Opinie o Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa w Katowice

counter
3 71 62 5 1
Rodzina podopiecznej

Stwierdzam, że Panie zatrudnione w Biurze firmy w Gliwicach zostawiają wiele do życzenia. Ich odpowiedzi są niekompetentne, są opryskliwe, chamskie i przeklinają do telefonu. Nie słuchają argumentów, tylko zmieniają opiekunkę u mojej mamy, robią jej na złość. Nie można z nimi porozmawiać. Zwłaszcza z tą Panią Basią, która kaze tytułować się Panią kierownik. Szkoda słów. Pamiętam jak była tam Pani Kasia zawsze mogłam z nią porozmawiać, wszystko załatwić. Odzywała się z kulturą, miła uprzejmą. A te? Brak słów. Będę pisać skargę do prezydenta, niech on zrobi z tym porządek. Dodatkowo umowie się na rozmowę do Pani dyrektor OPS tak tego nie zostawię. Nie pozwolę, by takie osoby miały kontakt ze starszymi osobami. Żenada!!!!!!

Tak14Nie
Niezadowolona

Powiem krótko za 120godz pracy otrzymałam wynagrodzenie 873,07zl to chyba żart!firma jest zakłamana i żeruje na ludziach którzy chcą pracować a nie jest to łatwe praca,podziękowała im za współpracę,oszuści i tyle,pracowałam w sosnowcu

Tak9Nie
Podopieczny z Gliwic Nowy wpis

Właśnie wysłałem pismo do Prezydenta Gliwic z opisem tego, jak te dwie Panie z biura się zachowują. Nie można zadzwonić z problemem, że zgłoszeniem sytuacji co do pracy opiekunki to zachowują się opryskliwie. Krzyczą do telefonu, zachowanie takie, że aż szkoda słów. Dlatego wysłałem pismo ze skarga do Prezydenta, mam nadzieję, że zrobi z tym porządek.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 84 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa? Chętnie zatrudniają?

TakNie1
Rodzina podopiecznej

Tak14Nie
asd
@Rodzina podopiecznej

A czy zgłosiła Pani tę sytuację do Ośrodka Pomocy Społecznej? Nikt nie zrobi z tym porządku póki podopieczni nie będą zgłaszać nieprawidłowości dalej. Takie rzeczy powinny być załatwiane od razu. A prawda jest taka, że prezydent nawet na to nie zerknie, bo ma ludzi, którzy się takimi rzeczami zajmują.

Tak4Nie
Rodzina podopiecznej Nowy wpis
Klient
@asd

Jestem umówiona na rozmowę do Pani Dyrektor i DO kierownika, który zajmuje się usługami. Nie pozwolę, aby takie osoby miały kontakt z osobami starszymi.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 185 dni.

Czy w Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Tak2Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

podopieczny z gliwic
 Problem

była u mnie w porozumieniu z mopsem gliwice niejaka marzena klimek na moją uwagę, że mop ma swoje miejsce i trzeba go tam odstawiać - po mieszkaniu jeżdżę na wózku , po udarze jestem z jednostronnym niedowładem ciała i każde pozostawienie go w dowolnym miejscu utrudnia mi przemieszczanie się pani marzena - obrzuciła mnie stekiem karczemnych wyzwisk i wyszła to nie pierwszy raz niestety jestem uzależniony od pomocy osób trzecich i musiałem to znieść

@podopieczny z gliwic

Ma Pan rację,sytuacja jest niedopuszczalna. Ciekawe czy szefowa coś z tą kobietą zrobiła. Mam nadzieję,że zgłosił Pan to gdzie trzeba. Pozdrawiam

Tak5Nie
asd
@podopieczny z gliwic

Takie sytuacje bezwzględnie trzeba zgłaszać do OPSu. Ludzie mają pretensje do Ośrodka, że opieka sprawowana jest nienależycie, ale skąd Ośrodek ma o tym wiedzieć, skoro podopieczni tego nie sygnalizują?

Tak2Nie

Czy pracownicy Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

TakNie3
Ktoś
@Pytanie

Nie chcesz wiedzieć jak wygląda integracja w tej firmie. Kiedyś mieliśmy w sali obok spotkanie firmowe i hak się okazało ta właśnie firma miała integrację. Wstyd i żenada, żeby kobiety się tak zachowywały.

Tak2Nie
Tamara

Podpowie mi ktoś czy firma będzie potrzebowała pracowników?

Tak1Nie3
Niezadowolona

Tak9Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 286 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

TakNie4
Danka

Bardzo żałuję, że nikt z osób,które pracują nie zdecydował się zostawić tu swoją opinię o pracy. Interesuje mnie taki rodzaj pracy więc może ktoś mi coś podpowie?

TakNie2
Maria

Agencja Opiekuńczo medyczna i handlowa ma dobrą opinię jako pracodawca. Sadzę, że taki rodzaj pracy trzeba lubić i wszystko będzie ok

TakNie5
Alicja

@amino pracujesz w agencja opiekunczo medyczna i handlowa anna szopa? Co więcej możesz napisać o współpracy z powyższą firmą? Jakie pozytywne aspekty dostrzegłeś?

TakNie2
sprawiedliwa

hej przeczytałam wasze opinie i dla mnie sa dwoznaczne Zjednej strony macie racje ale z drugiej strony popatrzcie na te opiekunki czy one wogole powinny praowac w tym zawodzie? Pracowala w tej agencji Ja się dogadywalam z dziewczynami i z podopiecznymi A ze P.Szopowa jest taka no to się zwolniłam Opiekunka

amino

a to niby nie jest dobra firma? ja uważam że jest! jedyne co mnie niepokoi że nie mają swojej stropny internetowej jeszcze

TakNie1

eM

Drogie Opiekunki, nie dajcie się wykorzystywać, wasza praca jest cenna i wartościowa, jest w Katowicach wiele firma które chętnie doceni Waszą pracę za lepszą stawkę, wystarczy się rozejrzeć nie bójcie się rozmów w DOBRYCH firmach zajmujących się opieką. LICZĄ SIĘ DOBRE CHĘCI!! MAM NADZIEJE ŻE SPOTKAMY SIĘ NA ROZMOWIE!!

Tak6Nie
realna

Pracuje w tej Firmie ale postaram się obiektywnie nakreślić dwie sprawy. Pierwsza to sprawa stawki, formy zatrudnienia itp.... jaką kwotę się tam dostaje za godzinę swojej ciężkiej pracy to jest skandal, formy zatrudnienia również. Ale to wszystko wymusza MOPS - Państwowa Instytucja która na to pozwala lub udaje że nie wie o co chodzi. Jeżeli MOPS oferuje Agencji mniej więcej 8,50 zł za godzinę pracy to ile Agencja jest w stanie zapłacić pracownikowi? Czy Firma ma ze swoich pieniędzy sponsorować MOPSY ? Myślę że wszystkie istniejące Agencje na rynku i ich pracownicy powinni w końcu zbojkotować te przetargi z tymi CHORYMI STAWKAMI za usługi przez nie świadczone - może wtedy by się coś zmieniło. Po drugie co do samej Agencji i pracy w niej, to złego słowa nie mogę napisać, wypłata jest zawsze na czas, gdy się nawet coś nie zgadza wszystko można wyjaśnić i jest rozpatrzone na korzyść pracownika, personel w biurze jest również jak najbardziej ok.

enia

Czytając te wszystkie opinie az mi sie w glowie przewraca .. Bzdury jakich malo. Moze i mala stawka, ale uczciwe wynagrodzenie, terminowo. Babeczki w biurze przemile, zyciowe!! Jakie umowy o prace skoro ta firma pracuje na zlecenie osrodka tzn mops i oni tylko daja im 2 zl wiecej co pracownicy zarobia a skladki i ubezpieczenia trzeba zaplacic przeciez. Moze nasze kochane panstwo postanowi wkoncu docenic nas opiekunki i da wieksza kase firma takim jak ta by moglysmy wiecej zarobic. Co do samej firmy rzetelna, slowna, mila atmosfera pracy, podopieczni sa jacy sa ale praca z ludzmi nie jest latwa a co dopiero z korzystajacymi z opieki.. Opinie napisane tu sa chyba od osob ktore nigdy nie pracowaly w tej firmie albo nie maja zielonego pojecia jak ta firma funkcjonuje!!

Tak5Nie

ciekawski

Doszły mnie słuchy że mają problemy z wypłatami pieniędzy dla pracowników czy to prawda ? Za takie pieniądze co oferuje ta firma daliście jej 3 gwiazdki ? Śmieszne :)

Malutka

Tak niestety w tej firmie jest pracujemy na umowę zlecenie za 5 zl. brutto, to na reke wychodzi jakies 4,20 bez możliwości otrzymania etatu. jesteśmy narażeni na obelgi niektórych podopiecznych a my musimy być mile i grzeczne. P. koordynatorki niejednokrotnie zmuszają do pojscia do osoby, której się nie chce, bo jest nie do zniesienia. Ogolnie nie polecam nikomu pracy w tej Agencji. jesteśmy wykorzystywane pod każdym względem.

Lili

Ale wy jestescie glupcy.. Nie wiecie na jakich zasadach te firmy wszystkie pracują typu agencja, kluczna pkps i inne.. One pracuja na zlecenie mopsow i placa tyle ile im daja osrodki za godzine. Jesli by dostawali z opieki 12 zl placili by 12 jesli 15 tm 15 a osrodki daja po pare zloty marne to jak maja dac wiecej czlowiekowi za godzine skoro np tyllo 7 zl dostaja przeciez Pani Szopie z nieba ta kasa nie zleci.. To jak ma czlowiekowi wiecej zaplacic. Zobaczcie sobie na stronie osroda w katowicach naszych jakie stawki daje osrodek agencji. Takie realha w naszym kraju.. Doinformujcie sie najpierw a potem obrazajcie kogos tez chcialam by miec umowe o prace ale jak skoro firma ta nie dostaje pieniedzy z miejskiego osrodka by zatrudniac na umowe o prace to zkad maja wzias kase na to proste jakie podwyzki skoro firma nie ma takich funduszy zeby je dac

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Agencja Opiekunczo Medyczna i Handlowa Anna Szopa
3/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Stefana Okrzei 6 lok. 16