DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

HR_Dirks_Polska

Witam wszystkich sledzacych, komentujących i zainteresowanych pracą w naszej firmie. Od poniedziałku do piątku zapraszam na niezobowiazjaca rozmowę o warunkach zatrudnienia jakie Państwu proponujemy oraz informację o dostępnych benefitach i świadczeniach socjalnych. Mogę nadmienić ze proponowane warunki placowe jak i dostępne benefity sa bardzo konkurencyjne. Pozdrawiam i zachęcam do bezpośredniego kontaktu, akonieczna@dirks-group.de

@Gall anonim a możesz opowiedzieć, czy firma stosuje jakiś socjal dla swoich pracowników? Jesteś zadowolony z samych warunków zatrudnienia? Napisz o nich coś więcej - pomoże to innym osobom, które szukają pracy na tym stanowisku.

Gall anonim
@Marta

Karta Multi sport, premia za obecność, wysokie premie za produktywność, wczasy pod gruszą, bony na Boże Narodzenie i Wielkanoc... Jeśli nie odbierzesz nadgodzin to i tak muszą Ci wypłacić do końca kwartału. Naprawdę polecam☺

Gall anonim

Jestem obecnym pracownikiem-nie powiem lekko nie jest, ale pracowałem na innym magazynie i było dużo gorzej. Nie rozumiem jednego jeśli praca komuś nie odpowiada to czemu nadal siedzi w tejże firmie- logiczne jest że jeśli człowiek niezadowolony to idzie gdzie indziej. Kawa smaczna i moja kierowniczka również "smaczna". A piję kawę na zmianie tyle ile chce, a ona nigdy nawet nic nie powiedziała. A i nawet piła razem ze mną... a zmiany nie zdradzę wtajemniczeni wiedzą ????????????

Wisienka
@Gall anonim

wiadomo ze chodzi o zmiane AAAAAAAAAAAA szczerze polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motyl

Nie mozna czytać tych bzdur, polecam pracę w Dirks, normy jak w każdej tego typu firmie. Kierownictwo wymagające, ale można się dogadać. Ktoś tu bzdury pisze. Polecam zmianę A, choć C też ujdzie.

Motyl

Jak Ci nie pasuje to czemu pracy nie zmienisz?

Operator Wózka Widłowego

Bardzo dokładny

Szczegółowe

LION

Myślę ze kierowniczki krzyczą a nie drą ryja a stosunek do pracowników zależy od wychowania i indywidualnego podejścia do ludzi. Fakt że dużą role w funkcjonowaniu w takiej firmie odgrywa wykształcenie i kultura osobista o czym powinienem wiedzieć szef a nie otaczać się miermotami udajacymi że coś potrafią . Osobiście miałem przyjemność pracować na zmianie A praca jest wymagająca ,ale każdy wie na co się piszę można zarobić wystarczy tylko chcieć.Kierowiniczka i brygadzistka ok :-) nie przypominam sobie żebym ktoś krzyczał i wyzywał ,myślę że w tej firmie istnieje możliwość rozwoju i awansu tylko" szef" musi szerzej otworzyć oczy podjąć meskie decyzje i postawić na odpowiednie osoby a na pewno będzie miał mniej stresu . Niestety jęczenie i narzekanie to polski sport narodowy ???? więc Polacy pokażcie że potraficie nie uginać karku przed mniejszością ze wschodu i do boju

Sylwia

@Gwiazda666 tak mi przykro, że Cie zawiodłam, ale nie byłam brygadzistką na zmianie C :) byłam zwykłym robolem i wyraziłam swoja opinie

barak

naprawdę nikt jej nie ogranicza?? to dziwne :D wszystkie kierowniczki się drą, a dla niektorych pracowników mogłoyby być córkami, wiec trochę szacunku do starszych nie zaszkodzi nikomu. Coraz więcej Polskich pracowników odchodzi tylko i wyłącznie przez nie

No name

????????????????szczerze Polecam!!!!!!!!!

HR_Dirks_Polska

Witam, dziękujemy za opinię. Chciałabym zaznaczyć, iż uważam, że opinia jest bardzo krzywdząca dla naszego zakładu jeśli chodzi o wyzysk, na pewno żaden z Pracowników nie jest do niczego zmuszany, ani wykorzystywany. Ja jako pracownik rekrutacji zawsze na spotkaniach informacyjnych dot. przyjęcia mówię, że jest to praca fizyczna, w ruchu ciągłym, praca fizyczna standardowo 10 godzin dziennie, w zależności od ilości zamówień. Jeśli chodzi o potrącenia, są rzeczywiście stosowane jak w każdym zakładzie w zależności od nieprzestrzegania podstawowych zasad obowiązujących w zakładzie (bezpieczeństwo+jakość). Darmowa kawa dotyczy Wszystkich nas jako pracowników magazynu. Nikt nie zabrania pić, ani nikt jej nie ogranicza. Jeśli chodzi o Pracowników z Ukrainy - tak są częścią naszego magazynu. Co do braku porządku, każdy z nas ma prawo zwrócić uwagę koledze/koleżance o utrzymywaniu czystości, jest również kierownik zmiany, który i takie problemy rozwiązuje. Normy, efektywność również obowiązują w naszym centrum – określają ilość przewidzianą na konkretnym stanowisku pracy. Zasady BHP są monitorowane na bieżąco. Umowa zlecenie, o której wspominam na rekrutacji, jest okresem próbnym zarówno dla Państwa jako nowych Pracowników jak i dla samego pracodawcy. Każdy Pracownik ma wiec czas na podjęcie decyzji, czy ten charakter pracy, panująca u nas atmosfera i obowiązujące zasady mu odpowiadają. Po maksymalnie 2 miesiącach pracy na umowie zlecenie jest możliwość przejścia na umowę o pracę. Są tu brane pod uwagę, takie czynniki jak, Państwa frekwencja i wyniki. Co do planowania spraw prywatnych, mogą to Państwo zrobić z ustalanym kwartalnie grafikiem. Nadgodziny przy umowie zleceniu są tylko płatne, przy umowie o pracę jak najbardziej można odebrać dzień wolny. Jeśli nie są odebrane, rozliczenie następuje w cyklu 3-miesięcznym i nadgodziny są wypłacane z odpowiednimi dodatkami. Dzień wolny gdy Państwa zmiana pracuje również można zorganizować, wystarczy wcześniej zgłosić taką informację kierownikowi. Na Państwa miejsce musi zostać zorganizowane zastępstwo. Pozdrawiam, Agnieszka Konieczna, Koordynator ds. HR i Rekrutacji

ggg

Co kolo was buduja

Janusz kolik

Witam nie wiecie czy dirks i simona czy jakos tak i jeszcze jedna firma to to samo czy nie ? Jakie stawski godzinowe? Z gory dzieki za info

Mala Mi
@Janusz kolik

Dirks i Simona to dwie różne firmy ale w tym samym parku logistycznym

Lewy

Jesli mam uprawniania i troche doświadczenia jako wozkowy to ile brutto na godzine gdzieś jesli mozna wiedziec? I traktuję wasza firma ludzi z szacunkiem czy tak jak amazon?

@Lewy

Witam, jak wspominałam we wcześniejszym wpisie zapraszam do niezobowiązującej rekrutacji w naszej firmie. Stawka uzależniona jest m.in. od doświadczenia i wyników rekrutacji. Jeśli chodzi o Pańskie pytanie, to wg. nas firmę tworzą ludzie i są oni najwyższym dobrem, które trzeba cenić. Pozdrawiam, Agnieszka Konieczna, Koordynator ds. HR i Rekrutacji

noname

jak z wynagrodzeniem ile na godz i jakie premie ? Stabilna praca przez cały rok?

@noname

Jeśli jest Pan/i zainteresowany/a pracą w naszej firmie zachęcam do odwiedzenia niezobowiązująco działu HR w celu rekrutacji i otrzymania szczegółowych informacji dotyczących zatrudnienia. Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia jak i wyniku rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiam, Agnieszka Konieczna, Koordynator ds. HR i Rekrutacji

Marian

Kto chce pracować to będzie pracował.W Dirks jestem od początku i nie mogę powiedzieć złego słowa.Pracować trzeba jak w każdej firmie,robić swoje w końcu idzie się do pracy a nie popieprzyć głupoty z kolegami.Kadra dobrana odpowiednio moim zdaniem.Krótko,JAK SZANUJESZ PRACĘ I PRACODAWCĘ TO PRACODAWCA SZANUJE CIEBIE.

ww

slyszalem ze dirks w wojkowicach robi psia karme sucha po tym co tu czytam wydaje mi sie to malo prawdopodobne moze ktos odpisac wyjasnic

Ruda
@ww

Dirks to firma logistyczna zajmująca sie magazynowaniem i wysyłką art dla zwierząt. To nie jest firma produkująca karme zwierzęcą.

Ruda

Ten Pan to jeden z lepszych pracowników firmy. Nie rozumiem skąd takie wnioski.

piker
@Ruda

Ruda, co tak go bronisz?

?

Zakład godny polecenia dla wszystkich, którzy pracy się nie boją! Godne wynagrodzenie, bezpłatny transport, bardzo dobry socjal. Głosy krytyki są nieodzowną częścią każdego zakładu pracy... Praca tu jest w większości przypadków fizyczna, więc trzeba to mieć na uwadze. Ja osobiście polecam wszystkim, którzy CHCĄ pracować. I jeszcze na koniec... Atmosfera w pracy w dużej mierze zależy od nas samych, od naszego podejścia do ludzi i własnych obowiązków...

Martaaaaa

Miejsce pracy ok. Współpracownicy wporzadku. Atmosfera godna polecenia mimo dużej ilości pracy. Kierownictwo wymaga szkoleń ale to wyrozumiali ludzie. Ilu pracowników tyle opini☺

HR_Dirks_Polska

"Kevin 2016-07-18 17:18 Witam czy jest dojazd zZiebic darmowy ? W jakich godzinach Panstwo pracujecie ? Na jakie zarobki może liczyć operator wózka widłowego bez doświadczenia ? Chodzi o pracę Wojkowicach pod Wrocławiem . Proszę o informację . Z góry dziękuję :) " Odp.: Firma zapewnia bezpłatny dojazd do i z pracy z miejscowości tj.: Paczków, Ziębice i Strzelin, jak i miejscowości znajdujących się na trasie przejazdu autokaru. Nasz magazyn pracuje w systemie 2-zmianowym (5:00-15:00 i 15:00-1:00).Oferujemy konkurencyjne płace podstawowe oraz atrakcyjny system premiowania. Po więcej informacji zapraszamy do siedziby naszej firmy lub prosimy o kontakt telefoniczny. Osoba kontaktowa: Pani Agnieszka Konieczna, 71-736-77-80, akonieczna@dirks-group.de Łukasz Jaworski, Kierownik HR i Księgowości

HR_Dirks_Polska

" asia 2016-05-30 16:26 czym zajmuja sie kobiety, jaką wykonują pracę jak wygląda tam praca prosze o opis" Kobietom oferujemy stanowiska pracy takie jak: Picking czyli kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem klienta detalicznego, Stanowisko to wymaga uprawnień na wózki oraz pracy ze skanerem ręcznym. Packing czyli przygotowanie zamówienia do wysyłki, które polega na zabezpieczeniu danego zamówienia, uzupełnienie go o fakturę oraz zaklejeniu paczki. Jest to stanowisko wyposażone w komputer. Przygotowanie kartonów czyli obsługa maszyn składających i sklejających kartony oraz rozdzielanie kartonów z podziałem na rodzaje do odpowiednich zjazdów. Zbrojenie czyli przygotowanie wózków do kompletowanie towarów. Praca ta wymaga używania skanera ręcznego. Przygotowanie lokalizacji czyli dbanie o porządek w lokalizacjach pickingowych, kontrola nad poprawnością artykułów na danych lokalizacjach. Stanowisko to wymaga uprawnień na wózki widłowe. Repack czyli kompletowanie, przepakowywanie towarów. Więcej szczegółowych można uzyskać w siedzibie naszej firmy, telefonicznie lub mailowo. Osoba kontaktowa: Pani Agnieszka Konieczna, 71-736-77-80, akonieczna@dirks-group.de Łukasz Jaworski, Kierownik HR i Księgowości

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS POLSKA Sp. z o.o. - Wojkowice

• Jak się pracuje w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIRKS POLSKA Sp. z o.o.