Opinie o Tifom Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Tifom Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tifom Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tifom Sp. z o.o. w Warszawa

Miras Nowy wpis

Firma Tifom to jakaś pomyłka.Wykorzystywanie ludzi do pracy za stawki mniejsze niż obowiązują.Jakieś umpwy o współpracy bez żadnych składek ,tylko podatek do zapłacenia.Zero kontaktu z szefostwem i kordynatorem.W żadnej ochronie tak nie ma..Nie polecam.

Miras

Firma bardzo niewiarygodna.Przepracowałem w niejj pare lat.Z roku na rok było coraz gor,zej.Brak kontaku z szefem i kordynatorem jeżeli chciałeś coś załatwić w swojej sprawie.Kto bardziej donosił ten był lepszy.A te umowy o współpracy-jakaś działalność niezarejstrowana.Bez żadnych składek tylko podatek do zapłacenia.W żadnej ochronie tego nie ma.Stawki takie ze szkoda gadać.Uważajcie.Nie polecam.

Tifom Nowy wpis
@Miras

Firma krzak nie ma kontaktu z szefem ani zkordynatorem straszenie ludzi policją zwalnianie bez uprzedzeniaszantazowanie ludzi jak się o coś upomną co się należy niema środków czystości ani odzieży odpowiedniej

Czy w Tifom Sp. z o.o. pracuje się na open space?

JA Nowy wpis

Firma krzak, zarejestrowana na Ukrainkę której nikt nigdy na oczy nie widział. Zero szkoleń, pracownik oprowadza po obiekcie. Jak zwalniają to po prostu przyjeżdżasz do pracy a tam już jest ktoś inny na Twoje miejsce. Nie informują o tym, że już nie pracujesz. Podwyżka to jest 1 zł na godz w skali roku a i tak musisz szefostwu ja wyrwać z gardła. Zero kontaktu z p. Jackiem P. Pracownikom nie wolno że sobą rozmawiać. Każdy ma inną stawkę nawet na tym samym obiekcie. Chcesz dzień wolny to sam musisz sobie załatwić zastępstwo bo koordynatora Andrzeja to nie obchodzi. Tracą obiekty bo przyjmują do pracy alkoholików, jest bardzo duza rotacja pracowników. Brakuje umundurowania. Z tymi umowami to tak jak ktoś tu już pisał, nie zdziwie sie jak ktos bedzie musial odprowadzic duzy podatek .Dziwne to wszystko. Siedziby firmy nie ma pod wskazanym adresem w Warszawie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tifom Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy w Tifom Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nie wypłacają. Stawka na dzień dzisiejszy to ok16- 18 zł na godz

Stanisław

Podziękowanie Dziękujemy Panom Michał M. i Witold K. z firmy TIFOM sp. z. o. o. którzy pełnili dyżur w dniu 22 maja po godz. 20- tej przy ul. Branickiego w Warszawie. W naszej trudnej i kłopotliwej sytuacji wymienieni Panowie byli dla nas bardzo uprzejmi i uczynni. Z cierpliwością i empatią wsłuchali się w przedstawioną sytuację. Okazali zrozumienie i udzielili profesjonalnej rady. Ich łagodność i spokój pomogły nam łatwiej przejść przez tę trudną sytuację. W naszych oczach Panowie Ci zasłużyli na wdzięczność i szacunek. Tą drogą wyrażamy podziękowanie i uznanie dla pełniących służbę i całej Firmie TIFOM. Za rodzinę Stanisław Iwaszko

Dzien dobry, Potrzebuję informacji dotyczących warunków współpracy w firmie. Czy zespół wdraża nowo zatrudnionych kandydatów? Serdecznie dziękuje za odpowiedź.

Zatrudnia ale stawki są najgorsze w całej Warszawie. Poza tym ta dziwna umowa o wspolpracy tzw randomowa, dla freelancerów. Czyli samozatrudnienie. Nie polecam. Grożą, że jto nie podpisze ten jest do zwolnienia z końcem stycznia

JA

Od stycznia 2023 r dają umowy o współpracę. Dziwna ta umowa. Bez podanej kwoty. Pani Marta P. zakazuje rozmow między pracownikami. Każdy ma inną stawkę. Wkręca ludzi,że nie trzeba odprowadzać od tej umowy podatku. Mówi,że sama będzie rozliczać pity. UWAŻAJCIE

@kamil

Firma spoko dba o pracownika i szkolenie pracownika kontakt z kadrą bezproblemowy jak czegoś nie wiesz wytłumaczą na spokojnie wypłata zawsze na czas w razie problemów szefostwo zawsze pomoże do nadgodzin nie zmuszają chcesz dodatki proszę bardzo nie chcesz czujesz się zmęczony nie ma problemów do pracownika podchodzą jak pracownik podchodzi do nich. Polecam Firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Tifom Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tifom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tifom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tifom Sp. z o.o.?

Tifom Sp. z o.o.
  • Św. Wincentego 126 lok. 49