Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Opinie o Drawex Sp. z o.o. Sp.k.

Nie polecam. Praca ma dużo plusów ale coś za coś. Sposób traktowania pracowników przez tzw. Szefów nie pokrywa się z profesjonalna firma w 21 wieku. Nie ma tam ludzi niezastąpionych i nieważne ile zrobisz dostaniesz te same pieniądze. Żadnych pochwał za to uwagi na bieżąco.

Ilona
@Anonim

Piszesz, że nie polecasz pracy w firmie Drawex Sp. z o.o. Sp.k., jednak później wspominasz o tym, że praca ma dużo plusów. Możesz w takim razie opisać co według Ciebie jest zaletą pracy firmie? Chodzi o atmosferę, godziny pracy, możliwość rozwoju?

Marek96

Nie polecam.

Pol

Witam Adrian 5582 ma rację jak pisze tak jest. Można dodać też że nie płacą za nadgodziny. Nie którzy mają akord a inni godzinowke. Średnio pracuje się tam 200h . I pilnują Cię na każdym kroku . Nie polecam tej firmy

Zainteresowana

Mam kilka pytań odnośnie pracy w firmie Drawex , czy praca jest jedno zmianowa (8h) ? . Czy przyjmują także kobiety na produkcję , oraz jaka jest stawka godzinowa .☺️

@Zainteresowana

Dzień dobry. Praca w naszej firmie jest jednozmianowa. W chwili obecnej kobiety przyjmujemy jedynie na stanowisko szwaczki. Jednak w tym przypadku wymagane jest doświadczenie. Stawka godzinowa jest ustalana indywidualnie i uzależniona od umiejętności pracownika.

Adrian5582
@Zainteresowana

Witam, Praca istotnie jest jednozmianowa ale nie 8 godzin ale 10+, od 6.00 do 16.00 + niektóre soboty, o czym firma nie informuje ani w ogłoszeniach ani podczas rozmowy. Praca jest na tyle ciężka, tzn dźwiganie stelaży meblowych, belek materiałów i innych rzeczy (które bez względu na stanowisko musisz robić, pracownik produkcji, tapicer, technolog, pracownik biurowy... bez znaczenia... )... myślę że kobieta na dłuższą metę nie da rady. (usunięte przez administratora) Śmieszne stawki ma nie tylko produkcja ale i pracownicy w biurze w tym z pracownikami mającymi specjalistyczne techniczne wykształcenie i umiejętności włącznie...

Megi
@Zainteresowana

Nie sądze aby Adrian był szczery. Jest to raczej wpis jakiejś firmy konkurencyjnej. Pracowałam w firmie Drawex i nie spotakałam się z podobnymi praktykami. Przez trzy lata mojej pracy ani razu nie widziałam aby ktokolwiek z biura musial brać udział w jakichkolwiek załadunkach czy dzwiganiu ciężkich rzeczy. Żadna z kobiet nie ma cieżko i pracuje nie tylko w trybie jednozmianowym ale właśnie 8 godz. z możliwością regulacji godz. pracy. Ja tak miałam i wiem, że szef w tej kwesti był dla wszystkich elastyczny. Ja osobiście polecam pracę w tej firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Drawex Sp. z o.o. Sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

@Igor

Firma aktualnie prowadzi rekrutację na różne stanowiska. Są to stanowiska na produkcji jak i w biurze. Jeżeli jest Pani\ Pan nadal zainteresowana pracą proszę złożyć swoje CV na nasz adres e-mail rekrutacja@drawex.com.pl

achmalina

Od roku poszukują pracownika na te samo stanowisko. Co w firmie jest nie tak? Duza rotacja, czy brak chetnych ze wzgledu na płece?

@achmalina

Firma nasza nieustannie się rozwija, a efektem tego jest ciągły wzrost produkcji. Konieczny jest przy tym także wzrost zatrudnienia. Nie wiem nad jakim stanowiskiem Pani się zastanawia ale wszelkie wątpliwości możemy rozwiać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. W zeszłym roku wzrost zatrudnienia w naszej firmie wyniósł ponad 15 %. Z miesiąca na miesiąc powstają kolejne nowe stanowiska, dlatego na niektóre stanowiska ogłoszenie się ciągle powtarzają. Proszę złożyć swoje CV lub skontaktować się telefonicznie .

postmen

Mam pytanie a jak jest z dojazdem jestem z Wrzeszcza i nie posiadam samochodu.Proszę o info na e-maila wojtek3316@wp.pl

Darkman

Wiitam. Czy ktos moglby przyblizyc na czym polega praca na produkcji w firmie Drawex Malkowo?

Góral
@Darkman

Witam Mają tam różne stanowiska od slusaza, stolarza po tapicera. Najlepiej sam się do nich zgłoś może coś dla Ciebie znajdą. Kto pyta nie błądzi.

Iza

Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Drawex? Jak wyglądają warunki zatrudnienia proponowane przez pracodawcę? W sieci pojawiło się klika aktualnych ofert pracy - czy warto aplikować? Te informacje pomogą osobom, które są w trakcie poszukiwania pracy.

KL
@Iza

Ja mogę wypowiedzieć się o firmie Drawex Sp zoo Sp K z Małkowa. Widzę, że na tym forum jest wymieszane kilka firm. Nie wiem do której zamierzasz aplikować ale według mnie Drawex Sp z Małkowa jest ok. Zawsze pewnie znajdzie się ktoś kto będzie narzekał, jednak ja złego słowa o niej nie mogę powiedzieć. Pracuję na produkcji, atmosfera jest fajna. Szef czasem pociśnie ale gdzie nie trzeba pracować. Kasa jest na czas i co mi więcej trzeba. Biuro też chyba nie narzeka bo raczej rotacji tam nie ma. Cały czas dochodzą nowi ale to raczej związane jest z rozwojem firmy, a nie złymi warunkami. Pracują tez tam z Ukrainy pewnie za mniejsze pieniądze ale ogólnie jest ok.

Ewelina

a jak wygląda praca biurowa w dziale sprzedazy?jest wlasnie ogloszenie

Zostaw merytoryczną opinię o Drawex Sp. z o.o. Sp.k. - Małkowo

• Jak się pracuje w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Drawex Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drawex Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Drawex Sp. z o.o. Sp.k.