DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

Zgaduj zgadula

Kto w firmie nadużywa sformułowania " no, no, no i, no i...? Skoro znasz odpowiedź to wiesz kto pisze te wszystkie dziwne pytania i odpowiedzi w celu ukrycia negatywnych opinii o firmie... A skoro już wiesz to znaczy, że nie są one obiektywne...

Obserwator
@Zgaduj zgadula

Każdy wie... Dlatego merytoryki tu nie znajdzie nikt.

@Obserwator

czyli rozumiem że jak kandydat pisze i o coś pyta związanego z pracą to wy macie podgląd w komputer i wiecie że on na pewnie nie jest kandydatem. w taki sposób to tylko odstraszacie ludzi swoimi spiskowymi teoriami

BillyG

Witam, Jak z atmosferą w pracy? Kierownicy normalni?

Opos
@BillyG

normalni i ludzcy przede wszystkim. jak potrzebujesz coś zalatwić to spokojnie możesz uderzać, zrozumieją, no chyba że to jakieś bzdury wyssane z palca albo nie chce sie komuś pracować to wiadomo. ale jesli robisz swoje i widać to, no to żaden problem.

fragles
@BillyG

atmosfera ok, raz lepiej, raz gorzej, ludzie mają różne humory, więc czasem sie to przekłada, normalne.

heh

Nudą tu wieje, weźcie coś powiedzcie ciekawego da rozrywki, kawał jakiś, nie wiem, niech jakiś pożytek z tego profilu będzie

Will
@heh

chcesz żeby CI ludzie kawały opowiadali na portalu o opiniach pracodawcy???

Will
@heh

jak mało co kto pisze to dobrze świadczy bo zapewne wszyscy są zadowoleni i nie ma co opisywać. każdy się robotą zajmuje tak jak i ja.

Hah
@heh

Pożytku nie ma i nie będzie. Wszystko to fikcja.

@Will

A czemu nie?

@Will

Już nie bądźmy tacy poważni

hm
@Hah

Ty też jesteś fikcją? jesteś tu tak naprawdę czy nie?

@hm

Nie, on jako jedyny nie najpewniej ;)

hm
@heh

Tak właśnie myślałem, że mi sie coś wydawało

?

Zdjęcie w tle jest autentycznym zdjęciem z wnętrza firmy?

@?

no chyba by tu nie wklejali jakiś randomowych półek skopiowanych z googla

Czarek
@?

Tak. Magazyn jak magazyn. Wiele mu podobnych.

@Czarek

No zapewne tak, nie mówię że nie, tak po prostu z ciekawości się zapytałem, wygląda na spory

Złudzenie
@?

Są większe... Po zdjęciu alejki stwierdzasz, że duży czy ten komentarz daje możliwość do podniesienia oceny w opiniach o firmie?

@Złudzenie

Nie dodawałem gwiazdek, więc na pewno nie podniósł oceny wygooglałem sobie, było więcej zdjęć, nie tylko jednej alejki

@Złudzenie

Ale rozstrząsacie temat, nie macie o czym gadać?

Operator Wózka Widłowego

Bardzo dokładny

Szczegółowe

Karol

Czym dokładnie zajmujecie się w firmie?

Wers
@Karol

no na pewno zajmujemy się pracą np. niesłychane nie??

Wers
@Karol

a tak poza śmieszkami. No to Dirks to są magazyny po prostu. Świadczymy usługi przede wszystkim dla branży motoryzacyjnej, spożywczej, ale też coś z modą i dobrami konsumpcyjnymi

Stork
@Wers

"Dobra konsumpcyjne" oho, jak profesjonalnie :P A tak serio, te dobra to co właściwie, bo określenie nic mi nie mówi?

@Wers

Oj ty śmieszku

są wakaty?

@Ess

co cię interesuje? bo na wszystko na raz to raczej nie da rady

@Sober

magazyn np. mam uprawnienia na wózki

@Ess

no to na operatora wózka możesz startować. są oferty na 4 lokalizacje to może coś ci spasuje, ja tam nie wiem, nie bede ci pracy wybierał także zerknij sobie

@Sober

no i eleganckoo, dzięki!

@Ess

nie żeby coś ale w sumie sam mogłeś sobie to znaleźć, nie było to takie trudne

Belzebub

Jakie szkolenie na początek? jest coś? ile trwa?

Słoń
@Belzebub

Jest cały program wdrożeniowy, więc bez obaw, przygotują cię do pracy jak trzeba. Ile trwa, to pewnie zależy od pojętności ucznia ;)

Belzebub
@Słoń

Aha czyli nie ma jakiegoś z góry założonego czasu w którym ktoś ma wszystko ogarnąć i się doszkolić

Oczywiście że masz jeden dzień
@Belzebub

Żartujesz, jakie szkolwnia? Chyba tylko wstępne BHP i nic więcej. Po jednym dniu jest zajazd i wymagania.

Dagmara

Cześć, mam prośbę przez jakie biuro aplikować do Dirks

Halny
@Dagmara

najlepiej to przez biuro dirksa i zatrudnić się bezpośrednio pod nimi.

@Dagmara

a jakieś agencje zatrudnienia przyjmują w ogóle do dirska?

Dirksa* literówkę strzeliiłeś

@Leo

po prostu mi się litery poprzestawiały to chyba nie jest aż tak poważny błąd

@Leo

mogłeś po prostu odpowiedzieć na pytanie a nie przedłużac to wszystko. chyba że nie wiesz

Nie wiem niestety

@pajonk

A błąd jest nieznaczny, tak tylko poprawiłem dla zasady

@Leo

no spoko czyli od ciebie nic się nie dowiem, zatem czekam dalej na jakieś info w tym temacie

Co dobrego firma oferuje swoim pracownikom?? coś innego niż wszystkie? czymś się wyróżnia?

Odpowiedź

Niczym, chyba że tempo pracy podkręcone na maxa, to akurat masz jak w banku

@Odpowiedź

No to fajnie przynajmniej czas szybko leci. Jak jest nuda to te godziny stoją w miejscu, więc co kto woli, ja tam wole szybciej

Zabawne

Gdyby moja osoba była pracownikiem biura, dbającym o PR firmy, to tak by było napisane ale dla szeregowego pracownika liczy się komfort pracy a nie jej tempo!

Jakubek

A tdno się dostać do Dirksa do pracy?

@Jakubek

to czy jest trudno to dośc ogólne pytanie nie uważasz?

@Jakubek

to zależy jakie stanowisko, jakie masz umiejętnosci albo uprawnienia. czy masz ogolnie jakiekolwiek doświadczenie?

@Kosmyk

Uważam, więc liczę na równie ogólną odpowiedź :)

@Kosmyk

Magazyn, konkretnie najlepiej wózki. Mam uprawnienia, mam kilkuletnie doświadczenie.

@Jakubek

No to masz się czym pochwalić jak najabrdziej i z takim doświadczeniem możesz uderzać spokojnie tutaj, bo tacy ludzie jak Ty są potrzebni. Czy to wystarczająco ogólna informacja?

Myślę, że tak, thx

Jakubek

W moim poprzednim pytaniu miało być "trudno" ucięło mi literki sorki

polecam firmę. dobra współpraca. profesjonalni pracownicy. jestem zadowolony

Heniex

Miło

@Heniex

nie rozumiem co za tłuki minusują klienta? ludzie myślicie wy czasem czy nie bardzo

Mariusz
@yy

Pracujesz może w DIRKS POLSKA i możesz powiedzieć mi coś więcej na temat tej firmy? Czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego i czy poszukują tu również osób bez większego doświadczenia zawodowego? Liczę na Twoją odpowiedź. :)

Psycholog
@yy

Mają kompleksy i nie potrafią przyjąć komplementu, bo w głębi serduszka czują, że nie są wcale profesjonalni :)

@Mariusz

owszem ja uważam że firma jest dobra. ja nie miałem problemów. jestem zadowolony z pracy i zarobków i ogólnie z warunków wszystkich. i nikomu nic do tego, bo to moja opinia. pozdrawiam

Gdzie jest główna siedziba firmy Dirks? bo to chyba nie jest polska firma nie?

luc

głowna siedziba jest w niemczech, w emden z tego co pamietam, ale oddzial w wojkowicach jest jak najabardziej polski

Masz rację

Firma niemiecka, zarobki polskie

Karol

Firma wypracowała sobie dobrą opinię pracodawcy ale jednocześnie załogę na którą może liczyć i teraz nie ma braków kadrowych.

nowy
@Karol

nie ma braków, ale i rekrutacji też niestety nie :D a to gorzej dla chętnych kandydatów

Kozik
@nowy

kiedyś może w końcu jakaś będzie ;p nadzieja umiera ostatnia powodzonka

Rozbawiony
@Karol

To jest prawda, że może firma liczyć na zaufanych inaczej i zgraną ekipę wiernych donoszących... Pozostali pracują bo z UKR albo miejscowi bez większych kompentencji.

;)
@Rozbawiony

Ty się zaliczasz do tej drugiej grupy, nie?

Benek

Jak tam nastroje po świętach?

@Benek

U mnie bardzo dobre. czas spalić to co się zjadło, jeszcze tylko sylwester i oby następny rok był lepszy niż poprzedni

Benek

Spokojnie, tylko zapytałem, ot tak, z ciekawości. Przepraszam, nie sądziłem, że to jakiś występek z mojej strony, już nie będę, Jezu.... A z firmą przez wiele lat związany byłem ja, przez co myślałem, że mogę coś napisać, zwłaszcza, że jest do wybrania podpis były pracownik, ale cóż.

@Benek

Ale że o co chodzi???? Przecież nic takiego nie powiedziałem

@Benek

no chyba że cos mnie ominęło i nawet o tym nie wiem ale nie sądze by było warte przejmowania sie

@Zen

To nie było do ciebie, wpisu, do którego się odnosiłem już nie ma

@Zen

Nie warte, nic istotnego cię nie ominęło ;)

zawisza

Czy mozna liczyc na transport pracowniczy. Jest ogłoszenie na wozek ale nie wiem czy aplikowac

grinch

a skąd masz dojeżdżać?

Zimek
@zawisza

z Paczkowa - Ziębic - Strzelina jest darmowy transport więc jeśli to te rejony no to tak, aplikowac

nowy
@zawisza

ogłoszenie chyba nadal aktualne z tego co widze, bo odnowili date znowu na 30.12 dodane

Eloo

Czy do pracy w Dirksie trza mieć uprawnienia na wózki koniecznie?

hmm
@Eloo

noooo pasowałoby chyba z tego co się dowiadywalem, ale chyba nie na wszystkie stanowiska. wydaje mi sie ze jest osobne na operatora wózka

Loop
@Eloo

Są też stanowiska na które uprawnień nie trzeba, także nie jest to dyskwalifikujące :)

Ktoś
@Eloo

Trzeba mieć uprawnienia na II WJO z UDT.

Info

na fb Dirksa pojawiła się oferta pracy tak tylko mowię bo wiele osób tu pyta o oferty

Kolo
@Info

Dzięki za info, sam z siebie na fejsie bym ich nie szukał

Ebay
@Info

no jest na przyjęcia zwrotów, ale w sumie ma już 2 tygodnie, ciekawe czy to jeszcze aktualne i można cv wysyłać czy już pozamiatane

@Ebay

Nie no, myślę, że tak, rekrutacja to nie jest takie hop siup, że 2 tyg i po sprawie.

Ebay

to myślisz, że wysłać?

@Ebay

Ja na Twoim miejscu bym wysłał ale co już ty zrobisz to mnie to lotto przyjacielu. Twoja decyzja.

Bond
@Ebay

innych się pytasz co masz robić? wysyłaj to nic nie kosztuje

Hop siup
@Info

Jaka rekrutacja skoro 90% pracowników to UKR.

...
@Info

A są jakieś grudniowe? Proszę o informację, szukam pracy na szybko...

Ezi
@...

jak potrzebujesz informacji to wpisz w internet dirks polska praca, gwarantuje Ci że to nie jest takie trudne

Ezi
@...

nie rozumiem czemu niektórzy mają z tym taki problem żeby sobie czegoś poszukać przecież to wy chcecie prace

Derk

Siema szukam pracy najlepiej takiej do której nie trzeba mieć doswiadczenia bo w takiej firmie jeszcze nie pracowalem a nie ukrywam ze zalezy mi na czyms większym na spoko pozycje w cv. znajdzie się cos dla mnie?

Perun
@Derk

Siemanko. Nie mam zbyt dobrych wieści, bo póki co jest komplet i nikogo do szeregów nie szukają. Możesz spróbować zadzwonić, lub napisać maila bezpośrednio (gdzieś tu latał numer i adres, musisz poszukać) może to coś da ewentualnie, jeśli bardzo ci zależy to nie zaszkodzi wyjść z inicjatywą.

Eddy
@Derk

Ogólnie w firmie na pewno by się znalazło jakieś stanowisko na które doświadczenia nie trzeba i mogłbyś sobie popracować, tylko że na ten moment to trochę lipa żeby się dostać

Szczęściarz
@Eddy

To chyba dobrze że nie ma przyjęć, mniej nieszczęśliwych osób na tej ziemi

...
@Szczęściarz

Jako bezrobotny ledwo wiążący koniec z końcem jestem twoim zdaniem szczęśliwy?? Ja tam wolałbym mieć pracę, szukałem w wielu miejscach, m.in tutaj, ale taka kicha na rynku, że szkoda gadać, więc ostrożnie z takimi tezami...

Były

Co tam słychać na starych śmieciach?

Salomon
@Były

Leci do przodu powoli, jak to w życiu

Dużo roboty? Kręci się?

Salomon
@Były

Roboty jest tak jak zwykle, ani więcej ani mniej. No mi się nigdy tu nie nudzi, ale to dobrze, bo czas leci dużo szybciej w ten sposób. Nie wiem co miałbym Ci więcej powiedzieć, bo nie wiem jak dawno pracowałeś. Ja tutaj pracuje już ponad rok i przez ten czas w zasadzie nic istotnego się nie zmieniało

@Salomon

No już dosyć dawno, bo kilka lat minęło, ale skoro jest dobrze to widocznie nie wymagało aż tak ważnych i wielkich zmian. Po prostu byłem ciekaw jak się firma kręci i jak pracownicy sobie w niej żyją ale widze że całkiem nieźle

Żartujesz
@Salomon

Bo od roku jest pandemia to co się miało zmienić, większa rotacja chyba tylko...

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS POLSKA Sp. z o.o. - Wojkowice

• Jak się pracuje w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIRKS POLSKA Sp. z o.o.