Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Tedek

Pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny i terminowość w realizacji

Hanna

Ale co się dzieje, klienci? Skąd Was tylu na stronce dla pracowników? Ja właśnie w sprawie pracy, bo oni zachęcają do stałego wysyłania CV na mail podany na stronie. Ale skąd można się dowiedzieć, jakie warunki ma sprzedawca? Zarobki itp... Może ktoś z pracowników coś napisze? :))

Karek

Duże zaangażowanie, znajomość tematu i najwyższa jakość rolet oraz żaluzji. Miła obsługa, dotrzymują wszystkich ustaleń.

Robert

Jest okey, dość dobra firma.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Uprzejma obsługa, duży wybór drzwi zewnętrznych najlepszych marek. Warto się wybrać stacjonarnie, również po to żeby je wycenić.

Amadeusz

Dobra i doświadczona firma na której wsparcie na każdym etapie można liczyć. Wyceny bardzo dokładne, ceny fajne.

Marzena
@Amadeusz

No to super! Ważne, że można liczyć na wsparcie! A z czym konkretnie Ci pomogli? Dasz znać ?

Daria

Numer jeden jeżeli chodzi o firmę w zakresie wyboru stylowej i ciepłej stolarki okiennej oraz drzwi dla domu. Świetna obsługa, dokładna wycena.

Joasia

Okey, profesjonalni i terminowi w przeprowadzonych realizacjach. Można skonsultować zakup i porozmawiać o aspektach technicznych, bez naciągania na dodatkowe korzysta.

Gosia

Szybko i profesjonalnie, konkurencyjna oferta na tle innych firm w mieście.

Rafał

Jasne warunki współpracy, bardzo dobra oferta drzwi najlepszych marek.

Ada

Szybko, sprawnie i oczywiście w pełni profesjonalnie. Mogę jak najbardziej polecić kontakt, bo jednak należy wybrać jak najlepszą jakość stolarkę oraz drzwi nie tylko od strony wyglądu ale również właściwości izolacyjnych.

Bartosz
@Ada

A jak ocenisz ceny u nich? Jest lepiej niż u konkurencji?

Seweryn

W mojej ocenie odpowiedni kierunek poszukiwań jeśli chodzi o stolarkę okienną, w ofercie mają naprawdę rozbudowana ofertę najlepszych producentów.

Bella

Można polecić, przede wszystkim wyróżnia ich świetne podejście do zainteresowanych. Można dopytać o każdy produkt.

Wojtek

Prawdziwi fachowcy, warto!

Polecam, firma z rozbudowaną ofertą, dobrymi cenami i też miłym podejściem od strony obsługi. Dobrze mieć przy wyborze stolarki takie wsparcie.

Izabela
@Marek

A czasy realizacji nie odstraszają?

karol

Wszystko w porządku, terminowo i co no najważniejsze obsługa bardzo konkretna.

Izabela
@karol

No i super! A co zamawiałeś i jak oceniasz jakość wykonania?

Robert

Wszystko okey, polecam kontakt z firmą Drawex

Krzysiek

Miła obsługa, rozbudowana oferta i konkretne doradztwo od osób które naprawdę dobrze znają się na branży.

Marzena
@Krzysiek

No to super jak wszystko jest w porządku. Ja też sobie cenię konkretne doradztwo. A jak oceniasz kwestie finansowe? Są przystępne?

Jan

Dobrze zestawiona oferta, duże doświadczenie także można się doradzić i rozwiać wątpliwości.

Mariusz

Ogólnie polecam, profesjonalizm obsługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo

• Jak się pracuje w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Drawex Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drawex Sp. z o.o. Sp.k.