counter
Dawid Nowy wpis

To prawda ze po trzech miesiącach zatrudniają kogoś nowego?

Obserwator

Prawda sie sama obroni, ktos nie wytrzyma, opowie, kto tam pracuje, jak sie zajmuja chorymi ludzmi, jakie jest jedzenie i jaka opieka medyczna..... wierze ze dobrych ludzi jest wiecej niz zlych...zauwazcie ze ciegle i ciagle szukaja nowych do pracy.

Łukasz
@Obserwator

Widzę, że pracowałeś w tym domu opieki i nie masz najlepszego zdania. Mnie interesuje jakie warunki zatrudnienia są proponowane pracownikom i czy umowy o pracę są stabilne i długoterminowe. Możesz o tym napisać?

Umowa zlecenie Nowy wpis
@Łukasz

Nie po 3 MIESIACACH jesteś WYRZUCANY i nowych przyjmują

Wojtek

Cześć, chciałbym dowiedzieć się o umowie jaka proponuje ta firma na start ?

Umowa zlecenie Nowy wpis
@Wojtek

Nie radzę Ci tam pracować ! SMROD BRUD I UBUSTWO . PO 3 MIESIACACH JESTES WYRZUCANY JAK SMIEC BO SZEFOSTWO CHCE ZEBYS (usunięte przez administratora) PO 12 GODZIN NAJLEPIEJ NA OKRETA O WOLNYM GDYBYS POTRZEBOWAL ZAPOMNIJ . PENSJONARIUSZE SĄ WREDNI WYZYWAJA CIĘ CIAGLE JESTES OSKARZANY O KRADZIEZ BO NOWY PRACOWNIK TO NAPEWNO KRADNIE SZEFOSTWO BEZ TWOJEJ ZGODY GRZEBIE CI W RZECZACH. KASA I MOŻE NA CZAS 13 ZL NA GODZINE WIECZNIE O COS PRETENSJE KAZDY CIĘ OBGADUJE ZA PLECAMI . DRAMAT NIE RADZE

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Czy firma Villa Bona Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 276 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Villa Bona Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Michalina

Słyszałam ze szukają kogoś na stołówce, to prawda ?

Obiektywny

Moje doświadczenie z Villa Bona nie jest najlepsze, jednak wiem że opieka nad ludźmi starymi jest trudna i wymagająca. Wiem, że najłatwiej jest oceniać jednak uwagi jakie mam do personelu dotyczą sytuacji "dziwnych" jak, np. myślałam, że osoby nie będzie na obiedzie i nie mamy dla niej obiadu...dziwne, było zgłoszone...może nie przekazano..ale co mnie to...?! Że wspomnę o kilku samodzielnych nieprofesjonalnie załatwionych sprawach bo bez konsultacji i na koszt rodziny. Do dzisiaj nie jestem w stanie rozliczyć pampersów, leków itd...otrzymywaliśmy sprzeczne informacje takie jak..."na razie mamy leki", po czym po dwóch dniach do odbioru recepta na 280 zł. i dlaczego na 100%?! Kilka razy odnieść można było wrażenie, że osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie placówki w sposób profesjonalny i ze zrozumieniem problemu starości, demencji itd. podchodzą do tematu jednak ostatecznie się zawiedliśmy. Nie wykluczam, że ktoś inny może mieć pozytywne doświadczenia, nie chcę nikogo krzywdzić, my jednak trochę czujemy się zawiedzeni.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 412 dni.

Czy można liczyć w Villa Bona Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Sowa

Zimno!!!!

Sowa

Mógłby właściciel nie oszczędzać tak na ogrzewaniu !!!! Zimno!!!

Chrobotek 46

Ośrodek nie jest najgorszy, choć ma niestety trochę braków, Nie wszystkie krytyczne uwagi są prawdziwe i uczciwe.Wiem o czym piszę. Ja na personel i kuchnię nie narzekam. Ale brak jest systemu wywoławczego personelu.

Zmartwiona

Praca w tym miejscu to harowanie przez 12 godz. Bez prawa do przerwy lub możliwości odpoczynku. Szef pozabieral wszystkie miejsca siedzące dla personelu. Szef pisze o wspaniałym jedzeniu, to są pozostałości po weselach.Niestety szefostwo nie ma żadnego szacunku dla personelu. Dla kasy przyjmowane są wszystkie przypadki ludzie którzy powinni być w hospicjach,wiem co szef odpisze że jest cudownie i wspaniale co i tak nie będzie prawdą. Nie życzę nikomu żeby tam się znalazł.

Tak8Nie

Obecnie coś dzieje się w firmie Villa Bona Sp. z o.o. w mieście Tychy? Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Oczekujemy na aktualne informacje odnośnie Villa Bona Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Villa Bona Sp. z o.o. - Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad