Opinie o Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS" w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS" w Kielce

na litosc boska zrobmy cos.Oni nas okradli

ona
@ja

Na Zeromskiego studenci w Poznaniu wynajmuja na mieszkania ,a na Strzeszynskiej szyld Creditia wisi ale nikogo nie ma .Natomist na Strzeszynskiej 54 ,gdzie niby ma byc Debt One co rozdaja wizytowki , to biuro tam nie istnieje .

ja2

zarówno koordynatorzy jak i pracownicy biurowi zostali zwolnieni z końcem października, zabrany został im cały sprzęt włącznie z telefonami stąd brak kontaktu z kimkolwiek. Wszyscy zostali potraktowani tak samo .. Jednym pracownikiem jest teraz Prezes który zmienił się 3 razy w ciągu ostatnich 2 miesięcy .. siedziba stoi pusta

As

Wejdźcie na wspolnypozew.com i tam jest zlozony pozew przeciwko Creditia Sp.z.o.o pod nazwa Ananas pozyczki.

brm

Polecam www.wspolnypozew.com zeby sie zgrpowac

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.

Daj znac jesli jakas tv sie odezwie

Do Polsatu juz wyslalem

As

Zaraz wysle maile do kilku telewizji moze ktoras odpowie.

Nie wiem czy to dobry pomysl,ale moze powinnismy powiadomic media

As

Czyli wyjda na wielki plus pozyczki zbiora i ludziom dowala odsetki dzienne plus 50zl.windykacja za kazdy przyjazd no i nasze wyplaty. Tylko zakladac takie firmy. MUSIMY COS Z TYM ZROBIC!!

koordynator powyłączł tel służbowy i prywatny - zero kontaktu, ignoruje próby kontaktu innymi drogami

Koordynatorzy okazali sie takimi samymi oszustami no moze nie wszyscy,ale sa tacy ktorzy okazali sie takimi samymi oszustami jak panowie prezesi.W moim rejonie pieniadze zbiera windykator-buc z innej firmy,ale okazuje sie ze ta firma ma tego samego wlasciciela co ananas

regionalni chyba nie chcą kontaktu z przedstawicielami przynajmniej u nas. telefony służbowy i prywatny wyłączone a próby kontaktu w inny sposób ignorują???????

koordynator regionalny chyba nie chce się z nami - przedstawicielami kontaktować. tel służbowy i prywatny wyłączony. próby kontaktu w inny sposób ignoruje?????

As

A czy macie jakis kontakt z koordynatorami regionalnymi? Czy oni tez zwolnieni? Podobno pisza ugody pozyczek i rozkladaja na raty nawet na 12 miesiecy.

osobiscie sprawdzilam konto firmy jest aktywne,jestem doradca wiodocym juz bylym,ale mozna wplacac na to konto.Mnie tez oszukali.Wyprali co mieli wyprac i sie zwineli.Musimy cos zrobic,bo zatrudnia innych ludzi i tez ich oszukaja

Jestem za

Moze przedstawiciele powinni sie skrzyknac i oglosic ogolnopolski protest przeciwko panom prezesom takich spolek?Napewno jest wiecej oszukanych,a przede wszystkim musimy zadac naszych zapracowanych pieniedzy

co do nazwisk to nie trudno sprawdzić w necie wszystkie ślady prowadzą w jednym kierunku. współwłaściciel kilkunastu spółek w jednej osobie. windykator&pełnomocnik firmy w moim rejonie daje klientom pokwitowania wpłat z pieczątką 2 różnych firm albo w ogóle bez pieczątki

KOLEJORZ

APEL DO WŁAŚCICIELI CREDITIA ANANAS ! jesli jeszcze macie odrobine chonoru i odwagi to prosze o godne załatwienie sprawy rozwiazania firmy ! zostawiliście dziesiatki jesli nie setki ludzi bez pieniedzy i pracy przed samymi swietami !!! a podobno jesteście ludzmi biznesu i obracacie naprawde duza gotówką !!! JESTESCIE TCHÓRZE I ZŁODZIEJE !!!! dla dobra sprawy nie podaje nazwisk włascicieli firmy ! nazwiska otrzyma prokuratura !!!!!

As

Czyli ktos jezdzi po przedstawicielach czy dzwonia. U kogos byli? Ja jestem windykatorem terenowym w ananasie wypowiedzenia zadnego nie dostalem.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS" - Kielce

Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"
1.9/5 Na podstawie 102 ocen.
  • żeromskiego 21
    60-544 Kielce
  • NIP: 7811899038 KRS: 0000520946

Firma Creditia Sp. z o.o "ANANAS"