Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Opinie o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o

Sławek

poległem na durnym teście migot

jebac m2c i alb
@Sławek

to musisz być idiotą, żeby tego nie zdać :) Jednak taki przesiew się przydaje :D

JAREK MOCZULSKI LODZ
@jebac m2c i alb

Dostałem pita rzegnam te firme

nowy

z tego co wiem to mają bardzo wysokie wymagania, ciężko się jest do nich dostać

uokk

co to za firma, jakaś nowa chyba

franek
@uokk

nie nowa, istnieje ze dwa lata

toto

mają jakieś obiekty w Krakowie?

Firma Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o prowadziła rekrutację na stanowisko pracownik ochrony z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
polo

szukają inspektorów?

pietras21
@polo

niedługo zaczną, to kwestia czasu a z drugiej strony to im nie zazdroszczę roboty , muszą się użerać z niektórymi klientami którzy nie do końca są normalni

opozycja

cały czas jestem kontrolowany zwłaszcza na Supher Pharmie, nie da się wyjść do kibla nawet

ochroniarz01
@opozycja

masz rację praca w superpharm to jakaś totalna pomyłka, jesteś non stop obserwowany, nie wolno ci się do nikogo odezwać, pierdnąć ani ziewnąć bo zaraz zadzwoni jakiś operator, zamiast pomóc to tylko szkodzą, ciekawe jaką mają z tego kasę

sos

mam pytanie,jakie mają stawki na promenadzie?

pietras21

Ciągłe narzekania i jęczenie, ja pracuję prawie rok w m2.cs i jest ok.Kasa jest na czas, nie ma telefonów non stop. Firma jak każda inna na rynku, ale zawsze znajdą się jakieś leszcze które wiecznie narzekają.

piotr.p

firma city security już nie istnieje maja duże problemy i podobno siedzi na nich prokurator za oszustwa i za machlojki ;) ;) za teraz pod inna nazwa nie polecam u nich pracować

Firma do D***, nie dość że jak rozmówca wyżej napisał są 2 umowy zlecenie(co ciekawe zawarte na czas nieokreślony z 14 dniowym okresem wypowiedzenia), nienormowana ilość godzin, telefony non stop, brak czasu na życie prywatne, zawsze musisz być dyspozycyjny, menadzerowie zmieniają się jak rękawiczki, żadnego poczucia stabilizacji, a gdy chcesz zrezygnować bo dostałeś propozycje pracy na NORMALNYCH warunkach i od ręki, to nie chcą się na to zgodzić, nie możesz zakończyć wypowiedzenia wcześniej a jak to zrobisz to nałożą na ciebie kare w wysokości 100 roboczogodzin(750/800 zł)!!!! Odradzam każdemu tam "pracę"

mario

Firma masakra, dwie umowy jedna na roznoszeninie ulotek oszuści z City Security tylko pod inną nazwą.

Zostaw merytoryczną opinię o Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o