opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

DIRKS Service Krosno

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.9/5

Na podstawie 651 ocen
Opinie(1338)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(1338)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza oferta
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Dlaczego warto?
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza oferta

Kogo szukamy?

Dlaczego warto?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Zielona Góra
  • Głogów
  • Bolesławiec
  • Nowa Sól
  • Żary
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krosno Odrzańskie
  • Marcinowice
  • Kamień
  • Chyże
  • Stary Raduszec
  • Łochowice
  • Połupin
  • Strumienno
  • Bielów
  • Osiecznica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krosno Odrzańskie
  4. /
  5. Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o DIRKS Service Krosno Krosno Odrzańskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    BBB

    31.01.2022 12:29

    Kandydat

    Pracuje cię też w weekendy, czy tylko w tygodniu?
    ReviewUserIcon
    Holmes

    04.05.2022 13:40

    Kandydat

    I to się wciąż zdarza?
    ReviewUserIcon
    Holmes

    04.05.2022 13:41

    Kandydat

    Bo jednak napisałeś w czasie przeszłym
    ReviewUserIcon
    Ness

    06.04.2022 13:15

    Kandydat

    W ogłoszeniu znalazłem informację, że jest "dopłata za dojazd do pracy z miejscowości oddalonych od Krosna Odrzańskiego w kwocie 500 zł" wie ktoś od jakiego kilometrażu to obowiązuje?
    ReviewUserIcon
    kondzio

    26.04.2022 15:55

    Kandydat

    dzięki
    ReviewUserIcon
    kondzio

    26.04.2022 15:56

    Kandydat

    to już wiem wszystko co chciałem
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.04.2022 01:45

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mej

    25.04.2022 10:56

    Pracownik

    Pisząc to tutaj watpię, że ktoś zareaguje. Porozmawiaj z kimś w pracy
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    19.04.2022 12:32

    Pracownik

    Jak wyglądają dodatkowe piątki chodzi mi o to czy są obowiązkowe
    ReviewUserIcon
    Oksana

    21.04.2022 18:46

    Inne

    Chodzi o to żebyś nie aplikował w to miejsce
    ReviewUserIcon
    kori

    22.04.2022 15:19

    Kandydat

    to już sobie sam zdecyduje...
    ReviewUserIcon
    Ruski

    02.04.2022 18:21

    Inne

    99,99% to Ukraina
    ReviewUserIcon
    elon

    04.04.2022 13:01

    Pracownik

    I co w związku z tym?
    ReviewUserIcon
    Góral

    01.03.2022 09:50

    Kandydat

    Nie ma teraz jakiegoś miejsca na magazyn? gdzie się zgłosić? Chodzi mi o napisanie i wysłanie jakiegoś cv nawet żeby później mieli odpowiedzieć jak będzie miejsce dla mnie.
    ReviewUserIcon
    Kolson

    29.03.2022 10:31

    Kandydat

    Zwykłem sam sobie wyrabiać opinię i na pewno nie na podstawie jednego komentarza w internecie... Póki co dobrze na tym wychodzę. ale nie miło w każdym razie że ktoś za ciebie mówi.
    ReviewUserIcon
    opinia

    30.03.2022 13:25

    Pracownik

    No i przynajmniej na takiej opinii wyjdziesz najlepiej
    ReviewUserIcon
    BBB

    31.01.2022 12:33

    Kandydat

    I jeszcze mam pytanie - czy są nocki?
    ReviewUserIcon
    yung

    14.03.2022 09:19

    Pracownik

    no pod godziny pracy ustala się grafik zmian, jak chcesz inaczej?
    ReviewUserIcon
    Piotroski

    16.03.2022 11:05

    Kandydat

    nie wiem dlatego pytam jak to wygląda. nie ważne już dzięki
    ReviewUserIcon
    nielot

    14.02.2022 12:57

    Kandydat

    Jak jest ustalany grafik? Ile weeków jest zajętych?
    ReviewUserIcon
    tofi

    04.03.2022 08:34

    Pracownik

    pisz, co ci trzeba to może uda mi się coś podpowiedzieć
    ReviewUserIcon
    Góral

    08.03.2022 15:34

    Kandydat

    Ogólnie chciałem podpytać jaka jest ekipa, czy się dobrze pracuje. Czy można liczyć na jakieś premie?
    ReviewUserIcon
    Outer

    16.02.2022 12:18

    Kandydat

    po jakim czasie od rozmowy można się spodziewać decyzji o przyjęciu/odrzuceniu kandydata?
    ReviewUserIcon
    Outer

    24.02.2022 13:11

    Kandydat

    A, myślałem, że to może ty się tym zajmujesz, bo napisałaś "staramy" więc tak to odebrałem
    ReviewUserIcon
    Mańka

    25.02.2022 11:42

    Pracownik

    Tak mi się napisało ale nie miałem tego na myśli
    ReviewUserIcon
    BBB

    31.01.2022 12:36

    Kandydat

    I jakie dodatki (i płacowe i pozapłacowe) zapewnia pracodawca? O ile cokolwiek zapewnia?
    ReviewUserIcon
    byku

    11.02.2022 12:52

    Pracownik

    dla mnie ok, ale smak to już subiektywna sprawa, więc ciężko tu cokolwiek więcej powiedzieć
    ReviewUserIcon
    BBB

    15.02.2022 10:12

    Kandydat

    Nie no jasne, też nie jestem jakiś bardzo wybredny czy coś. dzięki za odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Taco

    03.01.2022 08:48

    Kandydat

    Jest tu może ktoś z utrzymania ruchu? Mam takie pytanie, pracowałem jako mechanik samochodowy, w zasadzie po znajomości w warsztacie znajomego i znam się na tym. Piszą w ogłoszeniu że szukają złotej rączki ale nie wiem czy nadałbym się bo jako tako nie mam doświadczenia z maszynami innymi. Ktoś by mnie przyuczył? Jest na to jakiś czas? nie wiem na przykład miesiąc w którym mógłbym zobaczyć jak to wszystko wygląda i się nauczyć co gdzie? Nie wiem po prostu czy jest sens, żebym próbował, chociaż chciałbym w końcu się zahaczyć jakoś w większej firmie i zdobyć doświadczenie w tym. Byłbym wdzięczny za jakąś wskazówkę
    ReviewUserIcon
    ponury

    27.01.2022 14:48

    Pracownik

    na utrzymanie ruchu idziesz?
    ReviewUserIcon
    ;)

    28.01.2022 12:31

    Pracownik

    w sumie to nie napisal gdzie idzie więc ciężko o poważne odpowiedzi jak nie ma poważnego pytania
    ReviewUserIcon
    Ig

    11.01.2022 10:11

    Kandydat

    Lepiej na magazynowego czy operatora wózka?? co lepiej wypada?
    ReviewUserIcon
    Ig

    21.01.2022 11:43

    Kandydat

    A atmosfera pracy? dużo was pracuje?
    ReviewUserIcon
    P.

    27.01.2022 10:11

    Pracownik

    mówię za siebie za swój dział że ludzie bardzo w porządku i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    kuks

    30.12.2021 19:52

    Pracownik

    Ja pracuję już jakiś czas i jestem zadowolony z pracy. Wiadomo, że praca jest intensywna ale zarobki naprawdę godne. Na premię można liczyć co miesiąc, podwyżki też się pojawiają. Wszyscy tylko bla .. bla ... nadgodziny ale już nikt nie wspomni jak miło jest kiedy wypłacą pokaźną sumkę za nie. Socjal też jest super, kasa na święta, paczki dla dzieci. W okolicy nie znam firmy, która tyle oferuje.
    ReviewUserIcon
    On

    31.12.2021 11:34

    Pracownik

    Noo, w końcu ktoś kto się ze mną zgadza
    ReviewUserIcon
    On

    31.12.2021 11:35

    Pracownik

    Uważam dokładnie tak samo. Wszyscy zwracają uwagę na negatywne strony (które też są, nie przeczę), ale na poztywne to już nie ma komu. A tych też nie brakuje.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.12.2021 23:20

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    boa

    30.12.2021 11:23

    Pracownik

    To, że zwrócił uwagę, znaczy od razu, że coś go boli? Uwierz, ktoś kogo prawda zabolała w oczy nie zachowuje się w ten sposób.
    ReviewUserIcon
    boa

    30.12.2021 11:24

    Pracownik

    Zwłaszcza, że koleś na kompletną rację.
    ReviewUserIcon
    Peak

    09.12.2021 11:22

    Kandydat

    Na magazynie można liczyć na jakąś premię, czy trzeba się zadowolić suchą podstawą?
    ReviewUserIcon
    kpk

    29.12.2021 10:53

    Pracownik

    a troche to tak brzmialo jakbyś wlasnie na dzień dobry cudow oczekiwal :D juz premia od razu
    ReviewUserIcon
    Magazyn

    29.12.2021 14:55

    Pracownik

    Czemu miałoby nie być? Są premie wydajnościowe.
    ReviewUserIcon
    NN

    17.12.2021 13:50

    Kandydat

    Witam wszystkich, mam taką sprawę. Mam UDT ale nie wiem jakie doświadczenie trzeba mieć żeby mnie przyjęli.
    ReviewUserIcon
    turek

    27.12.2021 12:02

    Kandydat

    spokojnie, tylko pytam
    ReviewUserIcon
    turek

    27.12.2021 12:03

    Kandydat

    dzięki za odp
    ReviewUserIcon
    Ja

    25.11.2021 12:41

    Kandydat

    Chciałem się zatrudnić ale Pani z HR na olx odpisała mi że mnie nie zatrudnią bo kiedyś odmówiłem zatrudnienia na wózki i że już mieli dla mnie umowę, tyle że ja nie miałem badań a dwa mam prawo się rozmyślić,(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lasso

    22.12.2021 10:58

    Pracownik

    Wzruszyła mnie twoja historia.
    ReviewUserIcon
    Egon

    22.12.2021 23:15

    Były pracownik

    Dział HR to cały do wymiany się nadje od kilku lat.
    ReviewUserIcon
    prezes

    14.12.2021 15:06

    Inne

    Panie eL dorado, czy czujesz się Pan zagrożony na swoim stanowisku?
    ReviewUserIcon
    Nick

    15.12.2021 21:02

    Pracownik

    A w zyciu. Ten człowiek jest nie do ruszenia.
    ReviewUserIcon
    xyz

    03.12.2021 14:40

    Inne

    A jak wygląda praca elektryka na utrzymaniu ruchu? Jakieś opinie pracy na tym stanowisku? Czy są jakieś premię? I jak wygląda praca w okresie świątecznym? Czy dni ustawo wolne od pracy są wolne w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Olaaaa

    30.11.2021 10:12

    Kandydat

    Hej ktoś mi powie na jakie wynagrodzenie netto można liczyć na magazynie? podstawa + premia? Pilnie szukam pracy, aplikowałam wczoraj ale narazie cisza.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w DIRKS Service Krosno?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

    ul. Newtona 5 66-600 Krosno Odrzańskie

    http://dirks-krosno.pl
    ReviewUserIcon
    Znudzony

    05.11.2021 11:08

    Pracownik

    Teraz ciągłe nadgodziny i gratisowe piątki wynagradzają obiadkami dla dwóch zmian....LOL...no szok....Dzięki DHL chwała ci
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    07.11.2021 19:47

    Pracownik

    Jeszcze trochę to nie będzie komu pracować jak tak dalej będzie. A wytłumaczcie mi jak z tymi dodatkowymi zmianami?? Obowiązkowe to?? Bo już takie rzeczy słyszałam że głowa boli..
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    26.11.2021 17:59

    Były pracownik

    Jakie gratisowe piątki?Zrobili 2 zmianę w piątek?
    ReviewUserIcon
    Junior

    17.10.2021 21:45

    Były pracownik

    A ten nowy kierownik nie ma pojęcia
    ReviewUserIcon
    Maciuś

    04.11.2021 13:24

    Pracownik

    Ten nowy kierownik to nic nie ogarnia
    ReviewUserIcon
    Damiano

    17.10.2021 11:02

    Były pracownik

    Nie polecam pracy w tej firmie. Kiedyś przeszedłem z Homanitu do Dirksa z myślą, że będzie lepiej, myliłem się... obecnie znowu pracuje w swojej dawnej firmie.
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    13.09.2021 09:45

    Pracownik

    Nadgodziny. Kiedy to się skończy??
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.09.2021 13:33

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) I te ciągłe nadgodziny są niezgodne z prawem
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.09.2021 20:58

    Pracownik

    Jak ładnie jest napisane w tym artykule. Ze nadgodziny nie mogą być planowane. Czyli sms jakie dostajemy z nadgodzinami są niezgodne z prawem? Bo od 2 lat minimum raz w tyg jest sms.
    Company logo

    DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

    25.02.2021 14:53

    Pracodawca

    Aktualność
    ReviewUserIcon
    Olena

    26.08.2021 14:54

    Kandydat

    Добрый день! Берёте ли вы на работу женщин из Украины?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    30.07.2021 10:54

    Inne

    Ile jest etapów w procesie rekrutacji w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.08.2021 13:56

    Pracownik

    Sa dwa etapy Na pierwszym pada pytanie "czy chce pan/pani pracować u nas?" Po odpowiedzi Tak następuje drugi etap i tu jest trudniej bo pada pytanie "napewno?"
    ReviewUserIcon
    Ses

    21.08.2021 10:10

    Były pracownik

    Увеличьте людям зарплаты,и не берите алкашей на работу,и будет все норм по поводу текучки.
    ReviewUserIcon
    Tlumacz

    22.08.2021 12:21

    Pracownik

    Zwiększ pensje dla ludzi i nie zabieraj alkoholików do pracy, a będą obowiązywały wszystkie zasady dotyczące rotacji. Cała prawda
    ReviewUserIcon
    Technik.

    22.06.2021 22:49

    Kandydat

    Witam Mam pytanie czy szukacie ludzi na stanowisko UR?. ORAZ NA JAKI PRZEDZIAL FINASOWY MOZNA LICZYC ? POZDRAWIAM MIETEK
    ReviewUserIcon
    Przemek

    21.07.2021 08:15

    Kandydat

    Najbardziej kompetentną osobą w firmie jest DHL :P Mózg całego magazynu... mądry, uczciwy, sympatyczny, wykształcony :P
    ReviewUserIcon
    Tomek

    22.07.2021 09:33

    Inne

    Wizjoner :D
    ReviewUserIcon
    San antonio

    28.06.2021 21:52

    Inne

    Dobrze
    ReviewUserIcon
    Kamil

    22.04.2021 18:25

    Kandydat

    Witam jestem zainteresowany pracą w DIRKS. Mieszkam w okolicach Krosna od niedawna, nie znam ludzi, miasta.. Mogę prosić o wypowiedzi ? Z góry dziękuję ;)
    ReviewUserIcon
    Ja jako były.

    28.04.2021 16:28

    Były pracownik

    Zależy na jakie stanowisko. Odpuść pikowanie, może inbaud...? A może DUR?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    15.04.2021 10:31

    Inne

    Jaka umowa obowiązuje w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?
    ReviewUserIcon
    Viking

    16.04.2021 11:15

    Pracownik

    Jeżeli rozpoczynasz pracę pierwszą umowę jaką dostajesz to Umowa o pracę, więc duży plus za to. Okres próbny trwa 3 msc. W 99% przedłużona.
    ReviewUserIcon
    kuks

    27.02.2021 12:44

    Kandydat

    Chciałbym zapytać, czy firma podczas trwającej pandemii miała redukcję etatów, lub zmniejszony czas pracy a co za tym idzie... mniejszą pensję?
    ReviewUserIcon
    zozo

    28.02.2021 18:50

    Pracownik

    W związku ze specyfiką firma zwiększyła jeszcze swoje obroty... co dało się odczuć na hali poprzez większą ilość pracy. Zamówienia, zamówienia. Czasem wpadły nawet nadgodziny. Nie było żadnych zwolnień, nie zmniejszyli czasu pracy ani wypłat.
    ReviewUserIcon
    Kaktus@

    15.03.2021 20:27

    Były pracownik

    Zwolnienia są cały czas podstepne
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    15.03.2021 11:50

    Kandydat

    Kto zarzadza praxa całego centrum?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    18.02.2021 18:13

    Kandydat

    Jak pracuje się w firmie? Jaka atmosfera? Na jakie dodatki można liczyć? Dziekuje za informacje
    Company logo
    DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

    25.02.2021 13:34

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Premie uzależnione są od stanowiska pracy i o jej wysokości kandydat informowany jest na rozmowie kwalifikacyjnej. Naszym pracownikom oferujemy następujące premie: -wydajnościowa -uznaniowa -za polecenie -za obecność -roczna premia za obecność. Doceniamy również kreatywność, dlatego też pracownicy, którzy przedstawią koncepcję wpływającą na usprawnienie procesów produkcyjnych, mogą liczyć na dodatkowy bonus. Nasi pracownicy korzystają także z bogatego pakietu świadczeń socjalnych oraz owoców i słodkich bułek.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.02.2021 13:12

    Pracownik

    Za brak l4 250 zl brutto miesięcznie. Na koniec roku jeśli nie byłeś na l4 przez rok dodatkowo 700 zl. Jeśli pracujesz na wózkach wysokiego składowania i masz uprawnienia to 300 zl dodatkowo. Jest możliwość takie uprawnienia zrobic w zakładzie ale najpierw trzeba się sqtrudnic troszke popracować. Co do wydajnościowej to na różnych stanowiskach różne kwoty ale tak od 30 zl dzien najmniejsza. Jak masz 16 dni pracujących latwo policzyć. Socjal jest naprawde fajny. Na swieta wielkanocne i Bożego Narodzenia i oczywiście wczasy pod grusza. Paczki dla dzieci na Boże Narodzenie i to naprawdę fajne. Dostosowane do wieku. Jak kogoś polecisz i ta osoba przepracuje iles czasu tez dostajesz premie. Powiem tak praca jest ciezka fizyczna ale ma też swoje plusy. Nadgodziny tez sa ale płatne co 3 miesiące. Grafik masz na 3 miesiące łatwiej coś sobie planować. Często się zmienia ale raczej godzinowo. Chociaz tez czasem firma zrobi niespodziankę i np pracujesz 11 listopada w Swieto.
    Company logo

    DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

    26.02.2021 12:46

    Pracodawca

    Aktualność
    Firma Dirks Distribution była jednym z głównych sponsorów XV Forum Studentów Transportu i Logistyki Koła Naukowego Logistics 2019,
    działającego przy Politechnice Wrocławskiej.

    Zdjęcie 0
    Zdjęcie 1
    Zdjęcie 2
    Zdjęcie 3
    Zdjęcie 4
    Zdjęcie 5
    ReviewUserIcon
    Do pani Marii

    04.02.2021 05:02

    Pracownik

    pani Mario jest możliwość łączenia pracy z studiami. Jest nawet parę osób które to robią. Na Inbout pracuje sie po 8 godzin od poniedziałku do piątku. Są też 2 zmiany. Najlepiej złożyć cv. Podczas rozmowy powiedziec ze nie jest sie dostępnym w weekendy.
    Company logo

    DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

    08.01.2021 13:55

    Pracodawca

    Aktualność
    Dzień dobry.

    Ten wpis został opublikowany w odpowiedzi na wpis, który został usunięty przez administratora.

    Jeżeli umieszcza  Pan lub Pani negatywny wpis na portalu, to wypadałoby mieć na tyle odwagi, by podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem lub przynajmniej pseudonimem. Zamieszczając wpis pod nazwiskiem naszego pracownika narusza Pan jego dobra osobiste. Nie będziemy pozostawać obojętni wobec nagannej postawy osoby piszącej uwagi i zażalenia do pracodawcy, kradnąc i podszywając się pod dane osobowe innej osoby. Jesteśmy otwarci na zgłaszane uwagi i odpowiemy na postawione pytania pod warunkiem, że będziemy mieli możliwość rozmowy z autorem.
    ReviewUserIcon
    Maciek

    25.01.2021 08:47

    Pracownik

    "Nie znam dokładnie tematu, ale... się wypowiem"? Samo imię i nazwisko to nie dane osobowe, bo nie pozwalają na wskazanie konkretnej osoby. Mówiąc o Janie Iksińskim, nie wiemy o którym z tysięcy Janów Iksińskich mowa, ale jeśli mówię o Janie Iksińskim pracującym w Dirks Service Krosno, to jest to informacja, która pozwala ustalić bez problemu, o której konkretnie osobie jest mowa, w związku z tym, imię i nazwisko w tym przypadku jest to dana osobowa. Wynika to z linku, który sam wkleiłeś...
    ReviewUserIcon
    Fender

    27.01.2021 19:20

    Kandydat

    Samo imię nazwisko i miejsce pracy to nie dane osobowe. Dlatego, że potrzeba "dodatkowych" nakładów, by daną osobę zidentyfikować. Np. Maciej W z firmy Dirks, może powiedzieć coś tylko osobie z tą firmą związaną, dla pozostałych to dalej Maciej W. i nic więcej. Najśmieszniejsze są deklaracje, typu "...kroki prawne... ", "...organom ścigania..." . Albo firma działa, albo nie zabiera głosu. Jaki cel mają takie ogłoszenia? Wystraszyć autora posta , zastraszyć pozostałych...? Widać to po odbiorze komunikatów i ogłoszeń, zdecydowanie na minus. P.S. Moja wiedza o ochronie danych nie opiera się na wiedzy z wyszukiwarek,dlatego takie stanowisko. Wkurza mnie też takie publiczne straszenie.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    18.01.2021 12:56

    Kandydat

    Czy Firma Dirks GmbH w Kleve 47533 to ta sama firma lub powiązana.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    18.01.2021 12:12

    Kandydat

    Czy firma Dirks GmbH w Kleve 47533 to ta sama firma lub spokrewniona.
    ReviewUserIcon
    Adam

    24.09.2020 09:31

    Inne

    @ktoś a jak bardzo godziny się zmieniają?
    ReviewUserIcon
    Nick

    25.09.2020 13:19

    Pracownik

    Na przyjęciu towaru są stałe 6-14-22 pn-pt. Pick i reszta od 4/5 rano do 15 i od 15.30 do 1.30/2.30 zależy od zamówień, średnio 10-11h x 4 dni/tyg
    ReviewUserIcon
    Nick

    26.09.2020 19:00

    Pracownik

    Co ja piszę? 4 ŚRODEK NOCY, najlepszy sen, nie rano, rano to jest 11.30 ; )

    Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.