Via Vox Group Sp. z o.o.

Opinie o Via Vox Group Sp. z o.o.

Były Pracownik.

Projekt InPost, aktualnie stał się najgorszym miejscem gdzie można pracować, zaczynając od stałej kolejki i połączenia za połączeniem i automatycznym odbieraniem, gdzie masz dosłownie 3 sekundy żeby się napić pomiędzy połączeniami, kończąc na samym miejscu pracy które nie do końca odpowiada standardom pracy, szczytem w tej pracy to jest praca zdalna i robienie Back Office, gdzie w innych firmach praca zdalna to standard. Nawet za najmniejszy błąd jest ucinana premia bo trzeba robić wyniki - Aktualnie praca wygląda tak, że jesteś zwyczajnie zmęczony po 3/4h psychicznie a nie mówiąc o 8. więc zanim podejmiesz pracę na projekcie InPost zastanów się!

Teresa
@Były Pracownik.

Rzeczywiście brzmi ciężko. A płacone tam było za godzinę czy jakas stała pensja etatowa?

wracaj na linię bo kolejka
@Były Pracownik.

Czas między połączeniami wzrósł do 10 sekund, ale sytuacja na linii pozostaje tragiczna. Obecnie nawet BackOffice jest ściągany na linię. Możesz być zagrafikowany na czat, a skończyć odbierając połączenia przez całą zmianę. Ale przecież ich nie obowiązują żadne zasady, bo to nie jest prawdziwa umowa. Dla ścisłości powiem że na początku lubiłem tę pracę i przez bardzo długi czas nie narzekałem, tak może poza rozwalonymi krzesłami :) Dużo mówiono o strasznej kolejce w okresie przedbożonarodzeniowym, tymczasem w zdaje się najgorętszym okresie, praca była nieporównywalnie lepsza. Od miesięcy słyszymy, że mamy się zmotywować, ZMOBILIZOWAĆ, bo to jest chwilowe, to tylko wielkanoc, a tu nie przychodzą ludzie. Pracujesz w trakcie kolejki, gdy połączenie wpada za połączeniem, a kwiat pisze do ciebie na priv czemu nie wykonujesz do tego testów. To doprowadziło do tego, że potrafiłem podczas rozmowy z klientem (przy kolejce) czytać maile i wykonywać na ich podstawie testy, czyli wykorzystywać wszystkie swoje zasoby na 200% dla najniższej krajowej :P Oczywiście nikt nas nie prosił by robić to w trakcie rozmowy, a jedynie pomiędzy, ale kiedy czasu nie ma pomiędzy, a potem zaczynają się wiadomości czemu testy nie są wykonywane, to można się zestresować. Obecnie jest to praca, w której musisz się spowiadać z każdej minuty tego co robisz. Teoretycznie są jakieś statystyki z jakości, ale są bo są, benefitu z tego nie ma, bo proklienckość, o której mieliśmy prezentację nie jest ważna, a wręcz niepożądana, bo czas nie powinien przekraczać 3:30 Jakiekolwiek narzekanie spotyka się ze złośliwymi odpowiedziami ze strony osób wyżej. W momencie kiedy czas między połączeniami wynosił 3 sekundy i ludzie pisali że to niehumanitarne, koordynatorka zapytała skąd w nas tyle jadu xD Czyli nawet publicznie nie można tego skomentować, bo może to zniechęcić innych konsultantow. Nie zapomnę monologu mającego zachęcić nas do pracy w Nowy Rok, w którym padło słynne "musicie się liczyć z tym, że infolinia jest czynna praktycznie 365 dni w roku" tak, studenci zarabiający najniższą krajową, bez żadnych benefitow, powinni poczuć się do pracy jak pielęgniarze na ostrym dyżurze. Fakt, praca w święto jest lekka, ale sposób wypowiedzi to było zwykłe nagabywanie i śmieszna próba wjazdu na psychę. Oczywiście nie mówię, że wszyscy w tej pracy są okropni, ale ktoś powinien zainteresować się tym systemem, bo kiedyś naprawdę nie było tu źle. Odeszło w krótkim czasie bardzo dużo ludzi.

Emilia
@wracaj na linię bo kolejka

I odeszli ze względów na takie tempo pracy, atmosferę czy zarobki? :D Wiesz może, czy są nowe przyjęcia w takim razie?

@wracaj na linię bo kolejka

Pielęgniarz na ostrym dyżurze zapiernicza po 24 czy 48 h. Konsultant może oddać grafik na 3 czy 4 godziny. Właśnie to jest największy plus tej pracy. ELASTYCZNOŚĆ i możliwość pogodzenia pracy i studiowania.

Zgadzam się w 100%

Wiktoria
@Kasia

Czyli można sobie samemu ustalić grafik? Czy są jakieś narzucone godziny przez pracodawcę?

@Wiktoria

Przesyłasz własną dyspozycyjność i na jej podstawie tworzony jest Twój grafik. Ogólnie jest bardzo elastycznie.

Helena
@Kasia

Nie rozumiem co to znaczy "oddać grafik". Że nie trzeba pracować 8 godz z 10-sek przerwami? No ale jak nie pracujesz tyle, to też Ci się należy najniższa krajowa, czy już nie...

@Helena

Zarabiasz na godzinę. Możesz robić nawet po 3 godziny w dniu, które ci pasuje. Ważne żeby minimum około 60 godzin mieć miesięcznie, mniej kadrom się nie opłaca zatrudniać. Do tego doliczasz gwarantowaną premię za weekendy no i jak masz uznaniową to też.

@Teresa

Wróciło zadanie służbowe, wiec nie jest juz tak źle. Masz extra mniej wiecej 40 min na 8h pracy przerwy

Projekt InPost to najgorsza praca jaką w życiu wykonywałem a uwierzcie mi bywałem w różnych miejscach, nawet orka fizyczna za granicą na środkach przeciwbólowych jest "lżejsza". Przestarzały sprzęt, niska wypłata, koszmarne warunki pracy to wierzchołek góry lodowej. Koordynatorzy patrzą tylko i wyłącznie na wyniki, czujesz się jak poganiane (usunięte przez administratora) Klienci którzy do Ciebie dzwonią są straszni, roszczeniowi, męczący, mega to obciąża psychicznie, po paru godzinach człowiek ma ochotę "palnąć sobie w łeb" a mówi to doświadczony pracownik, który ogarniał system w jednym palcu. Szczytem kariery jest praca zdalna, obsługa Back office tylko dla nielicznej topki, gdzie w innych pracach jest to standardem, tak jak wspominałem na początku gorąco niepolecam, i moja przestroga nie pakujcie się tam, bo ta praca wymaga głębokiej restrukturyzacji, innego podejścia do pracownika a najlepiej delegalizacji.

Luka

Na którym projekcie w firmie jest dostępny od ręki backoffice?

Irena

czy chociaz kasa przy projekcie była w porządku ?

@Irena

Nadal wolę pracę na infolinii niż tyrać fizycznie

Wypowiem się o projekcie InPost, cóż mogę rzec- jak dobrze posmarujesz to wyżej zajdziesz, wiedza nie jest ważna, okropni koordynatorzy, sprzęt jak z sali informatycznej w podstawówce 10 lat temu, (usunięte przez administratora), czytanie prywatnych wiadomości (komputery mają nagrywane ekrany) i używanie tej wiedzy na niekorzyść pracownika, przebijająca się między słowami homofobia, serdecznie odradzam.

Łasica

Pracowałam tam ponad rok dorabiając na studiach. Jeśli ktoś się zastanawia to odradzam ???? teraz mam średnią robotę a jest dużo lepiej niż tam. Kompy stare, od monitorów oczy bolą, słuchawek brakuje, krzesła rozwalone. Do tego koordynatorzy stanowią słabe wsparcie. Firma do zdelegalizowania ????

Edyta
@Łasica

A jakie konkretnie monitory tu mają? I nie myślałaś o okularach z antyrefleksami? Do pracy przy kompie serio polecam

Krótko, zwięźle i na temat bez niepotrzebnego gadania przyjemna rozmowa rekrutacyjna.

Obsługa komputera, Czy warunki się podobają

Donattty

Pracowalam na medycznym projekcie. Praca sama w sobie bardzo przyjemna, zawsze szybko mijał mi czas w pracy. Godzin raz więcej, raz mniej, zależy od miesiąca, wiec nie zawsze można było przewidzieć ile godzin się wyrobi w danym miesiącu, co trochę bylo minusem. Bo wiadomo, mniej godzin równa się mniejszą wypłata. Ale sama praca byłam zadowolona

Frania

Praca na słuchawce łatwa, a klienci wyrozumiali. Super opcją jest łącznie pracy w VV i studiowania. Można pracować od pon do nd. Każdy znajdzie jakieś godziny dla siebie. Fajne premie dodatkowe za święta, pracę w weekendy czy jakość rozmów. Ogólnie polecam, milion razy lepsza taka praca niż bieganie z zamówieniami w gastro za taką samą stawkę.

Kinga
@Frania

Zgadzam się w 100%

Kamila

Firma oferuje świetne opcje pracy dla uczniów/studentów. Można swobodnie pogodzić zajęcia na uczelni z pracą albo pracę w vv z inną pracą. Ciężko na rynku pracy znaleźć firmę oferującą możliwość aż tak elastycznych grafików.

Via Vox Group Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Kierownik Restauracji. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6800 ?

Gośka

Tak, zarobki są różne w zależności od stanowiska

Szukam pracy w mieście Poznań. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 8900 . Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Via Vox Group Sp. z o.o.?

Lolo

8900 średnie zarobki xD Nie, nie możesz na takie liczyć w VV

piesikot

wie ktos moze o projekcie luxmed jaka wiara i kierownictwo jakie godziny pracy ?

K.K.
@piesikot

Projekt LX pracuje pn-pt w godzinach 7.00-19.00

Vitalii berlin

?

Crystian.

Czytam te komentarze i mi się trochę śmiać chce :) Powiem tak : Byłem koordynatorem projektu Tauron przez jakiś czas zaczynając od słuchawki :P Jeżeli chodzi o samą prace to na prawdę była przyjemna (nie wiem jak teraz) Jeżeli chodzi o wynagrodzenie Justyna (Pani z Kadr) zawsze stawała na głowie żeby wypłata była na czas , pracując tam kilka miesięcy nigdy nie było sytuacji żebym nie otrzymał wynagrodzenia za prace. sama atmosfera (będę mówił w czasie przeszłym, bo nie wiem jak jest teraz) była bardzo fajna , Dyrektor Sebastian na prawdę w porządku facet!! zawsze uśmiechnięty , porozmawiał a przede wszystkim zawsze można było udać się do niego z problemem i zawsze również służył pomocą a przede wszystkim szczerą rozmową. Marcin (Prezes firmy) był osobą wymagającą ale wiadomo był szefem i dzięki temu że był wymagający wiele się nauczyłem w tej firmie. Ola (Dziewczyna z rekrutacji) zawsze uśmiechnięta , miła i też da się na prawdę z nią o wszystkim porozmawiać! ;) Także Polecam tam prace!! :) i mam nadzieje że na projekcie Tauron jest dalej tak fajna atmosfera jaka była gdy odchodziłem :)

Nina
@Crystian.

Z tego co wiem, to później Tobie podziękowali i nie byłeś z tej pracy zadowolony. Śmieszna opinia o śmiesznej firmie. Nie było miło, ponieważ panowało tam podejście do pracowników prostackie i aroganckie. Stary sprzęt na jakim się pracowało mówił wiele o stanie firmy. No i nie wypłacali pensji w terminie, potem się skończył projekt i ludzi pozwalniano.

Ym

Ciekawe czy jutro wypłata bedzie na koncie

marek
@Ym

jest wypłata jak zawsze w terminie

Asdfg
@marek

Nie zawsze. Czasami się spóźniali i potem próbowali wmówić pracownikom, że źle czytali umowy. Podobno ktoś swego czasu interweniował w inspekcji pracy.

Buba
@Asdfg

Zawsze jest nie czas

Kate
@marek

Chyba po terminie

Llll

Spoko praca dla studenta/ucznia lub żeby sobie dotobic

Czym Via Vox Group Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

ktoś

premie za przychodzenie do pracy w soboty i niedziele

qaz

Czy w viavoxie nadal funkcjonują projekty MP i LUX? Czy jest planowana rekrutacja?

A.
@qaz

Oczywiście, że funkcjonują ???? Jednak na ten moment jest komplet konsultantów. Zapraszam do kontaktu pod mailem rekrutacja@viavox.pl w celu sprawdzenia aktualnych ofert pracy.

k
@A.

chyba współpracy bo o umowę o pracę tam można pomarzyć

Radek

Tak mało informacji jest na wątku a ja chciałbym złożyć cv. Podpowiedzcie coś o zarobkach i umowie?

Al
@Radek

Najniższa krajowa, umowa zlecenie

Ratatara
@Radek

Jeśli jesteś studentem umowa zlecenie jeśli nie to o dzieło. Odradzam składania cv brak profesjonalizmu koordynatorów

Lik
@Ratatara

Nie ma już o dzieło są same zlecenia

Daj Boże
@Ratatara

Co to znaczy brak profesjonalizmu u koordynatorów?

Ratatara

Nie polecam koordynatorów z projektu inpost z wyjątkiem 3 chłopaków i dziewczyny od monitoringu. Praca nie jest najgorsza, ale krzesła na sali na których normalny człowiek 8h nie usiedzi, słuchawki. ŻEBY wyjść do toalety należy się zgłaszać jak w przedszkolu nie zdążysz się wpisać na przerwę to 4h siedzenia bez przerwy. Grafik również pozostawia wiele do życzenia, albo brak godzin albo ich przesyt ponadto często się za za że jest wpisana za mała ilość osób. Kwiatki zależy od dnia w chwili obecnej mogę powiedzieć, że naprawdę w porządku są dwie dziewczyny o inicjałach P. Oraz z chłopaków pomocny będą również f oraz K. Reszta dnooo. Polecam nad zastanowieniem się nad rozpoczęciem pracy akurat na tym projekcie.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Via Vox Group Sp. z o.o.?

na projekcie inpost pon-pt 7-22 sob 8-20 ndz 8-18

Adrian550

Tą śmieszną firmę nawet nie stać na porządne komputery tylki porat Windows 7.nie wspomnę o braku hajsu na porządne słuchawki do cc

Abc
@Adrian550

Czy coś się zmieniło od tamtej pory?

Adrian6666
@Abc

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Via Vox Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Via Vox Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Via Vox Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Via Vox Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 11 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Via Vox Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Via Vox Group Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Via Vox Group Sp. z o.o.