DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Góral

Nie ma teraz jakiegoś miejsca na magazyn? gdzie się zgłosić? Chodzi mi o napisanie i wysłanie jakiegoś cv nawet żeby później mieli odpowiedzieć jak będzie miejsce dla mnie.

Obawiam się, że nie ma

@Góral

Technicznie rzecz biorąc - nie ma przeciwskazań, żebyś wysłał aplikację inicjującą. Ale w praktyce - nikogo przecież nie zwolnią, żeby ciebie wkoptować na jego miejsce, skoro jest komplet. Ale może zachowają twoje cv na następne rekrutacje, jeśli im się spodobasz, więc nie zaszkodzi.

@Góral

możesz tam nawet zadzwonić i podpytać, ale nie wydaje mi się, że coś mają teraz

@yung

Spróbuję w ten sposób, a nuż widelec

Kolson
@Góral

wiesz ktoś coś już może na przykład ty Góral, dostałeś się? chciałbym tu pracować i się zastanawiam czy na przykład jak są te oferty z lewej strony tutaj na goworku to one są aktualne?? może tam najlepiej się przejść czy coś? mam potrzebne wymagania

@Kolson

Tak, dostałem się. Na razie to krótko tu jestem, ale jest w porządku. Korzystałem z tych ofert właśnie tu na goworku, więc tam sobie porównaj wymagania

A możesz powiedzieć cos więcej dlaczego tragedia?

Góral (prawdziwy)

Nie słuchaj tego, ktoś się pode mnie podszywa i używa mojego nicka, żeby hejtować.

Góral (prawdziwy)

Ja na razie mam dobre zdanie

Kolson
@Góral (prawdziwy)

Zwykłem sam sobie wyrabiać opinię i na pewno nie na podstawie jednego komentarza w internecie... Póki co dobrze na tym wychodzę. ale nie miło w każdym razie że ktoś za ciebie mówi.

opinia
@Kolson

No i przynajmniej na takiej opinii wyjdziesz najlepiej

BBB

I jeszcze mam pytanie - czy są nocki?

@BBB

Jeżeli pracę w godzinach 15-1 do tego zaliczysz, to tak.

@yung

i pod to jest ustalany jakiś grafik tak? raz w miesiącu czy jakoś inaczej?

@Piotroski

Nie rozumiem - pod to, czyli pod co?

@yung

no chodzi mi o grafik zmian czy coś

@Piotroski

no pod godziny pracy ustala się grafik zmian, jak chcesz inaczej?

@yung

nie wiem dlatego pytam jak to wygląda. nie ważne już dzięki

nielot

Jak jest ustalany grafik? Ile weeków jest zajętych?

zależnie od stanowiska

@nielot

więc daj znać jakie cie interesuje

@tofi

Sporo czasu mineło to nie wiem czy odpowie

@tofi

Jesteś może z magazynu? to może mi coś podpowiesz

ee
@nielot

co to znaczy ile weeków jest zajętych? polski jest taki trudny czy jak? poza tym nie podałeś żadnych konkretów

@Góral

tak, jestem z magazynu, dobrze trafiłeś

@Góral

pisz, co ci trzeba to może uda mi się coś podpowiedzieć

@tofi

Ogólnie chciałem podpytać jaka jest ekipa, czy się dobrze pracuje. Czy można liczyć na jakieś premie?

Outer

po jakim czasie od rozmowy można się spodziewać decyzji o przyjęciu/odrzuceniu kandydata?

@Outer

raczej staramy się podjąć decyzję w ciągu kilku dni, oczywiście może to zależeć od kilku czynników jak np. zainteresowanie kandydatów danym stanowiskiem

@Mańka

Mhm rozumiem, dzięki. chodzi mi o to czy nie jest to jakiś nie wiadomo jaki okres czasu bo nie ukrywam że mi zależy na zmianie pracy no i trochę już mnie przyciska termin.

Alamano
@Outer

No to chyba jasno wynika z poprzedniej wypowiedzi.

@Outer

Jeśli miałeś już rozmowę to na pewno masz kontakt do rekrutera. Możesz to wykorzystać, zadzwonić i dopytać

@Mańka

A, myślałem, że to może ty się tym zajmujesz, bo napisałaś "staramy" więc tak to odebrałem

@Outer

Tak mi się napisało ale nie miałem tego na myśli

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
BBB

I jakie dodatki (i płacowe i pozapłacowe) zapewnia pracodawca? O ile cokolwiek zapewnia?

@BBB

zapewnia sporo dodatków jeśli chodzi o takie rzeczy

@BBB

są różnego rodzaju premie ale to też zależy od stanowiska więc ciężko dokładnie opisywać. z takich dodatkowych rzeczy to np są zwroty za dojazdy jak ktoś dojeżdża z daleka, jest multisport, są takie dodatki jeśli chodzi o jedzenie

@Lopez

Dzięki. A te związane z jedzeniem? Jakieś dofinansowanie do posiłków, czy obiady za friko?

makito
@Lopez

z daleka, czyli ile km od miejsca pracy? jest to jakoś uregulowane, czy nie wiesz?

@makito

wydaje mi się że powyżej 25 km to jest, ale ja nie dojeżdżam aż tyle więc dlatego też tak nie jestem pewien na 100 %

byku
@BBB

a to różnie, bo np w poniedziałki bułki słodkie są za free, ale jest też obiadomat, gdzie posiłki są za ok. 9zeta

@byku

A dobre są? Wiem niby mało ważne ale zwykle korzystałem w zakładach jak była możliwość

byku
@BBB

dla mnie ok, ale smak to już subiektywna sprawa, więc ciężko tu cokolwiek więcej powiedzieć

@byku

Nie no jasne, też nie jestem jakiś bardzo wybredny czy coś. dzięki za odpowiedzi.

Taco

Jest tu może ktoś z utrzymania ruchu? Mam takie pytanie, pracowałem jako mechanik samochodowy, w zasadzie po znajomości w warsztacie znajomego i znam się na tym. Piszą w ogłoszeniu że szukają złotej rączki ale nie wiem czy nadałbym się bo jako tako nie mam doświadczenia z maszynami innymi. Ktoś by mnie przyuczył? Jest na to jakiś czas? nie wiem na przykład miesiąc w którym mógłbym zobaczyć jak to wszystko wygląda i się nauczyć co gdzie? Nie wiem po prostu czy jest sens, żebym próbował, chociaż chciałbym w końcu się zahaczyć jakoś w większej firmie i zdobyć doświadczenie w tym. Byłbym wdzięczny za jakąś wskazówkę

mim
@Taco

Skoro znasz się na mechanice to próbuj. Z tego co wiem, to nie wszyscy tam są z super doświadczeniem. Próbna umowa jest na 3 miesiace wiec co ci szkodzi. Mam znajomych co tam pracują i nikt nie zostaje sam na początku. Jak załapiesz co z czym to i zostaniesz. Powodzenia.

@Taco

Najlepiej jak wysle Pan CV. Opiszę doświadczenie. Na rozmowie kwalifikacyjnej napewno wszystko by Panu wytłumaczyli. Wydaje mi się wszystkiego można się nauczyć a najwazniejsza jest smykałka do napraw. Proszę spróbować a od siebie dodam że najlepiej wysłać CV do paru firm. Najlepiej napisać tez czy ma Pan jakieś uprawnienia czy prawo jazdy. Jeśli zostanie Pan przyjęty to umowa jest najczęściej na 3 miesiące wiec po takim czasie sam Pan będzie wiedział czy się Pan nadaje czy czuje sie Pan w tej pracy dobrze. Panowie i kierownik Duru to bardzo mili i sympatyczni ludzie wiec napewno pomoga ile będą mogli.

@mim

a jeśli można zapytać jak się już przejdzie ten okres próbny oczywiście wiadomo pozytywnie to jaką umowę dostaje się po tych trzech miesiacach?

@mim

domyślam się że jest to jakiś czas określony tylko jaki.. rok czy wiecej?

@Loki

To chyba zależy juz od kierownika. Z tego co wiem albo na rok albo na 1.5 roku.

Loki

to super, dzięki wielkie.

Henryk

Są jakieś zadania na rekrutacji do zrobienia, żeby zobaczyli czy w ogóle się ktoś nadaje czy nie? Czy to już bardziej z rozmowy wynika?

Setka na hejnał
@Henryk

Przewrót w przód i drążek.

;)
@Setka na hejnał

a pompki jakieś? to przynajmniej by sprawdzało jakąkolwiek siłę bo przewrót w przód to każdy potrafi zrobić

Henryk
@Setka na hejnał

Bardzo proszę o możliwie poważne odpowiedzi

ponury

trochę poczucia humoru

ponury
@Henryk

na utrzymanie ruchu idziesz?

;)
@ponury

w sumie to nie napisal gdzie idzie więc ciężko o poważne odpowiedzi jak nie ma poważnego pytania

Ig

Lepiej na magazynowego czy operatora wózka?? co lepiej wypada?

@Ig

a co dla ciebie lepiej wypada?

@tur

Mi to wszystko jedno, bo na obu stanowiskach już zdarzyło mi się pracować

@Ig

to mamy za ciebie wybrać, czy jak? monetą rzuć.

@tur

Nie wybrać tylko coś powiedzieć jak to wygląda na magazynie, jakie są warunki i tak dalej

@Ig

ja bym na twoim miejscu wybrał to stanowisko na którym lepiej się czujesz czy wolisz jeździć wózkiem czy nie. warunki są podobne i dobre

@tur

No okej, ale powiecie mi coś o tych warunkach proszę? To, że wybór jest mój już ustaliliśmy

Kafel
@Ig

Dla mnie jest dobrze póki co, jeszcze się rozeznaję ale w porównaniu do tego co miałem wcześniej to poprawa.

@Kafel

A atmosfera pracy? dużo was pracuje?

P.
@Ig

mówię za siebie za swój dział że ludzie bardzo w porządku i pozdrawiam.

kuks

Ja pracuję już jakiś czas i jestem zadowolony z pracy. Wiadomo, że praca jest intensywna ale zarobki naprawdę godne. Na premię można liczyć co miesiąc, podwyżki też się pojawiają. Wszyscy tylko bla .. bla ... nadgodziny ale już nikt nie wspomni jak miło jest kiedy wypłacą pokaźną sumkę za nie. Socjal też jest super, kasa na święta, paczki dla dzieci. W okolicy nie znam firmy, która tyle oferuje.

On
@kuks

Noo, w końcu ktoś kto się ze mną zgadza

On
@kuks

Uważam dokładnie tak samo. Wszyscy zwracają uwagę na negatywne strony (które też są, nie przeczę), ale na poztywne to już nie ma komu. A tych też nie brakuje.

Śmieszne

Tak, cały świat aż huczy o tym jak tam się dobrze ludzi traktuje... Gazet nie czytasz?

Śmieszne

Takie to wszystko wspaniałe w teorii że aż skręca

Amazon
@Śmieszne

Piszę co wiem bo pracowałam w Dirks, Grossberen a teraz w Amazon i wiem co pisze ludzie właśnie przechodzą do Amazona z Dirks-a i Grossberen. A gazety piszą co chcą nie muszę czytać gazet bo tam pracuje to wiem jak jest, czemu od was ludzie teraz pracują (usunięte przez administratora) też w Amazon. Gazetę piszą wiele tak jak w TV gadają. Amazon jest 100% lepszy, jako picker nie latasz po między regałami i nie zbierasz towaru tylko maszyna pod nos Ci wszystko podaje, pakujesz też nie paczki po 50 kg z karmą jak w Dirks. Dirks został stworzony dla pracowników z Ukrainy ale i oni też uciekają z Dirksa do Amazona. Pozdrawiam i na ten temat kończę.

Amazom
@Śmieszne

I jeszcze dodam że dział HR to nie tak jak w Dirks, zamkną się w 4-rech ścianach i nikt nic nie widzi, piją kawkę, 8-godzi i do domu oja w Amazon tak nie ma bo dział HR jest na stołówce w oddzielnych boksach i tam załatwia się wszystkie sprawy i są na widoku tak że nie palą głupa jak w Dirks no i dodam że dział HR jest czynny 24-h super sprawa dla pracowników

Skoro (usunięte przez administratora) firma tak źle was traktuje czemu nie zmienicie pracy? Przeciez jest wybór. Amazon Homanit krosno metal.

Akurat na kawie siedzi wraz z team liderka. Potrafi ich nie być pol zmiany. Człowiek szuka ich gdy potrzebuje pomocy albo chce coś załatwić. Jeszcze maja wielkie pretensje ze jak można ich wyrwać z biura. Myślą że jak pójdą osobno to tego nie widać. Traktowanie (usunięte przez administratora)to już wogole przegięcie. (usunięte przez administratora)

@Amazon

Gdzie jest administracja tego serwisu? Czy wymienienie osoby z imienia i działu na którym ktoś pracuje nie jest złamaniem RODO? Jakieś bzdety cenzurują a konkretne dane umożliwiające identyfikację pozostawiają. Inna kwestia to , że jest to forum opiniujące danego pracodawcę/zakład pracy a nie gloryfikujący konkurencyjną firmę.

Jaa

Proszę najpierw zapoznać się z definicją RODO

Uuuu

Uuuuu kogoś zabolała prawda w oczy

@Uuuu

Wyobraź sobie, że nie zabolało. Co do warunków w tej firmie to mam swoje zdanie , ale nie podobało mi się podanie kogoś z imienia i stanowiska. Również istnieje możliwość iż osoby które odeszły nie chcą aby inni wiedzieli gdzie obecnie pracują - to jest ich indywidualna sprawa niekoniecznie musząca być ujawniona publicznie. Kolejna sprawa iż jest to forum opiniujące Dirks a nie reklamujące inne firmy. Ktoś zainteresowany zmianą pracy - skoro tam u Was jest tak źle - sam może poczytać opinie o danej firmie i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

boa
@Uuuu

To, że zwrócił uwagę, znaczy od razu, że coś go boli? Uwierz, ktoś kogo prawda zabolała w oczy nie zachowuje się w ten sposób.

boa
@Uuuu

Zwłaszcza, że koleś na kompletną rację.

Peak

Na magazynie można liczyć na jakąś premię, czy trzeba się zadowolić suchą podstawą?

romero
@Peak

najpierw to się dostań i popracuj solidnie a potem będziesz myślał o dodatkach

Peak
@romero

Ale pytam przyszłościowo, nie że od razu na dzień dobry cudów oczekuję.

romero
@Peak

no to odpisałem dokładnie to, co musisz wiedzieć żeby dostać dodatkową kase

@romero

na magazynie też są premie?

kpk
@Peak

a troche to tak brzmialo jakbyś wlasnie na dzień dobry cudow oczekiwal :D juz premia od razu

Magazyn
@turek

Czemu miałoby nie być? Są premie wydajnościowe.

NN

Witam wszystkich, mam taką sprawę. Mam UDT ale nie wiem jakie doświadczenie trzeba mieć żeby mnie przyjęli.

@NN

Może wyjaśnie bardziej. Mam rok na magazynie przerobiony, trochę inna branża co prawda ale różnicy nie powinno to robić. No i pytanie czy to wystarczy.

Wozkowy
@NN

Z uprawnieniami biorą od razu nie ważne tak naprawdę jaki masz staż. Oczywiście jest to dodatkowy plus jak masz doświadczenie. Tylko musisz pamiętać że jest to wysoki skład. Pracujesz pod ogromna presją. Musisz wszystko robic bardzo szybko i dokładnie. Za ewentualne błędy moze nie w pierwszym miesiącu ale będzie Ci potrącane z premii. No i ciągle nadgodziny plus dyżury. Czyli w wolnym dniu jak jesteś potrzebny masz być w firmie

@Wozkowy

Dzięki za wyłożenie kawy na ławę. Myślę, że nadal spróbuję swoich sił, jestem raczej pewny swojego skilla w tej pracy, więc myśle, że będzie dobrze.

Wozkowy

Wiec życzę powodzenia

@Wozkowy

na wysoki skład trzeba inne uprawnienia?

Dobry
@turek

no jasne że trzeba. chcesz coś zepsuć pierwszego dnia? jak nie to ruszaj po papiery.

Dobry
@turek

to się różni między sobą

@Dobry

spokojnie, tylko pytam

@Dobry

dzięki za odp

Chciałem się zatrudnić ale Pani z HR na olx odpisała mi że mnie nie zatrudnią bo kiedyś odmówiłem zatrudnienia na wózki i że już mieli dla mnie umowę, tyle że ja nie miałem badań a dwa mam prawo się rozmyślić,(usunięte przez administratora)

I dobrze się stało bo mam teraz lepszą pracę niż Dirks

To chyba palec Boży cię uratował przed tą firmą. Moja znajoma zadzwoniła do hr I dowiedziała się ze juz nie zatrudniają do pracy. Mimo ze wielki baner wisi w Cybince a nam ciagle mówią że nadgodziny będą bo nie ma pracowników. Bądź mądry i pisz wiersze

Oni ciągle się ogłaszają na Olx ale chyba tylko dane z CV zbierają

Lasso

Wzruszyła mnie twoja historia.

Egon
@Lasso

Dział HR to cały do wymiany się nadje od kilku lat.

prezes

Panie eL dorado, czy czujesz się Pan zagrożony na swoim stanowisku?

@prezes

A w zyciu. Ten człowiek jest nie do ruszenia.

xyz

A jak wygląda praca elektryka na utrzymaniu ruchu? Jakieś opinie pracy na tym stanowisku? Czy są jakieś premię? I jak wygląda praca w okresie świątecznym? Czy dni ustawo wolne od pracy są wolne w tej firmie?

Olaaaa

Hej ktoś mi powie na jakie wynagrodzenie netto można liczyć na magazynie? podstawa + premia? Pilnie szukam pracy, aplikowałam wczoraj ale narazie cisza.

Znudzony

Teraz ciągłe nadgodziny i gratisowe piątki wynagradzają obiadkami dla dwóch zmian....LOL...no szok....Dzięki DHL chwała ci

@Znudzony

Nadgodziny masz od 2 lat. Wózkowi maja jakieś śmieszne dyżury. W domu jestes gościem. Firma traktuje nas jak własność. Dlatego jest co raz mniej ludzi większość odeszła. Inni czekają do grudnia zeby wziąść pieniądze na swieta. Nie ma nowych pracowników bo nikt nie przyjdzie.na szczęście obok buduje się nowa firma.

@Znudzony

Myślisz, że to jego obchodzi ? On ma wszystkich w (usunięte przez administratora) Najgorsza osoba zarządzająca jaka mogła nam się trafić. 3 x zero ... zero kompetencji, zero wykształcenia, zero szacunku do innych... A jakie ma mniemanie o sobie... O Panie :). Dzięki takim osobom firma ma taką, a nie inną renomę w okolicy. Myślisz dlaczego nikt nie chce tutaj pracować?

Mietek

Tak nowa firma, powiązana z dirksem ;))))

Ktoś

Jeszcze trochę to nie będzie komu pracować jak tak dalej będzie. A wytłumaczcie mi jak z tymi dodatkowymi zmianami?? Obowiązkowe to?? Bo już takie rzeczy słyszałam że głowa boli..

@Znudzony

Jakie gratisowe piątki?Zrobili 2 zmianę w piątek?

Junior

A ten nowy kierownik nie ma pojęcia

Maciuś
@Junior

Ten nowy kierownik to nic nie ogarnia

Damiano

Nie polecam pracy w tej firmie. Kiedyś przeszedłem z Homanitu do Dirksa z myślą, że będzie lepiej, myliłem się... obecnie znowu pracuje w swojej dawnej firmie.

Ktoś

Nadgodziny. Kiedy to się skończy??

kurier UPS

pozdro DHL

DHL

Nigdy ;p

@Ktoś

Nadgodziny się nie skończą. Nie ma sensu się okłamywać.

@Ktoś

(usunięte przez administratora) I te ciągłe nadgodziny są niezgodne z prawem

Jak ładnie jest napisane w tym artykule. Ze nadgodziny nie mogą być planowane. Czyli sms jakie dostajemy z nadgodzinami są niezgodne z prawem? Bo od 2 lat minimum raz w tyg jest sms.

Aktualność
Olena

Добрый день! Берёте ли вы на работу женщин из Украины?

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.