DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

Dla mnie wszystko na plus. Polecam!

Pracowałem w dirksie i gdyby nie przperowadzaka to bym został bo wszystko było tak jak powinno i z kasą i dojechać można było za darmo bez problemu i roboty nie miałem cieżkiej i kawy sie napić można za darmo. teraz robie na produkcji w innej firmie i wrócił bym jak bym miał jak

Witam, dziękuję za Pani/Pana spostrzeżenie, każda uwaga jest dla nas ważna. Chcemy na ile jest to możliwe wprowadzać zmiany, które będą pomocne dla nas wszystkich w codziennym funkcjonowaniu firmy. Jak już wcześniej wspominałam, nasza kadra kierownicza kierowana jest zarówno na szkolenia jak i kursy podnoszące ich kwalifikacje. Pracownicy zaangażowani w pracę są nagradzani premią za produktywność, a każdy Pracownik posiada wiedzę na temat normy stanowiskowej. Pozdrawiam Agnieszka Konieczna, Koordynator ds. HR & Rekrutacji

kandydat

Niestety mam przykre doświadczenie związane z tą firmą. Zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy ale Pani, która miała przeprowadzić ze mną ta rozmowę nie wstawiła się w umówionym miejscu o umówionym czasie. Czekałam ponad pól godziny i nic. Nie otrzymałam potem żadnej informacji co się stało i czy oferta jest nadal aktualna. Uważam, że Pani z działu HR niestety nie wystawia dobrej opinii o tej firmie przyszłym kandydatom już na wstępie.

@kandydat

Witam Panią, z informacji jakie otrzymałam od naszej Ochrony, Pracownik Ochrony kierował Panią do działu HR celem udziału w rekrutacji, jednak Pani nie poszła zgodnie z sugestią ochrony do działu HR. Jeśli chodzi o naszą ofertę pracy jest nadal aktualna. Nie mniej jednak przepraszam, za zaistniałą sytuację. Wdrożyliśmy działania, które mają zapobiec podobnym nieporozumieniom, Pozdrawiam Agnieszka Konieczna, Koordynator ds. HR & Rekrutacji.

Operator Wózka Widłowego

Bardzo dokładny

Szczegółowe

Kandydatka

(usunięte przez administratora) To rzutuje potem na opinie o całej firmie. Uważam, że takie zachowanie jest nie na miejscu. Bez komentarza. Chyba firma nie potrzebuje pracowników aż tak bardzo.

@Kandydatka

Witam Panią, moje stanowisko pracy jest wielozadaniowe, to iż umówiłam Panią na konkretny dzień i godzinę, nie znaczy, że nie zostałaby przeprowadzona rozmowa z Panią, z powodu mojej nieobecności w firmie. Zapraszając Państwa wysyłam na Państwa prośbę sms z informacją o zaplanowanym spotkaniu/adresie – podpisując się z imienia i nazwiska, celem dalszego kontaktu. Jednak nie ja jestem osobą prowadzącą rozmowę. Ochrona również kierowała Panią do działu HR, jednak Pani zrezygnowała. Nie mniej jednak przepraszam, za zaistniałą sytuację. Wdrożyliśmy działania, które mają zapobiec podobnym nieporozumieniom w przyszłości, Pozdrawiam Agnieszka Konieczna, Koordynator ds. HR & Rekrutacji.

AlikaMiki

Dzień dobry. Możecie mi napisać jak u was ochrona wygląda bo ja pracuje w Krośnie Odrzańskim i(usunięte przez administratora) 1-Latają z alkomatem (usunięte przez administratora) 2-Sprawdzają wszystkich wykrywaczem metali. 3-Stoją nie raz nad osobą pracującą i patrzą czy czegoś nie ukradniesz ( (usunięte przez administratora)). (usunięte przez administratora) . Pozdrawiam

HR_Dirks_Polska

(usunięte przez administratora) Odp.: Stanowiska Kierowników Zmian obsadzane są wyłącznie w ramach rekrutacji wewnętrznej. Wiek nie dyskwalifikuje możliwości rozwoju i awansu w naszej firmie. Błędy w zarządzaniu oczywiście mogą się zdarzyć, dlatego w celu ich uniknięcia w przyszłości, cyklicznie przeprowadzamy szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne z zakresu zarządzania. Wszelkie problemy można również wyjaśnić bezpośrednio z Dyrekcją lub Działem Kadr. Grafik pracy ustalany jest kwartalnie, a o ewentualnych nadgodzinach pracownicy informowani są odpowiednio wcześnie, na ile jest to możliwe. Nadgodziny co do zasady są do odbioru (obowiązuje 3-miesięczny okres rozliczeniowy). Biorąc jednak pod uwagę ostatnie 12 miesięcy, 90% nadgodzin Pracowników zostało wypłaconych, 10% zostało odebranych jako dzień wolny. System premiowy naliczany jest z tytułu osiąganych wyników przez Pracownika. Łukasz Jaworski, Kierownik HR i Księgowości

Kolega Dawida
@HR_Dirks_Polska

Witam Panie Łukaszu. Czy praca jest wyłącznie na dwie zmiany, czy też jest zagrożenie pracą w nocy. Jak wyglądają zmiany z weekend? Czy przynależność polityczna dyskryminuje możliwość zatrudnienia? Kolega Dawida.

@Kolega Dawida

Witam, w zależności od stanowiska praca może być 1 zmianowa , bądź 2 zmianowa (5:00 - 15:00 i 15:00 - 01:00), nie pracujemy w trybie nocnym, ale zmiany obejmują godziny nocne. Jeśli chodzi o prace w weekendy wszystko zależy od ustalonego wcześniej kwartalnego grafiku. Przynależność polityczna nie ma żadnego znaczenia, zdecydowanie przeciwdziałamy zachowaniom niekulturalnym oraz rasistowskim. Pozdrawiam, Agnieszka Konieczna, Koordynato ds. HR & Rekrutacji

@HR_Dirks_Polska

10 godzin pracy ? Przecież już po 6 godzinach spada wydajność - to ludzie nie maszyny ( które też czasem się psują). Najnowszy trend i badania pokazują iż właśnie sześciogodzinny czas pracy jest najbardziej wydajny - reszta to "przetrwanie" . A tu aż 10 godzin? Mam wrażenie iż system dziesięciogodzinny to zwykły wyzysk ( choć w tygodniu pewnie 40 h) i wykorzystanie człowieka na maksa - a gdy już "padnie" to po prostu wymiana na nową siłę roboczą .PRZESADA !!

@kiedyś chciał

Witam, nasza praca jest w systemie równoważnego czasu pracy i nie zawsze jest to 10 godzin na dobę – jest to obecnie najczęściej stosownym rozwiązaniem jeśli chodzi o prace w sektorze E-Commerce. Oczywiście każde z rozwiązań posiada swoje wady i zalety, w tym wypadku pracownik może liczyć na większą ilość dni wolnych od pracy. W przypadku Pana rozwiązania oznaczałoby że pracownik musiałby pracować 7 dni po 6 godzin, co również mogło by zostać uznane za wyzysk. Zapewniam że staramy się zapewnić optymalne warunki pracy dla pracowników. Koordynator ds. HR & Rekrutacji

@HR_Dirks_Polska

Zostałem chyba nico źle zrozumiany -- słyszę ciągle o jakiejś normie ( czyli po prostu trzeba przez te około 10 godzin nieźle "jechać"). wiadomo, że w Polsce obowiązuje 40 godzinny tydzień pracy i wolne się należy . Nie chodzi mi o to aby pracować 6-7 dni ze zmniejszoną liczbą godzin - tylko organizm traci swą wydajność już po 6 godzinach ( są wyjątki mogące robić non stop) - ale mówimy o zwykłych ludziach a nie jakiś "koksach". I tu sedno - nie wydaje mi się, aby pracodawca był zachwycony gdy pod koniec zmiany spada wydajność w wyniku zmęczenia, znużenia --- jak wtedy liderzy postępują? Gonią ludzi ? Przeprowadzają rozmowy "motywujące" ? Czy po prostu zwalniają bo roboli wokół pełno - a i zawsze można uzupełnić Ukrainą .

@kiedyś chciał

Witam, norma obowiązuje na większości stanowisk, ponieważ muszą być jasno określone oczekiwania pracodawcy. Norma jest zmierzona w sposób optymalny uwzględniający wiele aspektów, w tym również spadek produktywności, ponad 95 % Pracowników bez problemów jest wstanie spełnić oczekiwania naszej firmy. Tak, jesteśmy ludźmi z krwi i kości i każdy z nas ma granice wytrzymałości fizycznej. Po 6 godzinach pracy wydajność pracy spada, to prawda i jest to uwzględnione oraz brane pod uwagę przez nas. Jeśli chodzi o liderów zmian nikt tu za nikim nie jeździ i nie motywuje w sposób przedstawiony przez Pana. Rozmowy z Pracownikami są zawsze przeprowadzane przed rozpoczęciem zmiany i tu porusza się temat motywacji, uszkodzeń, zasad bezpieczeństwa itp. Nie zwalniamy nikogo z powodu spadku wydajności po 6 godzinach pracy, i na pewno nie robią tego liderzy zmian. Umowy są rozwiązywane gdy Pracownicy nie wykazują zaangażowania, nie pracują wg. grafiku,(poprostu nie przychodzą do pracy w danym dniu). Jesteśmy otwarci na każdego Pracownika, czy to z Polski, Ukrainy, Mołdawii, Białorusi czy Nepalu. Zapraszam do nas i wtedy będzie mógł się Pan przekonać osobiście jak funkcjonujemy. Pozdrawiam, Agnieszka Konieczna, Koordynator ds. HR & Rekrutacji

@HR_Dirks_Polska

Dziękuję za wyczerpujące wyjaśnienia . Oczywiście "diabeł tkwi w szczegółach" a HR nie będzie źle pisać o pracy . Jeśli jest dokładnie tak jak to Pani opisuje , to całkiem możliwe iż pojawię się tam u Was ( czekam tylko na info odnośnie aplikacji złożonych gdzie indziej) . Nie jestem żaden podstawiony ( coby osoby czytające tak nie myślały) - ale naprawdę przekonała mnie Pani , że przynajmniej warto spróbować i samemu zweryfikować informacje uzyskane od Panie z rzeczywistością

Wiola

A co z osobami z orzeczeniem umiarkowanym. Czy też pracują po 10 godzin?

@Wiola

Witam, osoby posiadające orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności mogą pracować 10 godzin tylko wtedy jeśli, na ich wniosek, lekarz sprawujący profilaktyczną opiekę medyczną wyrazi zgodę. Pozdrawiam, Agnieszka Konieczna, Koordynator ds. HR & Rekrutacji

Schaltchranktechniker.

Dirks montuje się w Krośnie Odrzańskim, rynek dla pracodawcy trudny. Pełno ofert pracy w magazynach pod Berlinem (jeżdżą autobusy, ma być ich więcej), pensja minimum 1000E, plus ewentualny Kindergeld. Przy podstawowej znajomości języka niemieckiego, można znaleźć pracę w miastach przygranicznych ( Guben, Cottbus, Eisehuttenstadt, Franfurt/O ). Może być ciężko z pracownikami, zwłaszcza fachowcami. Wszystko zależy od tego co zaoferują... Mogę więcej napisać, jeśli będą pytania.

@Schaltchranktechniker.

Witam, informuje iż Oddział Dirks Service Krosno Sp. z o.o. ma swój profil na GoWork'u >https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23829584 Wszelkie zapytania prosimy kierować bezpośrednio na ten właśnie profil pracodawcy. pozdrawiam serdecznie Agnieszka Konieczna, Koordynator ds. HR & Rekrutacji

Schaltchranktechniker
@HR_Dirks_Polska

Pani Agnieszko, myślę, że przeczytała Pani mój tekst. Na dzień dzisiejszy lepsze warunki pracy i płacy są za Odrą. Macie dwie opcje, albo zbudować solidną ekipę (niestety nie da się zaoszczędzić, trzeba dać dobre pensje), albo liczyć na obcokrajowców, i dużą rotację. Z ciekawości dowiadywałem się o warunki płacowe, zaproponowano mi połowę tego co mam w DE (bez Kindergeldu). Dlaczego taką tajemnicą są płace?

HR_Dirks_Polska_Wojkowice
@Schaltchranktechniker

Witam, tak jak najbardziej przeczytałam Pańskie dwie uwagi na naszym profilu Oddział Dirks Polska Wojkowice. Niemniej jednak Oddział Krosno odpowiedzialny jest za wszelkie informacje dotyczące zatrudnienia, zatem proszę przekierować swoje zapytanie na stronę Oddziału Dirksa Krosno: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23829584 Pozdrawiam serdecznie Agnieszka Konieczna, Koordynator ds. HR & Rekrutacji

Justyna

DIRKS POLSKA ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy możecie coś dodać?

TrzymajFason
@Justyna

Ponoć tak.Tez tam aplikowalem.Bylem nawet na dwóch rozmowach.Pierwsza test i rozmowa.(usunięte przez administratora)No i minus,że nie otrzymałem po tych rozmowach żadnej odpowiedzi.

Franek
@Justyna

Tak,ja chciałem coś dodać- 3 dodać 8.Dziękuję????

A jak przedstawiają się zarobki?

jawor...
@Adam

Zarobki są poufne, pomyśl dlaczego... Czy tak wysokie, czy niskie...

Witam, szukam opinii na temat DIRKS POLSKA Sp. z o.o. Możecie napisać coś więcej na temat godzin pracy, struktury całej firmy oraz wynagrodzeń? Czy można liczyć po okresie próbnym na umowę o pracę? Niestety w sieci jest niewiele opinii na temat tej firmy, dlatego każda opinia się przyda!

K.O

Jaki zakres obowiązków ma kierownik zmiany?

@Filip, aplikowałeś do DIRKS POLSKA? Zachęcam osoby, które są zatrudnione w firmie o opisanie aktualnej sytuacji panującej u tego pracodawcy. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Podzielcie się proszę opinią.

Filip

Mam pytanie czym zajmuje się specjalista ds. jakaości

Quality
@Filip

Niczym, poprostu jest. Najlepsza fucha!

Jeśli macie jakieś problemy, nie wyjaśnione sytuacje, proszę porozmawiać z kierownictwem. Na forum ważne jest to, aby wypowiadać się merytorycznie odnośnie danego pracodawcy. Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Jeśli posiadacie informacje na temat atmosfery panującej w DIRKS POLSKA napiszcie o tym!

xyz

Witam Jestem zainteresowany pracą w DIRKS, tylko nie pasuje mi praca w czwartki. Czy w tej firmie byłaby możliwość pracy z pominięciem tego dnia? oraz na jakie zarobki można tutaj liczyć?

Pracownik zmiany BBBBBB

Panie (usunięte przez administratora)proszę zorganizować spotkanie z pracownikami zmiany B i wtedy uzyska Pan odpowiedź czy dalej należy udawać ,że problem nie istnieje??? Myślę, że znajdą się osoby z innych działów które też mogę powiedzieć coś na temat zachowan (usunięte przez administratora)

Każdy się z tym zgadza!

Wreszcie ktoś się nie bał i napisał jak się sprawy mają! Brawo!

Bartosz

I kolejny odważny. Właśnie jak taka Szanowana firma zatrudnia takich ludzi jak wy.

Bartosz

Nie rozumiem takich ludzi jak dzisiejszych czasach pracy jest tyle że można przebierać po co pracujecie z ludźmi którzy wam nie odpowiadają Może to coś z wami jest nie tak nie umiecie się dostosować każdy zły

Pracownik.

Pan dyrektor nie reaguje na takie zgłoszenia, ponieważ sam nie jest lepszy. Jak ma gorszy dzień to sam wydziera się bezpodstawnie na pracowników. Pracownik dla tego pana zupełnie się nie liczy. Jak się nic nie zmieni to nie będzie komu tam pracować.

Benek

A jest tam ktoś ok?

Pracownik zmiany...
@Benek

Benek pewnie że tak. O to się nie martw. Z opisanymi poniżej osobami problemy były zawsze. Ale pozostałe kierownictwo jest naprawdę w porządku polecam.

Benek
@Pracownik zmiany...

Nie macie odwagi na szczere rozmowy z kierownikami tylko tu piszecie ?

Benka
@Benek

A Ty dlaczego się nie pidpisałeś skoro taki kozak z Ciebie?

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS POLSKA Sp. z o.o. - Wojkowice

• Jak się pracuje w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIRKS POLSKA Sp. z o.o.