Opinie o HPS Sp. z o.o. w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie HPS Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HPS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HPS Sp. z o.o. w Katowice

Thermal260486 Nowy wpis

Odradzam pracę w aptece "Przyjazna V" w Katowicach przy Mysłowickiej, będącej własnością firmy HPS. Nie płacą składek na ZUS i składek zdrowotnych za swoich pracowników. Wypłata tylko w gotówce, firmę często odwiedzają komornicy.

a hehe\ Nowy wpis

Pewnie jest szansa na odpowiednie premie do podstawy ale o tym można się przekonać podejmując zatrudnienie u nich @cosiek. Wazne jest to, że wypłata jest w pełni terminowa, bo to dobry znak w dzisiejszych czasch, zwłaszcza, że jest sporo rachunków do popłacenia.

Iwa Nowy wpis

Czy może ktoś napisać na temat Pani M. ? Jaką jest szefową? Jakim jest człowiekiem?

Tomek Nowy wpis

Znam Właścicieli osobiście. Z Panem Darkiem miałem okazje współpracować. Oboje stworzyli firmę od podstaw, konkurują z korporacjami, walczą o ustabilizowanie pozycji na rynku. Prowadził ktoś z Was własną firmę, gdzie niezależnie od zysków są tzw. koszty stałe. Czy wszyscy wypruwacie sobie żyły dla dobra całej organizacji. jeśli nie odpowiada Wam forma zatrudnienia, bonusów co tam robicie - odrabiacie pańszczyznę? To chyba nie jest w takim razie miejsce na narzekania.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w HPS Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

sdc

prooooosza cie....

no już nie istnieją jako pracodawcy i ich apteki pozamykane !!!! Hahaha

gość

Wiecie dlaczego ktoś tam pracował/pracuje? Bo ja np. nie mialam pojęcia że ta firma ma taką opinie. Szef marzyciel czego by nie zrobił, kiedy itp. Gdyby ktoś mi powiedział że tak będzie nawet bym się nie pchała. Odradzam!

nadzór

Ostatnia wypowiedź zostanie w kopii przekazane z ID komputera do właściwych organów traktowane z kodeksu KK

swerfghj

kontakty miedzy pracownikami tak owszem byly ok, ale miedzy pracodawca to juz porazka, a wynagrodzenie? smiech na sali.... nie wiem kto takie duprele wypisuje, ze nie bylo problemow.... tylko siasc i plakac.....

była pracownica

i co teraz nas będzie policja ścigac za pisanie prawdy o firmie hps jakoś się nie boje.... hahhah p.B

nadzór

Wpisy zostały usunięte. Sprawę prowadzi Komenda Rejonowa Policji.

Ciekawe kto usunął dużo wpisów na temat firmy Hps? Wszystkie były prawdziwe o tych pracodawcach.Nigdy więcej u nich pracować....nigdy nie wypłacali pensji na czas .I mają sprawy w sądzie pracy

anka

CIEKAWE ciekawe, Dlaczego oni jeszcze funkcjonuja skoro te apteki maja taka złą opinie? Złe zarządzanie firmą, pazerność czy jeszcze cos innego?

Pytanie do byłej pracownicy czy też zalegali Ci z pensją? czy ją odzyskałaś od nich czy sprawa była w sądzie pracy?

była pracownica
@były pracownik

tak zalegali mi z pensją i z tego to powodu złożyłam wypowiedzenie z pracy z winy pracodawcy i jeszcze dostałam 3 pensje za okres wypowiedzenia,warto było,sprawe powierzyłam prawnikowi moge podac namiary na tego prawnika,pozdrawiam

maria

A co z przychodnią Państwa B.? Działa ona wogóle? Co z aptekami?

Czytając wszystkie powyższe opinię są prawdziwe. Wypłaty cały czas z opóźnieniem, nigdy na czas i to z łaską o co chodzi i czego chcemy. upominanie się o swoje po kilka misięcy a i tak z marnym skutkiem..... ODRADZAM

gość 2

Przeinwestuje? tam chyba wszystko nie doinwestowane. Dobry pracodawca płaci pracownikom pensje na czas .....a u p.B zapomnij o tym.Ci co pracują u nich widocznie należą do bogaczy skoro pensje nie są im potrzebne na czas

gość

Rynek jest trudny. Ostatnie lata dla aptek z wiadomych powodów szczególnie. Trudno być pracodawcą,trudno planować inwestycje, czasami się przeinwestuje nie z własnej winy. Tylko ten co nic nie robi nie popełnia błędów. Są gorsi i lepsi pracodawcy i są beznadziejni. Widywałem dużo gorszych. Pani Monika jest dobrym pracodawcą niestety przyszło jej zarządzać w bardzo trudnych warunkach i stara się zrobić to najlepiej jak można. Nie jestem rodzinom B. , nie jestem farmaceutom, staram się być obiektywnym. Nie ma przymusu pracy w tej firmie. Pozdrawiam wszystkich i życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

gaetw

POzostaje mi tylko potwierdzić negatywne opinie, z doświadczenia własnego. Fakt dopóki była tylko pani B. było ok. ale kiedy wziął się za interes pan B. to porazka jakich mało. NIE PŁACĄ NA CZAS !!!! Sądzą się co chwila z kims, jak nie z pracownikami to z innymi. NIE polecam !!!

cytryna

szanowny p.mały!!!!!Gdybyś doświadczył tego co tu się pisze inaczej byś podchodził do sprawy !!!!!!!!!!! Poczuj się człowiekiem ,który pracuje i nie ma na czas wynagrodzenia i właściciele ignorują Ciebie ......i twoje potrzeby i potrzeby twojej rodziny ....

HPS Sp. z o.o.