Opinie o Council Finance w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Council Finance. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Council Finance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Council Finance w Wrocław

Slash

Wyślij zapytanie do HR, na pewno odpowiedzą Ci czy coś się aktualnie dzieje. Ktoś tu wczesniej podawał do nich maila

Pssst
@Slash

Firma się rozwija to i ludzi szuka. Pisz śmiało, może akurat okaże się, że potrzebują kogoś o Twoim doświadczeniu i kwalifikacjach

Alojzy

Wzięliście sobie może ubezpieczenie grupowe? Całkiem niezłe stawki no i opłata miesięczna nie za wysoka

Maska
@Alojzy

Ja nie brałam. Mam prywatne ubezpieczenie a z firmy opiekę lekarską. Na razie mi to wystarczy :)

Realna

Dobrze że są te szkolenia. Mimo że pracy dużo, telefony, spotkania, rozmowy to jakoś tak wydaje się, że idzie ku lepszemu. Wiem jak było jeszcze rok temu, naprawdę się sporo zmieniło

Funny

Nigdzie nie jest idealnie ale jak się chce coś osiągnąć, to trzeba czasem zagryźć zęby. Pracuję ciężko ale też nie do przesady i wszystko można jakoś pogodzić. Atmosfera jest całkiem niezła, zespół mamy zgrany to i mozna po pracy na jakieś piwo wyjść. To moja druga praca, firma duża, opieka lekarska, grupowe ubezpieczenie za rozsądną kasę, multisport, jabłka. Płacą też nieźle więc nie ma co narzekać

Doradca Klienta

rekrutację prowadziła firma Broker Hr powiązana z CouncilFinance w wynajetym biurze.

Przyjmują tak naprawdę każdego bo szukają niewolników, którzy nie będą się buntować przeciw temu, że firma oszukuje klientów każąc im brać kredyty na nieświadome słupy. Biorą bez doświadczenia i nie zadawają konkretnych pytan tylko scenki sprzedażowe jak wcisnąc babci 80 lat kolejny w tym miesiacu kredyt na przezycie.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Bilbo

A po co się zwalniać? Dawno nie widziałem firmy, która nie dość że solidnie płaci to jeszcze zapewnia dobry socjal, opiekę lekarską. Ludzie tu pracują naprawdę długo, ja sobie chwalę. I z niczym nie mam problemów, robię co do mnie należy i poleciłem też firmę koleżance. Też jest zadowolona. Ma małe dziecko i może spokojnie pogodzić pracę z życiem osobistym. Nie wiem po co ten szum

master

Premia jest uznaniowa. Jeśli ktoś zasłużył to dostanie. A jak ktoś ma pretensje do całego świata a premia mu się nie należy to zaraz zaczyna się lament i obwinianie wszystkich tylko nie siebie

Głowka
@master

Niestety roszczeniowość jest w ludziach coraz większa. Pewnie, że trzeba walczyć o swoje ale mam wrażenie, że każdy chciałby mieć wszystko jak najmniejszym wysiłkiem. Czy się stoi czy się leży premia się należy...

Polo

Ja się zastanawiam nad wzięciem pakietu zdrowotnego. Wiem, że warto. Koledzy mówili, że czeka się krótko na wizytę i jest wielu specjalistów. Zupełnie inaczej niż w publicznej służbie zdrowia. A koszt naprawdę nieduży. firma ma ponoć bardzo dobre warunki wynegocjowane

Foch
@Polo

Weź, naprawdę warto. To nie kosztuje dużo a jak będziesz potrzebował to się zapiszesz szybko do lekarza.

Sesese

Dzisiaj jabłka i gruszki :) A jabłka takie fajne czerwone, sliczne. Rozeszły się bardzo szybko :)

Orzeł

A ja tam się nie oglądam na nic tylko robię swoje, za to mi płacą. Po co strzelać jakieś fochy, jakbym był niezadowolony z pracy to bym tu nie siedział. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, ale jak się u kogoś pracuje to chyba oczywiste jest, że się do własnego gniazda nie robi...

FikuMiku

Idzie wiosna, można będzie pomysleć o jakimś wyjściu integracyjnym

Ross

Aplikuj @Azik to się przekonasz :)

Kawoszka

Poczytaj sobie to forum i zobaczysz, socjal i bonusy są naprawdę niezłe

Mrówka
@Kawoszka

Multisport, opieka lekarska, bony, vouchery, konkursy z nagrodami. Jest tego trochę, ale oczywiście znajdą się tacy co będą cały czas marudzić

Ciotka

Socjal w firmie mamy niezły. W poprzedniej pracy miałam podobnie, ale tu ludzie fajniejsi :)

benito2

czy w czasach konsumpcji ktoś jeszcze myśli o wrzechświecie - warto o tym pomyśleć gdy święta za pasem

claudio
@benito2

ale stary poszedłeś, ludzie tu garują cały dzień a ty tu z filozofią wyjeżdżasz, znajdź sobie inne forum na takie rzeczy

benito2
@claudio

lepiej z filozofią niż dzidostwem

Ona

Ja kiedyś wygrałam bony do Douglasa

To ja

Te konkursy są fajne i dużo osób w nich może wziąć udział i to nie tylko ze sprzedaży

Kolba
@To ja

back office też mają konkursy

mercimerci
@To ja

co ty ściemniacz - nie ma konkursów poza sprzedażą, podaj przykład a inne działy sie ucieszą

Ross
@mercimerci

Jakbyś pracował w firmie i choć trochę się zainteresował co się dzieje, to byś wiedział. rozejrzyj się, pogadaj z ludźmi to każdy Ci powie. Sprzedaż pracuje na firmę więc to oczywiste, że konkursów i nagród ma najwięcej i tak jest wszędzie. A w innych działach jak np back office tez są konkursy i to nie tylko o pietruszkę. Więc nie wciskaj tu innym kitów. A jak masz jakiś pomysł co do konkursu dla innego działu, zgłoś go. Skoro pracujesz to wiesz kogo zapytać.

Mademoiselle
@Ross

Masz rację @Ross, dużo się dzieje. Wystarczy się popytać, każdy potwierdzi to co mówisz

Satyr
@mercimerci

Dzisiaj dzień wagarowicza, a jutro pora wrócić do szkoły prawda?

picipici
@Mademoiselle

nikt nie potwierdzi, bo konkursy są, bardzo fajne nagrody ale tylko dla sprzedaży - bach off. wchodzi do sprzedaży i...tyle, nagrody to super wjazdy itd ale dotyczy to tylko sprzedaży i tyle

korecki
@mercimerci

to prawda nie ma konkursów oprócz sprzedaży, zawsze tak było, reszta ma jabłka we wtorki

Lulu
@picipici

To się zatrudnij w sprzedaży. Akurat firma dba o wszystkich pracowników ale to sprzedaż zarabia więc ma najwięcej konkursów. I tak jest na całym rynku, motywacja musi być i nagroda, kto sprzedaje ten jest motywowany by sprzedawać jeszcze więcej. Znajdź mi firmę gdzie za klepanie w komputer dostaniesz wycieczkę. Więcej powagi!

Krata
@korecki

Nikt Ci nie każe jeść jesli nie chcesz. Ale doceń, bo firma się postarała, każdy może sobie trochę jabłek pojeść. Co w tym złego?

Kleofas
@Lulu

Niektórzy to by chcieli za samo przychodzenie do pracy mieć już nagrodę

Jejku Jejku

Ja też podpisuję się pod tym, że szkolenia dużo dają. Przyjechała do nas do oddziału trenerka, bardzo sympatyczna i dużo nam pomogła.

Bomba

Ciekawe czy jakieś nowe szkolenia będziemy mieli. Trenerzy przyjeżdżają, pomagają nam w pracy. I to nam pomaga tylko że zawsze jest coś takiego, że chciałoby się więcej

man

Jest ok

Beza

Fajnie by było jakby jako nagrody w konkursach były jakieś bilety na mecze czy na koncerty. Chętnie bym poszła :)

Lola
@Beza

Ja również. Dużo się dzieje i to taki dodatkowy by był motywator :)

miss

A czy ktoś dostał premie jak odszedł z tej pracy. ....

fluid

ale bayery dygały, blisko było sensacji,

Sancho
@fluid

Blisko było ale to też była drużyna nie z przypadku. Swoją drogą to fajnie jakbyśmy sami mieli jakąś amatorską drużynę piłki, brałoby się udział w zawodach. A nie tylko jakieś biegi firmowe. Lepiej pobiegać z piłką :)

Szybka
@Sancho

Ja akurat lubię biegi firmowe, bo i kalorii się troche spali i pomoże charytatywnie. Jak ktoś nie chce , niech nie biega :) Ale to prawda, jakieś inne takie aktywności też byłyby mile widziane

Gigi
@Sancho

Zawsze możesz skorzystać z multisporta i wybrać taki sport jaki Cię interesuje :)

adrian
@Sancho

był kiedyś pomysł żeby grać, w siatkówkę nawet drużyna była ale jakoś sie rozeszło, w mieście z oddziałami za mało ludzi więc sens ma to tylko w centrali - zgłoś temat do dziewczyny od csr-u, ona takie rzeczy organizuje

Sancho
@adrian

Taka drużyna to byłoby coś fajnego i mobilizacja do regularnych treningów. Dzięki za wskazówkę!

Doctor
@Sancho

Jak ktoś chce to znajdzie okazję, a jak nie chce to wymyśli wymówkę. Ja mam multisporta i chodzę gdzie chcę i kiedy chcę, ćwiczę, pływam i mam kartę od firmy za naprawdę niedużą kasę. Ale popieram, jakby zebrało się trochę osób to drużynowo można też pograć

kamaa
@miss

witam.? Ile czekasz juz na premie ???

botani
@Doctor

doctor - ty sobie miej kartę, chodź z nią gdzie chcesz tylko po co tutaj o tym piszesz, to forum dla pracowników - są wycieczki, konkursy, nagrody, pracuje się jak wszędzie raz lepiej raz gorzej ale po co piszesz że sobie chodzisz gdzie chcesz, pływasz itp - to nie przedszkole, ja ciężko pracuje widze plusy i minusy ale tu sie pracuje

Doctor
@botani

Chyba nie doczytałeś mojego posta do końca. Popieram każdą formę integracji pracowników a sport integruje najlepiej. Więc jeśli powstanie inicjatywa w której będą mogli wziąć udział ludzie z firmy to się chętnie pod nią podpisze

Gapa
@Doctor

Zapisz się do drużyny na bieg firmowy. Zawsze to okazja by rozruszać kości po zimie :)

Ludzik
@Gapa

Cel charytatywny to warto wziąć udział. Wiem, że trwają zapisy, można się zgłaszać.

Lewa noga
@Ludzik

Z tego co wiem to zainteresowanie spore. A jak ktoś biegać nie lubi to zawsze może przyjść i kibicować

Zostaw merytoryczną opinię o Council Finance - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Council Finance?

Kandydaci do pracy w Council Finance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Council Finance
1.7/5 Na podstawie 337 ocen.

Council Finance