Fundacja "Promyk Słońca"

Wrocław

Opinie o Fundacja "Promyk Słońca"

Meg

Promyk to bardzo przyjazne miejsce dla pracownika i pacjenta. Wiadomo, że jak ktoś chce znaleźć dziurę to i w całym znajdzie. Ale zawsze lepiej znaleźć pozytywy i na tym wszystko budować. Mi odpowiada i ekipa, i Zarząd, i warunki pracy. Moim zdaniem Ci co narzekają,nie maja porównania, ale zrzędzą, bo tak lubią.

Anka

Dlaczego usuwane są komentarze?? Nikogo w nich przecież nie obrażano, a jedynie wystawiano własną opinię, z własnych doświadczeń, do czego chyba ma się prawo. Portal o opiniach, ale tylko tych jedynie słusznych? Przecież to prawda, że jest duża rotacja w zatrudnieniu i że godziwie zarabiają tylko wybrańcy, to prawda, że dyrekcja nie potrafi zatrzymać tych najlepszych, (a może nie chce), to prawda, że powstało wrażenie, iż profesjonalizm to słowo obce w kontekście tak rozmowy kwalifikacyjnej, jak i później na etapie procesu zatrudniania. Jak jest nabór i ktoś szuka pracy owszem może pójść i spróbować, może komuś przypadnie do gustu, ja zrezygnowałam. Wszystko to jakieś mało poważne było i bez konkretów.

gosia

Znowu wymiotło komentarze jak pracownikow z promyka

mark

To zatrudni emerytów,albo reszta będzie zamykać dziury

mark

Jak dobrze działa to wyśli coś żeby to spierdzielić, ale kolory umie wybierać

ola

Im więcej osób odleci którzy pamiętają jak dostać stanowisko tym lepiej. Tym bardziej że babka która mydlila oczy też odpadła

kandydat

Rozmowa o prace bezsensu. Chyba mam za wysokie wykształcenie.

Karo

Tak, jasne u konkurencji znowu tak różowo... W Promyku to mi przynajmniej zapewniają pacjentów i pewną kasę, gdzie indziej radź sobie sam... Ja tam nie mam problemów z rozmowami z "górą", nie muszę i nie chcę nigdzie uciekać, tym bardziej że sa osoby które odeszły i się sparzyły na innych fantastycznych nowych centrach rehabilitacji (podobno obiecują złote góry, ale później jakoś pracy brak)

szeli
@Karo 18.09.2017 11:26

My sie tu znamy. Tak mowi "gora"

jolita

Lekarstwem jest rekrutacja ukryta. Skladasz podanie i nie wiesz ze do przychodni

Kasia

Bądźmy sprawiedliwi, ja też dostałam te 3 zł, ale za jedną terapię, więc za miesiąc wyszło mi prawie 500 zł ekstra. Poza tym dla mnie te 3 miesiące to nic złego - wiem, że nie stracę pracy z dnia na dzień, a w drugą stronę zawsze można się dogadać.

matma

Czasem to nie wiadomo o co komu chodzi. Brakuje kasy źle, dostanie podwyżkę też źle. Ocenę to trzeba zacząć od samego siebie.

ania

Do umowy zlecenie dostajesz wpis o tym ze mozesz wypowiedziec umowe az 3 mies.wypowiedzeniem

muszka

Doświadczonych terapeutów zastępują pracownicy po studniach, którzy jak wszyscy pracują na śmieciówkach, bez urlopu i socjalu z najniższymi stawkami. Atmosfera nieprzyjemna, żadnych nadziei na pozytywne zmiany, zostaje szukać pracy w przychodni gdzie coś się robi dla pracowników i rozwoju.

Olcia

Przyszła kobieta zimna i dynstansowana, dowiedziałam się o minimum socjalnym i nic więcej. Godzin pracy nie znała, obowiązkow też. Wszystko to było mało profesjonalne.

Didi

Od dwoch lat nabor jest staly. Odradzam prace w tym miejscu. Cv trzeba okroic zebyv sie dostac

Nela

do Neli
@Nela 15.03.2017 11:14
Poszlam na rozmowę na stanowisko rejestratorki. Czekalam, czekalam i sie nie doczekalam. Godzina obsowy, wyszlam....

Tak siedząc można przynajmniej posłuchać komentarze organizacyjne różnych pracowników - kiepskie

byłam I widziałam

Pracowałam tam. Nie zdalas egzaminu. To jest fundacja zawsze o to pytają a później płacą. Ale do tego trzeba zostać a praca jest bardzo ciężka tak ze Pani dyrektor sobie sprawy z tego nie zdaje. Ludzie sami odchodza jak ja.

mierne zarobki

Bardzo słabe zarobki, gorny pulap po wielu latach ok. 2000 zl i zadnych podwyzek dalej.

Zostaw opinię o Fundacja "Promyk Słońca" - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja "Promyk Słońca"