DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

Zenu

Jak tam jest ogólnie z dojazdem jak ktoś nie ma samochodu?

Polinex
@Zenu

To zabierasz się z kimś, na piechotę lub rowerem

Palm
@Zenu

To też zależy skąd jesteś, ale jeśli cie to urządza to z Paczkowa, Ziębic i Strzelina jedzie autobus pracowniczy i on jest darmowy

Zenu
@Palm

O to super, jestem z okolic Ziębic i mam trochę utrudniony dojazd, ale autobus pracowniczy będzie mi bardzo na rękę dzięki piękne

dixo
@Palm

Nie ma problemów z miejscem? Trzeba sobie klepnąć miejsca gdzieś, w sensie się zapisać, czy coś?

Darko
@dixo

Musisz raczej zgłosić najpierw, że chcesz się zabierać i nie powinno być problemu. Sam nie korzystam ale to logiczne.

Mix
@Darko

tu nie ma szczegolnie o czym myślec, nawet jak jedziesz na wycieczkę czy jakiś dluższy wyjazd i nie masz samochodu to tez musisz mieć zarezerwowane miejsca w autokarze, przecież muszą wiedziec ile potrzeba i ile osob sie zabiera nie będą kombinowali na ostatni moment

ojoj
@Mix

teraz bez samochodu jak bez ręki troche

Mix
@ojoj

nie każdy ma, więc nie wiem po co ten komentarz...

ojoj
@ojoj

ja rozumiem jak najbardziej ale jest na pewno wygodniej, ja sobie teraz nie wyobrażam nie mieć po prostu. dlatego jak mogę to zachęcam żeby o tym pomyśleć po prostu. ale nie zmienia to faktu że ludzie radzą sobie też bez. nie chciałem tutaj nikogo denerwować ani nic.

kandydat

Jak tam macie na magazynie? Jakie trzeba mieć najlepiej doświadczenie na wózkach podnośnikowych? Czy uczą od zera jak się ma papiery świeżo?

@kandydat

Jak masz papiery, to chyba nikt cię uczyć nie musi? Chyba, że lewe przez neta kupiłeś....

@ursus

Żeby życie było takie proste... chodzi mi bardziej o wprowadzenie na początek i jak przyjmują "nowych".

@ursus

Jeździć jeżdżę ale wszystkich zakładów nie znam na pamięć.

Malarz
@kandydat

no to któryś na pewno ci pokaże co i jak. a jak nie to pytaj i nie rób samowolki.

Prac
@kandydat

po prostu źle zadałeś pytanie. wózkiem umiesz jeździć to tego nikt nie musi ci pokazywać a co do wprowadzenia na zakład obowiązków w pracy itp no to wiadomo że będzie wstępne przeszkolenie

@kandydat

A to na luzie, wiadomo, że przedstawią wszystko, im też nie zależy, żebyś jeździł tylko jak dziecko we mgle i nie wiedział co i jak

@kandydat

A co do przyjęcia nowych przyczepić się nie mogę, sam długo nie pracuję i nie było w ogóle problemu z zaakceptowaniem mnie w robocie, ludzie są spoko, więc bym się tym nie martwił na twoim miejscu

no i o to chodziło

dzięki

Jak wygląda system pracy? Czy pracuje się od poniedziałku do piątku na jedna zmianę czy jest system czterobrygadowy?

Hero
@Kandydat

Przecież masz wszystko napisane. Nie musisz 5 razy pytać o to samo naprawde. Masz taki mały prostokąt po prawej co go sobie przesuwasz myszką w dół i strona jedzie w dół i tam jest więcej komentarzy. Polecam się na przyszłość

Szaka
@Kandydat

To nie gadu-gadu, nie ma potrzeby zmieniać nick i pytać kilka razy o to samo...

...
@Szaka

no dokładnie przecież to nie zwróci bardziej uwagi na ciebie

Cześć mam pytanie odnośnie systemu pracy znaczy ile dni się pracuje a ile ma się wolnych ? I jak z świętami czy są pracujące czy są wolne ?

Operator Wózka Widłowego

Bardzo dokładny

Szczegółowe

Mam pytanie jakie są systemy pracy ? Ile godzin się pracuje ? I czy święta się też pracuje ?

Ratuś

pracujesz na 2 miany 5-15, 15-1

oleole
@Kandydat

Mamy dwie zmiany od 5:00 - 15:00 i od 15:00 - 1:00. Na przyszłość polecam sprawdzać forum bo przewinąłem pare komentarzy niżej i było powiedziane nie wiem czy to tak trudno sprawdzić czy się nie chce ludziom...

inoroz
@oleole

Raz mu chyba wystarczyło ;)

@Ratuś

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Patryk
@oleole

A jak wygląda system pracy? Od poniedziałku do piątku jest jedna zmiana czy praca przebiega w systemie czterobrygadowym i jak on dokładnie wygląda? Z góry dziękuje za udzielenie odpowiedzi

mag

Robota okej, nie powiem jest co robić ale mi np to odpowiada bo nie ma chyba nic gorszego niż jak się dłuży czas. Pieniądze są okej, ludzie bardzo spoko, pozdrawiam wszystkich.

Ark
@mag

niektórzy by chcieli tylko leżeć i niech kasa leci z nieba a tak sie nie da niestety, ja też wole jak jest co robić, bo wtedy szybko leci zmiana a nie ciągnie sie w nieskończoność

@mag

a jakie są godziny pracy?

@Marek

2 zmiany są od piątej do 15 i od 15 do pierwszej w nocy.

Bono
@Ark

Robota robotą, czas czasem ale komfort pracy jest też ważny... Komfort...

@Bono

a co? komfortu ci brakuje?

Neli
@mag

Też już się kiedyś spotkałam z definicją komfortu pracy i faktycznie ma to duży wpływ, można znaleźć info na ten temat w necie

@Neli

no ok, ale ja po prostu pytam czy komuś go brakuje, a nie mówię, że nie znam takiego pojęcia hahaha

Kilon
@mag

Dla mnie komfort jest taki, że mam na życie i też poczucie, że w najbliższym czasie nie stracę źródła dochodów. Każdy komfort trochę inaczej odbiera.

@Kilon

no i git i koniec dyskusji

Perto
@mag

Skoro został ten temat poruszony to daje do myślenia... Nie chodzi o zarobki...

Kilo
@mag

Dlaczego koniec? Ciekawy wątek.

Matador
@Kilo

To tera ja. Dla mnie to komfortowe jest to że jest do kogo się w pracy odezwać bo są fajni ludzie. Zresztą tak jak tutaj widać, bardzo kulturalna rozmowa filozoficzna się stworzyła :)

popieram maga
@mag

zabawne, że to piszesz, bo ja nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy narzekają, że mają cały czas zajęty w pracy, oczywiście nie chodzi o to, żeby nie mieć przerwy, ale przecież jak ma się czas zajęty to przynajmniej szybko leci i człowiek jakoś tak czuje, że się wyprodukował w robocie, a nie że przesiedział i jeszcze się bardziej zmęczył nic nie robieniem

Xxxx
@Matador

Ciekawe z którego jesteś działu że masz się do kogo odezwać i przede wszystkim kiedy masz na to czas bo chyba tylko na przerwie no albo Ciebie normy nie dotyczą bo masz specjalną taryfę ulgową i czas na pogaduchy

Matador
@Xxxx

No to chyba wiadomo, że na wszystko jest czas no nie? Nie łap mnie za słówka prosze...

Tytan
@Matador

i jak się pracuje w takich godzinach? Wcześniej nie spotkałem się z takimi godzinami na dwie zmiany szczerze mówiąc.

Leo
@Tytan

na jakim swiecie ty zyjesz kolego? w wielu pracach masz 2 albo 3 zmiany to nie jakies niespotykane zjawisko a godziny dla mnie są akceptowalne musze wczesnie wstac ale potem mam sporo czasu po pracy, a jak do 1 to i tak nie najgorzej kiedys robilem na 3 zmiany i wtedy sie robilo cala noc praktycznie

Holo
@Tytan

Dla mnie to, że jest od 5 jest okej, wracasz to jeszcze masz dużo czasu dla siebie, nawet żeby coś załatwić jeszcze. Nawet jak zmęczenie bierze to akurat można się kimnąć i potem sobie coś porobić.

@Tytan

To, że komuś się pracuje tak czy inaczej nie znaczy, że będziesz odczuwał tak samo, przyjdź, popracuj, oceń sam, zamiast zadawać pytania, na które nie da się odpowiedzieć dokładnie

Tytan
@.

Ale przecież ja nie powiedziałem nic że mi nie będzie dobrze albo że nie wiem, że się pracuje na dwie, trzy zmiany, matko. Jeden Holo jedyny mnie zrozumiał i dzięki za odpowiedź normalną... Chodziło mi o godziny pracy bo zazwyczaj pracowałem od 6 lub 7 rano.

Fajny

Fajnie, że są tutaj jakieś wyjscia integracyjne, bo niektórym firmom przychodzi to z trudem, a to jednak zawsze pozwala sie troche odstresować i poznać pracowników od troche innej strony. Jak sie ludzie bardziej zżyją prywatnie to i w pracy później lepiej idzie. Wiadomo, ze przez pewien czas sytuacja byla nieco utudniona, ale z czasem wszystko wraca do normy.

Goron
@Fajny

Jak sobie zmiana z działu zorganizuje to będzie integracja. Żeby cała firma razem to nie

@Goron

To nie mówię, że cała firma, bo czasem jest tak ciężko nawet się zgrać.

@Goron

Ale tak właśnie ze zmiany można sobie iść. Zwłaszcza, że bardzie się zna te osoby, bo się z nimi pracuje i tak fajnie ich poznać bardziej w innym prywatnym miejscu. Trzeba pomyśleć...

@Fajny

A na pakowaniu jak klimat? Nie chodzi mi o jakieś szczegóły kto się z kim lubi, chyba nawet nie miejsce tutaj na takie wynurzenia ale tak ogólnie, czy jest dobrze między ludźmi?

OdpowiemJa
@atka

ja sie szczególnie innym ludziom nie przyglądam, bo raczej skupiam się na swojej robocie i z kim się pogada to się pogada, ale raczej nie zależy mi na jakimś mega nawiązywaniu kontaktów. no co, z tego co zauważyłem to jakichś szczególnych zgrzytów nie ma, zdarza się, że jest spina, ale raczej szybko jest rozwiązana i raczej każdy skupia się na pracy, ale atmosfera jest ok

@OdpowiemJa

Super, dziękuję. Jeszcze dopytam, bo w razie, gdybym się dostał to będę świeżakiem. Zawsze to na początku mam stres jak będą do mnie podchodzić inni. Mam liczyć na traktowanie z dystansem, czy są jakieś próby włączenia nowego do grona pracowników? Niby pytanie jest oczywiste, że powinno się coś zrobić, żeby nowy pracownik jakoś się odnalazł ale tak z własnego doświadczenia wiem, że różnie z tym bywa.

OdpowiemJa
@atka

właśnie ja też mam różne doświadczenia i to nie jest wcale tak oczywista kwestia jakby sie moglo wydawać, tutaj bylem przyjęty miło i jak chcialem to dostałem pomoc bez większego problemu, ale musialem jednak wykazać sie też inicjatywą, żeby wejść do całego grona, bo nie wystarczy że jesteś nowy tylko trzeba tez samemu jakieś kroki zrobić w stronę ludzi, jak oni nie będą widzieli zainteresowania z twojej strony to czemu mają je okazać tobie?

@OdpowiemJa

Oczywiście, to jasne, dzięki bardzo. O coś takiego mi właśnie chodziło.

TrocheInaczej
@OdpowiemJa

tutaj bym troche polemizował z twoim zdaniem, zgadzam sie w kwestii, że trzeba wyjść z inicjatywą ok, ale jak ludzie do których wyciągasz dłoń są zamknięci tylko na swoje grono to też nic nie zrobisz, a nie ma sensu uważam za kimś latać

lks
@TrocheInaczej

ja stosuje zasadę, że jak jest ktoś miły to jestem miły dla niego i tyle. nie ma co się rozwodzić.

lks
@TrocheInaczej

a to nie podstawówka żeby robić sobie kółka wzajemnej adoracji bo wszyscy pracują w zespole i trzeba się dostosować.

Ross

jakie są godziny na zmianach?

Oj ludu
@Ross

Dosłownie dwa komentarze niżej jest to napisane, poczytaj sobie. Błagam nie róbmy tutaj takiego zamieszania, lepiej przejechać trochę na dół i popatrzeć, ewentualnie pod tym wątkiem się coś dopytać czy coś bo naprawdę zaraz będzie 10 takich samych pytań i do niczego to nie doprowadzi.

Cat

Słyszałam, że macie coś wspólnego z zooplusem, w jaki sposób wygląda współpraca, magazynujecie ich produkty, czy coś w tym stylu?

keloid
@Cat

zgadza się, firma zajmuje się magazynowaniem i wysyłką artykułów zwierzęcych.

Vlad
@Cat

Przewaga mężczyzn bo praca do lekkich nie należy.

@Vlad

Podejrzewam...ale nie pytałam o to ;)

@Vlad

A dobra, widzę wątek poniżej, musiało ci się źle kliknąć po prostu

Lise

są moze jakieś wyjścia integracyjne? albo coś w tym rodzaju?

Zdarzają się imprezy.

@Lise

No, za moich czasów tak było

@Lise

Ale przez pandemię mogło się pozmieniać.

@Lise

Kiedyś to co piątek były grille, nie wiem jak teraz

KMK
@Lise

ogólnie raczej ludzie są zgrani i się dogadują więc też nie ma problemu żeby się zgadać prywatnie, tak przynajmniej mi się wydaje.

Ferdi
@KMK

Pandemia była najgorsza, człowiek nawet z psem na spacer się bał wyjść... ale tak wracając to z paroma osobami mam kontakt poza pracą. Ważne, żeby się szanować nawzajem bo potem można fajne kontakty nawiązać. Przynajmniej ja tak myślę.

You make my day
@Ferdi

Strach wyjść z psem? A ten strach to przed czym?

Ferdi
@You make my day

To chyba logiczne, że każdy bał sie o swoje zdrowie i wolał raczej nie wychodzić, chyba że była konieczność. Może ty sobie hasałeś po ulicach i nic sobie z całej sytuacji nie robiłeś, ale większość wolała na siebie uważać.

Belaro

Popieram. Nie można dać sobą pomiatać, tym bardziej że wszystkie restrykcje były na kolanie pisane. Trzeba mieć zdrowy rozsądek

Ferro
@Belaro

Widzę tutaj samych premierów i doktorów habilitowanych z medycyny. Dbajmy o siebie nawzajem a nie tylko o czubek własnego nosa. Pozdrawiam.

(usunięte przez administratora)..każdy ma przekonania i ma do nich prawo, ale jak zacznie się przekrzykwanie to tej maszyny już nie powstrzymamy...

Loooseya

Czy jednak typowo męska ekipa?

@Loooseya

Przewaga facetów, ale dziewczyny też są

Arko
@Loooseya

jeśli tylko uważasz, że dasz sobie radę podbijaj śmiało, a to że jest więcej facetów nie powinno ci robić rożnicy

Arko
@Loooseya

ja bym tam na to nie patrzył, tylko na prace czy mi pasuje

Husk

Widzę, że ktoś dodał przebieg z rekrutacji, ale jakoś mało t szczegółowe...mógłby ktoś się podzielić wrażeniami z rekrutacji ogólnie?

@Husk

To jest stara opinia, zobacz na datę, nie tak, że ktoś teraz dodał

@Husk

Po prostu gowork coś kombinuje z układem komentarzy na to wygląda

@Husk

A rekrutacja...no co ja moge powiedzieć, dawno to było. Raczej w miłej atmosferze, nie było jakiegoś wnikliwego sprawdzania na dwyraz

nad wyraz*

Dziękuję

@lampart

Czyli rozumiem, że nie było jakoś sztywno i mega oficjalnie

Andey
@Husk

Absolutnie nie ma sie czym martwic, moja rozmowa odbyła się już pewien czas temu, ale od razu cie uspokoje. Ogolnie cala moja rekrutacja przebiegła dosyć prosto, wysłałem CV na stronie z ogłoszeniem, zadzwonili do mnie, była rozmowa i testy na logike oraz testy liczenia. Jak dla mnie nic strasznego, poszło okey i dalej zajmuje tutaj swoje miejsce.

lux
@Andey

na wszytskie stanowiska są jakieś testy??

@Andey

Trochę mnie to zestresowało... nie spodziwałem się zadnych testów

@Andey

Chyba, że na magazyn nie ma??

Heep

Na jakie stanowiska w ogóle mozna się u was zatrudnić?

bone
@Heep

chcesz żebyśmy ci wszytskie wymienili? dobrze rozumiem?

Koron
@Heep

stanowisk jest serio sporo np. pakowacz, pracownik przy zaladunku, operator wózka, przyjmujący towar itp. moze najpierw sie zastanów, co by cię ewentualnie interesowało, a potem pytaj, czy jest tego typu stanowisko albo ewentualnie podobne

@bone

No o to chodziło ;)

@Koron

Dziękuję bardzo

ugis

planujesz sie zatrudnic?

@ugis

Jeszcze się zastanawiam, rozważam różne opcje i dlatego teraz wole trochę popytać. Od calkiem dawna się mocno przymierzam do tej firmy i raczej znalazłbym tu coś dla siebie.

Bhdaw

Najlepiej na żadne.

@Bhdaw

Pozwól, że sam sobie zdecyduję.

no i po co tak?

@Bhdaw

jaki masz cel w tym, żeby komuś odradzać?

@Bhdaw

Niech sam zdecyduje. Popracuje i sam sobie opinie wyrobi

Aabb

Czy w firmie jest prywatna opieka zdrowotna? Jak tak to jaka?. Dzięki za odp.

Loooseya

Czy w firmie pracują też kobiety?

Son
@Loooseya

pracują też kobiety, nie ma tak że sami faceci sa

Oczywiscie

A co ty myślałaś

@.

A co miałam myśleć? Po prostu się pytam, są takie firmy gdzie prace są typowo męskie, więc raczej pracują mężczyźni, nie wydaje mi się żeby to było coś bardzo dziwnego

Husk

Może być tak w miarę ogólnie, czego mniej więcej można się spodziewać, na co nastawić

@Husk

Jak chodzi o ogólne informacje, to tu po lewej też jest zakładka, ale tam już bez żadnych opinii, tylko sztywno podany zakres jak to mniej więcej wygląda etapowo

@lampart

I to w przypadku wszytskich stanowisk wygląda tak jak zostało opisane?

@lampart

Głównie chodzi o tę część z testami

vwtico

na stronie jest wymienionych pare rzeczy dla pracownikow to dla wszystkich?

@vwtico

W sensie, co masz dokładnie na myśli?

O benefity chodzi?

Jeśli tak, to tak.

@rampage

tak to miałem na myśli

@rampage

dzięki

vnm
@vwtico

a to jak już tak piszecie o firmie o dodatkach i benefitach to może byście je tutaj chociaż wymienili i powiedzieli pare słów. dla niektórych gowork to w sumie dobre miejsce na zdobycie informacji to po co szukac po całym internecie jak mozna wszystkiego się tutaj dowiedziec

znowu...
@vnm

Od tego masz zakładkę "benefity"...

vnm
@znowu...

a to nie wchodziłem w ogóle w te zakładki.. nawet nie zwracałem na nie uwagi ale jak są no to ok

Men

Żeby nie było niedomówień ja tutaj jeszcze nie pracuje dlatego pytam

xx
@Men

przecież to widać, że podpisałeś się jako kandydat

@xx

Chciał uwtierdzić w przekonaiu i tyle

@xx

utwierdzić w przekonaniu* literówki się wkradły

Men

siema. czy na stanowisko pracownika przyjęcia towaru trzeba mieć jakieś doświadczenie z praca na magazynie?

xx
@Men

ale nie zaszkodziłoby, zwłaszcza posiadanie uprawnień na wózki

Cooks
@Men

koniecznie raczej nie ale wiesz zawsze to jakiś plus na rekrutacji jak już wiesz co jest grane z taką robotą

Cooks
@Men

bo sama praca nie jest trudna. jak sama nazwa wskazuje przyjmujesz towar, ale fakt uprawniena na wózki się przydadzą i ogarnięcie takie ogólne zorganizowanie się

Praca

info - 2 najnowsze oferty pracy są na portalu na literę p.

aktualny
@Praca

już nie

@aktualny

no miesiąc czasu minał to raczej logiczne że przez taki okres czasu znajduje sie pracownika..

@aktualny

ale spokojnie na pewno pojawią się jeszcze jakieś oferty pracy

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS POLSKA Sp. z o.o. - Wojkowice

• Jak się pracuje w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIRKS POLSKA Sp. z o.o.