Opinie o Senior Residence w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Senior Residence. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Senior Residence o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senior Residence w Katowice

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Senior Residence?

Odpowiedź

Umowa o pracę.

Elżbieta
@Odpowiedź

Od razu jest ta umowa o pracę? Czy jest najpierw w Senior Residence jakiś czas próbny? Proszę o odpowiedź

UK

(usunięte przez administratora) Ukrainców bez znajomości jezyk Polskiego ! Pracownicy wykonczeni praca po 350 h miesięcznie!

Bzdura
@UK

A kto Wam każe tyle pracować?! Nie opowiadaj głupot.

lena

Dobry pracodawca. Uczciwy.

Witek

Jeśli praca w dobrej firmie komuś nie odpowiada to może zawsze zmienić tylko czy trafi się równie dobrze?

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
RR

Aktualnie brak plusów pracy ! Można to zaobserwować po zmieniającym się persoleu w Ośrodku. Na ich miejsca przychodzą osoby bez wykształcenia medycznego.

@RR

A czy takie osoby mają szansę brać udział w różnego rodzaju szkoleniach i poszerzać swoje kompetencje? Ciekawa jestem, jak ta kwestia przedstawia się w Senior Residence. Długo już pracujesz w tym miejscu? Jak warunki dla pracowników zmieniały się podczas Twojej pracy tu?

Nie RR
@Iwona

To prawda, ze zatrudnia się osoby niekompetente po zadnych szkołach czy choćby kursach. Kadra coraz gorsza. Ci z wyksztalceniem kierunkowym i empatiom uciekają do innych osrodkow bądź szpitali. Zostaja pracownicy, którzy nie maja za grosz uczucia ale sa kapusiami koordynatorow, kierowniczki i dyrektorki. Wiele sytuacji przez takie układy jest odwrotnie przedstawiana. Nie ma szans na jakiekolwiek szkolenia.

Faust
@Iwona

Tak, jak się zapiszesz na taki kurs i opłacisz go z własnej kieszeni i ukończysz, to pani (nie)Grzecz(n)ka wpisze cie na listę oczekujących na przeszeregowanie, bo rzecz jasna, obecnie funduszy ni ma.

Iwona

@RR, bardzo mocna opinia. Rozumiem, że pracowałeś w Senior Residence. Co jest powodem tak negatywnej opinii? Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tym miejscu? Postaraj się spojrzeć, proszę, na sprawę dość obiektywnie.

Iwona

@Góral, jeśli chodzi o kwestię zarobków, to chyba w większości miejsc pracy objęte są one tajemnicą handlową i raczej nikt nie mówi wprost na głos, ile zarabia. Pracujesz jeszcze w Senior Residence? Długo jesteś związany z tą firmą? Czy któryś z użytkowników forum także pracuje lub pracował w Senior Residence w Katowicach? Zachęcam do dodania swojej opinii na temat pracy w tym miejscu!

Iwona

@AM Na jaką umowę może liczyć pracownik Senior Residence? Czy od czasu do czasu można liczyć na jakieś premie? Czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy także osoby bez doświadczenia? Jeżeli posiadacie jakieś informacje o firmie warto podzielić się nimi i pomóc innym kandydatom.

AM

Minusy - opiekunowie są od wszystkiego zaczynając od mycia łóżek kończąc na myciu naczyń po każdym posiłku, nagłe zdarzenie uniemożliwiające przybycie do pracy jest karygodnie oceniane, nie ma komu tego faktu zgłosić i trzeba samemu załatwiać zastępstwo, opiekunów jest zdecydowanie za mało na zmianie. Plusy - wypłata zawsze na czas

Zenek

Senior Residence ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. To nie bierze sie z powietrza!!!

Renoma

Nie jest dobrze, opieka kiepska,o wszystkim trzeba przypominać, prosić a jak za często się dzwoni do dyżurki to wyłączą kabel z gniazdka.O rozmowie z pensjonariuszka, ktora spędza czas tylko w pokoju nie ma co marzyc.Ostatnia częsta kwarantanna daje dużo do myślenia,.choroby skóry do tego i jeszcze większe osamotnienie.Naleznosc za miesiąc pobytu to ponad 4tys.zl ! I jeszcze została podwyższona,!o zagro,!

Szanowna Derekcjo ogromną prośbą o yo by otworzyć oczy i zwrócić uwagę o ciągle poganianie personelu przez Panie koordynator , wykorzystywanie brak czasu na zjedzenie czy wypicie herbaty bo oddział na być czysty bo inaczej personel taki jaki macie zacznie przez to odchodzić od Was.

Opiekun
@Marcin

To może porozmawiaj z koordynatorem. Jako pracownicy na dyżurach 12 godzinnych mamy prawo do dwóch przerw po 15 minut w czasie dyżuru. Dodatkowo można wypić herbatę np. podczas wypisywania dokumentacji Mieszkańców. Najlepiej przegadać temat na swojej grupie i ze swoim koordynatorem. Po co straszyć zwolnieniem jak można najzwyczajniej dojść do porozumienia, ale trzeba się odezwać; -)

tomasz1215
@Opiekun

To jakie sa u was zarobki napisze ktos wprost. Czy mozna jaka premie otrzymac. Ile wynosi podstawowa stawka?

lulek

Sama praca z seniorami jest nie jest trudna, ale wymagająca predyspozycji do takiej pracy ( empatia, cierpliwość, wytrzymałość na stres..). Praca w trybie 12 godzinnym. Płaca podstawowa krajowa. Pracy jest dużo ale do ogarnięcia. Zazwyczaj na zmianie jest dwóch opiekunów, każdy pracuje na przydzielonym obszarze. Rano toalety, potem przygotowanie śniadania, kąpiele ( około 4-5 osób), obiad, sprzątanie po obiedzie ( jeśli jest Pani kuchenkowa to ona zmywa, jeśli nie ma to zmywają opiekunowie). Następnie podanie podwieczorku do pokoi zazwyczaj. Chwila wytchnienia i czas na zrobienie papierologi...i do kuchni przygotowanie kolacji. W międzyczasie zmiany pampersów i inne uzupełnianie potrzeb mieszkańców. Po kolacji zmywanie naczyń, przygotowanie stołówki do śniadania. Dochodzi segregacja prania, prasowanie i pranie ciuchów mieszkańców ( kuchenkowe to niby robią , ale nie wiem gdzie bo nie u nas) i bielizny pościelowej na prośbę mieszkańców. Ogólnie bardzo mało czasu jest na pracę opiekuńczą jak rozmowa, spacery, poprostu pobyć z tym mieszkańcem. Niestety jest duża rotacja pracowników bo opiekunowie dostają kompletnie sprzeczne informacje od koordynatorów co do wykonywania obowiązków. Wielu odchodzi bo dochodzi do niefajnych sytuacji. Kierownictwo zamyka oczy na chamstwo niektórych koordynatorek. To dotyczy większości grup, ale nie wszystkich bo nie wszędzie byłem. Dobrze się pracuje jak pracujesz z kimś kto ogarnia i współpracujecie ze sobą, zależy na kogo się trafi. Niestety lizusostwo jest premiowane i nieważne jak pracujesz. Jak donosisz to przetrwasz ! Powodzenia ja mam to za sobą.

Bastion.
@lulek

Zgadzam się Z TOBĄ W 100%!. wyzysk pracowników do granic możliwości czepiacie się o blachostki a nie widzą ile pracy wkładamy w pracę opiekunów. Ciągle pretensje i wyprowanie sobie żył na premie wysokości dobrych butów do 300 zł. Jak można kogoś szantazowac tym sposobem rób bo nie dostaniesz premii. Pracownicy niemili i nie mówię też tu o wszystkich ale są tacy to gębą im się nie zamyka!od siania fałszywych plotek. Jak już mówiłem wyzysk pracownika do granic m9zliwosci. Gdy masz wolne dzwonią byś przyszedł do pracy. Rezygnujemy z wolnego. Ale ten kto głupi to się zgodzi. Pani Dyrektor -wporzadku. Personel-swinie. Koordynator-zalezy który bo tu zostawiam wolna opinie . Pani Kierownik-....... , rehabilitacja-0. Jestem na wypowiedzeniu. I dobrze pierwszy rezygnuje z tej pracy!!pozdrawiam !!!ogółem nie polecam

XX

Droga T.R przede wszystkim nie pracowałeś w SR tylko byłaś trzy dni na krótkich dyżurach, żeby zobaczyć na czym polega praca opiekuna oraz poznać ogólnie procedury, żeby podjąć decyzję czy taka praca ci odpowiada i czy w związku z tym możesz podjąć naukę. Zostałaś obdarzona dużym zaufaniem ponieważ dobrze wypadłaś na rozmowie kwalifikacyjnej i jesteś wykształcona. Nie oskarżam cię o kłamstwo tylko o brak wiedzy o opiece, a w równym stopniu brak chęci współpracy i słuchania. Próbuje obalić każdą sprawę którą opisujesz bo piszesz głupoty. Jak sama napisałaś opisujesz swoje wyobrażenia oraz sytuacje po swojemu, tak jak ty to widzisz. Dlaczego nie mogę oceniać czy twoje wrażenia są błędne? Ty masz prawo pisać co czujesz i jak interpretujesz sprawy nawet jeżeli się mylisz. Pytasz mnie czy jedyny i słuszny tok rozumowania i widzenia jest taki jak mój, ja pytam cię o to samo. Mam prawo zaprotestować czytając takie rzeczy, bo pracuję w SR i jest mi przykro i jestem zła, że osoba która dostała szansę na pracę w taki sposób pisze o czymś na czym jeszcze nie miała okazji się poznać, ale ma tyle do powiedzenia.

T.R
@XX

No to wszystko jasne - widzę, że zostałam z kimś pomylona, stąd nieporozumienia :) Wyraziłam swoją opinię, której nie zmienię. Dobrze, że miałam okazję tutaj popracować - przynajmniej teraz wiem, żeby NIGDY nie oddawać nikogo do domu opieki. Wyłączam się z dyskusji. Miłego dnia.

czyń dobro
@T.R

A ja ( jeśli zaistniałaby taka konieczność) to oddałabym swojego bliskiego do SR , bo jest tam profesjonalna załoga pracowników i domowa atmosfera. T.R. idź do okulisty bo,żeś jest ślepa i nie dostrzegasz dobra i profeski. Ino powierzchowne wady widzisz a to trochę prostackie. Pracownicy to wspaniali ludzie. Różnią się i to jest wspaniałe. Jeśli chodzi o głupoty które wypisałaś to wiesz...karma wraca .. Jak Ci się praca nie podoba i nie spełniły się Twoje oczekiwania to nie obrażaj ludzi, firmy itd. ino udaj się do urzędu pracy i szukaj dalej. To samo tyczy się tych co swą nienawiść tu w słowach przelali. Ludzie na świecie jest tyle ofert pracy, że hoho i jeszcze trochę. Polecam pracę i kulturalnego pracodawcę.

Bam

zawsze trafi się jakiś rozgoryczony pracownik, któremu coś nie pasowało, albo nie sprawdził się w pracy i będzie psuł opinię firmy. Wszystkim nie da się dogodzić, więc bądźmy tego świadomi i dzielmy przez 5 zarówno opinie negatywne jak i pozytywne

Roja

w moim odczuciu atmosfera między pracownikami jest dobra, nie ma niechęci, a jest życzliwość i koleżeńskie relacje

Karol

Hmm..cóż mogę więcej powiedzieć. Opiekunki fałszywe skaczą sobie do gardeł jak hieny po ogrobach po wszystkich świętych. Zarobki wg nie nie nazwała bym tego zarobkami tylko darem od fundacji na dobry obiad. Roboty dużo aż za dużo. Mało personelu... braki w wykształceniu pracowników. Praca ala korporacja po trupach do celu pytanie kogo "trupach". Fałszywym uciąć te języki. Nie wymienię tu ale jestem gosczony nie raz na innych grupach. I jak słyszę jak nawzajem.obgaduja się te opiekunki włos na rękach mi się nie raz jezy. Odeszłem i nie polecam 1/10.

Pracujaca-zadowolona
@Karol

Lepiej zamilknij, bo szkoda czasu innych na czytanie tych głupot, które tu wypisujesz. Całe szczęście, że cię już z nami nie ma (chociaż piszesz tak niejednoznaczne ze w sumie nie wiadomo)i mam nadzieję, że z nowej pracy jesteś bardziej zadowolony/a. Obyś tam zarobił również na śniadanie i kolację. Prośba do ciebie- nie pisz więcej.

Fari
@Karol

Ciekawe czy Ty byłeś taki szczery i prawdomówny wobec wszystkich i wygłaszałeś takie komentarze prosto w oczy, bo tutaj widzę jesteś cwany, ale sądząc po komentarzu to nie byłeś taki mądry w realu

Lelcia

Ja pracowałam tam przez krótki czas, bo musiałam przeprowadzić się do innego miasta, ale wspominam ich ciepło. Do tej pory mam kontakt z kilkoma osobami z SR i twierdzą, że jest okej, sami z siebie nie zamierzają pracy zmieniać, bo jest im tam dobrze i czerpią satysfakcję z pomocy tym ludziom.

Mona

jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają Ci co wiedzą najmniej......

Asia

Bardzo polecam i jednocześnie dziękuję za opiekę nad moją mamą. To miejsce gdzie jest bezpiecznie, a atmosfera jak w domu.

Zostaw merytoryczną opinię o Senior Residence - Katowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Senior Residence?

Kandydaci do pracy w Senior Residence napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Senior Residence
3.6/5 Na podstawie 73 ocen.
  • Darwina 8
    43-190 Katowice