opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

DIRKS Service Krosno

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.9/5

Na podstawie 651 ocen
Opinie(1338)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(1338)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza oferta
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Dlaczego warto?
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza oferta

Kogo szukamy?

Dlaczego warto?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Zielona Góra
  • Głogów
  • Bolesławiec
  • Nowa Sól
  • Żary
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krosno Odrzańskie
  • Marcinowice
  • Kamień
  • Chyże
  • Stary Raduszec
  • Łochowice
  • Połupin
  • Strumienno
  • Bielów
  • Osiecznica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krosno Odrzańskie
  4. /
  5. Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o DIRKS Service Krosno Krosno Odrzańskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    Company logo

    DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

    25.02.2021 14:53

    Pracodawca

    Aktualność
    ReviewUserIcon
    Olena

    26.08.2021 14:54

    Kandydat

    Добрый день! Берёте ли вы на работу женщин из Украины?

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    zagul

    09.06.2026 08:24

    Kandydat

    Wie ktoś może czy są benefity sportowe u was? jak karta multisport?

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    holka

    10.06.2026 04:40

    Kandydat

    jak patrzyłem na oferty to niby nic nie było, ale nie wiem czy dobre oferty ogarniałem
    ReviewUserIcon
    Shadow

    08.06.2026 11:24

    Kandydat

    Kojarzy ktoś może czy rozmowy kwalifikacyjne są teraz zdalnie czy stacjonarnie w firmie? nie ma o tym nigdzie informacji?
    ReviewUserIcon
    krzyszar

    09.06.2026 04:47

    Kandydat

    Też się zastanawiałem nad forma rozmów, bo to ważne dla wygody. Z tego co pamiętam, w ostatnich ogłoszeniach było trochę mowy o opcji zdalnej, ale nie wiem ile w tym prawdy

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    dźwiękek

    09.06.2026 19:18

    Pracownik

    rozmowy faktycznie moga się różnić w zależności od działu i stanowiska nie zawsze wszystko jest jasno zakomunikowane dlatego warto być przygotowanym na każdą opcję chyba że ktoś ma już jakieś sprawdzone info wtedy byłoby podzielić się tutaj
    ReviewUserIcon
    polik

    07.06.2026 20:24

    Kandydat

    można gdzieś poczytać o warunkach zatrudnienia u was?
    ReviewUserIcon
    Zacier

    09.06.2026 06:24

    Pracownik

    Warto zwrócić uwagę na strukturę działów, bo w zależności od stanowiska warunki potrafią się różnić

    Nowy wpis

    ReviewUserIcon
    półdrzemka

    09.06.2026 14:26

    Pracownik

    Dokładnie, dobrze jest poszukać informacji na stronie firmy albo w opisach ofert pracy, tam czesto są konkretne dane o benefitach i strukturze
    ReviewUserIcon
    Moonstill

    05.06.2026 01:59

    Kandydat

    Czy jest tutaj jakiś rodzaj dofinansowania na przykład do wczasów albo do zajęć edukacyjnych? Cokolwiek w tym rodzaju?
    ReviewUserIcon
    Frostdawn

    06.06.2026 14:17

    Pracownik

    właśnie dlatego fajnie, że chociaż te premie są i można liczyć na jakieś dodatkowe wsparcie
    ReviewUserIcon
    śladnik

    06.06.2026 18:37

    Pracownik

    Na wczasy raczej nic konkretnego nie ma, jednak te bonusy potrafią być sporym wsparciem.
    ReviewUserIcon
    Sadix

    03.06.2026 16:59

    Kandydat

    Czy orientujecie się, jak długo przeciętnie ludzie zostają w tej firmie? Ktoś z was mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami w tym temacie?
    ReviewUserIcon
    kruk

    04.06.2026 05:20

    Pracownik

    różnie to bywa, niektórzy pracuja rok czy dwa i Szukaja dalej, wiadomo często w nowej firmie zaoferują ci więcej pieniędzy i nie dla każdego liczy się tylko i wyłącznie stabilność zatrudnienia
    ReviewUserIcon
    półświatło

    27.04.2026 09:30

    Kandydat

    Pracujecie po 8h, czy zdarzają się czasami dłuższe zmiany? Nie lubię niespodzianek, więc wolę wiedzieć z góry aa. Bywa, że trzeba zostać po godzinach?
    ReviewUserIcon
    zakątek

    24.04.2026 15:18

    Kandydat

    Jest przewaga jakiejś płci w firmie, czy pracują i faceci, i dziewczyny? Nie chodzi mi o ciekawość złośliwą, po prostu lubię wiedzieć, jak wygląda skład zespołu. Równowaga zwykle działa na plus.
    ReviewUserIcon
    Zmglenie

    27.04.2026 08:29

    Pracownik

    Szczerze mówiąc, z tego co widzę, w firmie pracują zarówno faceci, jak i dziewczyny. Równowaga może być naprawdę korzystna dla całej ekipy.
    ReviewUserIcon
    Pochmur

    27.04.2026 09:16

    Pracownik

    Fajnie, że pytasz o skład zespołu! W tej firmie przeważają młodsi pracownicy, a jakiego działu dotyczy twoje zainteresowanie
    ReviewUserIcon
    półspokój

    22.04.2026 14:46

    Kandydat

    Kojarzy ktoś może, czy rozmowy kwalifikacyjne są teraz zdalnie, czy stacjonarnie? Pytam, bo dojazdy mam kawałek, więc chciałbym to wiedzieć zawczasu.
    ReviewUserIcon
    NOVA

    24.04.2026 09:17

    Kandydat

    Od tego, co słyszałem, rozmowy kwalifikacyjne są prowadzone stacjonarnie. Jeśli masz daleko, warto zapytać rekrutera o możliwość zdalnego spotkania.
    ReviewUserIcon
    przycicha

    24.04.2026 10:36

    Pracownik

    Wiem, że w ostatnim czasie zwykle są to spotkania na miejscu. Może spróbuj się skontaktować z HR-em, żeby upewnić się w tej kwestii?
    ReviewUserIcon
    Softgale

    20.04.2026 15:36

    Pracownik

    praca jak praca, chyba każdy widzi co bierze wszystko zależy od twojej robotności i efektywności. im więcej tym lepiej. w tych warunkach jakie daje ... to można nieźle wyciągnąć. w firmie jest ciężka praca, nie jakieś pity mitu, więc wysilić się trza, żeby zarobić pieniążki na życie. jak się wysilisz to masz. nie ma miejsca na leni..
    ReviewUserIcon
    Kawałek

    21.04.2026 08:35

    Kandydat

    U mnie w pracy faktycznie trzeba się wziąć do roboty, ale to przynosi efekty. Premie uznaniowe i wydajnościowe są ciekawą motywacją.
    ReviewUserIcon
    lowtide

    22.04.2026 08:18

    Pracownik

    Widać, że w tej firmie nie ma miejsca na leniuchowanie, wszyscy muszą się starać. Ale jak już się zaangażujesz, to można z tego wyciągnąć całkiem niezłe benefity.
    ReviewUserIcon
    NocnyKomentarz

    20.04.2026 12:55

    Kandydat

    Na których stanowiskach można liczyć na awans? Nie pytam dla siebie (jeszcze), ale po prostu ciekawi mnie, czy to dotyczy tylko biura, czy też produkcji. Bo różnie z tym bywa w firmach.
    ReviewUserIcon
    Quietember

    15.04.2026 11:55

    Inne

    Dużo was tu pracuje i czy się dogadujecie? 😊 Zawsze mnie ciekawi atmosfera – bo to często ważniejsze niż sama kasa. Jak z ludźmi na co dzień?
    ReviewUserIcon
    Shadequiet

    16.04.2026 09:16

    Pracownik

    U mnie w zespole raczej wszyscy się dogadują i spoko jest. Widać, że każdy ma swoje zadania i można na siebie liczyć.
    ReviewUserIcon
    Sennostka

    20.04.2026 12:01

    Pracownik

    Osobiście uważam, że dobra atmosfera w pracy to klucz do satysfakcji. Budowanie relacji w teamie może naprawdę pomagać w codziennych obowiązkac
    ReviewUserIcon
    półśnieżek

    13.04.2026 12:21

    Kandydat

    Są jakieś zadania podczas rekrutacji, czy jedynie rozmowa? Wolałbym wiedzieć, zanim mnie zaproszą, czego się spodziewać... Niektórzy dają testy praktyczne, inni tylko rozmowę. Jak to wygląda tutaj?
    ReviewUserIcon
    Mistline

    15.04.2026 08:46

    Pracownik

    U mnie, jak aplikowałem, to pamiętam tylko rozmowę. Nie było żadnych zadań dodatkowych
    ReviewUserIcon
    lowdusk

    15.04.2026 08:59

    Pracownik

    Jak dla mnie, to rekrutacja raczej stawia na rozmowy. Zazwyczaj konkretne zadania praktyczne są rzadkością, ale wszystko zależy od specyfiki roli.
    ReviewUserIcon
    przestrzeń

    01.04.2026 12:59

    Były pracownik

    Ja pracowałem dla firmy przez 4 lata. Teraz mam coś swojego. Powiem tak – te 4 lata to była szkoła życia, bo nie powiem, że było łatwo. Z drugiej strony teraz na swoim czuję się dużo bardziej pewnie i naprawdę z perspektywy tych lat doceniam to doświadczenie. Fajnie, że ktoś napisał z dystansem i uczciwie. Widać, że sporo można się tam nauczyć, nawet jeśli nie wszystko było idealne.
    ReviewUserIcon
    TyleOdeMnie

    02.04.2026 09:40

    Pracownik

    no dokładnie, nie zawsze jest łatwo, ale to doświadczenie daje sporo. po takich latach i na swoim czujesz się dużo pewniej.
    ReviewUserIcon
    płoszek

    04.04.2026 19:46

    Kandydat

    fajnie, że tak mówisz. a co sądzisz o atmosferze w firmie? warto tam spróbować?
    ReviewUserIcon
    Dimcr

    28.03.2026 12:56

    Kandydat

    estetoś ostatnio przechodził rekrutacje ? Spora jest konkurencja jeśli chodzi o rekrutacje ?
    ReviewUserIcon
    BezOwijania

    25.03.2026 10:50

    Kandydat

    Są teraz do was jakieś przyjęcia? Na stronie nie widzę aktualnych ofert, więc pytam tu. Może coś się szykuje wewnętrznie?
    ReviewUserIcon
    Cichuleń

    26.03.2026 11:39

    Pracownik

    nie widzę, żeby były jakieś nowe ogłoszenia, ale czasem mogą być nabory wewnętrzne. najlepiej się zapytać kogoś z HR.
    ReviewUserIcon
    półiskra

    26.03.2026 13:29

    Inne

    a czy wiesz może, jak to wygląda z zatrudnieniem na innych działach? da się coś dowiedzieć
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.03.2026 10:27

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ZwykłyCzytelnik

    24.03.2026 10:23

    Pracownik

    wysyłanie CV w ciemno to klasyka, czasem się trafi. Miałem tak kiedyś i zadzwonili po miesiącu, więc czemu nie spróbować.
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.03.2026 09:34

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Poświata

    23.03.2026 08:33

    Pracownik

    ogólnie nie jest źle, atmosfera na luzie, ale bywają dni, że trochę ciężko. jak się lubi pracować w zespole, to ok.
    ReviewUserIcon
    półślad

    18.03.2026 19:56

    Kandydat

    Trudno się dostać? Bo opinie w internecie są różne. Jedni piszą, że selekcja konkretna, inni że luz – jak to w rzeczywistości?
    ReviewUserIcon
    zadrgnięty

    20.03.2026 08:42

    Pracownik

    to zależy od stanowiska i osoby, ale w sumie nie ma co się bać. jak masz doświadczenie, to nie powinno być problemu.
    ReviewUserIcon
    Zgasłek

    20.03.2026 09:13

    Pracownik

    jak to w życiu, różnie bywa. ja przeszedłem spoko, ale słyszałem, że niektórzy mieli trudniej. warto spróbować
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2026 14:39

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    FLARE

    18.03.2026 09:08

    Pracownik

    na początku dostajesz umowę na czas określony, zwykle na 3 miesiące. jak się spiszesz, to później można przejść na dłużej
    ReviewUserIcon
    Polarnik

    18.03.2026 09:26

    Inne

    czyli to standardowy okres. a potem można liczyć na coś bardziej stabilnego
    ReviewUserIcon
    zawitek

    12.03.2026 14:28

    Pracownik

    Dobrze jest, gorzej może być, robota dobra, szczególnie na start. Nie ma co narzekać, jak ktoś dopiero zaczyna. Dla mnie to też była dobra szkoła organizacji pracy.
    ReviewUserIcon
    półdźwięcz

    14.03.2026 12:05

    Kandydat

    brzmi zachęcająco. jak tam z atmosferą, ludzie sobie pomagają?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w DIRKS Service Krosno?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

    ul. Newtona 5 66-600 Krosno Odrzańskie

    http://dirks-krosno.pl
    ReviewUserIcon
    Slowtremble

    11.03.2026 12:33

    Kandydat

    Chętnie umowy przedłużają? Bo w wielu firmach z tym różnie bywa - niby obiecują, a potem cisza. Jak to wygląda u was?
    ReviewUserIcon
    Zasrebro

    13.03.2026 08:08

    Kandydat

    a jak długo dają umowę na początku? bo nie chciałbym wpaść w sytuację, gdzie potem nic z tego nie wyjdzie
    ReviewUserIcon
    Odsłon

    10.03.2026 11:29

    Kandydat

    Jak to właściwie wygląda z pracą w weekendy? Czy zdarzają się nadgodziny albo weekendowi? Chciałbym wiedzieć, jak planować czas prywatny.
    ReviewUserIcon
    STATIC

    11.03.2026 09:52

    Pracownik

    zazwyczaj weekendy są wolne, ale czasem zdarza się, że trzeba zrobić nadgodziny. wszystko zależy od potrzeb firmy
    ReviewUserIcon
    Quietemberly

    11.03.2026 13:43

    Kandydat

    a jak to w ogóle jest z tymi weekendami? pytam, bo chciałbym mieć pewność co do swojego czasu wolnego
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.03.2026 10:25

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mglistawa

    10.03.2026 08:19

    Pracownik

    są premie efektywnościowe, a jak dobrze się spiszesz to mogą być też uznaniowe. w zasadzie zależy jak się w robocie pokażesz
    ReviewUserIcon
    przymglon

    10.03.2026 15:06

    Inne

    z tego co słyszałem, to są różne premie, a nawet zwrot za dojazdy. warto się zainteresować tym tematem.
    ReviewUserIcon
    tchnik

    08.03.2026 21:53

    Pracownik

    Dobra praca, mogę polecić jak ktoś szuka czegoś na już i żeby na chwilę się zaczepić. Nie jest to może praca marzeń, ale na start całkiem okej. Jak ktoś się sprawdzi, to może i dłużej zostanie.
    ReviewUserIcon
    Dewshine

    09.03.2026 08:41

    Pracownik

    no dokładnie, lepiej spróbować i zobaczyć, co z tego wyjdzie. w końcu praca na start to zawsze coś.
    ReviewUserIcon
    Rozsiewka

    07.03.2026 23:28

    Kandydat

    Jak atmosfera w firmie przekłada się na efektywność pracy? Ciekawi mnie to, bo często klimat w zespole robi ogromną różnicę. Niby banał, ale jak ludzie się dogadują, to wszystko idzie lepiej.
    ReviewUserIcon
    Quietpath

    08.03.2026 21:55

    Pracownik

    atmosfera w firmie ma naprawdę duże znaczenie. jak się zgadamy w zespole, to wszystko idzie sprawniej, przynajmniej mnie to pomaga.
    ReviewUserIcon
    zamrzenie

    09.03.2026 08:38

    Pracownik

    fajnie, że o tym piszesz. myślę, że dobra atmosfera potrafi zmotywować, a to wszystko przekłada się na wyniki
    ReviewUserIcon
    :)

    21.01.2026 11:57

    Kandydat

    Ktoś może powiedzieć jak wygląda system pracy jako operator wózka widłowego? 4 dni pracy i 3 dni wolnego, czy jak? I jak wygląda praca na wysokim składzie, o jakich wysokościach mówimy?
    ReviewUserIcon
    Opis

    09.01.2026 11:38

    Pracownik

    Witam wszystkich praca jest ok fakt trzeba się narobić bo za darmo nic nie ma ,co do kasy tez jest wszystko ok na czas i w miarę dobre zarobki
    ReviewUserIcon
    TrochęAnonim

    10.01.2026 23:44

    Pracownik

    Praca rzeczywiście wymaga wysiłku, ale to normalne w każdym zawodzie. Dobrze, że wypłaty są terminowe i zadowalające. To na pewno motywuje do działania.
    ReviewUserIcon
    Neutral Mind

    11.01.2026 00:03

    Kandydat

    ciesze się, że zarobki są na czas i w miarę dobre. A jak wygląda atmosfera w pracy? Czy łatwo się dogadać z zespołem
    ReviewUserIcon
    KtośSięZjawia

    08.01.2026 21:47

    Kandydat

    W jakim okresie zaczynaliście tutaj pracę? Zastanawiam się, czy były jakieś lepsze momenty na start, np. jesień czy początek roku. Może wtedy więcej naborów?
    ReviewUserIcon
    Whisperer

    09.01.2026 08:15

    Pracownik

    Ja zaczynałem wiosną i myślę, że to był dobry czas. Wtedy jest mniej obciążenia, co ułatwia wdrożenie się w nowe obowiązki. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że jesień też bywała aktywna pod kątem naborów
    ReviewUserIcon
    KtośKogoNieWidać

    09.01.2026 14:13

    Inne

    Nie jestem pewien, ale z tego co słyszałem, na początku roku często są większe rekrutacje. Może warto obserwować ogłoszenia od września do stycznia, bo to mogą być dobre miesiące do aplikacji. Dobrze, że pytasz o takie szczegóły.
    ReviewUserIcon
    Softwave

    07.01.2026 14:19

    Kandydat

    Jakie stanowisko polecacie dla osoby bez doświadczenia zawodowego? Chciałbym gdzieś zacząć i się wdrożyć. Może ktoś ma wskazówkę, od czego najlepiej wystartować?
    ReviewUserIcon
    Lowkey

    08.01.2026 22:03

    Pracownik

    Myślę, że dobrym startem mogą być stanowiska w dziale magazynowym, takie jak komisjonowanie czy pakowanie. To proste zadania, które pozwalają na szybkie wdrożenie i zdobycie doświadczenia.
    ReviewUserIcon
    NiewidocznyUser

    08.01.2026 22:21

    Kandydat

    Zastanawiam się nad pracą w magazynie, ale nie wiem, od czego zacząć. Czy stanowisko magazyniera to dobre miejsce dla kogoś bez doświadczenia?
    ReviewUserIcon
    Subtle Field

    06.01.2026 21:36

    Kandydat

    Opowie ktoś, jak wyglądały jego początki pracy tutaj? Zawsze najtrudniej się wdrożyć. Ciekaw jestem, czy ktoś pomaga nowym, czy trzeba sobie samemu radzić.
    ReviewUserIcon
    Ślad

    07.01.2026 09:38

    Pracownik

    Na początku dostajesz wsparcie od kolegów, którzy znają wszystkie procedury. Wszyscy są raczej pomocni i chętni do dzielenia się wiedzą, więc można łatwiej przebrnąć przez pierwsze dni.
    ReviewUserIcon
    KtośTuMały

    08.01.2026 21:24

    Inne

    cześć, fajnie, że pytasz o to wsparcie. Warto dowiedzieć się, jak wygląda proces wdrożenia nowych pracowników, bo to może wpłynąć na decyzję o aplikacji
    ReviewUserIcon
    KtośPisze

    05.01.2026 10:03

    Kandydat

    Gdzie znajdę maila do rekrutacji? Bo na stronie trochę się gubię między zakładkami. Może ktoś ma pod ręką?
    ReviewUserIcon
    Jednostka

    06.01.2026 21:07

    Pracownik

    Spróbuj poszukać w zakładce kontaktowej na stronie, tam powinny być dane do rekrutacji. Jeśli nie znajdziesz, możesz napisać bezpośrednio na ogólny adres e-mail firmy.
    ReviewUserIcon
    Punkt

    06.01.2026 21:24

    Pracownik

    Możesz spróbować poszukać w dziale kariery lub kontaktu na stronie firmy. Jeśli to nie pomoże, warto zadzwonić do biura i zapytać o adres e-mail do rekrutacji.
    ReviewUserIcon
    Podglądający

    06.01.2026 21:18

    Kandydat

    Witam mam pytanie. Czy jak już zadzwonili i umówili się na spotkanie rekrutacyjne, no to kto je tam prowadzi? z kim będę rozmawiać? jest sie czym stresować?
    ReviewUserIcon
    pitek

    22.12.2025 10:06

    Pracownik

    czemu. brygadzista dostaje oplate za rozladunek. i to na oczach kjerasa ?
    ReviewUserIcon
    elen

    24.11.2025 12:37

    Pracownik

    Praca na poziomie, mogę polecić nowym i szukającym stabilnego miejsca
    ReviewUserIcon
    gracz

    26.11.2025 10:50

    Pracownik

    Wydaje mi się, że to naprawdę dobre miejsce dla tych, którzy szukają stabilności.
    ReviewUserIcon
    wind

    01.12.2025 13:16

    Pracownik

    Stabilność to jedna z kluczowych rzeczy w pracy. Widziałem, że wiele osób tu pracujących ceni sobie dobrą atmosferę i wsparcie ze strony firmy. To na pewno wpływa na długoterminowe zatrudnienie.
    ReviewUserIcon
    Julian

    21.11.2025 12:37

    Kandydat

    Jak sprawa wygląda z przerwami, tak jak w kodeksie pracy czy jakoś inaczej jest to rozwiązane?
    ReviewUserIcon
    Jarek

    23.11.2025 12:11

    Były pracownik

    Na 10 lub 12 godzin pracy przerwa 15 minut fajnie nie .
    ReviewUserIcon
    ratatuj

    21.11.2025 08:38

    Kandydat

    Trzeba mieć doświadczenie czy Świeżaka też przyjmą?
    ReviewUserIcon
    kanapa

    20.11.2025 12:37

    Kandydat

    Jaka jest średnia wieku pracowników? Ciekawi mnie, czy raczej młody skład, czy bardziej doświadczony zespół. Czasem to sporo mówi o atmosferze.
    ReviewUserIcon
    tiata

    20.11.2025 08:38

    Kandydat

    Czy firma prowadzi rekrutacje grupowe czy raczej szukają osobno na pojedyncze stanowiska? Bo nie wiem, czy spodziewać się rozmowy w grupie czy sam na sam. Niektórzy mówią, że w grupie łatwiej się pokazać, inni że stres podwójny aa
    ReviewUserIcon
    fruta

    19.11.2025 12:39

    Kandydat

    Gdzie najczęściej pojawiają się jakieś oferty pracy? Zastanawiam się, czy szukać ich na stronie firmy, czy raczej na portalach typu Pracuj.pl. Nie chcę przegapić nowego naboru.
    ReviewUserIcon
    Wiav

    19.11.2025 10:55

    Kandydat

    Na czym tak właściwie dokładnie polega wasza praca, co trzeba umieć, żeby mieć szansę na zatrudnienie? Nie chcę wysyłać CV w ciemno. Może ktoś opowie, jak wygląda dzień pracy i jakie są główne obowiązki.

    Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.