Opinie o Council Finance w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Council Finance. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Council Finance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Council Finance w Wrocław

ppppączkiiii

super dzień - pychota nastała czyli pączki w akcji

Leniuch
@ppppączkiiii

Macie od firmy pączki by się najeść i multisporta by spalić potem te kalorie :) Do boju!

Panna
@Leniuch

Ja juz wczoraj przebiegłam 3 km :)

lamps

jak można aplikować do tej firmy? ciężko znaleźć ogłoszenie zamieszczone w internecie. czy jedynym sposobem jest przyjście osobiście do siedziby i złożenie cv? :)

Rakija
@lamps

Jasne, że mozna. Wyślij CV, aplikuj. Powodzenia :)

Pompka

Fajnie, że firma daje mozliwość wzięcia karty multisport. Chcę się za siebie zabrac zanim przyjdzie wiosna i zrzucić kilka kilo, dzięki karnetom mogę chodzić często i się zmobilizować. I nawet przyzwoite ceny tych kart multisport są. Duży wybór różnych obiektów, basenów, siłowni a i na kurs tańca mozna iść. Tylko skąd na to wszystko też czas znaleźć...

Akuku

Oj dajcie już spokój z tym jedzeniem. Jeden je owoce, drugi pączki, trzeci wyciąga skwarki z pierogów. To tylko jedzenie! Choć z drugiej strony miło, że w firmie nawet o takie drobiazgi się dba.

Smakoszka
@Akuku

Może i nie trzeba ciągle pisać o jedzeniu, ale pączki dzisiaj to poezja. Są pyszne. Dotarły jakoś później bo myślałam, ze będą rano ale warto było chwilkę dłużej zaczekać. Super ekstra :)

Doradca Klienta

rekrutację prowadziła firma Broker Hr powiązana z CouncilFinance w wynajetym biurze.

Przyjmują tak naprawdę każdego bo szukają niewolników, którzy nie będą się buntować przeciw temu, że firma oszukuje klientów każąc im brać kredyty na nieświadome słupy. Biorą bez doświadczenia i nie zadawają konkretnych pytan tylko scenki sprzedażowe jak wcisnąc babci 80 lat kolejny w tym miesiacu kredyt na przezycie.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Faworek

A ja to mam nadzieję, że jutro pączki będą :)

Mniam

Hmmm, zazwyczaj jabłka były we wtorki, ciekawe czemu są dziś :)

Zdrowy Zuch

Tak pakiety medyczne to duża wygoda. Wziąłem w sumie na wszelki wypadek, ze zdrowiem problemów nie mam ale warto się zabezpieczyć na wypadek choroby lub konieczności badań. Placówek jest dużo i rejestracja nie trwa długo. Lepsze to niż czekanie na wizyty za państwowe

Kraksa

Teraz jak są ferie to luz na ulicach jest. Miejsca, które są zakorkowane przejeżdżam w mgnieniu oka. Ale tym razem jednak nie jadę nigdzie. Muszę sobie zrobić badania lekarskie. Całe szczęście, że mamy opiekę lekarską to długo nie trzeba czekać i mam blisko do specjalistów

Mother

Pracy jest sporo, to prawda. Można jednak sobie wszystko dobrze poukładać. Ja mam małe dziecko i nie mam problemów, by je przed pracą na spokojnie odwieźć do przedszkola. Tak samo odebrać, wychodzę normalnie z biura i życie toczy sie dalej. Mogę na spokojnie połączyć pracę zawodową z życiem prywatnym

Ciotka

My zaczynamy ferie później. Mam nadzieję, że nam pogoda dopisze. A tymczasem nowy miesiąc się zaczyna, trzeba się ostro wziąć do roboty.

Hopsasa

Dzisiaj pierwszy dzień ferii, od razu widac, że jest mniejszy ruch na mieście. Jechałam do pracy szybciej, korki mniejsze. Dwa tygodnie luzu pod tym względem będzie :) Dzieciaki już się cieszą na wyjazd na ferie. Mogę sobie spokojnie sobie urlop zaplanować

Pasztet

Jakiej piękności...

Kombat

Uzytkowniczka Sonia uzywa bardzo ostrych argumentów a wręcz pomówień. To właśnie przez takie osoby cierpi nasza firma. Przyznaj się, ze teraz robisz dla konkurencji? Może Ci więcej placi? masz podwójną moralność? Weź głęboki oddech, jedź na ferie bo złośc piękności szkodzi

Wiotka

Użytkowniczka sonia zapewne pracuje dla konkurencji i jedzie po nas z góry na dół. Dziwnym trafem podobno ten śmieszny portalik wspólpracuje z innym biurem kredytowym. Ot obiektywnośc. ja się nie dziwie że piszą o nas zle, bo to kasa dla jednych i drugich. A wy na forum nie dajcie się nabrać. to podstep by nas skłócić. Te wszystkie złośliwe artykuły to fikcja. nie ma obiektywnych mediów, każdy pisze tak jak mu kasa spływa. Czy to w warszawie czy na zadupiu

Hiacynta

na dolnym slasku sa ferie teraz, może na multisporta się z dzieciakami gdzieś wybiorę :)

Active
@Hiacynta

Ja chyba zostane, nie wiem jak ze śniegiem. Poza tym teraz wszystko porezerwowane. Mam multisport od firmy to jakoś w mieście sobie czas zorganizuje

sonia

OSZUŚCI! PRZESTRZEGAM WSZYTSKICH! Tutaj równiez "bardzo ładnie" opisane jest to czym zajmuje sie firma (usunięte przez administratora)

Szczera
@sonia

Chyba nie wiesz co piszesz, bo powinnaś wiedzieć, że te wszystkie sprawy są mocno naciągane. malo tego to jest jawna wspólpraca z konkurencją osób, które rzekomo stoją na straży prawdy. Nie bój się, wszystko jest dokładnie weryfikowane a potem wychodzi kto miał rację. Jest pelno pieniaczy, którzy szukają tylko wymówki by nie wypełnić zobowiązań umowy.

sonia

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Posiadam stały kontakt z osobami z tego forum i gwarantuję, że Ci ludzie na pewno nie kłamią. Sama byłam zmuszana do oszustwa przez pracodawcę dlatego zrezygnowałam. jak na razie (usunięte przez administratora)

Sport i Zdrowie

No i widzicie, firma zapewnia i pakiety medyczne i sportowe. Więc każdy może sobie wybrać co mu odpowiada :)

Baczna

Dużo nowych osób przychodzi do pracy. Fajnie, widac że się firma rozwija.

Zmora

Zastanawiam się, który z pakietów Multisport wybrać. W sumie trochę czasu po pracy mam i warto go aktywnie wykorzystać. W sumie to nawet najdroższa opcja z dostepem prawie wszędzie daje spore oszczędności jeśli się regularnie chodzi

Xenna
@Zmora

Ja pochodzę kilka razy i mi się zwraca. Nie ma co się zastanawiać, bo naprawdę warto :)

Zostaw merytoryczną opinię o Council Finance - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Council Finance?

Kandydaci do pracy w Council Finance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Council Finance
1.7/5 Na podstawie 337 ocen.

Council Finance