Fundacja "Promyk Słońca"

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fundacja "Promyk Słońca"

karo215

Witam! Czy ktoś orientuje się jak to jest z urlopem macierzyńskim w tej fundacji? Interesuje mnie jak zapatrują się na to przełożeni. Będę wdzięczna za info.

Myszka

Pracowałam w wielu przychodniach i sądzę, że Promyk jest fajnym miejscem do pracy. Atmosfera ok, warunki też. A z kierownictwem zawsze można się dogadać, po partnersku.

Cecylia

Zamiast narzekać może trzeba wziąć się do pracy i wszyscy będą zadowoleni??

miało jeszcze

Od 9.oo do 15.00 pracują wyjątki

czytelnik
@Cecylia

To chyba oficjalna opinia?, - znalazła się na pierwszym miejscu, raczej

@Cecylia

Przykład powinien iść z góry, a to my pracujemy najdłuźej

Tom

Zawsze się znajdzie jakiś wszystkonegujący. Najlepiej samemu sie przekonać.Ja tak zrobiłem i jest ok.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fundacja "Promyk Słońca" na stanowisko Fizjoterapeuta dziecięcy, Terapeuta SI? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Meg

Promyk to bardzo przyjazne miejsce dla pracownika i pacjenta. Wiadomo, że jak ktoś chce znaleźć dziurę to i w całym znajdzie. Ale zawsze lepiej znaleźć pozytywy i na tym wszystko budować. Mi odpowiada i ekipa, i Zarząd, i warunki pracy. Moim zdaniem Ci co narzekają,nie maja porównania, ale zrzędzą, bo tak lubią.

Ada
@Meg

dlatego tylu ludzi odeszło, bo jest tak dobrze

Dixi
@Meg

Ten komentarz jest wprost proporcjonalnie kreatywny do kalendarza

Pracujęwpromyku
@Meg

Rzeczywiście opinie wyżej są "miarodajne" - wszystkie negatywne, podobny styl, literówki, tajemniczy zarząd (albo jego połowa)... Oj ktoś tutaj nie lubi konkurencji albo wylewa jakieś osobiste żale... I oczywiście pod moją opinią pojawią się komentarze, że a. na pewno jestem pracodawcą lub b. pracuję na którymś tam piętrze. Słabe.

luka

Czy ktoś wie na jakim poziomie są szkolenia, kursy kwalifikacyjne?

Monia
@luka

Na pierwszym kursie jakim byłam na przerwie byliśmy z innym kursem więc jedliśmy zamówiony obiad na schodach między piętrami, na drugim pani z obsługi szukała po budynku sprzętu rehabilitacyjnego, ale merytorycznie ciekawie i pomocne.

Karo

Tak, jasne u konkurencji znowu tak różowo... W Promyku to mi przynajmniej zapewniają pacjentów i pewną kasę, gdzie indziej radź sobie sam... Ja tam nie mam problemów z rozmowami z "górą", nie muszę i nie chcę nigdzie uciekać, tym bardziej że sa osoby które odeszły i się sparzyły na innych fantastycznych nowych centrach rehabilitacji (podobno obiecują złote góry, ale później jakoś pracy brak)

Bądźmy sprawiedliwi, ja też dostałam te 3 zł, ale za jedną terapię, więc za miesiąc wyszło mi prawie 500 zł ekstra. Poza tym dla mnie te 3 miesiące to nic złego - wiem, że nie stracę pracy z dnia na dzień, a w drugą stronę zawsze można się dogadać.

matma

Czasem to nie wiadomo o co komu chodzi. Brakuje kasy źle, dostanie podwyżkę też źle. Ocenę to trzeba zacząć od samego siebie.

Didi

Od dwoch lat nabor jest staly. Odradzam prace w tym miejscu. Cv trzeba okroic zebyv sie dostac

Nela

Poszlam na rozmowę na stanowisko rejestratorki. Czekalam, czekalam i sie nie doczekalam. Godzina obsowy, wyszlam.

mierne zarobki

Bardzo słabe zarobki, gorny pulap po wielu latach ok. (usunięte przez administratora)zl i zadnych podwyzek dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja "Promyk Słońca" - Wrocław

• Jak się pracuje w Fundacja "Promyk Słońca"?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja "Promyk Słońca" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja "Promyk Słońca"?

Fundacja "Promyk Słońca"