Opinie o Dom Seniora Stały Ląd Krzysztof Hermyt K. Hermyt w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dom Seniora Stały Ląd Krzysztof Hermyt K. Hermyt. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dom Seniora Stały Ląd Krzysztof Hermyt K. Hermyt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Seniora Stały Ląd Krzysztof Hermyt K. Hermyt w Tychy

Ania Nowy wpis

Zastanawiam się nad złożeniem CV jako opiekunka. W jakim systemie się tutaj pracuje ?Po 12h? Jak wyglądają warunki zatrudnienia ?

@ania Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym miejscu, najlepiej gdyby posiadał ktoś studia medyczne, nie ważne podejście do człowieka, ważne co Pani koordynator widzi w kamerach.. pracujesz cały czas na próbę. O umowie ani zarobkach nie dowiesz się nigdy prawdy.

Pan P Nowy wpis
@@ania

Kto powiedział że najlepiej by było gdyby ktoś posiadał studia medyczne? Z tego co mi wiadomo nie trzeba mieć studiów medycznych a bardziej doświadczenie, empatię i widzę oraz chęć zdobywania wiedzy jak i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Są ludzie którzy nadają się do różnych prac i są tacy którzy się nie nadają. 2. Pracujesz cały czas na próbę - To nie jest tak że przychodzi się do takiej pracy i od razu z marszu ktoś Ci daje umowę o prace i zarobki 10 tysięcy złotych na rękę nie wiedzieć co potrafisz, jak się zachowujesz i co sobą reprezentujesz. To Ty jesteś pracownikiem i to Ty ustalasz z przełożonymi konkretny termin kiedy mija Ci okres próbny. 3. Pani Dyrektor sympatyczna, miła z wysoką kulturą osobistą i z tego co zauważyłem pracują tam ludzie z tzw powołania a nie z przypadku. Moje pierwsze wrażenie o tym miejscu cudowne !

Iza Nowy wpis

witam. :) chciałabym się czegoś dowiedzieć na temat aktualnej pracy tutaj w domu seniora. Ktoś kiedyś napisał coś o niskich zarobkach. Czy one są tutaj stałe dla każdego czy raczej indywidualnie dostosowywane? Chciałabym się dowiedzieć ile obecnie osób tutaj pracuje i jak często jest tutaj możliwość na zatrudnienie. Bieżących ogłoszeń nie widziałam

Beata

Dziękujemy za opiekę przy naszej mamie. Krótką niestety, ale profesjonalną i wykonaną z sercem. córki p. Marianny

Dom seniora Stały ląd
@Beata

Dziękujemy za ciepłe słowa ,szkoda że tak krótko było nam dane opiekować się Państwa mamą pozdrawiamy

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dom Seniora Stały Ląd Krzysztof Hermyt K. Hermyt? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Marlenka

Odradzam. (usunięte przez administratora) skąpstwo, brak szacunku dla pracowników. Wynagrodzenie śmieszne.

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Seniora Stały Ląd Krzysztof Hermyt K. Hermyt - Tychy

Dom Seniora Stały Ląd Krzysztof Hermyt K. Hermyt
  • Katowicka 221