opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

DIRKS Service Krosno

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.9/5

Na podstawie 651 ocen
Opinie(1338)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(1338)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza oferta
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Dlaczego warto?
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza oferta

Kogo szukamy?

Dlaczego warto?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Zielona Góra
  • Głogów
  • Bolesławiec
  • Nowa Sól
  • Żary
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krosno Odrzańskie
  • Marcinowice
  • Kamień
  • Chyże
  • Stary Raduszec
  • Łochowice
  • Połupin
  • Strumienno
  • Bielów
  • Osiecznica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krosno Odrzańskie
  4. /
  5. Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o DIRKS Service Krosno Krosno Odrzańskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    danda

    18.11.2025 08:39

    Kandydat

    Kojarzy ktoś może, czy rozmowy kwalifikacyjne są teraz zdalnie, czy stacjonarnie? Pytam, bo dojazdy mam kawałek, więc chciałbym to wiedzieć zawczasu.
    ReviewUserIcon
    czapka

    17.11.2025 12:38

    Kandydat

    Są jakieś zadania podczas rekrutacji, czy jedynie rozmowa? Wolałbym wiedzieć, zanim mnie zaproszą, czego się spodziewać... Niektórzy dają testy praktyczne, inni tylko rozmowę. Jak to wygląda tutaj?
    ReviewUserIcon
    Szapn

    17.11.2025 08:38

    Kandydat

    Jest tutaj jakiś system motywacyjny czy coś takiego? Mam na myśli premie. Nie musi być co miesiąc, ale fajnie, jak firma docenia, jak ktoś się stara. Warto o to zapytać przed wysłaniem CV.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.09.2025 16:20

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    vamos

    05.11.2025 12:13

    Kandydat

    znając życie, to pewnie po próbnym jest najpierw umowa na określony, a dopiero po nim o ile dobrze pójdzie dają na nieokreślony.. ale wole się upewnić, także będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś odpowie
    ReviewUserIcon
    Drako

    07.11.2025 09:03

    Kandydat

    W końcu pewnie dają, swoje tak czy tak trzeba wyczekać więc nawet gdyby ktoś odpowiedział to chyba ci nie wiele zmieni ...
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.06.2025 14:55

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Drako

    07.11.2025 09:01

    Kandydat

    Tak, jest obecnie kilka ofert. Ja akurat na pracuj sprawdzałem
    ReviewUserIcon
    Drako

    07.11.2025 09:02

    Kandydat

    Ciekawe czy lepiej wysłać właśnie przez ofertę swoją aplikacje, czy może bezpośrednio na maila firmy skoro wiadomo na jakie stanowiska szukają ludzi ?
    ReviewUserIcon
    Bobr

    03.07.2025 15:44

    Kandydat

    Powiedzcie tylko szczerze czy są jakieś możliwości rozwoju w tej firmie? nie będę ukrywał że mi na tym zależy
    ReviewUserIcon
    Miu

    29.10.2025 13:57

    Kandydat

    No już nie mów, bo akurat szkolenia w miejscu pracy to zawsze są na plus
    ReviewUserIcon
    Kaj

    05.11.2025 14:35

    Kandydat

    Hej, widzę, że się oznaczyłeś jako pracownik. Może cos więcej mógłbyś powiedzieć na temat tych szkoleń ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.09.2025 21:19

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    seeker

    04.11.2025 09:07

    Pracownik

    Szczerze mówiąc, oferta wydaje się spoko, ale zawsze warto dopytać o szczegóły, jeśli coś jest niejasne.
    ReviewUserIcon
    seeker

    04.11.2025 09:08

    Pracownik

    Nie jestem pewny numeru, ale można spróbować znaleźć go na stronie firmy...
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.08.2025 14:43

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    seeker

    04.11.2025 09:02

    Pracownik

    Szczerze mówiąc, zawsze warto posłuchać różnych perspektyw, żeby lepiej zrozumieć temat.
    ReviewUserIcon
    seeker

    04.11.2025 09:02

    Pracownik

    Serio, wydaje mi się, że to bardziej kwestia interpretacji niż rzeczywistej sytuacji.
    ReviewUserIcon
    Freds

    18.04.2025 12:10

    Kandydat

    Czy to tego typu miejsce co stres z roboty przenosi się do domu?
    ReviewUserIcon
    tobinek

    05.08.2025 07:11

    Kandydat

    jak robote masz fajną i z niej pensje też to sam dzieciom kupisz słodycze :)
    ReviewUserIcon
    hames

    07.08.2025 06:11

    Kandydat

    prawda że te dodatki dla dzieci to już nie aż tak ważne (okej jak są ale nikt nie zwraca uwagi na umowach czy są) każdy i tak sprawdza multisport i ubezpieczenie tak w zasadzie
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.07.2025 08:25

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tetris

    28.07.2025 07:54

    Kandydat

    Te kursy jednak swoje kosztują, to z reguły właśnie pracodawca je robił bo samemu ciężej się zakręcić indywidualnie
    ReviewUserIcon
    tobinek

    05.08.2025 07:08

    Kandydat

    ja robiłem w poprzedniej firmie całym działem i potwierdzam czysta przyjemność
    ReviewUserIcon
    Najser

    03.01.2024 10:54

    Kandydat

    Słyszałem że macie obiadomaty plus jakieś darmowe jedzenie (drożdzówki, owoce itd.) wciągu tygodnia. To prawda? Jak to w praktyce wygląda? Ile płaci się w tym obiadomacie?
    ReviewUserIcon
    .

    31.01.2025 01:32

    Były pracownik

    Nie wysyłaj, zaufaj mi. Omijaj szerokim łukiem chyba,że chcesz pracować po 12h i być karanym mandatami na każdym kroku.
    ReviewUserIcon
    tobinek

    05.08.2025 07:07

    Kandydat

    a tam kto wie ten wie, warto się dzielić infroamcjami z firmy wtedy przynajmniej kandydaci coś więcej wiedzą a nie takie milczenie
    ReviewUserIcon
    Lil

    15.07.2025 08:44

    Kandydat

    Hej. Napiszcie proszę konkretnie jak się wam pracuje. Chodzi o pracę na zwykłym stanowisku, w sensie pakowanie czy co tam się robi...hmmm no właśnie co tam się robi? Jakie są zmiany, po ile godzin pracujecie, no i oczywiście jak z zarobkami?
    ReviewUserIcon
    Iwona

    03.07.2025 15:38

    Były pracownik

    Że jeszcze funkcjonuje clining bo nadzorem Tej Pani to jakiś żart . Nic nie ogarnia tzw psychologia na pracownika że jeszcze pracuje szok
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.07.2025 15:44

    Były pracownik

    To fakt nawet miotły nie idzie się doprosić nic nie robi baba. Tik toki ogląda
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.05.2025 21:23

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    łozo

    23.06.2025 13:45

    Kandydat

    nie spotkałem się z czymś takim nigdzie, co przykładowo mogłoby być takim zadaniem rekrutacyjnym?
    ReviewUserIcon
    Sambo

    29.06.2025 08:59

    Kandydat

    Pisał ktoś niżej, że nie czeka się długo na odpowiedź, do kilku dni odpowiadają jakoś z tego co pisali ludzie
    ReviewUserIcon
    JOANNA

    18.06.2025 18:41

    Inne

    Omijać szerokim łukiem tą Firmę i ich rozładunki. Nie polecam jako przewoźnik tej firmy . Rozładunek kontenerów trwa nawet 12 h a jeśli się spóźnisz z powodu wypadku na drodze lub innych zdarzeń to nawet nie dowiesz sią kiedy zostaniesz rozładowany tylko za karę czekasz nawet 24 h i oczywiście za darmo. Pracownicy niemili, opryskliwi i bez szacunku dla drugiego człowieka zwłaszcza kierowcy są nikim. Jak już masz pauzę to nikogo to nie interesuje co zrobisz masz się podstawić, ich praca jest ważna nie kierowcy. A później ITD ciebie skasuje a Direks ma to w nosie, a to te Firmy powinny być karane. Czy wreszcie są w Polsce Instytucje, które pójdą za przewoźnikami i kierowcami na rozładunkach , zwłaszcza zrobią porządek w tej Firmie, która myśli że jest pępkiem świata. I zrobią porządek tak jak za granicami rozładunek trwa góra 2 h bo później są ogromne kary dla Firm, magazynów i spedycji. Brak parkingu w tej firmie, a jak staniesz na zewnątrz to zaraz jest Policja i mandaty , nie mówiąc o socjalu i toaletach. Szkoda więcej marnowania słów na tą Firmę. Nie polecam i radzę wszystkim omijać ta Firmę z daleka , ja na pewno już więcej tam nie pojadę z kontenerem bo mam szacunek do swojej osoby i moich pracowników.
    ReviewUserIcon
    migdał

    05.05.2025 12:29

    Kandydat

    w jakim wieku pracuje was tu najwięcej? chętnie się dowiem jaki jest średni wiek pracowników itp.
    ReviewUserIcon
    bass

    30.05.2025 13:41

    Kandydat

    mnie tak szczerze bardziej zastanawia to, czy bardzo patrzą na wykształcenie kandydata
    ReviewUserIcon
    pepe

    02.06.2025 17:05

    Kandydat

    jeśli wspominają w wymaganiach że oczekują kogoś z takim czy takim wykształceniem to na pewno tak
    ReviewUserIcon
    Siemol

    10.05.2025 01:03

    Pracownik

    Jak dla mnie firma krzak nie ma nawet kibla na zewnątrz a jak wjedziesz do środka to stoi tylko TOI TOI przed zakładem pracy jest droga na której nie wolno stać jak przyjedziesz szybciej to dostaniesz mandat przyjeżdża tam policja wezwania są od ochrony czyli same(usunięte przez administratora) oceniłbym pracodawcę ale zaczynają się gwiazdki od 1 a tam jest na minusie wszystko
    ReviewUserIcon
    cheetos

    02.04.2025 22:10

    Kandydat

    gdzie mogę znaleźć najnowsze oferty pracy??
    ReviewUserIcon
    Colka

    28.04.2025 02:33

    Pracownik

    Nie wiem czy coś ci to da, bo oni nie mają raczej z góry ustalonego tego po jakim czasie się do kandydatów odzywają, ale do mnie sie odzewali mniej więcej po tygodniu/dwóch, ale na pewno bliżej tygodnia więc w sumie szybko
    ReviewUserIcon
    Colka

    28.04.2025 02:35

    Pracownik

    odezwali* sorki już widać że nie ta godzina i mi się we znaki daje jak może
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.08.2024 15:45

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    BiliDżin

    01.04.2025 14:35

    Kandydat

    Jak już się oficjalnie przeszło okres próbny to jakoś tak człowiekowi się od razu lżej na sercu robi ;)
    ReviewUserIcon
    charlie

    08.04.2025 19:55

    Kandydat

    powiedziałbyś coś więcej o tym kursie językowym?
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.12.2024 14:45

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    BenTen

    16.03.2025 21:08

    Inne

    Z reguły się tak nie robi, że na start dostajesz inną umowę, jeśli docelowo miałeś pracować na umowie o pracę. Tak czy inaczej, okres próbny to nadal umowa o pracę, ale z możliwością przedłużenia lub nie i pytanie pewnie tyczy się tego, na jak długo tę umowę przedłużają, czy np. na rok, czy może od razu na dłużej.
    ReviewUserIcon
    cheetos

    02.04.2025 22:12

    Kandydat

    niepotrzebnie się doszukują, skoro tu tak nie jest to po co tak o tym gadać
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w DIRKS Service Krosno?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

    ul. Newtona 5 66-600 Krosno Odrzańskie

    http://dirks-krosno.pl
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.03.2025 18:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    BiliDżin

    01.04.2025 14:31

    Kandydat

    W swoim czasie na taką umowę i tak każdy przechodzi, a skąd jakiś pracownik ma wiedzieć, czy wszystkim po takim samym czasie co mu akurat przedłużą.
    ReviewUserIcon
    BiliDżin

    01.04.2025 14:34

    Kandydat

    Według mnie zawsze najbardziej świadczy o tym brak niespodziewanych zwolnień.
    ReviewUserIcon
    ppp

    13.03.2025 09:07

    Były pracownik

    Nie podoba mi się jak kierowniczka mówi do mnie wyjdź . (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.08.2024 21:00

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Truka

    06.02.2025 08:32

    Kandydat

    Dobrze rozumiem, że to są jedyne możliwości, jeśli chodzi o godziny pracy? Czy może inne działy u was są i obowiązują tam inne?
    ReviewUserIcon
    aya

    16.02.2025 16:28

    Inne

    tu i tak pewnie idzie znaleźć większość informacji tylko niestety trzeba sobie czasami samemu wyszukiwać
    ReviewUserIcon
    Tazos

    25.07.2024 22:02

    Kandydat

    Czy firma pozwala na rozwój? Jakieś premie sa dostępne?
    ReviewUserIcon
    Mister

    26.01.2025 13:49

    Kandydat

    Wydajnym możesz być co miesiąc więc pewnie tak :D
    ReviewUserIcon
    Truka

    06.02.2025 08:27

    Kandydat

    Ogólnie to rzeczywiście z reguły takie premie są możliwe do zdobycia co miesiąc, więc możemy założyć, że tak jest.
    ReviewUserIcon
    As

    31.01.2025 01:24

    Były pracownik

    Przymusowe nadgodziny,traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) brygadzista inboundu to dzieciak który nic nie potrafi i całymi dniami siedzi w telefonie załatwiając sprawy swojej prywatnej firmy. Problemy zgłaszane do kierownika są ignorowane i nic się nie zmienia chyba że na gorsze. Odradzam
    ReviewUserIcon
    @były pracownik

    25.10.2024 18:51

    Były pracownik

    Omijać szcerokim łukiem miejsce nieprzyjazne polakom 90% kadry Ukraińskiej nawet na korytarzu z 4 metrowa flaga Ukrainy wisi a przy tym ani jednej nawet malutkiej Polskiej czujesz się jak byś nie był w Polsce tylko na Ukrainie ale to najmniejszy problem. Paskudne podejście do pracowników ze strony firmy stosowanie kar pieniężnych potrącanie premii np 20zł za źle ułożone artykuły a ,,taryfikator'' kar wywieszony jest na korytarzu. Podpaść można byle pierdołą za którą cię zwolnią Przymusowe nadgodziny o których kierownik informuje np 2h przed rozpoczęciem pracy cyt,,dziś pracujemy do 02:00'' mimo że w grafiku jest np do 24. Praca jest ciężka fizyczna nie dajcie się zwieźć na rozmowie o pracę ,,praca lekka i przyjemna w ogóle się pan/pani nie narobi fizycznie''to ściema kompletny brak szacunku ze strony przełożonych do ludzi. A co warte podkreślenia czym powinen się zainteresować Inspektor Pracy Ciągłe podglądanie na kamerach co robisz nawet podrapać po tyle się nie podrapiesz bo śledzą kamery non stop co kto robi czujesz się inwigilowany na każdym kroku atmosfera jest okropna każdy każdego podpierdziela do kierownika cyrk. W każdym razie paskudne miejsce.
    ReviewUserIcon
    Ulka

    04.09.2023 10:24

    Inne

    Jeszcze trwa tu rekrutacja na posade Business Intelligence Developer i ma pytania o tę pracę. Wymagają angielskiego na poziomie dobrym. A jak to sprawdzają, na rekrutacji jest rozmowa po angielsku lub jakiś inny test sprawdzający ten język? Ktoś coś?
    ReviewUserIcon
    Honolulu

    03.09.2024 12:01

    Pracownik

    Serio czasami lepiej zacząć od przejrzenia strony firmy niż goworka
    ReviewUserIcon
    Honolulu

    03.09.2024 12:01

    Pracownik

    Tutaj polecam pytać jak już jakieś podstawy chociaż macie informacji :D
    ReviewUserIcon
    zitko

    16.07.2024 11:14

    Kandydat

    W jakich godzinach pracujecie? na ile zmian jest robota?
    ReviewUserIcon
    zitko

    30.07.2024 09:27

    Kandydat

    no dobra, bardziej czy jakies konsekwencje wyciagaja nie mowie od razu ze bede sie spozniac, tylko mam bardzo nieprzyjemne wspomnienia z poprzedniej pracy gdzie byl z tym ogromny problem.
    ReviewUserIcon
    ikra

    31.07.2024 10:59

    Kandydat

    nie zazdroszcze, mam podobne doswiadczenia i chetnie bym sie tez dowiedzial
    ReviewUserIcon
    Niki

    01.07.2024 14:03

    Kandydat

    Mógłbym mi ktoś powiedzieć jak u wygląda rekrutacja? Ile etapów, jak długo całość trwa itd. Z góry dzięki za pomoc!
    ReviewUserIcon
    Pycha

    09.07.2024 11:58

    Pracownik

    W sensie podczas rekrutacji? No moim zdaniem jest ok.
    ReviewUserIcon
    Gepard

    11.07.2024 22:46

    Kandydat

    No ale bardzo cisną? Jakieś ciężkie pytania zadają? Rozmowa jest bardziej na luzie, czy sztywniutko? Tego typu rzeczy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.06.2024 19:29

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    SkietyKlapki

    12.06.2024 11:51

    Kandydat

    są w ogóle jakieś różnice w wynagrodzeniu albo dostępu do benefitów na początku? zanim właśnie taki wdrozenie się przejdzie?
    ReviewUserIcon
    Wiko

    25.06.2024 11:11

    Inne

    nie chce nic mowic ale te informacje sa raczej wtorne w stsounku do tego czy zatrudniasz sie czy nie… wiec najlepiej bedzie jak dopytasz sie o takie szczegoly juz na rekrutacji
    ReviewUserIcon
    logan

    11.06.2024 08:42

    Kandydat

    Hej, pomagam chłopakowi w znalezieniu pracy, powiedzielibyście coś o warunkach jakie u Was panują?
    ReviewUserIcon
    korek

    12.06.2024 08:47

    Pracownik

    co byś dokładnie chciała wiedzieć? patrzyłaś w ogóle na oferte pracy? na co chce iść?
    ReviewUserIcon
    logan

    14.06.2024 07:56

    Kandydat

    Tak ogółem, co z atmosferą, zarobkami i tak dalej…?
    ReviewUserIcon
    nin9

    06.05.2024 09:59

    Kandydat

    Powiecie jaki jest przedział wiekowy pracowników? Dużo osób u was pracuje?
    ReviewUserIcon
    Mich

    16.05.2024 12:26

    Pracownik

    No raczej wszystkich nie kojarzę, a tym bardziej nie z wieku. Jak chcesz takie szczegółowe dane to chyba musisz do hr czy coś napisać.
    ReviewUserIcon
    markopolo

    28.05.2024 10:17

    Kandydat

    mnie np ciekawi czy wiecej kobiet czy mezczyzn jest zatrudnionych?
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.03.2024 20:31

    Inne

    Mam ostatni dzwonek żeby złożyć cv na planistę produkcji, bo za 4 dni kończy się termin oferty. Powiedźcie mi na szybko ile tak z kasą można wyjść na miesiąc. Z ogłoszenia wynika, że na wynagrodzenie składa się podstawa, premia frekwencyjna i uznaniowa. Ta premia frekwencyjna to na jakiej zasadzie jest naliczana?
    ReviewUserIcon
    Erka

    24.04.2024 10:14

    Inne

    Ja też. Niby szybciej ktoś odbierze niż odpisze na maila, ale jednak chodzi o pracę i o wiele lepiej według mnie to wygląda.
    ReviewUserIcon
    nnw

    08.05.2024 13:12

    Kandydat

    najlepiej na necie poszukaj ofert
    ReviewUserIcon
    Pjan

    25.09.2023 13:23

    Kandydat

    Macie tu jakieś polecenia pracowników ?
    ReviewUserIcon
    bang

    11.03.2024 12:46

    Kandydat

    a nie różnią się u was w zależności od sytuacji rodzinnej?
    ReviewUserIcon
    Dziób

    20.03.2024 14:06

    Kandydat

    Ponawiam. Próbował ktoś takich negocjacji już na starcie czy lepiej poczekać?
    ReviewUserIcon
    Henia

    22.02.2024 11:37

    Inne

    Technik utrzymania ruchu w ostatnim ogłoszeniu netto według widełek podanych w ogłoszeniu ma 8 tyś brutto. Jest też krótkie info, że są premie, ta 8 uwzględnia już takie premie, czy to kwota podana jako podstawa? Testy przy rekrutacji na czym polegają, pisaliście, że takie są....
    ReviewUserIcon
    kawiarka

    26.02.2024 14:13

    Kandydat

    moim zdaniem te widełki to sama podstawa, ale moge się mylić, chociaż premia się zmienia i pewnie zależy od wielu rzeczy więc wątpie, że byłaby podana już z góry ustalona
    ReviewUserIcon
    ropuch

    04.05.2023 15:01

    Kandydat

    Jakie macie benefity albo dodatki dla pracowników?
    ReviewUserIcon
    Najedzony życiem

    20.12.2023 15:38

    Pracownik

    właśnie w tym obiadomacie fajne jest to, że po pierwsze jest całkiem spory wybór posiłków a po drugie, że porcją się można najeść a nie że jakaś mini opcja dla krasnoludków jak gdzieniegdzie
    ReviewUserIcon
    Noemi

    22.12.2023 11:28

    Kandydat

    a ciekawe, ile pracownik doplaca do takiego obiadu?
    ReviewUserIcon
    Sushi

    03.10.2023 08:37

    Kandydat

    Znalazłem ogłoszenie na repack, ktoś powie jak wypadają tam zmiany pracy? Jak często pracuje się na rano?
    ReviewUserIcon
    wiro

    06.11.2023 09:36

    Kandydat

    Macie działy, gdzie tych zmian się może trafić więcej?
    ReviewUserIcon
    wiro

    06.11.2023 09:38

    Kandydat

    Jest opcja, żeby się tego nauczyć na miejscu?
    ReviewUserIcon
    Marcia

    24.09.2023 19:03

    Pracownik

    Rekrutacja porażka szukają do pracy za 3600 brutto .nie polecam
    ReviewUserIcon
    UKS

    08.09.2023 18:52

    Kandydat

    Kto jest teraz Dyrektorem w Dirksie? Chodzi mi o Krosno Odrzańskie.
    ReviewUserIcon
    Cezar

    02.08.2023 09:31

    Kandydat

    W ofercie na specjalistę ds. jakości jest podana w mile widzianych znajomość języka angielskiego. Na jakim poziomie oczekują tego?
    ReviewUserIcon
    Bim

    04.09.2023 09:48

    Pracownik

    paczki na mikołaja i dofinansowanie do wczasów, karpiowe, zajączek tego typu sprawy
    ReviewUserIcon
    piniądz

    08.09.2023 11:27

    Kandydat

    jakie te dofinansowania? jesteś w stanie kwoty podać z ciekawości>?

    Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.