Opinie o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie JSW Sig. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie JSW Sig o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSW Sig w Jastrzębie-Zdrój

Witam panowie. Czy warto jest zapisać się do jakiś związków? Czy przyśpiesza to przejście pod kopalnie? Jeśli tak to do jakich? Z góry dzięki za info.

Przyjecia

Witam, czy macie moze jakies nawet niepotwierdzone info o przyjeciach Zofiowka/Borynia? lub Pniowek ale tylko Oddzial Wsparcia Produkcji. Wiem ze powinny byc w 1 kwartale ale kwestia czy styczen czy marzec robi roznice , bede bardzo wdzieczny za kazde info. Najlepszego w Nowym Roku . Pozdrowionka

Oferta
@Przyjecia

Sa przyjęcia przez pośredników, poszukaj na olx

Przy
@Oferta

Do jakiej firmy?

@Przyjecia

Powaznie sie pytam , jesli nie wiesz zupelnie nic to sie nie wypowiadaj kolego :) z grzecznosci prosze o jakies info pozdro

Były już przejęcia na Pniówek na GRP 9 nowy oddział mają otwierać

@Bolo

O Pniowku slyszalem , ale Borynia / Zofia mnie interesuje czy w styczniu cos ma byc, bo wiem ze grudzien chyba byly. Pozdro

Hejka
@Przyjecia

Tak na Borynie , Zofiòwke już były w grudniu przyjęcia panie kolego .

@Hejka

Ok dzieki czyli mozna sie spodziewac ze przez pewien czas znow nie bedzie , ale chyba nie ma reguly co ile przyjmuja? :)

Pomarańcza

Witam, wiadomo coś o przeniesieniach z sigu pod kopalnie?

Sigsig
@Pomarańcza

Narazie cisza , wszystko odbywa się za plecami

Po rozmowie

Witam dziś miałem rozmowę , zaproponowali mi oddział wentylacji wiercenia , moje pytanie czy ktoś może się wypowiedzieć jak tam wygląda pod względem finansowo , dodam że mam te stażowe 30%

Kwk

Górnik

Dobrze

Kiedy beda jakieś przyjęcia

Odprawa

Witam czy jest ktos kto wie czy biorac odprawe 120tys w PGG mozna sie dostac do JSW bo od 2 osob slyszalem ze sie dostali ?

@Odprawa

Mam rowniez 2 znajomych co już robią pod jsw sig . Pracowali wczesniej pod PGG i wzieli odprawy 120tys. takze mysle ze jest to potwierdzone info .

@Odprawa

Znasz te osoby? Wierzysz im na slowo?? Prosze cie zastanow sie

Przemo
@Bolo

Przyjmując się do sigu podpisujesz dokument że nie wziąłeś odprawy. Brednie piszesz!

@Pewne info

Ale to co to ma do rzeczy? Przecież te ludzie nie podpisywali że już nigdy nie będą pracować w kopalni . Nie myl pojęć. Odprawę można wziąć tylko raz a nie że nie można pracować w kopalni . A Ty widziałeś ich umowę jak rozwiązywali z jakim paragrafem ? Bo ja widziałem u kumpla na żywo. Jaki niby papierek trzeba podpisać o odprawie ? Skąd info ? To była ustawa o restrukturyzacji stanowiska a nie o likwidacji i zakazie pracy .

@Przemo

@przemo o Panie skąd Ty takie informacje masz ???

Przemo
@Odprawa

Czysty ciul! Kasę chcę wziąć i jeszcze pod jsw się ciśnie! Masakra ????????????

@Odprawa

Podpisujesz wyraznie ze nie bedziesz pracowal w zadnej panstwowej firmie ktora ma dzialalnosc kopalniana!!!! Wez kase , zwolnij sie inczekaj do usranej smierci na jsw!! Ewentualnie linter ci zostanie

@Odprawa

Zreszta tez znam paru takich wzieli odprawy, mieli znajomosci i zalatwione w jsw, teraz pracuja w popularnej fabryce okien????. Co innego firma to.sie zgodze ale o pgg jsw kghm itd zapomnij

@Pewne info

(usunięte przez administratora) głupoty jak nie wiesz . Na 100000% można pracować w kghm !!!!!!!!!!!!!

Pracownik JSW
@Pewne info

Rozwieje wątpliwości. Wziolem odprawę 120 tys . Pracowałem 8 miesięcy w jsw sig a od stycznia tego roku pracuje pod JSW , także jak widać można. Nie słuchajcie zazdrosnych ludzi tylko pytajcie u źródła.

@Pracownik JSW

Na ktorej kopalni i od kiedy??? Dokladnie kiedy masz date przyjecia?? Nie napiszesz a wiesz czemu?? Bo bajki piszesz

@Odprawa

Pod firma zgodze sie ale na bank nie pod panstwowa spólka gwarantuje ci to.i nie sluchaj farmazonow. W sklad kghm wchodzi dziesiatki firm , to tak jakbys powiedzial ze pracujesz w jsw w linterze albo w pgg w zoku

Pracownik JSW
@Pewne info

Gościu ale na (usunięte przez administratora)się tak spinasz ? Nie chcesz nie wierz proste . Boli Cie to czy jak ? Widziałeś nasze dokumenty ? Nie (usunięte przez administratora)takich głupot że nie możemy pracować. Dla twojej wiadomości zazdrośniku powiem ci tak że możemy pracować w spółkach skarbu państwa (kopalnie) nadal, ale nie możemy już skorzystać z osłon w przyszłości.

@Pracownik JSW

Nie spinam sie"gosciu" mow co chcesz i nie musze ci niczego zazdroscic , bo nie mam takiego problemu . Nie wierze i tyle za duzo bajek . Skonczylem ten temat

Kapa
@Odprawa

Nie można. Podpisujesz papier, ze nie pobrałeś odprawy, tak jak kolega wyżej wspomniał.

Prawo
@Kapa

Tak to na jakiej podstawie prawnej nie mozemy ? No słuchamy podaj przykład jak takis obeznany w temacie .

Pytanko

Witam. Czy pod sigiem lub w związkach w sigu są jakieś paczki na święta dla dzieci? Pozdrawiam

Wie ktoś może jaka jest stawka na umowie na Budryku dla nie wykwalifikowanego? Z dodatkiem stażowym powyżej 2 lat na dole ? I jaka stawka wychodzi za pracę w sobotę i niedzielę tam ? Słyszałem że często są nadgodziny ( Dowiadywanie ) ?

Budryk
@Nowy

Z dodatkiem stazowym 4500 wyciągniesz bez sobót jak masz powyżej 26 lat . Za sobotę ponad 300 zł wychodzi nadgodziny się zdążają

Kandydat 2023

Witam Sz.Grupowiczów orientujecie się może kiedy będą jakieś przyjęcia na BUDRYK albo KNURÓW w najbliższym czasie na przeróbke? Ewentualnie kiedy będą jakieś rozmowy i wogóle? Na jaki zarobek można liczyć nap z wszystkimi sobotami plus uprawnienia na taśmy itd..? Lub gdzie uderzyć żeby ktoś pomógł w załatwieniu pracy bezpośrednio pod normalny SIG? Jak coś z góry bardzo dziękuję za info Pozdrawiam serdecznie

Pracownik 2023
@Kandydat 2023

Na przeróbce jest tylko normalny sig. Nie cis się na Knurow, idź lepiej na Szczygly, najlepsza gruba w tym trójkącie Knurów Szczyglowice Budryk....

Elo

Witam, dostałem się na rozmowę o pracę. Przodek. Sig wsparcie. Pniówek. Jakie zarobki?

Nowyy
@Elo

Przez telefon Ci powiedzieli jaka kopalnia i odział? Czy jesteś po rozmowie kwalifikacyjnej?

Maniek
@Elo

Witam jak się dostałeś ? Masz jakieś doświadczenie ?

Mucha
@Elo

"przodek" to jeszcze nic pewnego jeśli chodzi o zarobek. Inaczej ma brygada inaczej cieśle a jeszcze inna kasa na gumie....

@Nowyy

Przez telefon mi tak powiedziała kobieta

@Maniek

Żadnych znajomości. Skladalem papiery przez internet rok temu.

Mirek
@Elo

A to jakieś większe są teraz przyjęcia na pniówek?

Kolo

Panowie tak szczerze na jakie zarobki można liczyć w JSW wsparcie ?

Mucha
@Kolo

Szczerze to zależy od wykonywanej roboty lub pisanej szychty pomnożone razy ilość dni i dodaniu dodatku stażowego.

Si4g

Panowie wiecie coś może o przejściach z sigu pod jsw czy coś będzie ?

@Si4g

Styczen, dlugo pracujesz?

Si4g

4 lata bo długo musiałem być na l4

@Si4g

To od mysle ze bedziesz pod jsw

Kikopapczokow
@Sigol

A orientuje się kolega kiedy będą te przejścia pod kopalnie

@Kikopapczokow

Z tego co wiem to styczen luty

Janek
@Kikopapczokow

Czerwiec

@Sigol

Na Szczygłowicach dziś ludzie dostali smsy

Mietek
@Józek

Przez podwyżki w JSW na razie nie będzie alokacji w tym roku niestety. Bydymy tu gnić do usranej śmierci

Kokos
@Józek

Nie siej propagandy (usunięte przez administratora). Ludzie dostali SMS w sprawie nowych umów, Ci co mieli okres próbny to teraz dostali na rok.

@Kokos

SMS z informacją o przejściu pod JSW. Sam dostałem, wiec wiem co w nim jest napisane. Nie siejcie glupot.

Artur
@Józek

Ile czekałeś w sigu na przejście pod JSW?

Janek
@Artur

Ja już czekam 3 lata, i miałem jedno chorobowe 13 dni.. W związkach mówią że czekać

@Artur

Do SiG przyjęty w marcu 2022. Bez znajomości.

Nowyy
@Janek

A na jakiej kopalni pracujesz ?

Chetny

Jak wyglądają stawki, które proponują pośrednicy do JSW? Orientuje się ktoś czy to prawda, ze w pierwszym miesiącu jest najniższa krajowa?

@Chetny

Stawki do SiG-u są oficjalne podane i to od kilku lat, sam poszukaj. "Jest porozumienie w SIG, podwyżki od nowego roku!!!" artykuł z 2018 roku, tak więc możesz doliczyć kilka drobnych podwyżek.

Miła

Witam czy ktoś wie czy przyjmują kobiety na puczke

Bigos
@Miła

A co to puczka?

Stanowisko
@Bigos

Nowe stanowisko, puczenie butelek pet

nowo przijynty

Chciałbym zapytać czym zajmuje się oddział wierceń "Borynia" i czy ma ktoś informację odnośnie realnych zarobków ?

Wiertacz
@nowo przijynty

Ciulato robota na początku, mosz 4800 a potem dociongniesz ze sobotami do 6 na spokojnie a to tam pewnie wiedzą lepiej. W mokrym (usunięte przez administratora)

Nikt Nic Nie Wie ?? :D

Już były
@Nikt Nic Nie Wie ?? :D

Kolego na Borynie / Zofiówkę juz były rozmowy w Grudniu przynajmniej ja miałem , teraz w Styczniu jadę po skierowanie na Badania Więc możliwe że nie będzie teraz tam przyjęć

Nowa szychtownica

Widnieje gdzieś na internecie cała rozpiska szycht po tej podwyżce 15% od stycznia? Jak to teraz wygląda? Szychty z pobierki , obsługi , transportu , cieśielki To mnie interesuje

Matematyk
@Nowa szychtownica

Ciężko policzyć. Trzeba było chodzić na matematykę a nie na wagary. Wiesz jaka stawke miałeś i do tego dodaj 15%. Pobierka 184.72 +15%=212.42 od tego odejmij podatek VAT i tyle zarobisz za ciężka pracę

Kandydattt
@Matematyk

Pobierka 214,72zl

Witam. Ma ktoś jutro rozmowę na kopalnie Budryk ? Wiecie na jakie oddziały są ?

Jest szansa jest dostać z tego pod kopalnie ?? Jak zarobki górnik 4 lata dołu w firmie głównie przodki

@Andrzej

Nie ma znaczenia ile masz lat doświadczenia w górnictwie, w SiG-u policzą max 2 lata, nawet jeśli ktoś przez ponad10 lat fedrował kombajnem. Szanse na alokacje są, ale teraz to trwa minimum 2 lata i to przy "odrobinie" szczęścia.

Jakie 2 lata minimum jak ludzie przechodzą po roku przeważnie

Sigowiec
@Sig

Jak masz znajomości to przejdziesz, a jak nie to siedzisz na tych gumach nie wiadomo ile

@postronny

Ale bajki piszesz ja przyjmowalem sie z 5 kolesieami i po roku nas juz w sigu nie bylo, nie mialem znajomosci

@Pewne info

To teraz napisz kiedy to było, w 2019 r. czy wcześniej? Kiedyś faktycznie alokacje były co kilka miesięcy, ale w 2020 r. wyhamowały niemal całkowicie.

Przyjeci 6 kwietnia przeniesieni 20 pazdziernik jak sie nie myle

@postronny

Kwk zofiowka przyketych nas bylo 12 ale nie wiem.czy reszta przeszla bo nie widuje ich

Mateusz

Witam. Mam dołu 2 lata w zewnętrznej firmie. Czy przyjmując się do SIG odstawa zalicza mi od razu stażowe 30% ? Czy trzeba mieć 12 miesięcy przerobione w SIG ? Jak to jest ? I jaka stawka wychodzi za sobotę i niedzielę SIG odstawa ? Pozdrawiam

@Mateusz

Dostaniesz stazowe

Mateusz
@Sig

Dzięki za info. A wiesz ile wychodzi za weekendy na odstawie?

Sigowiec

Flapsy po 52 zl od stycznia w jsw Nas tez to obejmuje w SIGu?

Krzysiek
@Sigowiec

W Jsw flaps byl 45zl z groszami , zwiększają im do 52zł. My ponoć mamy mieć bony na 51zł i brak możliwości pobrania mleka i wody. Zobaczymy jak będzie.

@Krzysiek

Nie był 45 tylko 30 45 zł to było wyliczenie na podstawie inflacji a podwyzszaja na 52 zl ze wzgledu na wzrost najnizszej krajowej

Irek
@Sig

Pracownicy SiG mają 30zł w bonie sodexo a kopalniocy 45zl na karcie przedpłaconej, im zwiększają do 52zł.

abc
@Irek

SiG i kopalnia mają po 30 zł bony nie siej zamętu.

Irek
@abc

Brat robi bezpośrednio pod kopalnią i od dawna nie mają bonów tylko kartę przedplaconą (ruch Knurów). I mieli 45zl za zjazd. Teraz będą mieli 52zl. Ja robie w SiG wiec wiem jak sytuacja wygląda.

Jacek
@Irek

Nie ma żadnych 45zl za zjazd bezpośrednio pod kopalnia. Jest 30 zł tak jak w SIG. Brat Cię okłamał

N
@Jacek

Kto ci takich głupot nagadał chyba mamusia

Kaper
@Sigowiec

Też będzie 52 zł. Ale będzie brak możliwości pobrania mleka i wody.

kandydat

byłem na rozmowie obiecali złote góry związki mówiły żebym się zapisał do nich i nie brał pierwszej lepszej roboty,niestety nie słucham od czasu strajków powodzenia panowie słabe zarobki piorą pieniądze taki jest sig.

Zostaw merytoryczną opinię o JSW Sig - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w JSW Sig?

Zobacz opinie na temat firmy JSW Sig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1431.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSW Sig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 877, z czego 211 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 619 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JSW Sig?

Kandydaci do pracy w JSW Sig napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JSW Sig
3.7/5 Na podstawie 444 ocen.

JSW Sig