiera ostatnia, może się ktoś jeszcze zgłosi ;d

@Panicz

Czy załadunek i rozładunek to są dwa osobne stanowiska czy jedno?

lorek

osobno

@lorek

I rozumiem, że według nazwy tym się właśnie zajmuje pracownik? czy jeszcze coś

Franek
@Pyt

A co znalazłeś teraz jakoś takie ogłoszenie czy to czysta ciekawość?

@Franek

Niestety nie, na ten moment jest ogłoszenie tylko na magazyniera, pytam po prostu z ciekawości na przyszłość

Szczepan

Szybkie pytanie. Jak już było to sorry. Ilu zmianowa jest praca i w jakich godzinach? Z góry dzięki.

@Szczepan

2 zmiany, 5-15 , 15-1 pozdro

Szczepan
@derk

Wielkie dzięki, to potrzebowałem wiedzieć ;)

@derk

i jak Ci się pracuje w takim systemie? dość nietypowy jakby nie patrząc

@Lelek

jakoś daje radę, na początku trzeba było się przyzwyczaić (zwłaszcza do tej 1-15), ale teraz już na lajcie, organizm się przyzwyczaił

chyba 15-1? :D ma to chyba znaczenie jak się odwróci, bo sporo zmienia

@Lelek

haha, tak, oczywiście, że to miałem na myśli

@derk

od 1-15 to chyba by było niewykonalne żeby pracować, więc lepiej że jest tak jak jest

@Lelek

nie no, to byłby jakiś kosmos, ale nie grozi nam nic takiego haha

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

holl

atmosfera daje rade, pod tym wzgledem nie ma sie do czego przyczepiac

@holl

a długo już pracujesz w firmie? w sensie mam na myśli tutaj czy faktycznie znasz wszystkich pracowników itd

holl
@Bartek

no każdego z imienia nie wymienię, oczywiście, że nie znam wszystkich z osobna

@holl

a czyli dużo osób pracuje?

hell
@Bartek

ciężko powiedzieć, bo nie wiem ile to dla ciebie znaczy dużo :)

@hell

widocznie na tyle dużo że nie da się wszystkich znać :D

Jak oceniacie Dirksa z perspektywy zwykłego pracownika?

Reto

Dla mnie bardzo w porządku firma, nie wiem co konkretnie chciałbyś wiedzieć???

@Reto

No interesują mnie raczej takie ogólne informacje, jak się pracuje, jak ludzie itp ;)

Reto

A to to też na plus, ludzie fajni, praca też spoko

@Reto

To w porządku, dobrze wiedzieć tak na przyszłość, bo być może kiedyś dołączę do teamu, no przynajmniej mam taką nadzieję

Reto

Zapraszamy, wydaje mi się że nie pożałujesz, ale sam ocenisz

Heh, spoko, dzięki :)

Operator Wózka Widłowego

Bardzo dokładny

Szczegółowe

Jaki jest średni wiek zatrudnionych osób w Dirksie? Wiem, że to może trochę źle zabrzmieć, ale po prostu się zastanawiam, czy są już tylko pracownicy z dłuższym stażem, czy jacyś młodzi też się trafiają.

masterr

Oj różnie, różnie, są i tacy i tacy, jak miałbym uśredniać, no to raczej przed czterdziestką mniej więcej, ale wiadomo, że ciężko tak powiedzieć nie przekłamując liczb

@masterr

nie no jasne rozumiem, w sumie taka informacja już jak najbardziej mi odpowiada ;p

masterr

No to bardzo proszę, nie za dokładna ale lepsze to niż nic ;p

Yang
@masterr

a tak jak już mówicie o strukturze to się zastanawiam czy tylko faceci pracują czy są kobiety?

@Yang

Nie no i mężczyźni i kobiety są

Yang

dzięki za odpowiedź ;)

Tomasz

Dirks ma tylko jeden oddział w Polsce?

Mike
@Tomasz

ktoś już chyba o to pytał czy mi się wydaje?

@Mike

Może tak było, nie widziałem, ale mógłbyś odpowiedzieć po prostu na pytanie

Highto

Nie, nie ma tylko jednego oddziału, jest jeszcze Krosno Odrzańskie

@Highto

O no widzisz, nie wiedziałem o tym i nie przypominam sobie żeby ktoś pisał

Highto
@Tomasz

Nawet jeśli, to nic strasznego jeśli się powtórzy ;)

Czy jest obecnie prowadzona jakakolwiek rekrutacja w Dirksie?

Tony

nie widziałem na necie żadnej informacji o tym, ale może ktoś coś wie więcej niż piszą w internecie

Junak

Wydaje mi się, że nie, ale zawsze można zadzwonić

@Junak

No to wiadomo, ale myślałem że może ktoś ma jakieś informacje prosto z firmy

Junak

Niestety, nie mam żadnej pewnej informacji dla Ciebie, musisz sobie jakoś poradzić

@Junak

Jakoś chyba sobie dam radę ;)

Elko

Czy Dirks nie posiada swojej strony internetowej? bo nie mogę znaleźć

Ferb
@Elko

na pewno ma stronę na fejsie założoną, to wiem bo widzialem

Monti
@Elko

Ma, ale jest w budowie obecnie

drk

ja tam dalej nie widzę, ale wierzę na słowo że się niedługo pojawi :D

Magda

Jak z maseczkami? Macie zapewnione ?

Vick

Fajnie, że Dirks zdecydował się chronic nie tylko pracowników w pracy, ale również poza nią i zaczęli dawać dodatkowe płyny dezynfekujące, które można zabrać do domu. Wszyscy wiemy jak ciężko je teraz dostać w sklepach, albo za cenę z kosmosu.

Goku
@Vick

dokładnie, tez o tym pomyslałem, a nie słyszalem zeby jakas inna firma tez sie zdecydowala na taki krok Bardzo na plus

Łukasz
@Goku

Chyba nie wszystkim się to podoba co mówicie.. ale kogo to obchodzi? uważam tak samo że dobrze pomyśleli, lepiej tak niż wcale

Ile oddziałów posiada DIRKS POLSKA?

pt

jak się przedstawia kwestia rekrutacji w dirksie? długo to trwa?

@pt

nie jakoś długo, ogłoszenie sie pojawia na necie na stronach typu(usunięte przez administratora), robią przesiew, dzwonią zapraszają na spotkanie i są testy wewnętrzne

@bor

jakie testy wewnętrzne???? o co chodzi?

@what

chodzi o to, że podczas rekrutacji przechodzi się testy logiczne i testy liczenia

i bez tego ani rusz?

@what

no raczej zawsze te testy się odbywają i trzeba je przejść żeby wgl zaczeli rozważać kandydaturę, to jest taka jakby podstawa :p

@bor

aha, no to nie mialem pojecia, dobrze ze zapytalem.. dzieki bardzo

luz, powodzenia

joda
@bor

trudne są te testy? w sensie ktoś kto ogarnia życie i liczenie da sobie radę, czy trzeba się jakoś specjalnie do tego przygotowywać?

Brat
@joda

Jeśli ogarniasz temat to nie są nie do przejścia ;p

lato

hmm.. kontrolą jakości? tak brzmi chyba całkiem logicznie

lato

dzięki dzięki, ale wydawało mi się to oczywiste

raskolnikov

Dobre pytanie, nie było w nich nic złego chyba...

Czy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Gavroche

No jakiegoś spięcia nie ma, ale wiadomo, że swoje trzeba zrobić i nie jest tak, że można bąki zbijać, ale jak chodzi o atmosferę między pracownikami, to jest spoko

dirks
@Gavroche

dokładnie, ogólnie to osobiście gardze ludźmi, którzy przychodzą do pracy, żeby czas szybko przeleciał i żeby zrobić jak najmniej, ale do premii i pieniędzy to są pierwsi.. najpierw robota, potem przyjemności i znajomości.. Dopóki każdy robi co ma robić to jest naprawdę w porządku

Gavroche
@dirks

Nie no, kasa też jest mega ważna, raczej większość osób robi, żeby zarobić i to zupełnie normalne, ale obibikom mówię stanowcze nie

Kixnjs

Czym tak właściwie zajmuje się Dirks?

@Kixnjs

Dirks Consumer Logistics jest częścią DIRKS Group międzynarodowej grupy inżynieryjno-logistycznej świadczącej kompleksowe usługi dotyczące rozwiązań w zakresie inżynierii i logistyki produkcji, logistyki oraz organizacji sieci dystrybucji. *skopiowane z fejsa, pozdro

@Kixnjs

a tak swoją drogą to na fejsie jest też ogłoszenie, że szukaja kogoś do ksiegowości

Deti
@krzysiek

Czyli co konkretnie? Bo zakres wydaje się być ogromny...

@Deti

no czego nie zrozumiałeś w tej wypowiedzi..?

krzysiek

no to jeżeli nie masz pojęcia o co chodzi, to chyba nie jest firma dla Ciebie :p

Deti
@krzysiek

Nikt nie mówił, że jest dla mnie, po prostu robię rozeznanie po okolicznych firmach szukając pracy ;)

Papca

Super praca pozdrawiam załadunek ????

lico
@Papca

to pracujesz na załadunku?

Mat

Specjalista ds. logistyki magazynowej - jest szansa bez doświadczenia, ale po dobrych studiach? czy raczej szukają kogoś już ogarniętego w temacie. Może macie jakieś informacje?

Eto
@Mat

Wiadomo, że zazwyczaj wolą ogarniętych w temacie i pierwszeństwo będą mieć osoby z doświadczeniem, tu raczej oczekują specjalistycznej wiedzy, więc jak masz ją po studiach, to działaj.

@Eto

no wiedzę jakąś mam, nie wiem jak z umiejętnościami się odnajdę.. może faktycznie spróbuje, kiedys gdzieś trzeba zacząć

gawron
@Mat

przeglądalem sobie to ogłoszenie przy okazji no i w zasadzie jakby sie uczepic to nie ma w wymaganiach o doświadczeniu, jest mile widziane, ale nie konieczne. mysle, ze jezeli zaprezentujesz się z dobrej strony to masz spore szanse, będąc po dobrych studiach po których wiedza została w głowie, a nie odleciała w eter. powodzenia

@gawron

okej, dzięki, namówiliście mnie ;)

hehe, dzięki

dex

rzadko spotykane żeby ktoś tak wytrwale prowadził strone fejsbukową jak dirks :D ciekawych rzeczy można się tam dowiedzieć, fajny pomysł z tym spotkaniem świątecznym na kręgielni, zazwyczaj są tylko jakieś poczęstunki, podziekowania i elo do domu, a tu taka inicjatywa

lion
@dex

Co roku jest coś takiego, czy to raczej nowość była w tym?

@lion

wiesz co nie wiem, bo ja tylko się orientuje w sytuacji, obczajam firme, czytam opinie itp itp.. sam w sumei chciałbym wiedzieć czy takie wyjścia to regularne są ;)

benek
@dex

może nie w jakiejś specjalnej regularności, ale nie było to jednorazowe wyjście, cześciej się zdarzają takie imprezki integracyjne

@benek

spoko sprawa, dzieki

Robert

Każdy ma prawo do własnego zdania i wypowiedzi. Szkoda tylko, że nie ma w nich konkretów a jedynie chęć napisania czegokolwiek byle by źle. Pracować trzeba, osiągać wyniki i cele ale to chyba normalne w każdym miejscu pracy. Ludzie różni ale przecież jak i w życiu nie z każdym sąsiadem na kawę latasz. Wystarczy skupić się na powierzonych zadaniach i możesz spokojnie pracować.

Mario
@Robert

Dokładnie tak. Pracuję na produkcji od 2 lat i nie narzekam. Robię to co do mnie należy i za to mi płacą.

Górka
@Mario

Dokładnie. Ja pracuję od niedawna, przyszłam z polecenia innego pracownika i nie podzielam tych negatywnych opinii. Robię swoje, ludzie raczej ok. System pracy w porządku. Wypłata na czas, benefity. W pracy wystarczy zająć się obowiązkami służbowymi i nikt się nie czepia.

głosrozsądku
@Mario

O tak! takie społeczeństwo niestety. byle na siłe sie przyczepić. Czasem trzeba na siebie spojrzeć dokładniej, a później dopiero czepiać się innych. Trochę więcej dystansu, znacznie lepiej sie żyje. Polecam ;)

roni
@głosrozsądku

fajnie ze wszyscy jestescie zadowoleni. a powiedzcie mi ile osob u was pracuje ogolnie w calej firmie?

magazyn

też pozdrawiam

Gerwazy

Wygląda na to, że pozdrowienia.

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS POLSKA Sp. z o.o. - Wojkowice

• Jak się pracuje w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIRKS POLSKA Sp. z o.o.