DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

Były

Co tam słychać na starych śmieciach?

Salomon
@Były

Leci do przodu powoli, jak to w życiu

Dużo roboty? Kręci się?

Salomon
@Były

Roboty jest tak jak zwykle, ani więcej ani mniej. No mi się nigdy tu nie nudzi, ale to dobrze, bo czas leci dużo szybciej w ten sposób. Nie wiem co miałbym Ci więcej powiedzieć, bo nie wiem jak dawno pracowałeś. Ja tutaj pracuje już ponad rok i przez ten czas w zasadzie nic istotnego się nie zmieniało

@Salomon

No już dosyć dawno, bo kilka lat minęło, ale skoro jest dobrze to widocznie nie wymagało aż tak ważnych i wielkich zmian. Po prostu byłem ciekaw jak się firma kręci i jak pracownicy sobie w niej żyją ale widze że całkiem nieźle

Żartujesz
@Salomon

Bo od roku jest pandemia to co się miało zmienić, większa rotacja chyba tylko...

pyt

Jest mozliwosc pracy tylko na jedną zmiane?

praca jest 2 zmianowa

@pyt

ucieło mi.. więc raczej nie będzie dla Ciebie wyjątku jak wszyscy pracują to wszyscy

pyt
@Wens

Szkoda, gdzieś mi się obiło o uszy, że można, ale być może to tylko plotka. Dzięki.

@pyt

no to ja nie wiem może w jakiś wyjątkowych przypadkach było tak, ciężko mi powiedzieć

Loop
@pyt

Zadzwoń, napisz zapytaj, to wątpliwości rozwiejesz ;)

Bay
@Loop

eee do tego czasu to już na bank to zrobił chyba nie czekałby aż tyle czasu. no przynajmniej tak sadze chociaz rozni sa ludzie

Chetny

na przyjeciu zwrotów trzeba mieć jakies doświadczenie? jest to coś skomplikowanego

Zelek
@Chetny

raczej nie ma jakis konkretnych wymagań, trzeba ogólnie ogarniać kwestie manualne i spokojnie sobie poradzisz

Kicia
@Zelek

Musisz być odpornym na stres, presję, jeśli twoją pasją jest dźwignie ciężkich worków lubisz zimne pomieszczenia i jesteś odporny na fochy współpracowników to oferta jest idealna dla Ciebie.

Onto
@Zelek

czyli żadnych uprawnień nie? to spoko bo może i ja bym sie wybral. chociaz nie wiem czy teraz są oferty tak właściwie???

kierowca

Jak u was wygląda sytuacja z załadunkiem?

@kierowca

Szybki sprawny i przyjemny

Jolo
@kierowca

tzn co konkretnie masz na myśli i z której perspektywy pytasz

Lipa
@heh

Przecież to bzdura

Jolo
@Lipa

przesadzasz trochę gościu, nie jest źle.

xyz
@Lipa

Heh, Lipa, Jolo skąd wiecie? którys z was wg z tego dzialu?

Operator Wózka Widłowego

Bardzo dokładny

Szczegółowe

imola

Czy w Dirksie funkcjonuje ZFŚS?

Mass
@imola

no jest socjal, ogólnie takie najważniejsze rzeczy spoko jest w sumie

Nook
@imola

Tak. Są zapomogi, becikowe, pożyczki mieszkaniowe, bony na święta.

Mass
@Nook

a no właśnie zgadzam się :P chociaż przyznaje że o pożyczkach mieszkaniowych nie wiedziałem, ale też się zbytnio nie interesowałem to dlatego mnie to ominęło

Dodo

Ile oddziałów ma Dirks w Polsce?

@Dodo

Dwa.

Dodo
@odp

w Wojkowicach i gdzie jeszcze???

@Dodo

Krosno Odrzańskie.

ben

szukam pracy czy przyjmują do was mam doświadczenie na magazynie

@ben

no to dobrze, że masz doświadczenie to się z pewnością ceni i wpłynie na to czy Cię przyjmą czy nie :D

@Yeti

ale czy są rekrutacje teraz

@ben

a wystarczyloby poszukać na internecie..

@ben

nie ma aktualnie żadnych rekrutacji z tego co wiem

@Yeti

szkoda ale dziękuje za odp pozdrawiam serdecznie

Ćwir

skąd jeździ autobus pracowniczy? słyszałem, że taki macie

@Ćwir

no jeździ autobus z Z Paczkowa, Ziębic i Strzelina

Ćwir
@euro

no i super dzięki wielkie za odp

@Ćwir

no i super bardzo proszę służe pomocą :D haha

@euro

A jak dojechać do Was z Wrocka?

@Dżo

busem pociągiem lub najlepiej samochodem :D polecam wygoda

@euro

No samochodem to się domyślam, gdybym go miał to nie zadawałbym tego pytania

@Dżo

jeszcze można hulajnogą, rowerem, na deskorolce zależy od kondycji

Dżo

Wielkie dzięki, myślę że zainwestowanie w hulajnogę będzie dobrym pomysłem

@Dżo

no widzisz, zawsze jestem gotowy do pomocy. ale zdajesz sobie sprawę że to kawał drogi nie? :D

Dżo

Kto powiedział, że ja tak na poważnie mówię :P

@Dżo

a kto powiedział, że ja mówię na poważnie :D nie no śmiechy śmiechami, odpowiedź była nie ma się co rozwodzić

fb

Na fejsie to zawsze pojawiały się te oferty pracy?

ozon
@fb

a co, teraz są? ja nie wpadłbym, żeby akurat na fejsie ich szukać, dobrze wiedzieć :D

Zolo
@fb

ja wcześniej nawet nie wiedziałem że na bieżąco prowadzą swoją stronę na fejsie

Zolo
@fb

ale dzięki skorzystam i też se zerknę i będę bardziej uważnie obserwował

Edek
@fb

mi się wydaje że tak pojawiały się zazwyczaj tam właśnie. w sumie co sie dziwic teraz to każdy ma fejsa i korzysta

Geezy

W firmie raczej przeważają pracownicy starsi czy młodsi? Nie wiem czy się odnajdę w towarzystwie :D

Jasiek
@Geezy

Jak jesteś spoko koleś to w każdym towarzystwie się odnajdziesz :)

@Geezy

a no różni są pracownicy i kobiety i mężczyźni w różnym wieku, zawsze się ktoś znajdzie do gadki

@Jasiek

Pewnie że jestem spoko:D jak trzeba to się z każdym dogadam, ale pytałem z ciekawości

@odp

a jakiś przedział konkretny wiekowy?

nooo tak od 40tki w dół są ludzie mniej więcej

@odp

No to w sumie dość tak spoko, mi odpowiada jak najbardziej :P

@Geezy

no to nie masz się chyba nad czym zastanawiać nie? ja Cię nie bede przecież przekonywał :D to Twoja decyzja

@odp

mógłbyś trochę przekonywać przecież bym się nie obraził hehe nie no żartuje dzięki za wszystko

W jakich miejscach najczęściej pojawiają się oferty pracy do firmy DIRKS POLSKA?

Mandela

pracuj i inne tego typu serwisy, jak wszędzie zresztą

@Mandela

No tak, ale na niektórych są, a na niektórych nie. Przecież nie jest tak, że każda firma korzysta z każdego dostępnego portalu tylko z jakiś wybranych

No oczywiście, ale napisałeś "jak wszędzie" więc mówię że nie wszędzie jest tak samo po prostu

Mandela

no dobra dobra, to skrót myślowy był

radzio

jakie konkretnie prace wykonuje się na magazynie?

Folek
@radzio

Przygotowywanie przesyłek, utrzymywanie czystości na magazynie, zabezpieczanie towarów, wypełnianie dokumentacji, udział w inwentaryzacjach

@Folek

czyli nic nadzwyczajnego, a uprawnienia na wózki trza mieć?

radzio

ale pewnie mile widziane i lepiej mieć niż nie mieć :D przydają się?

Folek
@radzio

Nie musisz robić specjalnie pod tą pracę, operator wózka to osobne stanowisko, to tylko jedna z prac, które można wykonywać na magazynie

@Folek

aaaa okej to teraz rozumiem, myślałem że na innych stanowiskach też coś by chcieli takiego

Lambda

Są premie tylko za produktywność, czy frekwencyjne też?

?

i jak to dokładniej wygląda, czy nie ma żadnej reguły na to?

Kermit
@?

W sensie jak to ma dokładniej wyglądać? Premie za produktywność dostajesz za produktywność, a frekwencyjną za frekwencje... no prościej się nie da :D

@Kermit

no tak, ale zastanawiałem się czy są jakieś specjalne reguły na to, ale rozumiem że nie ma i super

Hermit
@?

Nie do końca rozumiem co masz na myśli przez te reguły po prostu :) Więc skoro nie wiem o co chodzi, to chyba dowód na to, że nie ma tego o czym mówisz, hah :)

@Hermit

brzmi to całkowicie logicznie i jest satysfakcjonujące, dzięki ;p

Morti

Jak dojechać do firmy z Wrocławia, jedzie coś bezpośrednio?

Szarik
@Morti

Gdzie mój kom, przeciez odpisałem grzecznie... dojeżdża pociąg, PKS Oława i bus (do Twierdzy Rycerz)

Morti
@Szarik

Dzięki za odpisanie drugi raz, poprzedni komentarz tylko mi mignał na chwilę i zniknął

Czy jest mi w stanie ktoś odpowiedzieć na pytanie czym zajmuje się picker?

odp

Wydaje mi się, że jest to coś takiego jak "order picker" czyli pracownik magazynu, który zajmuje się przygotowywaniem zamówień

Kosz
@odp

no o stanowisku order picker też gdzieś kiedyś czytałem, ale brzmi tak samo ogólnie, więc pewnie masz rację

@Kosz

Czekałem jeszcze czy ktoś coś napisze, ale to pewnie jedyne słuszne odpowiedzi, dzięki wam, trochę to rozjaśnia sytuację.

Terent

No wg mnie to pochodzi angielskiego, bo "picker" to zbieracz, więc w dosłownym tłumaczeniu zbieracz zamówień

@Terent

Hejże, gdzie odp na którą odpowiadałem :(

@Terent

Ciesz się, że chociaż Twoja została :D wątek jakby nadal w normie i wiadomo o co chodzi

Okos
@Terent

No wygląda na to, że nigdzie, ups

@Okos

No to też zauważyłem...

Marten

Coś nowego w Dirksie się dzieje? Dobrze wspominam pracę, czasem tu wracam i patrzę co piszecie, czy jakieś większe przyjęcia się szykują, jak coś takiego będzie to kto wie, może wrócę, wciąż się nad tym zastanawiam

Dedek
@Marten

Raczej nie ma przyjęć za bardzo póki co, a czy coś nowego, nie no chyba nie, po staremu, jak było ok tak jest

@Dedek

Czyli w zasadzie nawet jakbym się zdecydował na powrót to na razie nie ma dla mnie miejsca, szkoda szkoda

Dedek
@Marten

Możesz spróbować, może dla sprawdzonej osoby zrobią wyjątek

@Dedek

stanowiska mi chyba nie wyczarują :D tak mi się zdaje

heheh
@Marten

a wiadomo to? :D może ich powalisz na kolana i wyczarują

heheh

no wiem wiem, może trochę przesadziłem, ale chciałem wprowadzić trochę humoru :D nie mniej jednak życzę Ci powodzenia i oby w końcu się coś udało

Ciekawy

Czy na rozmowach kwalifikacyjnych dostaje się test z excela do rozwiązania?

@Ciekawy

z tego co wiem to są testy liczenia na rozmowach, ale nie wiem czy akurat na excelu

@hm

Myślę, że tak, ale głowy nie dam na moim stanowisku nie było testów

@Lager

a na jakim stanowisku pracowałeś?

Przyjęcie towaru

@Lager

a no to faktycznie testów mogło nie być :D ale i tak dzięki za odpowiedź

@hm

spoko jak już tu jestem to odpowiadam jak coś wiem

Pytajnik

Czy stawka w Dirksie jest stała, czy są jakieś dodatkowe premie, albo więcej płatne jak się ma doświadczenie?

@Pytajnik

są premie za produktywność i za obecność no i wiadomo, że za doświadczenie dostaje się więcej

@doom

no to świetnie się składa ;) a dokładnych stawek pewnie nie znasz?

@Pytajnik

raczej nie szasta się takimi informacjami publicznie, bo to też dosyć indywidualna sprawa, więc najbezpieczniej będzie się dowiadywać na rozmowie takich rzeczy

@doom

no tak czułem, ale zawsze warto było dopytać. Tak czy tak, dzięki za informacje

Mewa
@doom

Czy te premie obejmują wszystkie stanowiska czy tylko niektóre? Jak to wygląda??

@Mewa

nie no, to na każdym stanowisku, nie jakoś wybiórczo

@Mewa

no to by było troche niesprawiedliwe jakby wybierali osoby do premii :D

Mewa
@heh

No tak bardzo niesprawiedliwe, dlatego pytam i się upewniam w tej kwestii po prostu

@Mewa

nie no rozumiem, lepiej mieć pewnośc

Sally

Dirks organizuje jakieś imprezki integracyjne dla pracowników czy raczej nic takiego się nie dzieje?

Ponczek
@Sally

Tak tak sa grille i imprezy integracyjne tez sie odbywaja

@Ponczek

O spoko spoko, a regularnie się to faktycznie odbywa?

Pom
@Ponczek

no i dzięki temu atmosfera bardzo w porządku jest jak dla mnie myślę że coś takiego też ma duży wpływ

Ponczek
@Sally

Nie wiem jak teraz, jak ja pracowałem to w miare tak

@Ponczek

A to pewnie jak wcześniej były regularnie to teraz też, no może nie konkretnie w tej chwili bo wiadomo co się dzieje, ale ogólnie. dzięki!

dobby

Cześć, jak coś szukają teraz na magazyn, na przyjęcie towaru, jeśli ktoś byłby zainteresowany

Harry
@dobby

a wymagane jest doświadczenie w pracy na magazynie czy wystarczą dobre chęci? ;ppp

Mickey
@dobby

@dobby - jakie są zarobiki +/- na tym stanowisku? jak wygląda praca na przyjęciu towaru/pracownik magazynu dzięki

dobby
@Harry

Nie, nie musisz mieć, ale uprawnienia by się przydały

Harry
@dobby

uprawnienia na co? na wózki?

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS POLSKA Sp. z o.o. - Wojkowice

• Jak się pracuje w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIRKS POLSKA Sp. z o.o.