DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

Wernix

dirks polska i jest jesczze dirks krosno według wizytówki oba w krośnie, są dwa profile, trochę się pogubiłem. To jest jedna firma czy jak?

ezajah
@Wernix

też nie wiem o c o chodzi. ktoś wyjaśni?

Drils

Jest fajna oferta-specjalista ds. logistyki magazynowej – przyjęcia zwrotów, dobrze wygląda, a jak jest?

Małgorzata
@Drils

Dość ogólnie, więc dodam pytania od siebie. Konkretnie, to napiszcie coś o pensji. Ile zarabia się na start jako ten specjalista ds logistyki magazynowej? Wiecie coś?

Drils
@Małgorzata

To już chyba nie aktualne?

Kiziio

czy przez wasza strone mozna rekrutowac do niemiec?

Nag
@Kiziio

Mi znalazło same po niemiecku oferty

Hulio

Jak dużą firmą jest dirks?

Operator Wózka Widłowego

Bardzo dokładny

Szczegółowe

logmag

Ktoś mógłby parę słów napisać o pracy jako inż. ds. logistyki magazynowej?? Wymagają dużego doświadczenia czy raczej liczą się wiedza i umiejętności? Jestem po studiach i szukam pracy, stąd moje pytanie..

logmag
@logmag

A i jakby ktoś napisał konkretnie w jakich godzinach jest ta praca?

Iza
@logmag

Sama jestem ciekawa. Jak będziesz aplikować i zaproszą Cię na rozmowę, dasz znać jak wygląda rekrutacja? Jakie pytania są zadawane i jaką stawkę oferują?

@logmag

podejrzewam, że liczą się obie te kwestie

@logmag

ogólnie w ogłoszeniu doświadczenie jest mile widziane, więc nie jest to warunek konieczny, pewnie dużo zależy jak wypadniesz na rozmowie o pracę

@społeczny

jakichś konkretnie pytań można się spodziewać na rozmowie?

Hero
@fikus

Przecież nikt ci nie powie konkretnie o co cię zapyta rekruter. To nie jest sprawdzian w szkole, żeby spisywać odpowiedzi od siebie. Nie ma się co jakoś spinać za bardzo moim zdaniem.

@Hero

nie no jasne.. wiem przecież, ale jakieś rady można przygarnąć

@Hero

bo te rekrutacje to czasem mocno skomplikowane i się zastanawiam czy tu bardziej standardowo do tego podchodzą czy mogą paść mocno udziwnione pytania? wiesz o co mi chodzi..

wróżbita
@fikus

a tak serio, ja nie na tym stanowisku jestem, ale moja rekrutacja była normalna, nie było "udziwnionych" pytań jak coś

Wojciech
@wróżbita

co, jedno spotkanie starczyło, by podjęli decyzję i od razu odpowiedź? bo mam doświadczenie na magazynie i myślę, czy by tu nie wbijać. wiesz może, ile dają nowemu na stanowisku pracownika magazynowego i co wchodzi w skład, jak to określili, szerokiego wachlarza benefitów? tak przynajmniej pisali 4 lata temu, nie wiem, jak teraz.

ajron

to ty chcesz aplikować na ofertę z 4 lat wstecz?? :D

ajron
@Wojciech

może jednak obczaj jakie teraz mają albo po prostu napisz do rekrutacji, będzie prościej

magazyn
@Wojciech

potrzeba akurat do magazynu na wózek wysokiego składu i do logistyki na przyjęcia zwrotów, to jak chcesz to składaj papiery

seba
@magazyn

uprawnienia są wymagane?

seba
@magazyn

osoby z małym doświadczeniem mają realne szanse czy nie bardzo?

Flos

W ogłoszeniu jest mowa o kursach językowych, kto się na nie kwalifikuje?

Gabriela

Wszyscy? Czy tylko z jakichś konkretnych działów? Te zajęcia się odbywają w godiznach pracy? Czy poza nimi?

Krig

W przypadku pracy zmianowej, zmiany są rozpisywane zamiennie raz ta raz ta? czy jest możliwość pracy tylko na jedną, oczywiście jak jest potrzeba to jasne

amaro
@Krig

pytasz o to czy można tak w drodze wyjątku?

amaro
@Krig

czy chcesz tylko na jedną zmianę tak ogólnie pracować?

Bison

Jest tam gdzie zaparkować?

pompa
@Bison

no jest

@pompa

jakiś parking? darmowy?

Tatra
@Bison

Nie, pracownicy muszą płacić za parking pod swoją robotą... No pomyślunku trochę.

rollo

wiem że już jakiś czas temu były tu pytania o to. ale chce wiedzieć jak jest na tem moment z transportem pracowniczym?

irokez
@rollo

ze jakos dofinansowany? komu przysluguje?

Pyro
@rollo

Z Paczkowa, Ziębic i Strzelina podobno jeździ, z tego co na forum wspominali

Pyro
@irokez

Podobno darmowy

Tatra
@Pyro

A jak chce samodzielnie dojeżdżać to jakiś dodatek paliwowy będzie?

zmotywowany

dobra, na pracuj pusto. ktoś wie gdzie indziej szukać ofert pracy do nich??

uuu
@zmotywowany

na facebook

Grażyna

Widzę, że ich strona cała po niemiecku, nic nie rozumiem. A tutaj z kolei stare oferty pracy, naprawdę od 2018 nie potrzebują na magazyn nikogo? Dajcie znać, czy nie można gdzieś spróbować chociaż na aplikację otwartą?

Dorix
@Grażyna

Na facebooka wrzucają oferty na bieżąco, ostatnio w grudniu szukali

ale jak po niemiecku?

uuu
@Grażyna

jaki masz adres tej strony po niemiecku?

wektor

Witam, na stronie internetowej DIRKS można przeczytać o bezpłatnych poradach prawnych dla pracowników. Czy ktoś mógłby wyjaśnić w jakiej sytuacji i jak często można z nich korzystać?

igloo
@wektor

podobno raz w miesiącu można skorzystać do prywatnych celów ale sam jeszcze nie korzystałem

igloo
@wektor

z doradztwem kredytowym tak samo

@igloo

o to spoko sprawa, wiadomo lepiej, żeby się nie przydało, ale teraz takie usługi droga sprawa, a tak coś można dopytać

Igła

Jest organizowany jakis bus/transport do/z firmy?

ta, jest autokar pracowniczy

z Paczkowa, Ziębic i Strzelina jeździ

autokar oczywiście darmowy

Igła
@bob

Dzięki za szczegóły

pokerowy
@bob

i tylko te 3 miejsca tak?

@pokerowy

no skoro tak napisali pracownicy stąd to raczej tak.

@pokerowy

Też zależy skąd chcesz dojeżdżać? Bo np. z Wrocławia jest całkiem niezły dojazd PKSem, lub pociągiem

Czy w firmie DIRKS POLSKA Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

hint

no niezbyt, przecież to praca na magazynie

hint

chyba że pytasz o jakieś biurowe stanowiska albo pomyliłeś firmy

Ambax
@hint

No ale firma to chyba nie sam magazyn, jakaś administracja chyba jest??

@Ambax

No niby masz racje, ale raczej mysli sie o magazynie

pick
@Kumpel

To już każdy myśli indywidualnie, to, że ty myślisz o magazynie, nie znaczy, że nie można zapytać o inne stanowiska

@pick

patrząc po ogłoszeniach, to raczej nie bardzo zdalnie, bo piszą o pracy stacjonarnej jak coś

Urszula
@Kumpel

To tak mało ludzi tu w biurze jest, że każdy na magazyn przerzuca myśli? Ktoś inny może wie po ile osób w nim pracuje i jakie warunki tam mają? ciekawa jestem po ile osób na pomieszczenie

@Urszula

co? jak przerzuca myśli? nie rozumiem

@Urszula

Widocznie nikt z biura się tu nie wypowiedział jeszcze, gdzie tu jakiejś filozofii szukasz? a ja nie wiem, to co ci mam odpowiedzieć jak nie znam odpowiedzi.

socjal pomoc

jak sie zgłosić po zapomoge z funduszu socjalnego zgłaszał sie ktoś i mi może pomóc? podam kontakt do siebie jak ktoś tu sie znajdzie i mi chce wytlumaczyc

socjal pomoc
@socjal pomoc

tylko mi nie piszcie ze mam w pracy podpytac bo nie chce zeby wszyscy wiedzieli....

A jak inaczej
@socjal pomoc

No to chyba jest logiczne, że z takimi pytaniami to bezpośrednio się kieruje to osób, co się tym zajmują.

figo
@socjal pomoc

ktos wytlumaczy jak dziala ta zapomoga?

@socjal pomoc

zależy w jakim celu ta zapomoga, musisz złożyć pisemny wniosek i uzasadnić prośbę później jeszcze mogą chcieć jakieś dokumenty żeby potwierdzić taką potrzebe

@socjal pomoc

niestety bez kontaktu z kimś z pracy nie da sie tego załatwić. będziesz musiał podpytać jakich dokumentów będą od ciebie chcieli żeby ci to przyznać

@socjal pomoc

poszukaj w internecie jak wyglądają takie wnioski i napisz coś podobnego. chyba nie ma jednego konkretnego wzoru na to z tego co się orientuje

@Giewont

raczej kontakt z kimś z pracy nieunikniony w tej sprawie, ale dobrze że to wytłumaczyłeś, może się to czasem przydać

IT

ktoś się wypowie, jak tu działa dział IT? warto aplikować? jaką macie atmosferę??

zainteresowany
@IT

a gdzieś znalazłeś ofertę? aktualnie to?

remek
@zainteresowany

wychodzi na to, że aktualne

remek
@zainteresowany

a oferte masz na pracuj na ich profilu

imko

na utrzymaniu ruchu po 10 godzin zmiana tak jak w ogłoszeniu?

imko
@imko

ile wolnego wtedy wypada w tygodniu?

mnbv
@imko

właśnie, bo podane są godziny 5-15 i 15-1 i że w weekendy, ale co do weekendów to ile wypada w miesiącu?

kalkulator
@mnbv

pewnie w zalezności od ilości pracy, i wydaje mi się że jak jest dużo zmian (grup) to jest to jakoś mniej więcej wykalkulowane po równo

Urszula
@kalkulator

no i wtedy byłyby potencjalne nadgodziny? i jak je rozwiązują? jest kasa czy się odbiera? ktoś ogólnie pracował już i oceniłby warunki? macie porównanie z innymi firmami?

limas

ej, patrze w rekrutacji że są testy i zdania. trudne one są?

limas
@limas

one są tylko dla jakiegoś konkretnego stanowiska czy ogólnie?

wuwunio
@limas

przez ich strone? gdzie to znalazles?

Topor
@wuwunio

Wejdź w zakładke po lewej "rekrutacja i jej etapy" i znajdziesz tam to info

Witam Co za tragedia tuu wszystko kłamstwa .

uczeń

hej, mam pytanie czy można tu odbyć praktyki, ewentualnie jakiś staż z możliwością zatrudnienia? widziałem na ich facebooku post, gdzie uczniowie mieli wycieczkę zawodoznawczą dot. pracy na magazynach i tak się zastanawiam czy możnaby tu szukać zatrudnienia po szkole??

kalkulator
@uczeń

myśle że mogli by cię przyjąć na magazyn bez konieczności stażu w nim

Agata
@kalkulator

A na magazynie ile da radę wyciągnąć msc? To jakaś stała kwota czy może składa się na nią premia?

waligóra
@Agata

nikt nie będzie pisał ile ma w portfelu...

kolba
@waligóra

co prawda to prawda

Stasław
@kalkulator

a szukaja teraz kogos na magazyn wogle? czy dopiero po nowym roku sie pytac?

masza
@Stasław

na pracuj jest tylko do IT

bumper
@kalkulator

tez mi sie tak wydaje, szkoda ze na forum nie moze sie pracodawca wypowiedziec, wtedy bylaby pewnosc

alpi
@bumper

może ale podejrzewam że ma lepsze rzeczy do roboty niż zaglądanie tutaj. jak chcecie pewniej odpowiedzi to zadzwońcie do nich albo coś

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS POLSKA Sp. z o.o. - Wojkowice

• Jak się pracuje w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIRKS POLSKA Sp. z o.o.