opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

DIRKS Service Krosno

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.9/5

Na podstawie 651 ocen
Opinie(1338)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(1338)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nasza oferta
  • .
  • Kogo szukamy?
  • .
  • Dlaczego warto?
  • .
  • Kontakt

O nas

Nasza oferta

Kogo szukamy?

Dlaczego warto?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Zielona Góra
  • Głogów
  • Bolesławiec
  • Nowa Sól
  • Żary
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Krosno Odrzańskie
  • Marcinowice
  • Kamień
  • Chyże
  • Stary Raduszec
  • Łochowice
  • Połupin
  • Strumienno
  • Bielów
  • Osiecznica
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Krosno Odrzańskie
  4. /
  5. Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o DIRKS Service Krosno Krosno Odrzańskie

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    apap

    23.05.2023 11:34

    Inne

    praca jest na zmiany? w sensie ile ich jest i w jakich godzinach sie pracuje?
    ReviewUserIcon
    zombie

    23.08.2023 12:22

    Kandydat

    natomiast te inne premie to wiadomo za co?
    ReviewUserIcon
    Wilniak

    24.08.2023 09:40

    Kandydat

    a tak na serio to się zgadzam, pieniądze fajne ale lepiej żeby ktoś się sprawdził w robocie
    ReviewUserIcon
    Time

    29.03.2023 18:08

    Kandydat

    w googlach jest że zamknięcie o 01:00 CO?
    ReviewUserIcon
    Isob

    24.07.2023 16:05

    Kandydat

    i to jedynie w tygodniu czy w weekendy tez sie pracuje?
    ReviewUserIcon
    wedel

    01.08.2023 11:20

    Kandydat

    w niedziele tez sie zdarzaja zmiany?
    ReviewUserIcon
    Tito

    19.04.2023 22:43

    Kandydat

    praca podobna jak w sortowniach typu DPD czy to co innego?
    ReviewUserIcon
    okoń

    30.04.2023 19:00

    Kandydat

    jakie godziny pracy?
    ReviewUserIcon
    Folik

    21.07.2023 14:28

    Pracownik

    zalezy od działu ja robie na dwie zmiany 6-14-22
    ReviewUserIcon
    Leopold

    28.04.2023 19:29

    Kandydat

    Jest oferta na specjalistę ds. jakości, nie ma żadnych konkretnych wytycznych może wiecie co może zwiększyć moje szanse na dostanie tej pracy?
    ReviewUserIcon
    okoń

    30.04.2023 18:03

    Pracownik

    angielski i prawko są mile widziane, więc może to ;)
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    23.03.2023 11:40

    Inne

    Będziecie jeszcze kiedyś prowadzić coś podobnego jak ostatnie warsztaty SQL?
    ReviewUserIcon
    unix

    24.04.2023 11:25

    Kandydat

    co to SQL i dla kogo to było zorganizowane?
    ReviewUserIcon
    boa

    26.04.2023 13:55

    Kandydat

    z tego co przeczytałem to dla studentów było zorganizowane
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.04.2023 14:46

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sam

    14.04.2023 05:39

    Pracownik

    Czasami wewnątrz firmy są różne rzeczy planowane zanim w ogóle jest oferta. Dlatego uważam że warto dać, a czy to coś da - tego nie wiem, jednak uważam, że jakieś działanie jest zawsze lepsze od braku działania. To nie spowoduje, że później nie możesz wysłać ponownie jeśli nadarzy się oferta, która Cię interesuje.
    ReviewUserIcon
    ważniak

    18.04.2023 13:18

    Kandydat

    dobrze mówisz, powiadomienie o swoim istnieniu poprzez wysłanie cv nic nie kosztuje, a można zawsze być wziętym pod uwagę w pierwszej kolejności przy pojawieniu się jakiejś oferty
    ReviewUserIcon
    lider

    27.03.2023 11:33

    Kandydat

    pytanie: jako brygadzista zarządza się jak dużym zespołem pracowników? ma ktoś jakieś wskazówki jak dobrze wypaść na rekrutacji na to stanowisko?
    ReviewUserIcon
    Fic

    25.03.2023 22:55

    Kandydat

    Macie sporo fajnych aktywności wnioskując po aktualnościach na stronie, często podejmowane są takie inicjatywy?
    ReviewUserIcon
    lider

    27.03.2023 11:31

    Kandydat

    no chyba tak, bo sporo mają tych akcji z tego co też obserwuje profil firmy
    ReviewUserIcon
    języki

    22.03.2023 12:00

    Kandydat

    jednym z benefitów, o którym piszą na stronie są kursy językowe, podałby ktoś jakieś szczegóły, jakich języków można się nauczyć?
    ReviewUserIcon
    języki

    22.03.2023 12:03

    Kandydat

    i komu właściwie przysługuje ten benefit? na każdy stanowisku można skorzystać z kursów językowych?
    ReviewUserIcon
    Onil

    16.03.2023 14:20

    Kandydat

    Ilu procowników zatrudnia dirks
    ReviewUserIcon
    www

    20.03.2023 12:33

    Kandydat

    3000 w europie podobno, w polsce około 400?
    ReviewUserIcon
    Onil

    21.03.2023 13:54

    Kandydat

    Wow, ostatnie pytanie, jaki jest odsetek pracowników fizycznych do biurowych?
    ReviewUserIcon
    Giewont

    27.02.2023 09:37

    Kandydat

    Dwa pytania od kandydata: co to jest dirks for kids i na jakiej podstawie przyznawają dodatek paliwowy? Dzięki
    ReviewUserIcon
    Sam

    10.03.2023 08:51

    Pracownik

    Gdy jest coś organizowane, jest informacja i termin do kiedy i gdzie zapisywać dzieciaki :)
    ReviewUserIcon
    mama

    17.03.2023 11:30

    Kandydat

    no bardzo ciekawe rozwiązanie, ale mnie najbardziej ciekawi czy trzeba być osobiście z dzieckiem w trakcie takich akcji czy wtedy można zostawić dzieciaki pod opieką osób, które to organizują? jak to w praktyce u was wypada? zostajecie z dziećmi czy raczej ogarniacie coś innego w tym czasie?
    ReviewUserIcon
    fantom

    10.03.2023 12:05

    Kandydat

    wagowo to jakie przedmioty są na magazynach? bardzo ciężkie do dźwigania?
    ReviewUserIcon
    Praca

    08.03.2023 18:44

    Kandydat

    Ile osób pracuje jako specjaliści ds. logistyki magazynowej. Czy to jest pojedyncze stanowisko?
    ReviewUserIcon
    mattez

    22.02.2023 15:40

    Kandydat

    Cześć, Wiecie na jakie zarobki może liczyć brygadzista ?
    ReviewUserIcon
    miki

    23.02.2023 12:32

    Kandydat

    na rozmowie pewnie powiedzą :)
    ReviewUserIcon
    togo

    07.03.2023 23:30

    Kandydat

    mają premie. jaki stawki to nie podam bo kolega pracuje i nie wypytywałem aż tyle.
    ReviewUserIcon
    papaj

    22.02.2023 12:27

    Kandydat

    to ubezpieczenie na życie jest obowiązkowe czy można zrezygnować?
    ReviewUserIcon
    Giewont

    27.02.2023 09:39

    Kandydat

    A jaką kwotę ponosi pracownik za to ubezpieczenie?
    ReviewUserIcon
    Sam

    01.03.2023 07:51

    Pracownik

    1zł albo 25 - zalezy jaką opcję wybierzesz
    ReviewUserIcon
    dzik

    02.01.2023 14:51

    Kandydat

    Hej, jakie są dodatki pozapłacowe?
    ReviewUserIcon
    Sam

    23.02.2023 05:49

    Pracownik

    karta multisport przysługuje po 3m pracy, a tak resztę masz od razu
    ReviewUserIcon
    miki

    23.02.2023 12:30

    Kandydat

    a kojarzysz może ile teraz plus minus się dopłaca jako pracownik??
    ReviewUserIcon
    bean

    27.12.2022 13:05

    Kandydat

    tylko Krosno Odrz. czy jeszcze są jakieś inne lokacje?
    ReviewUserIcon
    Wujek

    29.12.2022 10:37

    Pracownik

    A to nie wiedzialem nawet
    ReviewUserIcon
    papaj

    22.02.2023 12:31

    Kandydat

    i tym samym sie zajmują?
    ReviewUserIcon
    ikson

    09.02.2023 11:32

    Kandydat

    W ogłoszeniu na planistę jest informacja o pracy zmianowej, w równoważnym systemie czasu pracy, ktoś to rozszerzy? Zależy mi na konkretach. Z góry dzięki!
    ReviewUserIcon
    grr

    20.02.2023 10:31

    Kandydat

    a o takie rzeczy to ja polecam w rekrutacji zapytać, bo co do dyspozycyjności to trudno odpowiedzieć czy na część etatu by starczyło czy mają zapotrzebowanie na cały etat :)
    ReviewUserIcon
    papaj

    22.02.2023 12:29

    Kandydat

    aha i to jest stałe te godziny? zawsze tak samo czy coś sie zmienia czasami
    ReviewUserIcon
    Stavier

    18.01.2023 12:01

    Kandydat

    Jest tu coś takiego jak kasa zapomogowo-pożyczkowa? W niektórych firmach mają coś takiego.
    ReviewUserIcon
    vos

    06.02.2023 11:03

    Kandydat

    tutaj? może lepiej od razu do nich skierować pytanie, jak cię to tak interesuje?
    ReviewUserIcon
    Kalejdoskop

    07.02.2023 11:05

    Kandydat

    A co za problem z zapytaniem na goworku, nie wiesz, nie odpowiadasz i tyle, ale od tego m.in jest to forum
    ReviewUserIcon
    Luki

    12.01.2023 14:07

    Kandydat

    Ciężko tu o umowe o pracę, czy dają bez problemu?
    ReviewUserIcon
    Sam

    30.01.2023 10:30

    Pracownik

    no jak się np. obijasz w robocie, albo masz dwie lewe ręce i ci kompletnie nie wychodzi, to wtedy w niczyim interesie jest dalsza współpraca
    ReviewUserIcon
    Stavier

    31.01.2023 12:08

    Kandydat

    No okej. To logiczne całkiem. Dzięki
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w DIRKS Service Krosno?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

    ul. Newtona 5 66-600 Krosno Odrzańskie

    http://dirks-krosno.pl
    ReviewUserIcon
    Erik

    04.11.2022 11:02

    Kandydat

    Czy na wszystkich stanowiskach magazynowych są takie same godziny pracy, czy to zależy od wydziału?
    ReviewUserIcon
    nocny

    19.01.2023 12:13

    Kandydat

    no tak ja tak pracowałem w innej firmie, są przecież nocki.. coś ty taki zdziwiony? tyle że tam była jedna zmiana, to to też nie że sobie wybrałem, tylko już w ofercie o tym pisali
    ReviewUserIcon
    nocny

    19.01.2023 12:13

    Kandydat

    no ale z racji, że tu są dwie zmiany to raczej nie ma szans
    ReviewUserIcon
    On

    21.10.2022 22:02

    Inne

    Firma pełna zarozumiałych, pysznych i wyniosłych pracowników. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pikel

    02.11.2022 11:32

    Kandydat

    Mówisz o sobie, co?
    ReviewUserIcon
    ozono

    09.01.2023 17:55

    Pracownik

    Zależy, ciężko mówić za wszystkich, ale moim zdaniem ludzie są tu naprawdę spoko, przynajmniej ja z nikim spin żadnych nie mam
    ReviewUserIcon
    oleo

    15.12.2022 10:53

    Pracownik

    dla mnie praca jest w porządku typowo magazynowa nad tym nie ma co sie rozwodzić jak ktoś lubi taką prace to polubi tutaj pracować jak nie to nie. firma dość spora wiec raczej pilnują żeby wszystko było jak należy przekrętów jakiś żadnych nie było do tej pory jak tu pracuje, generalnie jest spoko
    ReviewUserIcon
    wito

    30.12.2022 14:01

    Kandydat

    Chyba w każdej firmie jest na początku próbny, tylko jego długość może się różnić
    ReviewUserIcon
    binek

    02.01.2023 09:54

    Kandydat

    a tu jak to czasowo wychodzi?
    ReviewUserIcon
    Reg

    17.10.2022 14:22

    Kandydat

    Jak wygląda sprawa z posiłkami? jest tam co kupić do jedzenia? może sypią jakąś kasą w ramach dofinansowania, czy coś?
    ReviewUserIcon
    Panek

    13.12.2022 11:44

    Kandydat

    poczekam chyba jeszcze chwile i się dopytam, no chyba że kogoś już znaleźli..
    ReviewUserIcon
    Bigos

    14.12.2022 11:42

    Pracownik

    i jak coś się odezwali?
    ReviewUserIcon
    Markk

    22.11.2022 10:59

    Kandydat

    Witam, czy są tu może aktualnie otwarte rekrutacje na stanowiska bardziej biurowe? Skończyłem logistykę, mam niecałe 2 lata doświadczenia i zastanawiam się czy nie znalazłoby się tu miejsce dla mnie, także będę wdzięczy za informacje odnośnie aktualnych ofert, może coś ktoś słyszał? Gdzie ewentualnie szukać ofert?
    ReviewUserIcon
    Bigos

    01.12.2022 10:03

    Pracownik

    albo żeby przynajmniej nam nie strzelili ;)
    ReviewUserIcon
    bigos

    06.12.2022 10:27

    Pracownik

    ja polecam przepis z "kwestia smaku" jest ciekawie
    ReviewUserIcon
    kids

    14.11.2022 12:08

    Kandydat

    Ktoś wie coś o programie Dirks for Kids? jak to działa? w jednym z ogłoszeń w benefitach jest o tym wspomniane i tak się zastanawiam co to
    ReviewUserIcon
    nirko

    29.11.2022 17:32

    Kandydat

    nie za stary jesteś na to?
    ReviewUserIcon
    omik

    30.11.2022 12:42

    Kandydat

    nooo pewnie już się nie kwalifikuje, ale dzieciaki choć by skorzystały :)
    ReviewUserIcon
    aplikujący

    03.11.2022 09:48

    Kandydat

    W jakich godzinach pracuje się na stanowisku kierownika działu utrzymania ruchu? Jaka atmosfera?
    ReviewUserIcon
    Erik

    04.11.2022 10:54

    Kandydat

    Ale okres próbny pewnie i tak jakiś jest, jak wszędzie
    ReviewUserIcon
    kandydujący

    04.11.2022 15:50

    Kandydat

    w sumie też dopiero kandyduje ale myśle że tak, bo skoro odrazu umowa o prace to zazwyczaj jest 3 mc próbnego...
    ReviewUserIcon
    Rob

    05.08.2022 13:38

    Kandydat

    Chciałbym kandydować do tej firmy, czy ktoś mi może powiedzieć czy przyjmują osoby po czterdziestce czy raczej sami młodzi?
    ReviewUserIcon
    Pikel

    02.11.2022 11:34

    Kandydat

    I jak, otrzymałeś odp?
    ReviewUserIcon
    trut

    02.11.2022 13:40

    Kandydat

    też tak uważam, no ale stresujace to jest jak musisz zmieniac prace w tym wieku, nie powiem że nie. wiem bo sam tak miałem
    ReviewUserIcon
    wieloryb

    20.09.2022 10:21

    Kandydat

    w ofercie pracy na technika utrzymania ruchu widzę takie zdanie 'bardziej niż wykształcenie liczy się dla nas Twoje zamiłowanie do majsterkowania' a co z doświadczeniem, wie ktoś czy na staż pracy też patrzą?
    ReviewUserIcon
    Romko

    05.10.2022 12:36

    Kandydat

    no ogólnie to tak, jest bardziej opłacalne, na pewno taniej wychodzi niż samochód
    ReviewUserIcon
    Romko

    05.10.2022 12:38

    Kandydat

    ogólnie to też nie jest jakoś moim zdaniem najwygodniejszy sposób przemieszczania się ale da się przyzwyczaić i czasami się dojeżdża szybciej nawet niż komunikacja
    ReviewUserIcon
    Mando

    18.07.2022 12:48

    Kandydat

    Jaki system pracy w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    yotek

    13.09.2022 11:09

    Kandydat

    a na jaki dział chcesz się dostać?
    ReviewUserIcon
    yotek

    13.09.2022 11:10

    Kandydat

    a tak w ogóle to jesteś kandydatem? bo nie zaznaczyłaś nic, a tak dopytujesz, to założyłem, że tak
    ReviewUserIcon
    yotek

    31.08.2022 11:06

    Kandydat

    Czy DIRKS POLSKA i DIRKS Service Krosno to ta sama firma? Bo zadałem pytanie na tamtym profilu POLSKA, a w sumie to Krosno mnie interesowało i nie wiem czy mi z dobrej firmy odpowiedzą tam ludzie
    ReviewUserIcon
    yotek

    05.09.2022 09:49

    Kandydat

    ale w sumie moje pytanie tam było takie raczej ogólne i już mi odpowiedzieli na tamtym profilu, więc nie muszę zadawać drugi raz, ale jeszcze raz dzięki za odp
    ReviewUserIcon
    yotek

    13.09.2022 11:05

    Kandydat

    tak, już nawet aplikowałem i czekam na odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Iz

    17.06.2022 22:32

    Kandydat

    Czy są teraz przyjęcia do komsjonowania dla osób z doświadczeniem?
    ReviewUserIcon
    omo

    29.08.2022 10:06

    Kandydat

    podejrzewam, że skoro wisi, to jest aktualny
    ReviewUserIcon
    leksiu

    30.08.2022 15:33

    Kandydat

    Spróbuję się skontaktować, dzięki
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    27.07.2022 19:19

    Kandydat

    Czy jak kumpel, który u was pracuje poleci mnie do roboty (i tak planuje się zatrudnić, więc jak coś by mu za to wpadło, to czemu nie) to dostanie za to jakąś kasę, czy nie macie czegoś takiego?
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    05.08.2022 08:39

    Kandydat

    Dzięki za informację
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    05.08.2022 08:40

    Kandydat

    Już nie muszę kumplowi przeszkadzać na urlopie
    ReviewUserIcon
    Ukry

    24.06.2022 12:52

    Inne

    Firma dla Ukrainców
    ReviewUserIcon
    .

    05.07.2022 12:46

    Pracownik

    Także no, myślę, że typ został już wyjaśniony i nie ma już co dodawac ;)
    ReviewUserIcon
    .

    19.07.2022 12:36

    Pracownik

    Raczej nikt tego nie liczy
    ReviewUserIcon
    Solo

    14.06.2022 10:14

    Kandydat

    Dają umowy o pracę?
    ReviewUserIcon
    Solo

    06.07.2022 08:33

    Kandydat

    przyzwyczaję się do czego?
    ReviewUserIcon
    Solo

    06.07.2022 08:35

    Kandydat

    do takiego zachowania to niekoniecznie
    ReviewUserIcon
    młody

    31.05.2022 12:40

    Kandydat

    Cześć, czy są jakieś stanosiwka, na które przyjmują bez doświadczenia??
    ReviewUserIcon
    Mid

    09.06.2022 14:25

    Pracownik

    Zawsze szersze możliwości zatrudnienia
    ReviewUserIcon
    Mid

    13.06.2022 11:24

    Pracownik

    No jak szukają kogoś już z doświadczeniem to nie będą przyjmować na przeszkolenie
    ReviewUserIcon
    Nicd

    06.06.2022 11:51

    Pracownik

    Wiecie gdzie są te lekcje tańca dla dzieciaków?
    ReviewUserIcon
    terenc

    07.06.2022 10:59

    Kandydat

    opiszesz o co chodzi? to jakiś dodatek, firma coś organizuje?
    ReviewUserIcon
    elon

    04.04.2022 13:07

    Pracownik

    Ja jestem zadowolony z roboty. Normalna praca, kasa spoko, warunki uczciwe
    ReviewUserIcon
    elon

    26.05.2022 11:36

    Pracownik

    Powodzenia w każdym razie
    ReviewUserIcon
    garlic

    27.05.2022 10:43

    Kandydat

    Nie dzięki ;)
    ReviewUserIcon
    opinia

    15.03.2022 11:17

    Pracownik

    Firma stabilna, warunki uczciwe. Pozdro.
    ReviewUserIcon
    opinia

    05.05.2022 08:28

    Pracownik

    mi się wydaje, że jest to dobrze zorganizowane, że w ten sposób
    ReviewUserIcon
    stiv

    17.05.2022 10:22

    Kandydat

    niedziela wolna?
    ReviewUserIcon
    poteflon

    15.04.2022 14:51

    Kandydat

    Zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak to płatne, czy do odbioru?
    ReviewUserIcon
    poteflon

    11.05.2022 11:50

    Kandydat

    Czy są w ustalone dni nadgodziny, że dostajesz info wtedy i wtedy trzeba zostać czy bardziej się to rozkłada na cały tydzień i można zostać jak pasuje
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    12.05.2022 12:38

    Kandydat

    Wlasnie czytam opinie i mam pytanie. Z jakim wyprzedzeniem jest wiadomość o nadgodzinach? Czy jeśli mi nie pasuje to można odmówić? Do kiedy są płatne? Czy można je odebrać jako dzień wolny?I jaka jest ogólna atmosfera. Słyszałam duzo złego na temat firmy. I zastanawiam się czy warto

    Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.