Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

1.8 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. zatrudniani są obcokrajowcy?

Wiktoria Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Proszę o informacje czy praca w firmie na produkcji jest odpowiednia dla kobiet? Znalazłam informacje odnośnie tylko jednej zmiany - czy to prawda? Jeśli tak to w jakich godzinach? I czy jest możliwości pracy w weekendy dla chętnych? Z góry dziękuje za odpowiedzi

Tapicer Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Na jakie wynagrodzenie może liczyć doświadczony tapicer?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Filozof
Kandydat
 Pytanie

Czy ktoś mi wytłumaczy dlaczego ta firma przez ostatnie 5 lat miała pięć różnych nazw, nipów, form prawnych i właścicieli? To jest podejrzane samo w sobie. Był PPUH Drawex, Drawex Bis, Drawex sp zoo, Drawex Sp. Zoo sp. K., Drawex sp.k., A teraz szukają pracowników jako Drawex a.c.m.t. drywa sp.j. Za chwilę zabraknie im członków radzimy, na których będzie można założyć firmę.

Patrik
Były pracownik
 Pytanie

-Brygadzisci i brygadzistka donoszą do szefa na swoich pracowników gdy wolno i mało robią -nie mają podejścia do ludzi -gdy krawcowa coś błędnie zrobi to usłyszy od brygadzistki "chciałabyś taki mebel"? "Nie umiecie nawrt prosto szyc"? "Mam wrazenie ze ty tutaj przyszlas uczyc sie szyc"--jak w przedszkolu. Można stracić poczucie własnej wartości. -atmosfera do bani -jest ogolny zakaz palenia na terenie zakladu-jednak pali sie w toaletach . Co szef na to ? Palaczka pali w toalecie, śmierdzi tam papierochami wejsc nie mozna a rzuca sie o brak recznika papierowego. Czego nie można zarzucić bo papier, mydło i dezynfekcja jest zawsze. -moja żona tam długo nie wytrzymała. -

JOANNA
Inne
 Pytanie

Nie polecam! Przyjechał Pan, który nie jest ich pracownikiem. Wykonał (usunięte przez administratora)nie robotę, 2x poprawiał, a i tak drzwi się albo 1 )zamykają, albo 2) obcierają o podłogę. Czas oczekiwania na reklamowane (uszkodzone) skrzydło- 4 miesiące! A szef? Zawsze gdy ze mną rozmawiał- arogancki, chamski i nieprzyjemny. Nie jestem naiwną gówniarą! Nie za taką kasę! Rozmowy z Panem Szefem- do wglądu! Nie obejdzie się bez Sądu!

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Roza
Były pracownik
@Pytanie

Zgodnie z prawem polskim. Najpierw 3 miesiące na próbnym. Stała jest po 3 umowie lub o iluśtam przepracowanych latach... Ogólnie nie są chętni na przedłużanie komuś umów, strasznie duża rotacja. Czym bardziej specjalistyczne stanowisko tym krócej utrzymują się pracownicy. Głównie sami odchodzą ze względu na zarobki.

Ayen
Pracownik
 Pytanie

Jak czytam komentarze niektórych osób to łapie mnie zażenowanie... Jak można pisać, że nie ma mydła gdy na każdym zlewie stoi dystrybutor z mydłem? Jak można pisać, że idzie się do biura za zbyt wolną pracę gdy szef sam mi powiedział, żeby pracować powoli a dokaldnie? Jak można pisać pisac, że jest się pod stałą obserwacja brygadzisty gdyż jego obowiązkiem jest koordynacja pracy pracowników i w rzeczywistości nie jest to stała obserwacja tylko Pan brygadzista podchodzi się zapytać jak idzie praca. Jak można pisać, że jest brud na hali jak i w biurze gdyż, codziennie całą firma jest sprzątana oraz pracownicy mają obowiązek dbać o porządek? Jak można pisać, że atmosfera jest nie przyjemna gdy na hali każdy się śmieje i ma poczucie humoru i jest pozytywnie nastawiony do innych. Jak przyszedłem pierwszy raz do firmy to jak to bywa 1 raz w pracy przyszedłem zestresowany ale już po paru godzinach czułem się swowodnie, ponieważ inny pracownicy oraz szef zadbali o to żeby tak było. Za nadgodziny również pracownicy mają zapłacone oraz na pieniądze nikt raczej nie będzie narzekać:). Jeśli chodzi o wymienione w artykułach rękawiczki to również nie prawda. Zawsze jak potrzebowałem czegoś wystarczy podejść do Pana brygadzisty i od razu przynosił mi, co potrzebowałem. Pozdrawiam czytających i życzę miłego dnia.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda podstawa w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Lolo
@Pytanie

Umowa na najniższa krajową zawsze bez względu na stanowisko...

Marcin Nowy
Kandydat
 Pytanie
@Lolo

Czyli zarabia się najniższą krajową ?

Lulu
 Pytanie

Czy w związku z koroną wirusem firma planuje wprowadzić pracę zdalną lub wysłać pracowników na urlop?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. są paczki/bony świąteczne?

Grzes
@Pytanie

Na święta dostaje się bon na zakupy w sklepie należącym do żony szefa. Ale pod warunkiem że pracujesz minimum rok. Przez pierwsze 3 lata na 100zł, potem do 10 lat 200zł i powyżej 10 lat więcej. Sklep z artykułami dla domu typu szklanki, garnki, wazony, koce, świeczniki, figurki itp. Mała uwaga przed rozdaniem bonów pewną rzecz w tym sklepie kosztowała 48zl, jak przeszłej z bonem to cena już była 99zł. Tyle w kwestii dodatków świątecznych. No i pączek w tłusty czwartek. I to tyle :). To ty masz im przynosić pieniądze a nie oni tobie.

Pytanie
 Pytanie

Czy dyżury międzyświąteczne w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. obstawiają najmłodszymi stażem?

Karolina
@Pytanie

Z tego co pamiętam to święta w tej firmie były tylko dla szefostwa. Reszta musi zapiera... w Wigilię do 16 lub dłużej bo praca musi być wykonana gdy oni już w domu świętują...

Zostaw merytoryczną opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Drawex Sp. z o.o. Sp.k.
Przejdź do nowych opinii