DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DIRKS POLSKA Sp. z o.o.

mewa

Hey, czy jest u was możliwoścć korzystania z multisporta?

qwert
@mewa

tak, jest multisport

Hey

Wie ktoś czy te ogłoszenia na operatora wózka widłowego są jeszcze aktualne?

Mikser
@Hey

NIedawno były wrzucone więc raczej tak

Pracuje obecnie w Dirksie i moge z czystym sumieniem polecić. Oczywiście trzeba sie czasem napracować ale normy nie są wcale wygórowane w porównaniu choćby do mojego poprzedniego miejsca pracy jest dużo lepiej i pod względem norm i zarobków i ogólnej atmosfery.

Grren

Prawda, jak nie jesteś typem szukającym problemów na siłę, to same cie nie też nie znajdą.

Potwierdzam

Ja też przeszedłem tutaj z innego zakładu i jest o niebo lepiej. Przynajmniej nie musze dopominać się o wypłatę i cały czas zastanawiać kto mi właśnie **** obrabia

Merc
@Potwierdzam

W punkt! Mam takie same odczucia a też wcześniej pracowałem w podobnym zakładzie i jest to nie do porównania

grzegorz

A i czy ubezpiecznie dodatkowe na stanowisku na wekendy też obowiązuje?

Fox
@grzegorz

Oj nie jestem z rekrutacji ale jak ogłoszenie jest to pewnie ciągle kogoś potrzebują a jeśli chodzi o ubezpieczenie to obstawiam, ze tak ale mysle, ze najpewniejsze informacje dostaniesz na rozmowie więc aplikuj i wszytsko będziesz wiedział, pozdrawiam

Azot

Operator Wózka Widłowego

Bardzo dokładny

Szczegółowe

qwert

Jestem pracownikiem fizycznym i wiadomo że na każdym takim stanowisku trzeba sie liczyć z tym, że bywa ciężko., ale firma ma dobry socjal, normy do zrobienia bez problemu przy odrobinie chęci i przede wszystkim ludzie z którymi można sie dogadać. Ja polecam

Łafał

Cześć, mam pytanie odnośnie nadgodzin. Są do odebrania czy dodatkowo płatne? Z góry dziękuję za odpowiedź

NIK
@Łafał

Możesz sobie je odebrać, ale jak nie odbierzesz to Ci za nie zapłacą, więc w sumie jak chcesz

Łafał
@NIK

Dzięki za odpowiedź. JEszcze jakbyś mógł mi powiedzieć jak wygląda sprawa z wypłatami. Tzn. czy są zawsze na czas czy zdarzają się opóźnienia?

Potter
@Łafał

Wypłaty na czas, od kiedy pracuje (dobrych kilka miesięcy) nie było opóźnień

Mariusz
@Potter

Możesz dodać jeszcze, czy poza pensją podstawową osoba zatrudniona w firmie DIRKS może liczyć na ewentualne świadczenia dodatkowe? Ciekawi mnie, czy występują premie bądź nagrody dla wyróżniających się pracowników.

Potter
@Mariusz

tak, są premie za produktywność

Drajw

Ja od innej strony. Jeździłem na rozladunek do róznych miejsc ale tutaj zawsze wszystko sprawnie idzie a nie zastoje i marnowanie czasu. Oceniam na plus

Tomasz
@Drajw

Też nigdy nie miałem problemów żadnych. Pozdrawiam!

Fejsbuk

Czy są przyjęcia

girland
@Fejsbuk

jest teraz jedno ogłoszenie na kierowce do przestawiania kontenerów ale z tego co pamietam to tylko na weekendy

koleś
@Fejsbuk

Tak, są przyjęcia urodzinowe, przyjęcia niespodzianki i okolicznościowe :)) stary, co chwilę ktoś trąbi na tym profilu o ogłoszeniach, wystarczy poczytać z wierzchu, nawet zagłębiać się nie trzeba.

Mycho

Widziałem ogłoszenie o prace na wozkach widłowych zastanawiam się czy nie prubować ale nie wiem jak to wygląda chodzi o dojazd czy tam mozna normalnie dojechać rano i w nocy bo chyba były jakieś busy jezdza nadal?

PrÓbować
@Mycho

Nie wiem skąd jesteś ale z Wrocka masz PKSa i pociągi. Z Ziębic i Paczkowa jeżdżą busy pracownicze. Wszystko da się wygooglować. Pozdrawiam

limon
@PrÓbować

te busy są za darmo czy coś się do nich dopłaca?

minona
@limon

Nie dopłaca się nic, to są busy przez firme zapewniane nie potrącaja za nie

Molik
@Mycho

Ze strzelina też jeżdżą

Grzegorz

Już od jakiegoś czasu widze ogłoszenie na kierowce do naczep, czy ktos wie czy jest to jeszcze aktualne ?

Witam. Byłem niedawno na rozmowie w dirksie i pierwsze wrażenie na plus. Mam tylko pytanie czy wypłaty sa w terminie mam duzo zobowiązań i to dla mnie bardzo ważne. Dzieki

Pozytywny
@Marek

Haha... na plus? To chyba nie byłeś w Dirksie albo intuicja cię myli ????

Ozzy
@Pozytywny

sam chyba wie lepiej co na nim jakie wrażenie zrobiło, dżizas jak mnie wkurzają takie komentarze jak twój...

awdgb

Pozdro dla całego magazynu najlepsza ekipa!

Żeglarz
@awdgb

wiadomo! :D

Arka

hej, wie ktos czy nie szukaja pracownikow teraz ? dzieki

prac.
@Arka

no to zalezy co cie interesuje, z tego co wiem to na magazyn szukaja ludzi

ttt

wiem że szulkają telefon .+48 538 052 495; +48 728 905 237

@ttt

ooo, dzieki wielkie. A jeszcze mnie interesuje jaka jest srednia wieku albo czy sa jakies mlode osoby czy raczej takie strasze, bo wole jednak pracowac z ludzmi w moim wieku

Dron
@Arka

Nie napisałaś ile masz lat ale średnia wieku raczej niższa niż wyższa więc sie wstrzelisz zapewne (podejrzewam żeś młoda)

@Dron

Dobrze podejrzewasz, dzięki za pomoc ;)

Ala

Cześć, czy wie ktoś czy jest szansa załapać się do pracy tylko na wakacje? W sumie stanowisko nieistotne, chce dorobić po prostu

dżon

Pracuje jeszcze nie długo ale całkiem szybko sie odnalazłem, młody team także jest z kim pogadac i sie pośmiać, czyli polecam!

Jaro
@dżon

ja już w dirksie nie robie, ale wpadłem pozdrowić cały zespół! w pracy raz na wozie raz pod wozem, ale ludzie zawsze super

kris

cześć, widziałem właśnie ogłoszenie na kierowcę do przestawiania kontenerów i naczep, może ktoś coś więcej powiedzieć o tej pracy? jakie warunki i ogólnie jak jest i czego sie spodziewać?

@kris

Praca jest na dwie zmiany 5-15 i 15-1, nie wiem ile mają kierowcy ale u nas jest stawka jest ok, są premie ale właśnie nie wiem jak ro działa u kierowców. Z dodatków mamy multisporta, ubezpieczenie i jakieś wydarzenia typu paczki na mikołajki. no i ważna sprawa to transport do i z firmy. Czasem sie człowiek zmęczy ale praca jest w porządku, także najlepiej idź na rozmowe to się wszystkiego dowiesz

Tomasz

Wypłaty na czas to chyba najważniejsze i tak jak kolega wyżej pisał, warunki w porównaniu do innych tego typu miejsc są w porządku. najlepiej się samemu przekonać

Szukam
@Tomasz

wygląda to całkiem dobrze macie może jakieś info czy nie szukają jeszcze kierowców?

noord
@Szukam

Teraz szukają na magazyn z tego co sie orientuje ale wysłac cv nie zaszkodzi

Cola
@kris

Ktoś wyżej napisał że tak i podał nawet telefony. Najlepiej zadzwoń i dopytaj

Zniesmaczona

Skoro opinie mają pomagać w wyborze danej firmy....to dlaczego te niekorzystne, dotyczące kierownictwa(usunięte przez administratora)

Immanuel
@Zniesmaczona

Myślę, że jeżeli jesteś w stanie czytać wpisy, jesteś też w stanie przeczytać regulamin GoWorka, który nie jest dziełem tak wymagającym jak pisma Kanta i łatwo można z niego wywnioskować, że wpisy niezgodne z nim będą usuwane. Pozdrawiam i odsyłam do lektury

xoxo

Jeżeli posiadasz nadprzyrodzone zdolności przewidywania przyszłości, nie wiem, dlaczego zatrudniłeś się w Dirksie, skoro jesteś tak źle traktowany. Natomiast jeżeli chodzi o pojęcie "obiektywizm", wpisz w słownik, googla albo sprawdź w encyklopedii. Twoja subiektywna wypowiedź wskazuje na silne zakompleksienie wynikające z bycia szeregowym pracownikiem nieposiadającym cech, dzięki którym awans nie jest w stanie namierzyć Twojego położenia, a zaobserwować możesz go jedynie u ludzi, którzy na to zasłużyli. Nie wiedzieć czemu, chodzi mi po głowie słowo "zazdrość"... Odnośnie braku kompetencji kadr zarządzających- racja- firma, którą stać na zatrudnianie tak dużej liczby pracowników oraz tak dobrze wypadająca na tle konkurencji, z pewnością jest zarządzana nieudolnie- domyślam się, że takie informacje posiadasz dzięki tym nadprzyrodzonym zdolnościom?

Zdziwiona
@Immanuel

A po co ta złośliwość? Umiem czytać i nawet dzieła Kanta nie są mi obce... Ale cóż... (usunięte przez administratora) To chyba jest jednak opinia, która powinna pozostać na stronie,(usunięte przez administratora) Pozdrawiam!!!

Immanuel
@Zdziwiona

Podejrzewam, że Pan Dyrektor ewentualne uwagi dotyczące wykonywania obowiązków przez osoby z kierownictwa, z chęcią wysłucha i weźmie pod uwagę. Twierdzę jednak, że ta platforma nie jest miejscem do poszukiwania anonimowych skarg- każdy może napisać co chce, a nikt nie jest w stanie zweryfikować takich oskarżeń przekazanych w formie komentarza. Jesteśmy osobami dorosłymi, jesteśmy w stanie skleić parę sensownych zdań, bądźmy też w stanie się w tej kwestii wypowiedzieć w realnym świecie. Jeżeli ktoś obraża na forum poszczególne osoby, które bardzo łatwo zidentyfikować, natomiast nie jest w stanie podpisać się nawet swoim imieniem- nie jest to komentarz w żaden sposób wiarygodny, a już na pewno, nie jest zgodny z regulaminem. Pozdrawiam również

.....
@Immanuel

Pan dyrektor na opinie przekazana ustnie na temat wyżej wymienionej pani nie reaguje w żaden sposób!!! To co innego nam zostało??! Wylać żale tutaj!

@.....

weźcie się przenieście z ta dyskusja na priv...

nie? bo przepychacie sie między sobą bez sensu i to nic nie wnosi i mimo przesadnie "mądrych" zwrotów wyglada jak przepychanka w przedszkolu? skad w ogole pomysł, ze mam coś z hr wspolnego to nie wiem, nigdzie nie napisalem co o firmie mysle i "czyją strone trzymam", tylko wkładasz mi słowa w usta...

Patyk

mam pytanie, w jakiej firmie macie ubezpieczenie? bo planowałem się zaczepić tutaj, ale to dosyć ważne info dla mnie, bo miałem bardzo złe doświadczenia z jedną z firm ubezpieczeniowych i chce sie jej wystrzegać jak ognia...byłbym wdzięczny za informacje

Kij
@Patyk

mamy ubezpieczenie Alianz i do tej pory żadnych problemów nie było także możesz planować zaczepienie dalej

Patyk
@Kij

a, spoko, z nimi akurat do czynienia nie miałem ok dzięki w takim razie za info

gałązka
@Patyk

Ja korzystam i jak dotąd wszystko szybko i pomyślnie, problemów nie było-mogę polecic

kris

a i jeszcze w ogłoszeniu widziałem, że macie jakieś benefity, może ktoś napisać jakie konkretnie? bo to tez chciałbym wiedzieć dzieki z góry

benefit
@kris

No przede wszystkim multisporcik a oprócz tego dodatkowe ubezpieczenie, grile, zdarzają się imprezy integracyjne, kawa w firmie jest za darmo, jakieś konkursy sie trafiają i bus pracowniczy. Tyle mi do głowy przychodzi na razie ale generalnie to najlepiej przyjdź i zobacz

Jędruś

Jak tam chłopaki? Grile nadal macie? Mogę wpadać? :D

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS POLSKA Sp. z o.o. - Wojkowice

• Jak się pracuje w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DIRKS POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DIRKS POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DIRKS POLSKA Sp. z o.o.