Opinie o Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjne w Promyk słońca we wrocławiu

2 7 4 5 1
Mel Nowy wpis

Atmosfera grobowa, gdyby nie dzieci nie było by słychać śmiechu. Pensje małe no chyba, że jest się ,,blisko,,. Odradzam. Chyba, że potrzebujecie coś do cd na początek.

Monika Nowy wpis

Poco zachęcanie do pisania opinii jak stronę inna na gowork administruje fundacja i usuwa wszystkie negatywy, wpisuje pozytywne i sama z sobą rozmawia. Jak to wspaniale. Nie polecam. Brak organizacji i pomyślunku o człowieku. Fundacja to nie wszystko, brakuje człowieka.

MOjra Nowy wpis

Nie polecam, brak atmosfery, nikt się nie zna, bo ciągle odchodzą ludzie. To już nie jest ciepłe i miłe miejsce. Wymienili prawie wszystkich pracowników od 3 piętra w dół. Zarobki najniższe w mieście. Strasznie zepsuto opinie tego miejsca. Brak organizacji.

TakNie

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich? Czekamy na nowe info odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Jak wygląda teraz praca w firmie Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjne w miejscowości Promyk słońca we wrocławiu?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Centrum Diagnostyczno-Rehabilitacyjne - Promyk słońca we wrocławiu

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

2/5 Na podstawie 7 ocen.