DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Kandydat

Czy firma Dirks GmbH w Kleve 47533 to ta sama firma lub spokrewniona.

Pracodawca

Aktualność
Oświadczenie DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

W związku z powtarzającymi się negatywnymi wpisami  dotyczącymi pracowników naszej spółki naruszającymi ich  dobre imię informujemy, że spółka podjęła i  zamierza podjąć dalsze kroki prawne przeciwko autorom tych wpisów.  Na podstawie  art. 212 Kodeksu karnego  sprawca przestępstwa podlega karze (kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności), jeżeli pomawia firmę lub osobę za pośrednictwem m.in. środków masowego komunikowania się. Podnosząc nieprawdziwe zarzuty, sprawca naraża się  ponadto na odpowiedzialność cywilną. Zgodnie z art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego ten, czyjego dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, a także domagać się stosownego odszkodowania.

Spółka w sposób zdecydowany będzie bronić swojego dobrego imienia jak i  dobrego  imienia  swoich pracowników. Po ustaleniu tożsamości autorów wpisów przez organy ścigania, spółka podejmie odpowiednie kroki prawne.

W związku z powyższym wzywa się do natychmiastowego zaniechania bezprawnej i szkodliwej praktyki umieszczania na platformie Go Work wpisów naruszających prawa naszych pracowników oraz naszej firmy pod rygorem skutków prawnych.
Pracownik zmiany C

Witam. Po co to straszenie i tak już negatywnie nastawionych do pracy pracowników? Przecież wiadomo że większość zabierających tu głos ludzi pisze o osobistych doświadczeniach z firmą a nie wymysłach byle oczernić pracodawcę. Może co niektórzy przesadzają pisząc o Panu L ale czy faktycznie aż tak odbiega to od prawdy? Pracuje się w firmie średnio 10/11h dziennie na co przysługuje przerwa tylko 20min a ów Pan ma pretensje o to że się chwilę przysiądzie czy chwilę z koleżanką stanie? Może jestem zwykłym szarym pracownikiem nie znającym się na zarządzaniu ale nie potrafię zrozumieć skąd bierze się sposób zarządzania czasem i cała polityka firmy. Dlaczego by nie wprowadzić trzy zmianowego systemu po 8h? Jaka to była by oszczędność na nadgodzinach i przede wszystkim pracownik na zmianie ośmiogodzinnej był by wydajniejszy. Po 10h pracy można założyć że pracuje "pół pracownika" co daje zaniżone wypracowanie normy plus sfrustrowanego pracownika a trzeba płacić jak za normalna pracę . Ja osobiście pracuje na zmienie C, uważam że praca jest super, załoga i kierownictwo rewelacyjni ale zastanawiam się nad odejściem z firmy przez to tylko ze uważam iż niewłaściwy człowiek zarządza naszą pracą. Ludzie są albo zwalniani do domu z powodu braku zleceń albo wykorzystywani do granic wytrzymałości fizycznej. Weekend zmiany C: piątek od 5 do 17, sobota od 6 do 17 i niedziela od 4 do 15!!! Serio myślicie ze taki system jest Oki? Że Wy tam na górze dali byście radę tak pracować? I nie mam tu zamiaru nikogo obrażać tylko zwyczajnie poludzku poprosić żebyście otworzyli się na pracowników... Tych na dole.... Odrobina szacunku.

Nick

Podziałało widocznie, ludzie już nie narzekają. Tylko przeczytałem gdzieś kiedyś bardzo mądry cytat że jak ktoś Cię krytykuje to znaczy że mu na Tobie jeszcze zależy. Faktycznie nie ma o czym i z kim tutaj rozmawiać, co ja tu jeszcze robię? Powodzenia życzę, cisnąć,cisnąć i jeszcze raz cisnąć, bo Was też wymienią, nie ma wyjścia, tylko to potraficie

@Nick

wydaje mi sie ze pracownicy po prostu uznali ze to nie ma sensu.kazdy pisał o swoich doswiadczeniach uczuciach. co mu przeszkadza z nadzieja ze ktos wyzej to przeczyta pomysli. wyciagnie jakies wnioski. usprawni. po tym wpisie ja osobiscie uznalam ze nie ma sensu komentowac, mowic głosno o problemach, starac sie walczyc o to aby w firmie było lepiej. jedynym rozwiazaniem jest zmiana pracy

@pracownik

Nie mamy na to wpływu, nie chcę ale muszę, inaczej tutaj zginę, ile można dopalaczy dokładać żeby się przypodobać liderowi? Duch SS-manów ciągle żywy

Po maturze.

Tak dla ścisłości, gdzie w art. 212 KK, jest mowa o firmie? "..§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności..." Ciekawy jestem jakie "...że spółka podjęła i zamierza podjąć dalsze kroki prawne przeciwko autorom tych wpisów..." . Spółka o wartości: http://www.krs-online.com.pl/msig-5468-106109.html , czyli 50 tyś zł ...

Cześć

Z tego co ostatnio słychać to pracownicy pozywaja firmę a nie firma pracowników. Jest to dość smutne bo pomimo jasnych sygnałów ze na hali źle się dzieje nikt nie reaguje. Kolejne pomysły prowadzą do ogólnego zdenerwowania pracowników. Z niewolnika nie ma pracownika. Nakaz aby pracownik firmy ochroniarskiej jeździł za pracownikami z kamerą i nagrywał każdy ich ruch może juz podchodzić pod nękanie. Nagrywanie takich miejsc jak palarnie jest niezgodne z prawem. Juz nie mówiąc o zmianach w grafiku o pracy 11 listopada gdzie miał być to wolny dzień. Rozumiem ze firma w naszym małym krośnieńskim społeczeństwie chce uchodźic za wzorowa. Finansuje różne akcje. Wspiera np szpital i to się chwali ale proponuje zacząć od wspierania pracowników. Bo to oni są filarami. Straszenie zwolnieniem, nagrywaniem każdego ruchu,dodawaniem dodatkowych zmian w wolnym dniu,przedłużaniem dnia pracy z 10 na 11 godzin,i niestety trzeba to powiedzieć wyzwiskami firma nie zbuduje swojej pozycji. Moja opinia niestety jest negatywna. Pracownicy jeden po drugim odchodzą z pracy. Pracownicy zwalniani walczą w sądzie. Inni są na l4. Panie Dyrektorze proszę nie ja blagam wyjść do ludzi porozmawiać. Nie zostawiać wszystkiego w rękach osób które niszczą ta firme.

Ja
@Cześć

Jak by za mną ktoś chodził z kamerą to ma na 100% sprawę a ta cała ochrona w Dirks to śmiech na sali

Chętny
@Po maturze.

50 tyś, to można zamienić na Passata... Na poważnie, z tego co pamiętam jest to minimalna kwota dla spółek. W przypadku powstania wierzytelności firma odpowiada finansowo tylko do tej kwoty. Dla porównania Amazon 220,8 mld USD...

Pracodawca

@Cześć

Witam, dziękujemy za Pani/Pana wpis. Firma dbając o uzyskanie i utrzymanie standardów jakości i realizacji zleceń, wdraża i testuje kolejne rozwiązania. Zakład jest stale monitorowany, o czym pracownicy są informowani w momencie zatrudnienia, natomiast w żadnych pomieszczeniach socjalnych kamer nie ma. Pracownicy ochrony wyposażeni w kamerę są elementem monitoringu zakładu, ich zadaniem jest strzec porządku i bezpieczeństwa, nie natomiast śledzenie konkretnych osób. Każdy pracownik ma jednak prawo zawiadomić dział HR, przedstawiciela pracowników lub Dyrektora o niepokojącym go sygnale czy wydarzeniu. W stołówce firmy dostępna jest skrzynka skarg, wniosków i pochwał, gdzie anonimowo wrzucić można takie zawiadomienie. Wszystkie uwagi, które przekazują pracownicy są na bieżąco analizowane po czym następuje odpowiednia reakcja w celu rozwiązania problemu. Zaplanowanie zmian w dniach wolnych wynika z bardzo dynamicznego zapotrzebowania na pracę w branży e-commerce. Wszelkie modyfikacje grafiku oraz rozliczanie nadgodzin odbywa się zgodnie z zapisami kodeksu pracy.

Adam

@ktoś a jak bardzo godziny się zmieniają?

@Adam

Na przyjęciu towaru są stałe 6-14-22 pn-pt. Pick i reszta od 4/5 rano do 15 i od 15.30 do 1.30/2.30 zależy od zamówień, średnio 10-11h x 4 dni/tyg

@Nick

Co ja piszę? 4 ŚRODEK NOCY, najlepszy sen, nie rano, rano to jest 11.30 ; )

Zainteresowany
Kandydat

Witam Chciałem się dowiedzieć czy grafik często jest zmieniany czy raczej jest stały??

Ktoś
@Zainteresowany

Stały jeżeli chodzi o dni pracy tylko godziny się zmieniają

@Zainteresowany

godziny sie zmieniaja od 1.5 roku w kazdym tygodniu. najpierw 2 zmiana pracowałą do 1 w nocy pozniej do 1 30 a teraz do 2 30

Jasio srasio
Kandydat

Czy warto pracować na wózku w Dirks,? Jaka płaca bez nadgodzin? Itd?

Nick

I znowu jakaś afera z rozwalanymi paczkami. Może zamiast wymyślać nowe reguły przestrzegać tych co już są, w zupełności by wystarczyły, tylko nikt się do nich nie stosuje, prawie nie ma już polskich liderów/chłopców do bicia i nie ma na kogo zwalać winy, teraz kierownictwo samo niech biega i upomina każdego z osobna. Chcieliście rotację tańszych pracowników, proszę bardzo, to część ceny, Ukraina teraz już praktycznie rządzi i robi co tylko chce, a jak się nie chce to nie robi, powodzenia w starciu

abc
@Nick

Nie ma siły żeby karton 28 kg 2 żwirki RZUCONY z 1 m. nie rozwalił tego na dole, zamiast czepiać się pakujących przyjrzyjcie się załadunkowi w trakcie pracy, a nie jak kartony są już wyciągnięte

Ciekawy

Czy ktoś wie czy jutro będzie wypłata?

@Ciekawy

A praca dla samej idei to już nie łaska? Ci dzisiejsi pracownicy to tacy roszczeniowi, wypłata i wypłata, do roboty by się w końcu wzięli, szefowie obserwują i w tej , tej i jeszcze tej sekundzie nie pracowałeś. To zupełnie odwrotnie niż oni, pracownik czasami nie pracuje, szef czasami pracuje, uzupełniamy się normalnie jak yin i yang

Seba

Z tego co słyszałem to w ramach szeroko zakreślonych oszczędności to nawet ochronę nam wymieniają . Chłopcy do bicia byli za drodzy . Teraz chronić zakład będą dobermany z orzeczeniem bo taniej. Polska to dziki kraj ?!

Doberman
Klient
@Seba

Co to za określenie Dobermany to są tacy sami ludzie jak ty i wykonują swoją pracę tak jak ty Śmieciu

Ex Bodyguard
@Seba

Ktoś nas jednak pożałował,lecz szkoda,że moja randka z młodą pracownicą z(usunięte przez administratora) nie doszła do skutku,bo miałbym jeszcze lepsze wspomnienia z pracy w Dirks.

Nick mój a jakże

A mnie ciekawi dlaczego nie można zmienić godziny podsumowania produkcji na np.3:00, bo teraz to cuda i kombinacje alpejskie się dzieją, taka kreatywna księgowość, kto chce to wie o co chodzi

kolo
@Nick mój a jakże

No ale po co Ci to? Pracownik jest do roboty a nie myślenia . Skoro tak jest to widocznie tak musi być.

Nick mój
@kolo

Ale rozliczenie w trakcie zmiany? To lepiej niech się kończy o 24, nie musimy wracać do domu przed 2-3 i wyjeżdżać po 3-4, albo zapraszam biuro niech nas przypilnują, od razu by się zmieniło

@kolo

Bo uwielbiam pracować do 2 w nocy bez potrzeby? Gdyby ktoś to w końcu ogarną nadgodziny byłyby niepotrzebne

@kolo

Im mniej myślenia tym więcej pracy a więc i godzin i wypłaty... a nie wróć, nie ma i nie będzie bo firmy nie stać przez brak myślenia

Nick

Chcielibyśmy no w końcu, ale kierownictwo zatrzymuje linię kiedy pasuje i się nie da niestety. I przez to są stałe nadgodziny, nie wiem może Ty lubisz po 11 zasuwać. Nie pisałem o zarobkach

Doberman
Klient

Dobermany co to za określenie to są tacy sami ludzie jak ty. Śmieciu

Paulina

Pieniądze w miarę fajne, jednak mandat można dostać za każdą głupotę- czasami uda się ‚wykłocić’ o swoje, ale zazwyczaj trzeba podpisać świstek z mandatem i tyle. Zmuszanie do nadgodzin, a później zabieranie zarobionych pieniędzy na rzecz mandatu. Śmiech na sali. Kierownik, przynajmniej z działu, na którym pracowałam nie ma szacunku do swoich pracowników, wszystko załatwia przez brygadzistę, do którego ma później największe pretensje. Praca sama w sobie fajna, ludzie bardzo fajni, kierownictwo fatalne. Ciężko polecać lub nie polecać tej firmy. Jeżeli masz szczescie to się utrzymasz, jeżeli nie to wylecieć możesz za wszystko, nawet za zajęcie wózka z nie swojego działu.

Sie nie interesuj...

(usunięte przez administratora) i Krętacze.Tyle!!! Mydlą ci oczy jakimis smiesznymi premiami i dodatkami, a tak na prawde (usunięte przez administratora) dostajesz bo sie te damy po podstawowkach nie potrafią doliczyć. Oni jak mają ci coś wypłacić extra to są po prostu chorzy wtedy. Tak samo jak w grafiku masz wpisane 8h pracy to na 2000% dostaniesz sms ze jednak robicie 11, bo przeciez by sie zesrali jakbys robił 8. Tam ci sie nic nie nalezy, jak pojdziesz na urlop to licz sie z tym ze twoja wyplata w tym miesiącu to bedzie jakaś ''zapomoga dla bezdomnych''. Generalnie jest coraz gorzej i bedzie jeszcze gorzej, tam juz nawet Ukraincy nie chcą przyjeżdżac, i to jest FAKT... dla tego niech was reka boska broni i zachowa zeby z nimi cokolwiek podpisywac. Idzcie juz lepiej do handlowac zapałkami na rynku, lepiej na tym wyjdziecie. Serdecznie nie polecam!!! P.S Nie czytajcie tych poztwnych komentarzy na tej stronie bo są stworzone przez pracodawce, po to zeby to jakoś przędło. Smieszne co?? Tez tak mysle!

@Sie nie interesuj...

Zauważ że kierownicze stanowiska z pierwszego poboru właściwie się nie zmieniają, a 90% czasu spędzają na plotkach albo facebooku zamiast zainteresować się organizacją pracy, od czego są. Ale po co, potrafią tylko powtarzać w kółko "pracować, pracować" obojętnie co, nawet bez sensu, papugę lepiej zatrudnić tez tak potrafi a taniej wyjdzie skoro zawsze mamy jakiś kryzys. Z drugiej strony jak mamy zarobić jak przy pensji na rękę 3000 płacimy 2060 podatków i składek, pracodawca też dokłada, już za pańszczyzny lepiej było, no ale kolejka do lekarza za 7 lat musi kosztować

Nick

Opinie i zdania w języku polskim już nie mają żadnego znaczenia i nic nie znaczą w tej firmie. W tym kraju to już nawet bardziej opłaca się udawać imigranta, dostaniesz lepsze warunki niż miejscowy. Polska to jednak kolonia zachodu

ufff

Ponieważ pracodawca zakazał pracownikom pisania negatywnych opinii na tej platformie. Jego oświadczenie jest w jednych z komentarzy opiszę pracę w firmie. Potencjalny pracownik sam będzie wiedzieć czy takie warunki mu odpowiadają. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej podstawowe pytania. Plus za prawo jazdy kat. B. Potem należy wykonać proste zadania na kojarzenie, liczenie. Praca na magazynie od stanowiska polegającego na klejeniu kartonów, po zbrojenie wózków, pikowanie, pakowanie, sprawdzanie na stanowiskach kontrolnych,wyładowywanie, załadowywanie do kontenerów. Jest również strefa przyjęć oraz przepakowywania. Pensja zawsze w terminie. Nadgodziny płatne co 3 miesiące. Premia co miesiąc. Pakiety socjalne. Kasa zapomogowo-porzyczkowa. Praca od 8 do 12 godzin od poniedziałku do niedzieli. Grafiki na 3 miesiące, ale zmiana grafiku co najmniej raz w tyg sms. Najczęściej jest to poprostu zmiana godzin. zamiast 10 jest 11. Wszechobecne mandaty potrącane z premii. Mandat można dostać za wszystko. od źle sklejonego kartonu, poprzez brak kasku az po nie równo przyklejoną taśmę. Najwięcej mandatów otrzymują pikujący. Jest to spodowowane tym że oni mogą najwięcej zrobić premii. Teraz jest super aplikacja. Jesli nie pikujesz od 5 min. np. jestes w toalecie, jest chwilowy brak wózkow, lub po prostu stoisz w rajce przed toba stoi 5 innych osob nie mozesz pobrac artykułu i czekasz od razu jesteś wołany przez skaner. musisz sie tłumaczyć. Jeśli twoje tłumacznie jest nie wystarczające dostaje ci potrącona premia. oczywiści pod koniec miesiąca również zostanie potrącone wszystkim pracowniką pracujacych na pikowaniu od 10 do 30 procen w zaleznosci od strat firmy przez uszkodzenia. nie zaleznie czy ty uszkodziłes. ba nie zalezne nawet czy to na twojej zmianie było. wszyscy traktowani sa tak samo. Te potracenie dotyczy równiez osob pracujacych na wozkach wysokiego skladu. na pakowaniu potracenia sa rownie czeste. zle przyklejona tasma. za mało bombelkow za duzo bombelkow. jesli nie ma paczek usiadziesz rowniez mandat. na stanowiskach kontrolnych 5 bledow skutkuje brakiem calkowicie premii. zaznaczam pracujesz 10 godzin czasem 11. zmeczenie i stres sa bardzo duze. Nie chce opisywac sposobu traktowania bo kazdy moze miec inne odczucia.

@ufff

Oj tam, wystarczy (usunięte przez administratora) zasuwać przez 20 min jak akurat ktoś patrzy, przez resztę dnia można leżeć. Przynajmniej kadra kierownicza zawsze się na to nabiera, a nie powinna, bo zmiana trwa 10-11-12 godzin, ale o tym nie pomyślą

@ufff

Pracownicy i brygadziści są sobie sami winni podbijaniem normy od samego początku, bo inni też tyle robią to ja zrobię więcej, nie ważne jak. A teraz żal jak ktoś sprawdzi twoją pracę i jeden błąd kosztuje więcej niż cała premia, to po co tak zasuwać jak na jedno wyjdzie, lepiej normalnie pracować, zrobić mniej a zarobić tyle samo. Ale wiadomo zaraz będzie ''Ci i Ci zrobili tyle i tyle, to Wy też macie", tylko o uszkodzeniach, reklamacjach i mandatach wtedy jakoś nie wspominają, Quality swoje a liderzy swoje, i obrywa jak zwykle szary pracownik

abc
@ufff

Właściciel już oszczędza grube miliony na tym że magazyn jest w Polsce a nie w Niemczech, więc nie rozumiem tego niby ciśnienia na jakąś wydajność. Jak każą to będzie, ale tylko na papierze, a w realu SALOON i tak naprawdę nikogo to nie obchodzi. Nie trzeba było od początku kłamać że się da

nick
@ufff

O to właśnie chodzi szefostwu, najpierw podbić normę, a później obciąć premie. I wszystko mają za darmo. Sorry ale tylko (usunięte przez administratora) uwierzy że zrobi 140 czy ileś tam % normy bez wysiłku. Co najwyżej jako lipę produkt, ale limit już obowiązuje niestety, bójcie się kontroli, bo wtedy wydajność 40 % jak ma być dobrze. Więc kierownictwo dobrze o tym wie, ale jak chcą się popisywać jeden przed drugim to proszę bardzo. Tylko niech później nie narzekają że tutaj się nie da przeżyć, bo to przez takich własnie

nickkk

Pracować tam to sobie mogą białe kaski, cała reszta ma bezmyślnie i na rozkaz za.. zawijać te sreberka. I powoli dobijamy do 12 godz. zmian, pierwszy wolny dzień cały zmarnowany na regenerację

Ktos

Czy jest możliwość ponownego zatrudnienia się

@Ktos

Najlepiej zadzwoń do hr. pewnie zależy to od tego czy sam się zwolniłeś czy cię zwolniono. i na jakie stanowisko.

normalny

Ludzie dajcie sobie spokój z tym hejtem. Firma jak wiele z tej branży nie wyróżniająca się ani na plus ani też na minus. OK- płaci ciut więcej niż inne firmy tego typu więc lekki plus. Trzeba pracować ? No, a co chcielibyście robić? Spijać kawusię i siedzieć na fonach? To wystarczy zmienić pracę i wtedy macie to. Jest ciężko - ale nikt nie ukrywał, że praca należy do lekkich oraz, że brak presji czasu - tak to firma wysyłkowa więc klient oczekuje wywiązania się z terminów. Kierownictwo ma związane ręce i wymagania od swych szefów więc postępuje tak aby spełniać ICH oczekiwania bo nie po to ktoś inwestował aby tracić a pracownik jest od tego aby realizować wyznaczone cele. Nie podoba się ? Przymusu pracy nie ma i droga wolna ( tego nie usłyszycie od kierowników bo nie mogą tak mówić) Cieszcie się, że jest praca normalnie płatna i to na czas . Wiadomo jaka sytuacja w Europie przez ten wirus - więc gdy firma ma możliwość utrzymania miejsc pracy nie walcie w nią hejtem. Powtarzam ---- praca nie jest lekka miła i przyjemna - ale jest . A teraz możecie i mnie hejtować - mam na to wyeebaane i robię po prostu rzetelnie i uczciwie swoje.

Volks
@normalny

Tak cofnij się o dwa lata co pisano o nowej firmie..., co obiecywano, obiady, dowóz do pracy, multisport. A jak wyszło? Akurat dużo o tej firmie wiem. Od jej samego początku.

@Volks

Wyszło jak zwykle, Ukraińcy zrobią wszystko żeby podbić sobie statystyki, a Niemiec patrzy i chciwość zwycięża

@normalny

Jeśli naprawdę "rzetelnie i uczciwie" to na pewno nie sięgasz nawet minimalnej premii, chyba że na inbau, bo to dwa zupełnie różne światy, ciekawe dlaczego? Podpowiedź - narodowość na działach. I niech nikt nie mówi że liczy się praca, bo liczy się tylko to co możesz zrobić, Ukraińcy mogą tutaj mniej, więc wymaga się więcej

Nożesz

Dyskryminacja ze względu na wiek ?? W Polsce jest to przecież prawnie zabronione. Reszty nie rozumiem.

Nick

Pewnie tak, worldpeople to agencja pośrednicząca, najlepiej dowiedz się w biurze hr

Ich
@Nick

Tak, to działa. Szukają z Ukrainy na wszelkie sposoby... P.S. "Doktor" prawdę Ci powie...

Nick

Naprawdę 3000 - 8000 pln brutto? I nie mogą znaleźć pracowników na miejscu? Polakom to jednak nie chce się pracować nawet za 8 tys,. związki pracodawców maja rację, rząd powinien wprowadzić nakaz pracy, najlepiej za 5zł/h, i zakaz wyjazdu, towarzysze obywatele, jak za starych dobrych czasów

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

@Pytanie

Teoretycznie po 2 latach i 3 miesiacach. 1 umowa na 3 miesiace próbna.później są 2 umowy po rok.

Nick

Nie zależy mi żeby pracować 16-02, ale wcześniej mijaliśmy się z pojedynczymi osobami na stanowisku, a teraz stykamy się z całą halą w szatni lub na korytarzu, 30 min to za mała różnica gdy większość i tak przychodzi 20 min wcześniej, a część nawet 40

Załamany
@Nick

To prawda że 30min to zdecydowanie za mało i że teraz powinny być godziny obcinane a nie jeszcze dokładane. Firma źle robi to fakt ale my sami co robimy? Ludzie sami bezsensu się narażają a najgorsze ze narażają innych. Jeżeli mamy być 15.30 w pracy to po cholere przyłażą 15.10? Pewnie w tych okolicznościach to nikt by głowy nie urwał nawet za 5 min spóźnienie. Ale nie... Lepiej pchać się całymi stadami na hale. Pchać się grupami do wejście przez bramkę, pchać się do podpisania listy bo przecież nie zdążę zapalić w całym tym tłumie bo fajka ważniejsza jak zachowanie odstępu!!! Sam palę ale wolę zapalić na spokojnie przed wejściem do budynku niż ryzykować i palić w tym tłumie na palarni wielkości metr na metr. Ludzie czy Wy nie rozumiecie ze takim zachowaniem narażacie nie tylko siebie ale przede wszystkim innych?!! Wy może nie macie dzieci i nie boicie się wirusa ale na hali są ludzie którzy mają dzieci boją się codziennie przychodzić do pracy ryzykując zdrowiem swoim i swoich rodzin ale przychodzić muszą bo żyć za coś trzeba!!! Uszanujcie innych i zachowajcie odległość!!! A do firmy... Może warto na ten trudny czas zlikwidować palarnie bo tam najwięcej osób się tłoczy albo chociaż wprowadzić jakieś zmiany w korzystaniu z tego miejsca bo ludzie sami z siebie tego nie pojmą. Jak patrzę na to co dzieje się w tej chwili w Polsce to nasza firma jest najmniej zdyscyplinowana firma i to nie jest wina tylko góry ale w dużym stopniu samych pracowników

@Załamany

Nie będę obiektywny bo sam nie palę, ale jak to jest że są dwie przerwy po 5 min. na papierosa, a palarnia non stop zajęta, cuda jakieś normalnie, są równi i równiejsi, nie każdy może dostać mandat, wazelina rządzi

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.