DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Pracodawca

Aktualność
Ukry Nowy wpis

Firma dla Ukrainców

Dają umowy o pracę?

loggi

dają

@loggi

Od początku zatrudnienia, czy dopiero po jakimś czasie?

Poirytowana
@Solo

W którym ty wieku żyjesz? Czy brak ci piątej klepki? Ewentualnie, które firmy (tak duże ,zatrudniające powyżej 100osób) nie dają umowy na okres próbny? Odpowiem , ci bo może faktycznie nic z tego nie zrozumiesz! DAJĄ UMOWĘ OD PIERWSZEGO DNIA ZATRUDNIENIA

@Solo

Jeśli chodzi Ci o to czy najpierw musisz pracować przez agencje to jeśli jesteś Polakiem to nie. W dniu rozpoczęcia pracy dostajesz umowę na 3 miesiące. Później przedłuża.

gural ze szczecina
@Pracownik

kto ci powiedział ze przedłużą?

@Poirytowana

Za kogo ty się uważasz, że pozwalasz sobie mnie obrażać? Nie dość, że jako klient uznajesz się za znawcę firmy od wewnątrz, co nie jest dla mnie obiektywne, to nawet nie zrozumiałaś mojego pytania

@Pracownik

Bardziej się zastanawiałem czy nie dają na próbny zlecenia, ale z twojej wypowiedzi rozumiem (mam nadzieję, że dobrze), że odrazu o pracę

wow Nowy wpis
@Poirytowana

Jezu, spokojnie, nie krzycz tak...dało się to powiedzieć milej, wiesz? Popracuj nad panowaniem nad sobą, bo jak niewinne pytanie cię tak wyprowadza z równowagi, to coś jest na rzeczy...

Pracownik Nowy wpis

Of razu umowa o pracę

Solo Nowy wpis
@Pracownik

Takiej odpowiedzi oczekiwałem. Można było tak odrazu

Iz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

Czy są teraz przyjęcia do komsjonowania dla osób z doświadczeniem?

Kandydat

Cześć, czy są jakieś stanosiwka, na które przyjmują bez doświadczenia??

Stanowiska*

@młody

Ale, że masz tak zero, null, nigdy nie pracowałeś?

@młody

Czy jakieś tam masz, ale że w innej branży?

@młody

Może jakieś uprawnienia masz? To by pomogło

@młody

Bo jak tak to na wózki szukają

@Mid

W sumie pierwszej pracy szukam takiej

@Mid

Niestety, a takie warto zrobić?

Zawsze szersze możliwości zatrudnienia

Zuzanna
@Mid

A firma takich kursów nie gwarantuje na wózki ani nic?

@Zuzanna

No jak szukają kogoś już z doświadczeniem to nie będą przyjmować na przeszkolenie

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Nicd

Wiecie gdzie są te lekcje tańca dla dzieciaków?

terenc
@Nicd

opiszesz o co chodzi? to jakiś dodatek, firma coś organizuje?

elon

Ja jestem zadowolony z roboty. Normalna praca, kasa spoko, warunki uczciwe

@elon

na jakim stanowisku pracujesz?

@garlic

Jako monter na szafach sterowniczych

Mikołaj
@elon

Ile się na rękę wyciągnie bez nadgodzin? Bo też chcę mieć życie po pracy, fajnie by było godnie zarobić robiąc po prostu cały etet i tyle

@Mikołaj

Sorry, ale nie podam ci moich stawek, chcesz wiedzieć ile ci zaproponują, to dzwoń, albo idź na rozmowe

@elon

A jak sama firma i współpraca z innymi?

@garlic

Jakby mi było źle na tym polu, to bym tu nie pracował

No tak, jasne

@garlic

Także jak chcesz wyrobić swoją opinię, to się zatrudnij, bo każdy może mieć inne zdanie na ten temat i nie ma co się sugerować tym co się czyta w internecie. Może ci się spodoba, tak jak mi, a może nie, ciężko powiedzieć

@elon

Pewnie, najlepiej tak wyrobić opinię

@elon

Tylko, żeby się udało zatrudnić, ale to się okaże dopiero

@elon

Ale jakiś pogląd zawsze mam

@garlic

No to już w dużej mierze zależy również od ciebie

Powodzenia w każdym razie

Nie dzięki ;)

opinia

Firma stabilna, warunki uczciwe. Pozdro.

@opinia

a z jakiej działki jesteś?

@Maro

Działki? Masz na myśli dział, tak?

@opinia

no tak, myślałem, że to raczej jasne...

@Maro

Tez zmiany językowe... no ale nic to. W dziale utrzymania ruchu pracuję.

@opinia

i jaki tam jest system pracy?

Zmianowy, 5-15, 15-1, a piątek i sobota po jednej zmianie

@opinia

a no to taki całkiem spoko raczej

@opinia

Ta jedna zmiana, to w jakich godzinach?

w piątek przychodzimy 6-17

a w sobotę 6-15

@Holmes

mi się wydaje, że jest to dobrze zorganizowane, że w ten sposób

stiv

niedziela wolna?

Kandydat

Zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak to płatne, czy do odbioru?

tak, zdarza się

@less

I jak to wygląda? Często są?

@poteflon

zdarza się jak to kolega napisał, czyli nie jakoś bardzo często

@opinia

Aha, no a jakieś ustalone dni tygodnia są pod toczy też różnie

@poteflon

czekaj, co? nie zrozumiałem nic...

@opinia

Czy są w ustalone dni nadgodziny, że dostajesz info wtedy i wtedy trzeba zostać czy bardziej się to rozkłada na cały tydzień i można zostać jak pasuje

Bezradna
@poteflon

Nikt się nikogo nie pyta...Dostajesz sms i zostajesz Wszechwódz każe słudzy skaczą. Nikogo nie interesuje czy Ci to pasuje.

@Bezradna

Wlasnie czytam opinie i mam pytanie. Z jakim wyprzedzeniem jest wiadomość o nadgodzinach? Czy jeśli mi nie pasuje to można odmówić? Do kiedy są płatne? Czy można je odebrać jako dzień wolny?I jaka jest ogólna atmosfera. Słyszałam duzo złego na temat firmy. I zastanawiam się czy warto

Megapack
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Komu z kierownictwa pocą się ręce przy wizytacjach?

Kandydat

Pracuje cię też w weekendy, czy tylko w tygodniu?

led
@BBB

I tak i nie, zależnie od działu, a nie doprecyzowałeś

W weekendy również

@elon

i to całe weekendy czy tylko np tylko sobota?

@Maro

Piątek sobota niedziela. Piątek 1 zmiana po 12 godzin Sobota 1 zmiana 8 godzin Niedziela 2 zmiany 10 godzin Czasem w piątek były 2 zmiany. Czasem jest po 11 godzin.

dzięki za rozjaśnienie tematu

@Nick

I od czego zależały te 2 zmiany w piątek?

I to się wciąż zdarza?

@Nick

Bo jednak napisałeś w czasie przeszłym

Ness
Kandydat

W ogłoszeniu znalazłem informację, że jest "dopłata za dojazd do pracy z miejscowości oddalonych od Krosna Odrzańskiego w kwocie 500 zł" wie ktoś od jakiego kilometrażu to obowiązuje?

jamenti
@Ness

jak masz powyżej 25 kilometrów dojazdu

Ness
@jamenti

I ta kwota to stała jest tak?

Kunik
@Ness

Zmienia się zgodnie z ceną paliwa

@Kunik

ale dobrze mi się wydaje, że niezmienna w zależności od liczby kilometrów jakie trzeba przejechać?

jamenti
@kondzio

tak jest

@jamenti

dzięki

@kondzio

to już wiem wszystko co chciałem

Ktoś

Zlitujcie się nad osobami z nio 3 i dajcie jeszcze po jednej osobie do pomocy bo szkoda tych osób

mej
@Ktoś

Pisząc to tutaj watpię, że ktoś zareaguje. Porozmawiaj z kimś w pracy

Ktoś

Jak wyglądają dodatkowe piątki chodzi mi o to czy są obowiązkowe

Bezradna
@Ktoś

Nie są i nie mogą być ale na pewno cię docenią za nieobecność . Wszechkierownik ma gdzieś Kodeks pracy i to że pracownicy mają swoje życie

kori

o co z tym chodzi?

Oksana
@kori

Chodzi o to żebyś nie aplikował w to miejsce

kori
@Oksana

to już sobie sam zdecyduje...

Ruski

99,99% to Ukraina

@Ruski

I co w związku z tym?

Kandydat

Nie ma teraz jakiegoś miejsca na magazyn? gdzie się zgłosić? Chodzi mi o napisanie i wysłanie jakiegoś cv nawet żeby później mieli odpowiedzieć jak będzie miejsce dla mnie.

Obawiam się, że nie ma

@Góral

Technicznie rzecz biorąc - nie ma przeciwskazań, żebyś wysłał aplikację inicjującą. Ale w praktyce - nikogo przecież nie zwolnią, żeby ciebie wkoptować na jego miejsce, skoro jest komplet. Ale może zachowają twoje cv na następne rekrutacje, jeśli im się spodobasz, więc nie zaszkodzi.

@Góral

możesz tam nawet zadzwonić i podpytać, ale nie wydaje mi się, że coś mają teraz

@yung

Spróbuję w ten sposób, a nuż widelec

Kolson
@Góral

wiesz ktoś coś już może na przykład ty Góral, dostałeś się? chciałbym tu pracować i się zastanawiam czy na przykład jak są te oferty z lewej strony tutaj na goworku to one są aktualne?? może tam najlepiej się przejść czy coś? mam potrzebne wymagania

@Kolson

tragedia pracowałem kilka dni i się zwolniłem - nie polecam

@Kolson

Tak, dostałem się. Na razie to krótko tu jestem, ale jest w porządku. Korzystałem z tych ofert właśnie tu na goworku, więc tam sobie porównaj wymagania

@Góral

A możesz powiedzieć cos więcej dlaczego tragedia?

Góral (prawdziwy)
@Nick

Nie słuchaj tego, ktoś się pode mnie podszywa i używa mojego nicka, żeby hejtować.

Góral (prawdziwy)
@Nick

Ja na razie mam dobre zdanie

Kolson
@Góral (prawdziwy)

Zwykłem sam sobie wyrabiać opinię i na pewno nie na podstawie jednego komentarza w internecie... Póki co dobrze na tym wychodzę. ale nie miło w każdym razie że ktoś za ciebie mówi.

@Kolson

No i przynajmniej na takiej opinii wyjdziesz najlepiej

Kandydat

I jeszcze mam pytanie - czy są nocki?

@BBB

Jeżeli pracę w godzinach 15-1 do tego zaliczysz, to tak.

@yung

i pod to jest ustalany jakiś grafik tak? raz w miesiącu czy jakoś inaczej?

@Piotroski

Nie rozumiem - pod to, czyli pod co?

@yung

no chodzi mi o grafik zmian czy coś

@Piotroski

no pod godziny pracy ustala się grafik zmian, jak chcesz inaczej?

@yung

nie wiem dlatego pytam jak to wygląda. nie ważne już dzięki

nielot
Kandydat

Jak jest ustalany grafik? Ile weeków jest zajętych?

zależnie od stanowiska

@nielot

więc daj znać jakie cie interesuje

@tofi

Sporo czasu mineło to nie wiem czy odpowie

@tofi

Jesteś może z magazynu? to może mi coś podpowiesz

ee
@nielot

co to znaczy ile weeków jest zajętych? polski jest taki trudny czy jak? poza tym nie podałeś żadnych konkretów

@Góral

tak, jestem z magazynu, dobrze trafiłeś

@Góral

pisz, co ci trzeba to może uda mi się coś podpowiedzieć

@tofi

Ogólnie chciałem podpytać jaka jest ekipa, czy się dobrze pracuje. Czy można liczyć na jakieś premie?

Tomek
@nielot

Grafik raz w miesiącu... chociaż przeważnie jest od 2 do 4 poprawek w tygodniu. Wielmożny Wodzu ma zawsze z nim problemy ???? Jedna czynność do wykonania w jego zakresie obowiązków, a zawsze robi jakies babole ????

Tomek
@Tomek

wielmożny wodzu jak ci zagra - tak zatańczysz

Kandydat

po jakim czasie od rozmowy można się spodziewać decyzji o przyjęciu/odrzuceniu kandydata?

@Outer

raczej staramy się podjąć decyzję w ciągu kilku dni, oczywiście może to zależeć od kilku czynników jak np. zainteresowanie kandydatów danym stanowiskiem

@Mańka

Mhm rozumiem, dzięki. chodzi mi o to czy nie jest to jakiś nie wiadomo jaki okres czasu bo nie ukrywam że mi zależy na zmianie pracy no i trochę już mnie przyciska termin.

Alamano
@Outer

No to chyba jasno wynika z poprzedniej wypowiedzi.

@Outer

Jeśli miałeś już rozmowę to na pewno masz kontakt do rekrutera. Możesz to wykorzystać, zadzwonić i dopytać

@Mańka

A, myślałem, że to może ty się tym zajmujesz, bo napisałaś "staramy" więc tak to odebrałem

@Outer

Tak mi się napisało ale nie miałem tego na myśli

Kandydat

I jakie dodatki (i płacowe i pozapłacowe) zapewnia pracodawca? O ile cokolwiek zapewnia?

@BBB

zapewnia sporo dodatków jeśli chodzi o takie rzeczy

@BBB

są różnego rodzaju premie ale to też zależy od stanowiska więc ciężko dokładnie opisywać. z takich dodatkowych rzeczy to np są zwroty za dojazdy jak ktoś dojeżdża z daleka, jest multisport, są takie dodatki jeśli chodzi o jedzenie

@Lopez

Dzięki. A te związane z jedzeniem? Jakieś dofinansowanie do posiłków, czy obiady za friko?

makito
@Lopez

z daleka, czyli ile km od miejsca pracy? jest to jakoś uregulowane, czy nie wiesz?

@makito

wydaje mi się że powyżej 25 km to jest, ale ja nie dojeżdżam aż tyle więc dlatego też tak nie jestem pewien na 100 %

byku
@BBB

a to różnie, bo np w poniedziałki bułki słodkie są za free, ale jest też obiadomat, gdzie posiłki są za ok. 9zeta

@byku

A dobre są? Wiem niby mało ważne ale zwykle korzystałem w zakładach jak była możliwość

byku
@BBB

dla mnie ok, ale smak to już subiektywna sprawa, więc ciężko tu cokolwiek więcej powiedzieć

@byku

Nie no jasne, też nie jestem jakiś bardzo wybredny czy coś. dzięki za odpowiedzi.

Taco
Kandydat

Jest tu może ktoś z utrzymania ruchu? Mam takie pytanie, pracowałem jako mechanik samochodowy, w zasadzie po znajomości w warsztacie znajomego i znam się na tym. Piszą w ogłoszeniu że szukają złotej rączki ale nie wiem czy nadałbym się bo jako tako nie mam doświadczenia z maszynami innymi. Ktoś by mnie przyuczył? Jest na to jakiś czas? nie wiem na przykład miesiąc w którym mógłbym zobaczyć jak to wszystko wygląda i się nauczyć co gdzie? Nie wiem po prostu czy jest sens, żebym próbował, chociaż chciałbym w końcu się zahaczyć jakoś w większej firmie i zdobyć doświadczenie w tym. Byłbym wdzięczny za jakąś wskazówkę

mim
@Taco

Skoro znasz się na mechanice to próbuj. Z tego co wiem, to nie wszyscy tam są z super doświadczeniem. Próbna umowa jest na 3 miesiace wiec co ci szkodzi. Mam znajomych co tam pracują i nikt nie zostaje sam na początku. Jak załapiesz co z czym to i zostaniesz. Powodzenia.

@Taco

Najlepiej jak wysle Pan CV. Opiszę doświadczenie. Na rozmowie kwalifikacyjnej napewno wszystko by Panu wytłumaczyli. Wydaje mi się wszystkiego można się nauczyć a najwazniejsza jest smykałka do napraw. Proszę spróbować a od siebie dodam że najlepiej wysłać CV do paru firm. Najlepiej napisać tez czy ma Pan jakieś uprawnienia czy prawo jazdy. Jeśli zostanie Pan przyjęty to umowa jest najczęściej na 3 miesiące wiec po takim czasie sam Pan będzie wiedział czy się Pan nadaje czy czuje sie Pan w tej pracy dobrze. Panowie i kierownik Duru to bardzo mili i sympatyczni ludzie wiec napewno pomoga ile będą mogli.

@mim

a jeśli można zapytać jak się już przejdzie ten okres próbny oczywiście wiadomo pozytywnie to jaką umowę dostaje się po tych trzech miesiacach?

@mim

domyślam się że jest to jakiś czas określony tylko jaki.. rok czy wiecej?

@Loki

To chyba zależy juz od kierownika. Z tego co wiem albo na rok albo na 1.5 roku.

@Nick

to super, dzięki wielkie.

Henryk
@Pracownik

Są jakieś zadania na rekrutacji do zrobienia, żeby zobaczyli czy w ogóle się ktoś nadaje czy nie? Czy to już bardziej z rozmowy wynika?

Setka na hejnał
@Henryk

Przewrót w przód i drążek.

;)
@Setka na hejnał

a pompki jakieś? to przynajmniej by sprawdzało jakąkolwiek siłę bo przewrót w przód to każdy potrafi zrobić

Henryk
@Setka na hejnał

Bardzo proszę o możliwie poważne odpowiedzi

ponury

trochę poczucia humoru

ponury
@Henryk

na utrzymanie ruchu idziesz?

;)
@ponury

w sumie to nie napisal gdzie idzie więc ciężko o poważne odpowiedzi jak nie ma poważnego pytania

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy DIRKS Service Krosno Sp. z o.o., to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.