DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

czels

Nie wiecie czy szukają może kogoś? Mam uprawnienia na wózki

Kuba
@czels

Szukają operatora wózka wysokiego składu

i jakie wymagania mają?

@Kuba

bo to będzie coś dla mnie akurat

@Kuba

może bym się załapał na coś w końcu

ciekawski
@kimczi

Skąd wiesz, czy dla ciebie, skoro nie znasz wymagań?

@ciekawski

chyba* mi wcięło

@ciekawski

już się tak nie czepiaj, a uprawnienia mam

pkt
@kimczi

No to wymagania przecież masz w ofercie

@pkt

aha, to okej

Tomasz

Witam. Moje pytanie to czy operator wozka wysokiego skladowania sie rozumie ze się pikuje towar drobnicowy stojąc na wozku na którymś piętrze i sklada towar na palecie? Następnie opuszcza w dol syteczuje palete z towarem i odstawia? Czy tylko zdejmiemy konktetna palete z regału? Czy o b owiazuja normy i jakie na woczniaku? Oraz jaka podstawa startowa jest button dla operatora boczniak? I czy sa jakieś dodatki? Z góry przepraszam za błędy oraz pytanie w nie odpowiednim miejscu. Pozdrawiam.

Iza
@Tomasz

Tak było jak mój znajomy pracował. Ale robił w innej firmie. Tu jak jest., nie mam pewności. Ktoś potwierdzi? Jakie masz ogólnie doświadczenie?

pkt
@Iza

A co, rekrutacje prowadzisz, że go o doswiadczenie wypytujesz?

boniek

organizują jakiś transport pracowniczy z okolic?

pont
@boniek

tak podobno jest jakiś, ale to tak ze słyszenia wiem

@pont

a ma ktoś potwierdzoną informację?

mati

z tego co wiem to jest

@mati

oboje piszecie "z tego co wiem" ale czy to pewna informacja? bo nie brzmi tak za bardzo

@mati

sorry, że się doczepiam, ale zależy mi na tej informacji

@mati

ale dobra, skoro mówisz, że jest, to wiesz może z jakiej miejscowości jedzie?

z gory dzięki

@boniek

To ja ci przychodzę potwierdzić.

Zadowolony? ;)

Z Paczkowa, Strzelina i ZIębic

Ziębic*

oczywiście

@Wonder

dobra informacja dla mnie, bo moje okolice akurat też są

dede
@Wonder

trzeba się na nie specjalnie zapisać? za free czy odciągają z wypłaty coś?

Mariusz
@boniek

O której jeździ transport? I ile się płaci?

dede

może ktoś odpowiedzieć?

piotrek

Te opisane tu etapy rekrutacji to odnoszą się do wszystkich stanowisk tak? W sensie jest jakoś uogólnione to?

@piotrek

Skoro wrzucili taką informację, to wydaje mi się, że to taki uniwersalny szkielet dla wszystkich stanowisk

Alicja
@yapa3

twoja rekrutacja tak właśnie wyglądała? pracujesz w tej firmie?

stori
@piotrek

podejrzewam, że tak skoro nie napisali tego inaczej

@Alicja

Nie

@stori

Przecież się podpisałem jako kandydat

@yapa3

teoretycznie kandydat pewne etapy może mieć za sobą

@yapa3

więc może stąd takie pytanie wyszło

@arkan

No może mieć, ale drugie pytanie pod to nie podchodzi jednak...

Urszula
@yapa3

Ale rozkmina. Ale widzę, że wciąż kandydat, Ty czekasz na feedback czy jak?

Operator Wózka Widłowego

Bardzo dokładny

Szczegółowe

DIRKS POLSKA Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 4800 i Technik. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

goch03

dobre pytanie, jak to z tym jest?

@goch03

z tym, znaczy się o premie pytasz?

@goch03

to dostajemy za produktywność i obeność

no tak, a niby o co?

@arkan

bezpośrednio się odniosłem do pytania, więc myślałem, że to oczywiste

git, dzięki wielkie

@arkan

źle oznaczyłem, jako kandydat miało być.

@goch03

wątek nie był tylko o premiach to dopytałem

@goch03

odpowiedź masz, więc nie wiem po co tak rostrząsać

opinia

uczciwa firma. pzdr

@opinia

też mi się tu dobrze robi

pytacz
@op

Jakie stanowiska, Panowie?

@pytacz

ja na załadunku

Iza
@opinia

A co Ci się w niej ogólnie najbardziej podoba? Atmosfera, zarobki czy coś innego?

@Iza

po prostu, tak jak było wyżej, dobrze mi się tu robi, a kasa na koncie jest i tyle

Szukam pracy w mieście Wojkowice na stanowisku Operator. Najlepiej na Operator. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

suspicious

a ty przypadkiem nie masz już pracy jako administrator?

ambush

Cześć, czy pracuje się tez w weekendy?

@ambush

Miało być jako kandydat, źle oznaczyłem

@ambush

I jak rozkładają sie godziny pracy w ogóle? Jak było gdzieś info, to przepraszam, ale ciężko się przedrzeć przez całe forum

letgo

Było wielokrotnie - 5-15,15-1

@letgo

Tak jak mówiłem, trudno się przedrzeć, ale dzięki. No i weekendy też tak?

Hej, jakie dają umowy?

hipi
@tyrion

nie wiem jak wszyscy, ale ja mam umowę o pracę

@hipi

I dostałeś od razu, czy musiałeś np. przepracować jakiś okres próbny na zleceniu czy coś takiego?

hipi
@tyrion

Już chwilę tu pracuje i szczerze nie pamiętam jak to wyglądało na poczatku

@hipi

Dobra, może ktoś inny kojarzy?

tobikos

zależy jaka oferta. W tej aktualnej to widzę umowę o pracę, więc najwyraźniej jednak się opłaca, sam taką tu mam

udon

Czy warunki zatrudnienia są uczciwe? Warto się tu rozglądać za pracą?

@udon

jak dla mnie warto ale sam musisz się przekonać czy ci będzie odpowiadać

udon

Jasne, że tak jest, ale chyba uczciwość postrzegamy podobnie. I wydaje mi się, że opinia pracownika na ten temat sporo mi powie

@udon

no tak, warunki uczciwe, pieniądze całkiem całkiem, na czas, normalne umowy

@udon

nie wiem co jeszcze powiedzieć, jak masz jakieś konkretne pytania to pisz, bo tak sam z siebie nie umiem opowiadać

udon

To już coś, dzięki. Nie chodziło mi o jakieś niesamowite szczegóły, reszty się dowiem.

tobikos

za dużo filmów się naoglądałeś kolego

tenor

Jak tam u was z pracą? Jest jej dużo? Nie szykuje się jakieś zapotrzebowanie na dodatkowe ręce do pracy?

@tenor

Warto zawrócić komuś głowę z takim pytaniem czy uważacie, że nie ma szans. Nawet coś dorywczo mogłoby być

@tenor

dla mnie z pracą dobrze, jest co robić. a jak ci zależy na robocie to zobacz sobie po ofertach na stronach najpierw. ja np nie patrze już bo po co.

@tenor

jak nie będzie to się możesz podpytać, trzeba też o swoje zabiegać a nie się zastanawiać czy komuś się zawraca głowe czy nie.

@on

Hmm, może i masz rację. Dzięki.

@on

na jakim stanowisku pracujesz? jakie warunki?

@Kandydat

ja na załadunku akurat. a co chcesz wiedzieć z tych warunków?

optymalnie wszystko ;)

@Kandydat

to sporo, i tak sam będziesz musiał zobaczyć czy ci odpowiada. dla mnie jest normalnie, ludzie ugodowi można się dogadać. na początku pomogli jak czegoś nie wiedziałem więc tutaj też nie ma się co martwić. uczciwą umowę teraz mam i nie muszę się martwić co jutro będzie. nie wiem co tam jeszcze, tak krótko to tyle z takich dla mnie najważniejszych rzeczy

@on

jasne, że nie sprawdzisz tego za mnie, ale takie rozpoznanie jest dla mnie istotne

@Kandydat

no ja już więcej nie mam nic do dodania właściwie, może ktoś inny zechce zelaborować jeszcze, skoro potrzebujesz

@on

nie spoko, to była odpowiedź do początku komentarza. już coś wiem i dziękuję.

Firma DIRKS POLSKA Sp. z o.o. szukała pracownika na Inżynier. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Andy

Nie tyle był, co jest obecnie. Co chcesz wiedzieć?

osa

a gdzie znajdę taką ofertę?

@osa

A szukałeś gdzieś po tych stronach z ofertami? Nie ma tam?

Bomba
@osa

zapewne tam gdzie pojawiają się wszystkie oferty pracy do różnych firm. polecam trochę ruszyć głową

@Bomba

przecież szukałem - jak można się łatwo domyślić - nie znalazłem

@Prac

dlatego jak zobaczyłem, że ta osoba ma skądś taką informację, to chciałem dopytać. tylko tyle.

@Prac

ale teraz dopiero zwróciłem uwagę na słowo klucz - "szukała" więc równie dobrze mogło mu chodzić o dni/miesiące/lata wstecz. więc i tak już nieistotne.

@osa

przeglądałem ich fb ostatnio i faktycznie była taka oferta, ale jeszcze w tamtym roku, teraz na razie cisza

@osa

tam jest mail podany to można ewentualnie wysłać cv z prośbą, żeby zachowali do kolejnych rekrutacji

@Lui

robił ktoś tak? myślicie, że może to przynieść jakiś efekt?

@osa

może, nie może, zapewne nie zaszkodzi, ja wysłałem

Ułan

Byłem na rozmowie i muszę powiedzieć że rzeczowa bez nie potrzebnych pytań tak jak powinno być. Trochę miałem nerwy na początku ale było miło więc szybko przeszło. Warunki mi pasują, zobaczymy jak się rozwinie sytuacja.

@Ułan

i na jakie to stanowisko rozmowa jeśli powiesz? bo mnie zastanawia czy to tak samo by może było czy jednak inaczej trochę

@osa

Cięzko żeby tak było zawsze tak samo. Ja już chwilę temu się przyjąłem, to tak bardzo nie pamiętam ale ja to na operatora wozka. To pamiętam, że też nie zadawali jakiś pytań nie wiadomo jakich tylko co wcześniej robiłem, upewnili się że mam co trzeba itd. no raczej nic skomplikowanego.

@osa

No ale jak mówie to może być u każdego inaczej, i nie ma co za bardzo porównywać ,moim zdaniem.

Melon

Można u was liczyć na jakieś premie? Np. frekwencyjna, uznaniowa, czy coś w ten deseń?

Gres
@Melon

to co napisałeś to jest. jak nie migasz się bardzo od roboty to są dodatki.

hm
@Gres

a kto decyduje o przyznaniu premii uznaniowej?

hehehe
@hm

no zapewne ktoś kto pracuje nad tobą i widzi czy jesteś dobrym pracownikiem czy małym obibokiem

Trala la
@hehehe

Jeszcze dobrze by było gdyby ten ktoś wyżej był obiektywny, zazwyczaj muszą się zgadzać liczby i czas a żeby ktoś coś dał ot tak to trzeba być "lojalnym" tylko nie wobec szeregowego współpracownika

meh
@Trala la

No akurat na jakich ludzi wyżej trafisz to nie masz wpływu zatrudniając się w nowej firmie

Hex

Witam.zobaczyłem wczoraj ofertę i się zastanawiałem czy tu napisać ale chciałbym się czegoś dowiedzieć o utrzymaniu ruchu.Nie wiem czy mnie przyjmą ale wymagania spełniam itd.Kwestia tego że wcześniej robiłem w mniejszym zakładzie i nie wiem czy to będzie przeszkadzać, czy w razie czego jest czas na przystosowanie. Tak chciałem wybadać sytuację.

@Hex

jakby ktoś był z tego działu to dajcie znać jak to wygląda

Sodden
@Hex

Przeczytałem to kilka razy i nie bardzo widze jakieś konkretne pytania dotyczące utrzymania ruchu. co masz na myśli mówiąc czegoś się dowiedzieć?

@Sodden

No takie ogólne informacje. Jak się pracuje, w jakiej atmosferze, czy jest coś co powinienem mieć na uwadze wchodząc tam jako nowy pracownik

@Sodden

Generalnie też nie wiem o co mógłbym do końca pytać, bo to jednak wy jesteście wewnątrz i najlepiej wiecie jak tam wszystko wygląda i co warto byłoby przekazać potencjalnemu nowemu

@Sodden

Będę mega wdzieczny za jakieś wskazówki i informacje

Czarny
@Hex

Jak przychodzisz jako nowy to polecam się sprężyć na początku i słuchać co się do ciebie mówi. Wtedy atmosfera jest dobra. Ogólnie porządni ludzie no i praca normalna, nie powiedziałbym, że coś szczególnie jeszcze można dodać. Też jeśli startujesz to raczej wiesz na czym twoja praca będzie polegać, to też nie będę ci nie wiadomo ile tłumaczył. I tak ci wszystko powiedzą jak przyjdziesz.

@Czarny

jeszcze jakby ktoś powiedział ile trwa ten początek, z miesiąc dwa? tak żeby złapać wszystko

Czarny
@tyrion

No to już zależy od tego jak szybko załapujesz.

tone
@Hex

dlaczego robienie w mniejszym zakładzie miałoby przeszkadzać. Chyba doświadczenie jest ogolnie zawsze plusem

Laluś

Witam Czy można zostać uwas kierownikiem po szkole zawodowej ?

level
@Laluś

a to nie jest tak, że na takim stanowisku bardziej istotne jest doświadczenie i umiejętność zarządzania, niż papierek ze szkoły? zwłaszcza, że wykształcenie nie jest jakoś wybitnie miarodajne, za dużo miałem na studiach osób, które się "slizgały" z roku na rok, byle zdać, a wiedzy i umiejętności wyniesionych zero.

Robin
@level

Trochę racja, kierownik to mi się bardziej kojarzy z większym stażem pracy i znajomością działu itd.. Jak ktoś umie dobrze ludzi ogarniać i zna się na robocie to moim zdaniem i po podstawówce może być. Byleby był dobry. Ale nie mam pojęcia jakie są wymagania...

heh
@Robin

no niestety nadal traktuje się szkołę i wykształcenie jako wyznacznik czegokolwiek i przykre to bo potem kierownikami są ludzie co nie mają o tym pojęcia a ci co naprawdę znają firmę i innych to nie są.

Hips
@heh

Moim zdaniem to też zależy od człowieka i samego rodzaju tej pracy którą robi. Nie wrzucałbym wszystkiego do jednego worka.

mustang
@Laluś

jednak co by nie powiedzieć to stanowisko wymagające no i bardziej już odpowiedzialne mi się wydaje

Koziołki matołki
@Laluś

Większość kierownictwa tu jest bez wykształcenia, a teraz sobie odpowiedz na pytanie czy to dobrze czy to źle...

nn

Czy firma kieruje nowego pracownika na szkollenia z wózków jeśli sie nie ma takich uprawnień?

@nn

a na jakie stanowisko chcesz się przyjąć bez tych uprawnień?

@nn

bo na operatora to raczej idąc do pracy musisz już je mieć

nn
@Lukas

No podejrzewam, że jak ktoś aplikuje na operatora wózka, bez uprawnień na ten wózek, to szanse na przyjęcie są zerowe, bo to się mija z celem. Bardziej chodzi o to, czy jak na danym stanowisku używa się też w jakimś zakresie wózków, a pracownik niemiałby uprawnień, bo nie były wymagane przy rekrutacji, to czy wysyłają wtedy na kurs? Wiem, dość hipotetyczne.

@nn

rekrutacja na stanowisko bez wózków ale potem jednak pasowałoby mieć te wózki? hmm no to naprawdę jest mocno hipotetyczne

Alibaba

Witam chciałem się zapytać jakie zarobki proponują na początek ??

dixo

Na magazynie dają umowy o pracę, czy raczej inna forma?

lipton
@dixo

Tak

lipton
@dixo

W sensie tak, dają, żeby była jasność

denis
@lipton

ale to tyczy się tylko magazynu czy ogólnie w całej firmie bez problemu jest uop

Szakilonil
@denis

Na utrzymaniu ruchu jest też umowa o pracę, przynajmniej tak jak w ogłoszeniu, bo jeszcze nie byłem na rozmowie. No ale też trochę logiczne że nie tylko na magazynie.

Manio
@denis

jeśli się chce uop to nie robią problemów żeby ją dostać także nie ma sie czym przejmowac. pozdrawiam

Mariusz
@Manio

A na część etatu też można się zatrudnić? Jak to wygląda? Powiedzmy 3/4

Manio
@Mariusz

to już byś musiał gadać z kadrami jak coś chcesz inaczej. ja mam cały etat.

odp
@Mariusz

do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej wtedy ci wszystko powiedzą

Hej Pytanie . Jak wykrztalconom macie kadrę kierowniczom?

Lace

Patrząc na styl pisania, to na pewno dużo bardziej od ciebie...

ojoj

oczy bolą kolego. zainwestuj w wiedzę.

@ojoj

Nie no, widać, że to ewidentny tro.ll

@ojoj

Słaby, bo słaby, ale tro.ll

@Lace

Tragedia kto tam pracuje ? !! Wykrztalcenie

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS POLSKA Sp. z o.o. - Wojkowice

• Jak się pracuje w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIRKS POLSKA Sp. z o.o.