Opinie o Senior Residence w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Senior Residence. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Senior Residence o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senior Residence w Katowice

Jasia

Dom dba o swoich podopiecznych jak mało, który ośrodek. Nie wiem dlaczego ktoś chce im zaszkodzić. Chyba ludzka zawiść.

Angie

Zgadzam się w zupełności z komentarzem powyżej. Pracownicy są ogólnie zadowoleni, a negatywne komentarze pisze osoba, która nawet tam NIE PRACOWAŁA. Jakie pojęcie o warunkach pracy może mieć ktoś kto nie spędził tam nawet jednego dnia?

Skorpion
@Angie

Jedno fundamentalne pytanie. Dlaczego to liczne grono zadowolonych pracownikow nie podpisze sie imieniem i nazwiskiem, nie poda jakiegos namiaru na siebie aby np. dziennikarz przygotowujacy material mogl to i owo zweryfikowac? Odpowiedz jest tylko jedna. Pochlebne opinie "zadowoleni pracownicy" pisza pod przymusem, aby od jutra nie szukac nowej pracy.

Lol
@Skorpion

Już Ci odpowiadam. Osoby(może konkurencja) piszące negatywne opinie nie podpisują się nazwiskiem z wiadomych względów- bo wiedzą, że rzeczy o których piszą nie są prawdą. Podobnie jak ci, którzy celowo w komentarzach przekręcają nazwiska, żeby poniżyć osoby, nie używają przed nazwiskiem tytułu czy określenia Pan, Pani co świadczy tylko o ich kulturze. Chyba im wstyd więc lepiej się ukryć pod pseudonimem. Ale pytasz o osoby, które piszą opinie pozytywne- napisałam opienie pozytywną, bo NAPRAWDĘ dobrze mi się pracuje w SR, a nie dlatego, żeby się komuś przypodobać czy ktoś kazał mi tak napisać. Podpisałam się Lol. dlaczego- bo, osoby zfrustrowane, piszą tu o innych "przyd.pas". Piszą tak o kimś kogo nie znają i ja nie chcę na własnej skórze doświadczyć kontaktu bezpośredniego z takim osobnikiem i odczuć jego złośliwości. Bardziej mnie dziwi, że osoby piszące negatywne opinie nie podpisują się nazwiskiem szczególnie te które już nie pracują. Czego się boją? Możesz mi wierzyć albo i nie, ale na mojej grupie wszyscy są zadowoleni z pracy. Szczególnie teraz jak wróciły dyżury 12 godzinne. Skończcie już z tą nagonką, bo i tak nic nie osiągnięcie. Kto chce i lubi swoją pracę- pracuje i ma z tego satysfakcję. Kto nie chce niech idzie do konkurencji,szpitala,prywatnego środowiska czy niech się przekwalifikuje. Może praca z druga osobą i dla drugiej osoby to nie wasza droga życiowa?

Boja
@Lol

Bardzo dobrze napisane. Nikt nikogo nie trzyma na siłę, jak komuś nie pasuje to droga wolna, a jakoś wiele osób pracuje i ma się dobrze.

Alan
@Skorpion

Podawać swoje imię, nazwisko i prywatny numer na publicznym forum? Nikt mądry tego nie zrobi. Jeśli jakiś dziennikarz chce przygotować materiał to niech w pierwszej kolejności zgłosi się do Senior Residence i poszuka bezpośrednio kontaktu z pracownikami.

Lol

A ja lubię pracować w SR i nie jestem żadnym przyd.pasem kogokolwiek. Pracuje się dobrze, wszystko co należy się pracownikowi jest spełnione. W całym domu jest dobra organizacja, jeżeli coś szwankuje to szuka się rozwiązań np. krótkie dyżury były męczące dla pracowników to po rozmowach z dyrekcją zostały przywrócone dyżury dwunastogodzinne. Wypłata jest porównywalna do innych domów. Faust-nie rozumiem o co Ci chodzi z tymi zdjęciami z urodzin. Jesteś strasznie sfrustrowany i zły na wszystkich. Nie ma potrzeby tak się irytować. Nie pracujesz w SR bo przecież nie przyjąłeś oferty jak sam napisałeś w "opini o rozmowie kwalifikacyjnej" to po co te nerwy? Nie każdy podziela twoje zdanie o tym zakładzie pracy i uwierz mi, że pracownicy są zadowoleni z tego, że pracują w tym miejscu. Ten Dom to bardzo przyjazne miejsce dla mieszkańców i pracowników.

@Lol

Najlepszym dowodem na to jak bardzo jesteście zadowoleni jest nieustająca rotacja pracowników. Ciągle kogoś szukacie, w tej chwili, co najmniej dwóch opiekunów i ratowników, bo ciągle ktoś odchodzi, tak właśnie jest im tam wszystkim dobrze. To zresztą dotyczy każdego zakładu pracy. A tak w ogóle Grzeczka przestań zmuszać swoich przyd..pasów do pisania pochlebnych opinii na swój temat, bo to nie mecz i fakt, że trzy pochlebstwa napisane prawie w tym samym czasie, mają „przykryć” moją opinię, nie zmyli inteligentnego czytelnika. Jesteś już starszą panią, a reagujesz jak naburmuszona dziewczynka z przedszkola. Wstyd

Kamila

Bardzo ładny i zadbany dom dla seniorów. Widzę duży wpływ rehabilitacji ogólnosprawnościowej u mojej babci. Nie narzeka na posiłki, a opiekę chwali.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Illada

należy trochę popracować nad komunikacją i będzie dobrze

Katarzyna

moim zdaniem jeśli coś jest nie tak to najpierw powinno się to załatwić we własnym ogródku, porozmawiać z przełożonym, a nie anonimowo szkalować i obrażać ludzi. Szanujmy się i zachowujmy jak dorośli.

@Katarzyna

Dla ścisłości: w ramach tego szacunku jeden na drugiego donosi co tylko można, a ta wasza „pani dyrektor” właśnie takie (usunięte przez administratora) hołubi i pokazuje jako przykład „wzorowych pracowników”. Aha, a jak to jest z tą premią dla nich, … 84 zł. na rok, czy też mój kontakt operacyjny został przewerbowany przez panią Grzeczną???

Iwona

Ewidentnie ktoś jest sfrustrowany i chce tylko szerzyć hejt na SR, bo te opinie są oderwane od rzeczywistości i na dość niskim poziomie

Alina

Lekarz jest w domu regularnie, a dodatkowo zawsze wtedy gdy jest nagła potrzeba. Nie ma potrzeby żeby miał codzienne 12 godzinne dyżury w ośrodku.

Karol

Ośrodek na pierwszy rzut oka świetny. Niestety tak tylko wygląda z zewnątrz. Opieki nocnej praktycznie nie ma (jedna pielęgniarka na kilka oddziałów), lekarz raz w tygodniu, jedzenie niesmaczne i strasznie monotonne. Rotacja personelu bardzo duża - bo warunki nieciekawe. Senior Residence to tylko maszynka do zarabiania pieniędzy a nie dom w którym z poświęceniem ktoś się zajmie naszymi bliskimi. Nie polecam ani do pracy ani do zamieszkania.

@Karol

W pełni potwierdzam tą opinię. Dodam, że musisz być przy.upasem Grzeczki lub Szmiry aby się zahaczyć na dłużej i wtedy nawet nadgodziny dostaniesz.

Paula

Praca zmianowa to chyba norma w domach opieki, ale da się przyzwyczaić, a praca w nocy wcale nie jest taka zła.

Ida

Stabilne zatrudnienie, poczucie niesienia pomocy i spełnienia. Jest sporo pracy, ale każdy chce dobrze. Ogólnie rzecz biorąc jeśli chodzi o pracę w charakterze opiekunki czy pielęgniarki to polecam, bo pracownik jest szanowany i zrozumiany.

Zainteresowana
@Ida

ile już tam pracujesz? Możesz powiedzieć coś więcej o godzinach pracy i zmianach??

Ida
@Zainteresowana

Witaj :) praca oczywiście na zmiany, z reguły są to 3 dyżury w tygodniu, a w wyjątkowych sytuacjach zdarzają się 4 :)

Aniama.

Moja ocena pracodawcy??5/5. Ocena zarobków!?0/5. Drogi P.Przemku czytający Te opinie o pracodawcy czy uważa Pan że sprawiedliwie jest dopasowanie zarobków do wykonywanej pracy? Obciążenia psychicznego oraz fizycznego? Odporności na stres ? Pracy nie raz 24 godziny na dobę? Pracy w swiatek piątek czy niedzielę? Proszę przemyśleć.. P.S opinia nie ma na celu nikogo obrazić PS 2 -kierownictwo suuuuuperrr!!

Majlej

Pracuje od roku. Wszystkie świadczenia, urlopy itd są zapewnione. Atmosfera jest dobra, chociaż czasem zdarzają się lekkie spięcia, ale przecież każdemu może trafić się gorszy dzień..

Karmazynowa

Witam, jeżeli chodzi o prace i atmosferę to jest bardzo przyjazna, pisanie tylko po to aby kogoś oczernić nie wydaje się żadną trudnością . Wszędzie trzeba pracować, a w tej pracy trzeba kierować się sercem i empatia. Pieniądze są na czas, jeżeli są wymagania to tylko z myślą i dla dobra podopiecznych . Umowy podpisywane, warunki jasno przedstawione.

kk

owszem nie wszyscy doceniają naszą pracę, ale jest grono ludzi, która to robi - zarówno sami podopieczni jak i ich rodziny

bleble

SZANOWNI PAŃSTWO WYSTAWIAJĄCY OPINIE O DOMU POPRZEZ PRYZMAT POBYTU BLISKIEGO. To jest GO WORK portal , w którym PRACOWNIK wystawia opinie o pracodawcy. Chcą Państwo komentować? Proszę to robić np. na opiniach Google i zaznaczyć 5 gwiazdek. Cóż Państwo mogą wiedzieć o pracy w tym ośrodku? NIC - więc proszę nie komentować. Opiekuni/ki nawzajem skaczą sobie do gardeł zapominając o tym czy jest się tym mniej wybitnym czy wybitnie wybitnym pracownikiem to kierownictwo , dyrekcja i Ci inni święci pozwalają na wyzysk... WAS! Niektóre z Was dają z siebie więcej niż 100% a pracują na dwa etaty. Czy to jest normalne? Nie. Pani kierownik i Pani dyrektor ponoć pracowały od "podstaw". Śmiem twierdzić, że wiedzą jaka to ciężka praca fizyczna i psychiczna mimo to patrzą biernie na to jak inne kobiety, inne pielęgniarki muszą zaiwaniać. Pisanie pytań o tym czy ktoś o tym im mówił jest co najmniej nie na miejscu. Te Panie dobrze wiedzą o co chodzi, ale wydaje mi się, że ich praca niestety jest tylko dla samego trwania, trwania przy biurku. Szkoda, że nie ma chęci, że brak iskry do zrobienia czegoś więcej i wyjścia po za procedury. Pracowałam w SR, super czas. Jestem pełna podziwu dla niektórych Pań, które ciężko pracują aby jakoś to było a potem czytają "PRZECIEŻ WIEDZIAŁAŚ NA CO SIĘ PISZESZ". Rozczarowanie!!!

Ela

Jeśli chodzi o pracę w tym domu to mogę polecić. Atmosfera jest przyjazna, każdy stara się pomóc. Trzeba się przykładać do pracy i mieć dużo empatii w sobie, bo to taki zawód. Wynagrodzenie w mojej opinii dobre jak na dom opieki.

Anetta

Polecam to miejsce. Warunki pobytu, opieki są godne dla każdej starości. Pracownicy oddani całym sercem swojej pracy. Byłam bardzo zadowolona z pobytu mojej mamy w tym domu. Przez ponad roczny jej pobyt w tej placówce, nie zauważyłam żadnych minusów.

Ilonaona

Starają się tutaj stworzyć seniorom naprawdę godne warunki. Zarówno pensjonariusze jak i rodziny chwalą sobie ten ośrodek

Doświadczona

Prawda jest taka, żee każda praca ma swoje zalety i wady .. tutaj jeśli chodzi o samą płacę, warunki i atmosferę to jest wszystko okej, tyle tylko, że to ciężka praca i naprawdę trzeba to "czuć" by móc się spełniać w tym zawodzie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Senior Residence - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Senior Residence?

Kandydaci do pracy w Senior Residence napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Senior Residence
3.6/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Darwina 8
    43-190 Katowice