DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Technik.
Kandydat

Witam Mam pytanie czy szukacie ludzi na stanowisko UR?. ORAZ NA JAKI PRZEDZIAL FINASOWY MOZNA LICZYC ? POZDRAWIAM MIETEK

@Technik.

Dzień dobry, tak, poszukujemy techników do Działu Utrzymania Ruchu. Zachęcam do złożenia CV na adres hr.kro@dirks-group.de , kwestie finansowe są omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy Dział HR

nikt
Klient
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

nie aplikuj, za taką atmosferę w firmie nie warto:)

nikt
@Technik.

Szkoda twojego czasu w tej firmie. atmosfera, zarobki, brak kompetentych osób na kierowniczych stanowiskach - nie polecam

Technik
Kandydat
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Dziękuję za informację. Wypowiedzi tu jako negatywne to mam prośbę I I pytanie co wy zrobiliście żeby było dobrze ? I na ile jesteście kompetentni aby oceniać?

pytanie
@nikt

pisząc o osobach na kierowniczych stanowiskach masz na myśli kogo? kierownika który został zwolniony za (usunięte przez administratora) kierownika który jeszcze nie został zwolniony czy tego który pod wpływem alkoholu był w pracy?

ktoś Nowy wpis
@pytanie

Sądząc po wypowiedzi mamy do czynienia ze specjalistą, który w wolnym czasie je VIFONA paleczkami opowiadając znajomym wakacje w Azji a może z człowiekiem, który swoje problemy opowiada behawioryscie weterynarii przy wizycie z swoim kotem ale na pewno nie z osobą, która w swoim bogatym życiu zawodowym cokolwiek osiągnęła. Że reszta wystarczy spojzec na nick. Tak wlasne zdanie to prawo konstytucyjne tak prawo do bycia idiotą.

Przemek Nowy wpis
@nikt

Najbardziej kompetentną osobą w firmie jest DHL :P Mózg całego magazynu... mądry, uczciwy, sympatyczny, wykształcony :P

Tomek Nowy wpis
@Przemek

Wizjoner :D

San antonio Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Dobrze

Kamil
Kandydat

Witam jestem zainteresowany pracą w DIRKS. Mieszkam w okolicach Krosna od niedawna, nie znam ludzi, miasta.. Mogę prosić o wypowiedzi ? Z góry dziękuję ;)

Ja jako były.
@Kamil

Zależy na jakie stanowisko. Odpuść pikowanie, może inbaud...? A może DUR?

Jaka umowa obowiązuje w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Viking
@Pytanie

Jeżeli rozpoczynasz pracę pierwszą umowę jaką dostajesz to Umowa o pracę, więc duży plus za to. Okres próbny trwa 3 msc. W 99% przedłużona.

Dzień dobry.

Ten wpis został opublikowany w odpowiedzi na wpis, który został usunięty przez administratora.

Jeżeli umieszcza  Pan lub Pani negatywny wpis na portalu, to wypadałoby mieć na tyle odwagi, by podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem lub przynajmniej pseudonimem. Zamieszczając wpis pod nazwiskiem naszego pracownika narusza Pan jego dobra osobiste. Nie będziemy pozostawać obojętni wobec nagannej postawy osoby piszącej uwagi i zażalenia do pracodawcy, kradnąc i podszywając się pod dane osobowe innej osoby. Jesteśmy otwarci na zgłaszane uwagi i odpowiemy na postawione pytania pod warunkiem, że będziemy mieli możliwość rozmowy z autorem.
Fanderst

Nie znam dokładnie tematu, ale... Proszę się zapoznać z definicją danych osobowych. Samo imię i nazwisko to nie dane osobowe. Proszę się doszkolić w tej materii, i skasować swój wpis. Źródło: https://archiwum.giodo.gov.pl/pl/319/973 P.S. Co się w tej firmie dzieje...?

Maciek
@Fanderst

"Nie znam dokładnie tematu, ale... się wypowiem"? Samo imię i nazwisko to nie dane osobowe, bo nie pozwalają na wskazanie konkretnej osoby. Mówiąc o Janie Iksińskim, nie wiemy o którym z tysięcy Janów Iksińskich mowa, ale jeśli mówię o Janie Iksińskim pracującym w Dirks Service Krosno, to jest to informacja, która pozwala ustalić bez problemu, o której konkretnie osobie jest mowa, w związku z tym, imię i nazwisko w tym przypadku jest to dana osobowa. Wynika to z linku, który sam wkleiłeś...

Fender
@Maciek

Samo imię nazwisko i miejsce pracy to nie dane osobowe. Dlatego, że potrzeba "dodatkowych" nakładów, by daną osobę zidentyfikować. Np. Maciej W z firmy Dirks, może powiedzieć coś tylko osobie z tą firmą związaną, dla pozostałych to dalej Maciej W. i nic więcej. Najśmieszniejsze są deklaracje, typu "...kroki prawne... ", "...organom ścigania..." . Albo firma działa, albo nie zabiera głosu. Jaki cel mają takie ogłoszenia? Wystraszyć autora posta , zastraszyć pozostałych...? Widać to po odbiorze komunikatów i ogłoszeń, zdecydowanie na minus. P.S. Moja wiedza o ochronie danych nie opiera się na wiedzy z wyszukiwarek,dlatego takie stanowisko. Wkurza mnie też takie publiczne straszenie.

Informatyk
@Fender

Chyba trafiłeś z tym Maciek W. Mam wrażenie, że pracujesz lub pracowałeś w tej firmie, ja na szczęście już nie. Powodzenia wszystkim.

kuks
Kandydat

Chciałbym zapytać, czy firma podczas trwającej pandemii miała redukcję etatów, lub zmniejszony czas pracy a co za tym idzie... mniejszą pensję?

zozo
@kuks

W związku ze specyfiką firma zwiększyła jeszcze swoje obroty... co dało się odczuć na hali poprzez większą ilość pracy. Zamówienia, zamówienia. Czasem wpadły nawet nadgodziny. Nie było żadnych zwolnień, nie zmniejszyli czasu pracy ani wypłat.

Kaktus@
@zozo

Zwolnienia są cały czas podstepne

Kandydat

Kto zarzadza praxa całego centrum?

Kandydat

Jak pracuje się w firmie? Jaka atmosfera? Na jakie dodatki można liczyć? Dziekuje za informacje

dima
@Kandydat

nie polecam. pojdziesz to sie przekonasz.

@dima

A coś więcej możesz powiedzieć? Jakie mają premie, dodatki? Czy moze gola pensja?

DALEJ DIMA
@Kandydat

PREMIĘ I TAK CI CZESCIOWO ZABIORĄ BO STWIERDZĄ, ŻE GENERUJESZ USZKODZENIA. POZA TYM NAWET GDYBY TO NIE BEDZIE SIE ONA ZGADZAC Z TY MCO REALNIE WYROBILES. OCZYWISCIE NA KORZYSC PRACODAWCY.

@DALEJ DIMA

Wysokie premie ma firma? Na jaką pensje podstawowa można liczyć? Pytam bo w firmie w której pracuje nie ma żadnej premii ani dodatków, socjal tez na poziomie 0.

Prima
@Kandydat

Co jak co, ale na pieniądze nie można narzekać. Pensje są ok, oprócz podstawy mamy premie za obecność i wydajnosciową, która zależy od ciebie. Czyli im lepiej-szybciej zasuwasz tym większy hajs. Kumpel dostał premie za polecenie pracownika. Socjal na święta i dla dzieciaków LEGO. Premia to jedno z częściej wypowiadanych słów na hali.

Neo
@Prima

Potwierdzam. Do tego z roku na rok coraz większe kwoty wypłacane na urlop i święta. Już niedługo zajączek, pewnie parę złoty wpadnie. Wszystko zawsze na czas! Jeżeli masz nadgodziny też zostają wypłacane.

@Prima

A możecie napisać jaka jest wysoka premia za obecność j za wydajnosc jaki przedzial? I na jaka realnie można liczyx

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Premie uzależnione są od stanowiska pracy i o jej wysokości kandydat informowany jest na rozmowie kwalifikacyjnej. Naszym pracownikom oferujemy następujące premie: -wydajnościowa -uznaniowa -za polecenie -za obecność -roczna premia za obecność. Doceniamy również kreatywność, dlatego też pracownicy, którzy przedstawią koncepcję wpływającą na usprawnienie procesów produkcyjnych, mogą liczyć na dodatkowy bonus. Nasi pracownicy korzystają także z bogatego pakietu świadczeń socjalnych oraz owoców i słodkich bułek.

@Kandydat

Za brak l4 250 zl brutto miesięcznie. Na koniec roku jeśli nie byłeś na l4 przez rok dodatkowo 700 zl. Jeśli pracujesz na wózkach wysokiego składowania i masz uprawnienia to 300 zl dodatkowo. Jest możliwość takie uprawnienia zrobic w zakładzie ale najpierw trzeba się sqtrudnic troszke popracować. Co do wydajnościowej to na różnych stanowiskach różne kwoty ale tak od 30 zl dzien najmniejsza. Jak masz 16 dni pracujących latwo policzyć. Socjal jest naprawde fajny. Na swieta wielkanocne i Bożego Narodzenia i oczywiście wczasy pod grusza. Paczki dla dzieci na Boże Narodzenie i to naprawdę fajne. Dostosowane do wieku. Jak kogoś polecisz i ta osoba przepracuje iles czasu tez dostajesz premie. Powiem tak praca jest ciezka fizyczna ale ma też swoje plusy. Nadgodziny tez sa ale płatne co 3 miesiące. Grafik masz na 3 miesiące łatwiej coś sobie planować. Często się zmienia ale raczej godzinowo. Chociaz tez czasem firma zrobi niespodziankę i np pracujesz 11 listopada w Swieto.

Aktualność
Firma Dirks Distribution była jednym z głównych sponsorów XV Forum Studentów Transportu i Logistyki Koła Naukowego Logistics 2019,
działającego przy Politechnice Wrocławskiej.

Do pani Marii

pani Mario jest możliwość łączenia pracy z studiami. Jest nawet parę osób które to robią. Na Inbout pracuje sie po 8 godzin od poniedziałku do piątku. Są też 2 zmiany. Najlepiej złożyć cv. Podczas rozmowy powiedziec ze nie jest sie dostępnym w weekendy.

Maria

Jest w firmie miejsce dla studentów zaocznych którzy nie maja wolnych weekendów ?

Adam

Wróciłem do homanitu. Dzięki Bogu

Fanderst
@Adam

Jeżeli jesteś zadowolony z Homanitu ( praca dość ciężka ), to co się dzieje w Dirksie?

Kandydat

Czy Firma Dirks GmbH w Kleve 47533 to ta sama firma lub powiązana.

Kandydat

Czy firma Dirks GmbH w Kleve 47533 to ta sama firma lub spokrewniona.

Aktualność
Oświadczenie DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

W związku z powtarzającymi się negatywnymi wpisami  dotyczącymi pracowników naszej spółki naruszającymi ich  dobre imię informujemy, że spółka podjęła i  zamierza podjąć dalsze kroki prawne przeciwko autorom tych wpisów.  Na podstawie  art. 212 Kodeksu karnego  sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem m.in. środków masowego komunikowania się. Podnosząc nieprawdziwe zarzuty, sprawca naraża się  ponadto na odpowiedzialność cywilną. Zgodnie z art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego ten, czyjego dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, a także domagać się stosownego odszkodowania.

Spółka w sposób zdecydowany będzie bronić swojego dobrego imienia jak i  dobrego  imienia  swoich pracowników. Po ustaleniu tożsamości autorów wpisów przez organy ścigania, spółka podejmie odpowiednie kroki prawne.

W związku z powyższym wzywa się do natychmiastowego zaniechania bezprawnej i szkodliwej praktyki umieszczania na platformie Go Work wpisów naruszających prawa naszych pracowników oraz naszej firmy pod rygorem skutków prawnych.
Pracownik zmiany C

Witam. Po co to straszenie i tak już negatywnie nastawionych do pracy pracowników? Przecież wiadomo że większość zabierających tu głos ludzi pisze o osobistych doświadczeniach z firmą a nie wymysłach byle oczernić pracodawcę. Może co niektórzy przesadzają pisząc o Panu L ale czy faktycznie aż tak odbiega to od prawdy? Pracuje się w firmie średnio 10/11h dziennie na co przysługuje przerwa tylko 20min a ów Pan ma pretensje o to że się chwilę przysiądzie czy chwilę z koleżanką stanie? Może jestem zwykłym szarym pracownikiem nie znającym się na zarządzaniu ale nie potrafię zrozumieć skąd bierze się sposób zarządzania czasem i cała polityka firmy. Dlaczego by nie wprowadzić trzy zmianowego systemu po 8h? Jaka to była by oszczędność na nadgodzinach i przede wszystkim pracownik na zmianie ośmiogodzinnej był by wydajniejszy. Po 10h pracy można założyć że pracuje "pół pracownika" co daje zaniżone wypracowanie normy plus sfrustrowanego pracownika a trzeba płacić jak za normalna pracę . Ja osobiście pracuje na zmienie C, uważam że praca jest super, załoga i kierownictwo rewelacyjni ale zastanawiam się nad odejściem z firmy przez to tylko ze uważam iż niewłaściwy człowiek zarządza naszą pracą. Ludzie są albo zwalniani do domu z powodu braku zleceń albo wykorzystywani do granic wytrzymałości fizycznej. Weekend zmiany C: piątek od 5 do 17, sobota od 6 do 17 i niedziela od 4 do 15!!! Serio myślicie ze taki system jest Oki? Że Wy tam na górze dali byście radę tak pracować? I nie mam tu zamiaru nikogo obrażać tylko zwyczajnie poludzku poprosić żebyście otworzyli się na pracowników... Tych na dole.... Odrobina szacunku.

Nick

Podziałało widocznie, ludzie już nie narzekają. Tylko przeczytałem gdzieś kiedyś bardzo mądry cytat że jak ktoś Cię krytykuje to znaczy że mu na Tobie jeszcze zależy. Faktycznie nie ma o czym i z kim tutaj rozmawiać, co ja tu jeszcze robię? Powodzenia życzę, cisnąć,cisnąć i jeszcze raz cisnąć, bo Was też wymienią, nie ma wyjścia, tylko to potraficie

@Nick

wydaje mi sie ze pracownicy po prostu uznali ze to nie ma sensu.kazdy pisał o swoich doswiadczeniach uczuciach. co mu przeszkadza z nadzieja ze ktos wyzej to przeczyta pomysli. wyciagnie jakies wnioski. usprawni. po tym wpisie ja osobiscie uznalam ze nie ma sensu komentowac, mowic głosno o problemach, starac sie walczyc o to aby w firmie było lepiej. jedynym rozwiazaniem jest zmiana pracy

@pracownik

Nie mamy na to wpływu, nie chcę ale muszę, inaczej tutaj zginę, ile można dopalaczy dokładać żeby się przypodobać liderowi? Duch SS-manów ciągle żywy

Po maturze.

Tak dla ścisłości, gdzie w art. 212 KK, jest mowa o firmie? "..§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności..." Ciekawy jestem jakie "...że spółka podjęła i zamierza podjąć dalsze kroki prawne przeciwko autorom tych wpisów..." . Spółka o wartości: http://www.krs-online.com.pl/msig-5468-106109.html , czyli 50 tyś zł ...

Cześć

Z tego co ostatnio słychać to pracownicy pozywaja firmę a nie firma pracowników. Jest to dość smutne bo pomimo jasnych sygnałów ze na hali źle się dzieje nikt nie reaguje. Kolejne pomysły prowadzą do ogólnego zdenerwowania pracowników. Z niewolnika nie ma pracownika. Nakaz aby pracownik firmy ochroniarskiej jeździł za pracownikami z kamerą i nagrywał każdy ich ruch może juz podchodzić pod nękanie. Nagrywanie takich miejsc jak palarnie jest niezgodne z prawem. Juz nie mówiąc o zmianach w grafiku o pracy 11 listopada gdzie miał być to wolny dzień. Rozumiem ze firma w naszym małym krośnieńskim społeczeństwie chce uchodźic za wzorowa. Finansuje różne akcje. Wspiera np szpital i to się chwali ale proponuje zacząć od wspierania pracowników. Bo to oni są filarami. Straszenie zwolnieniem, nagrywaniem każdego ruchu,dodawaniem dodatkowych zmian w wolnym dniu,przedłużaniem dnia pracy z 10 na 11 godzin,i niestety trzeba to powiedzieć wyzwiskami firma nie zbuduje swojej pozycji. Moja opinia niestety jest negatywna. Pracownicy jeden po drugim odchodzą z pracy. Pracownicy zwalniani walczą w sądzie. Inni są na l4. Panie Dyrektorze proszę nie ja blagam wyjść do ludzi porozmawiać. Nie zostawiać wszystkiego w rękach osób które niszczą ta firme.

Ja
@Cześć

Jak by za mną ktoś chodził z kamerą to ma na 100% sprawę a ta cała ochrona w Dirks to śmiech na sali

Chętny
@Po maturze.

50 tyś, to można zamienić na Passata... Na poważnie, z tego co pamiętam jest to minimalna kwota dla spółek. W przypadku powstania wierzytelności firma odpowiada finansowo tylko do tej kwoty. Dla porównania Amazon 220,8 mld USD...

@Cześć

Witam, dziękujemy za Pani/Pana wpis. Firma dbając o uzyskanie i utrzymanie standardów jakości i realizacji zleceń, wdraża i testuje kolejne rozwiązania. Zakład jest stale monitorowany, o czym pracownicy są informowani w momencie zatrudnienia, natomiast w żadnych pomieszczeniach socjalnych kamer nie ma. Pracownicy ochrony wyposażeni w kamerę są elementem monitoringu zakładu, ich zadaniem jest strzec porządku i bezpieczeństwa, nie natomiast śledzenie konkretnych osób. Każdy pracownik ma jednak prawo zawiadomić dział HR, przedstawiciela pracowników lub Dyrektora o niepokojącym go sygnale czy wydarzeniu. W stołówce firmy dostępna jest skrzynka skarg, wniosków i pochwał, gdzie anonimowo wrzucić można takie zawiadomienie. Wszystkie uwagi, które przekazują pracownicy są na bieżąco analizowane po czym następuje odpowiednia reakcja w celu rozwiązania problemu. Zaplanowanie zmian w dniach wolnych wynika z bardzo dynamicznego zapotrzebowania na pracę w branży e-commerce. Wszelkie modyfikacje grafiku oraz rozliczanie nadgodzin odbywa się zgodnie z zapisami kodeksu pracy.

Adam

@ktoś a jak bardzo godziny się zmieniają?

@Adam

Na przyjęciu towaru są stałe 6-14-22 pn-pt. Pick i reszta od 4/5 rano do 15 i od 15.30 do 1.30/2.30 zależy od zamówień, średnio 10-11h x 4 dni/tyg

@Nick

Co ja piszę? 4 ŚRODEK NOCY, najlepszy sen, nie rano, rano to jest 11.30 ; )

Zainteresowany
Kandydat

Witam Chciałem się dowiedzieć czy grafik często jest zmieniany czy raczej jest stały??

Ktoś
@Zainteresowany

Stały jeżeli chodzi o dni pracy tylko godziny się zmieniają

@Zainteresowany

godziny sie zmieniaja od 1.5 roku w kazdym tygodniu. najpierw 2 zmiana pracowałą do 1 w nocy pozniej do 1 30 a teraz do 2 30

Jasio srasio
Kandydat

Czy warto pracować na wózku w Dirks,? Jaka płaca bez nadgodzin? Itd?

Nick

I znowu jakaś afera z rozwalanymi paczkami. Może zamiast wymyślać nowe reguły przestrzegać tych co już są, w zupełności by wystarczyły, tylko nikt się do nich nie stosuje, prawie nie ma już polskich liderów/chłopców do bicia i nie ma na kogo zwalać winy, teraz kierownictwo samo niech biega i upomina każdego z osobna. Chcieliście rotację tańszych pracowników, proszę bardzo, to część ceny, Ukraina teraz już praktycznie rządzi i robi co tylko chce, a jak się nie chce to nie robi, powodzenia w starciu

abc
@Nick

Nie ma siły żeby karton 28 kg 2 żwirki RZUCONY z 1 m. nie rozwalił tego na dole, zamiast czepiać się pakujących przyjrzyjcie się załadunkowi w trakcie pracy, a nie jak kartony są już wyciągnięte

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.