Opinie o Council Finance w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Council Finance. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Council Finance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Council Finance w Wrocław

Karramba

Styczeń do łatwych nie należał, ale w sumie jestem zadowolona. Może dlatego, że miesiąc był krótszy i tak po nowym roku wiadomo, różnie bywa. Teraz czas na tydzień odpoczynku w górach :)

Korek

To jest taka taktyka konkurencji, żeby obrzydzić firmę klientom i pracownikom. Naprawdę, aż żal na to patrzeć. A potem się ludzie naczytają i wierzą w te bezsensy

Lola

A ja zastanawiam się czy nie przepisać sie na wyższy pakiet medyczny. Jest więcej mozliwości, badań, o zdrowie trzeba dbać.

Aktywna

A u nas zaczynają się ferie. Jak ktoś chce je spędzić w mieście to fajnie, że jest multisport, bo mogę sobie zorganizować czas wolny, np na basenie, czy fitness. Myślę, czy nie wziąc sobie opcji rozszerzonej karty, będę mieć więcej mozliwości.

Ona na plus
@Aktywna

Weź, naprawdę warto. dobrze, że firma zapewnia kartę bo nie ma nic gorszego jak siedzenie bezczynne w domu. Ja jestem aktywna i to mi pomaga pozbyć się kilku kalorii dziennie :)

Doradca Klienta

rekrutację prowadziła firma Broker Hr powiązana z CouncilFinance w wynajetym biurze.

Przyjmują tak naprawdę każdego bo szukają niewolników, którzy nie będą się buntować przeciw temu, że firma oszukuje klientów każąc im brać kredyty na nieświadome słupy. Biorą bez doświadczenia i nie zadawają konkretnych pytan tylko scenki sprzedażowe jak wcisnąc babci 80 lat kolejny w tym miesiacu kredyt na przezycie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
agata

ostatni dzień miesiąca, bedzie się działo,

Pilna
@agata

A powiedz gdzie się nie dzieje? Wszędzie, od Uralu po Atlantyk koniec miesiąca to bardzo intensywny czas. Tak funkcjonują wszystkie firmy, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego

Sok

Powoływanie się na niewiarygodne źródła gdzie jest pełno pomówień jest chyba nie na miejscu

Kali Mieć

Ale podalaś źrodło. Akurat ten wątek to jakieś totalne pretensje do calego świata tylko nie do samych siebie. Pelno samych frustratów, którzy zwalają winę na cały swiat dookoła. Gratuluję Ci, ze wierzysz w to. nie ma co, poziom naprawdę wysoki. Jakoś mnie nikt do kłamstwa nie zmusza a żyję i pracuję. Uwolnij się od balastu, wyluzuj

Osesek

Wszyscy wiedzą, że tamten wątek jest ciągnięty przez kilku frustratów. Mało tego, wielokrotnie zdarzały się próby wyłudzeń. Ciekaw jestem ile wśród tych osób jest takich, którzy od razu postanowili nie płacić nic. Ale o tym już cisza. Żal mi tych, którzy w to wierzą. Gdyby wam podać link, że przyleciało UFO to też uwierzycie?

Praca nie jest zła, wszystko zależy od zaangażowania. Nigdzie nie spotkałem się z tym aby dawali kasę za darmo, trzeba zapracować, postarać się. Śmieszą mnie te pytania ile tu płacą, ile dają. Jakoś tak kazdy ręce wyciąga i czegoś chce, mówi daj daj daj. A w zyciu niestety tak nie jest, należy się mocno postarać, ale warto bo efekty moga być naprawdę niezłe

Zdrowa

Dobre mandarynki dzisiaj są. Wolę je bardziej niż jabłka no ale co kto woli. Fajne są te owocowe wtorki bo trochę witamin człowiek sobie zażyje :)

Norka

Są owoce :) Trochę się bałam, że ich nie będzie bo przed 9 jeszcze nie było dostawy ale już są. Może korki były na ulicach, zimą źle się jeździ po mieście. Ja dojeżdżam autem i czasami jak utknę w zatorze to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. A porobili tych ścieżek rowerowych, zwężono ulice i jeździ się najwolniej w kraju. Tak jakby się świat wokół roweru miał toczyć. Bezmyślność

W zdrowym ciele
@Norka

To prawda, tragedia. Zwłaszcza w godzinach szczytu. Na szczęście jestem punktualnie i nie mam daleko do pracy, ale niektórzy dojeżdżają spory kawał drogi.

Gaduła

Jak się pracuje dokładnie, sumiennie i dba o klientów to nie ma powodów by sobie coś zarzucać. Rynek bardzo szybko weryfikuje wszystko, reguluje popyt i podaż. Ja na brak klientów nie narzekam, to chyba pokazuje, że moja praca i zaangażowanie w firmie są na właściwym poziomie

Kokoszka

A ja wykonuję swoją pracę dobrze i nie mam żadnych problemów. nigdy nie miałam

Szakal
@Kokoszka

Dokładnie, kto się stara ten ma. Jakoś niektórzy są w stanie sobie wszystko poukładać, bez zrzucania winy i odpowiedzialności na innych i cały otaczający świat

Kita

Pozdrawiam trenerów, bardzo nam pomagają i wspierają

Lokówka

Oho, zaczyna się zaśmiecanie wątku jakimiś nie związanymi z pracą tematami. Znam takich co już na dzień dobry mówili że nie będą spłacać zobowiązań, albo potem próbowali wyłudzić kasę. A potem po audycie okazywało się, że racja jest po stronie firmy. Ale do samego końca szli w zaparte a potem mina rzedła. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, jak człowiek jest dorosły to wie co podpisuje i potem bierze za to odpowiedzialność

Bonzo

W porównaniu z innymi firmami to płace są nie najgorsze. do tego dochodzi niezły socjal, multisport, opieka medyczna, bony na święta, owoce we wtorki. Więc nie tylko pieniądze ale i trochę wartości dodatkowych więc warto aplikować :)

Gepard
@Bonzo

@Bonzo, widze że dużo wiesz. Cieszę się, że są na forum osoby, które podają konkretne informacje a nie tylko biją pianę, że im się coś nie podoba. Jak firma dba o pracowników zapewniając nie tylko niezłe pieniądze ale i świadczenia dodatkowe to warto się zainteresować i aplikować. Pozdrawiam!

tatko

firma typowo naciagajaca ludzi.wypowiadac pozytywnie moga tylko ci co tam pracuja.zalatwili mi kredyt[ale nie mi tylko zyrantowi]i obiecali wyczyscic zla opinie w bazach,do czego osobiscie nie maja prawa bo kazali mi w PKO wykupic haslo dostepu.wziolem 70000 kredytu z czego oni skasowali ponad 20000 choc caly szas mowili o 14% zlodzieje jakich malo

Apsik
@tatko

Na forum najłatwiej coś napisać, że się zostało oszukanym itp. Nikt Cię nie zmusza do brania kredytów, a o wszystkich kosztach na pewno byłeś poinformowany. Z wysokością prowizji to już pojechałeś ostro, to jest wręcz nierealne. Jesli jesteś niezadowolony to zawsze możesz napisać reklamacje. Ale najłatwiej jest kogoś oskarżać. Pamiętaj, że pomawiasz firmę i jej pracowników, a to już mozna łatwo zaskarżyć do organów ścigania.

Oko
@tatko

To miej pretensje do PKO.

Sphinx

Jeśli ktoś jest zainteresowany to powinien złożyć CV i potem na rozmowie wszystkiego się dowiedzieć. A nie tutaj wypytywać ile płacą. To nie punkt skupu żywca czy pszenicy

Sphinx

Serek

Kto się przykłada do pracy ten ma, a kto obija ten potem winę zwala na wszystkich wokół. Takie czasy niestety

Dixie

A ja spotykam czasem moich klientów w markecie i nie mam problemów, nikt za mną nie gania, przywitam się, spytam jak leci. Nie muszę się przed nikim ukrywać ani spuszczać głowy. Niektórzy tu na siłę stwarzają problemy, których nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Council Finance - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Council Finance?

Kandydaci do pracy w Council Finance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Council Finance
1.7/5 Na podstawie 337 ocen.

Council Finance