Opinie o Council Finance w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Council Finance. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Council Finance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Council Finance w Wrocław

LCD

Cały czas są konkursy dla sprzedawców, to dodatkowy bodziec i motywacja. Fajna sprawa, naprawdę

Yoko O.

A mnie podoba się, że w firmie jest dużo konkursów. Można nawet wygrać wycieczkę zagraniczną nie mówiąc już o nagrodach rzeczowych.

kanada
@Yoko O.

a jakie ty nagrody tam dostałaś? ja nigdy nic nie dostałam oprócz owoców i kawy do pician54c

Yoko O.
@kanada

Owoce i kawa należą Ci się jak psu kość. Gdybyś tu pracował to byś wiedział, że jest ich sporo. Ja nie muszę Ci mówić co dostałam bo to nie Twoja sprawa. Zapracuj, postaraj się to sam się przekonasz :)

Cichuteńka
@Yoko O.

Każdy tylko się interesuje tym co kto ma lub wygrał. Lista nagród zawsze się pojawia, trzeba brać udział i się starać. A jak ktoś dłubie w nosie i myśli że mu wszystko spłynie jak manna z nieba to się lekko rozczaruje

[*_*]

Mi się groupon mało podoba, choć wiem, że wiele osób korzysta. Ale najważniejsze dla mnie to że mam opiekę lekarską w firmie. Wiosny nie widać, łatwo się przeziębić. No i w razie czego mogę szybko do lekarza iść

Westa

No niby można, ale nie zawsze na grouponie trafisz to co chcesz, nie ma tylu wejść. To zawsze jest loteria, będzie czy nie będzie. A tak to z multisportem idziemy kiedy chcemy i gdzie chcemy:)

Edi
@Westa

Każda forma dodatkowego bonusu ze strony firmy jest dobra. Ale to już standard w dzisiejszych czasach

alan
@Edi

ZGADZAM SIE

Doradca Klienta

rekrutację prowadziła firma Broker Hr powiązana z CouncilFinance w wynajetym biurze.

Przyjmują tak naprawdę każdego bo szukają niewolników, którzy nie będą się buntować przeciw temu, że firma oszukuje klientów każąc im brać kredyty na nieświadome słupy. Biorą bez doświadczenia i nie zadawają konkretnych pytan tylko scenki sprzedażowe jak wcisnąc babci 80 lat kolejny w tym miesiacu kredyt na przezycie.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Fifka

Szkoda, że multisport dla osoby towarzyszącej jest taki drogi. Pracownicy mają fajnie, kilkadziesiąt złotych co miesiąc ale już jak męża chcę zapisać to koszt spory. Fajnie jednak, że taka możliwość jest. U niego w małej firmie szef takich pakietów nie zakupił.

Marcowa

Mam nadzieję, że będzie tych szkoleń jeszcze więcej. Naprawdę dużo dają, trenerzy nas motywują. Poza tym robią to w bardzo przystepny sposób. Nie każdy wszystko może od razu załapać, mają podejście do pracowników

Usterka

Takie szkolenia naprawdę dużo dają. Zgodzę się, bo sama z nich korzystałam

Noga Ręka

A ja widzę, że się dużo zmieniło. I na pewno znajdzie się ktoś kto z natury powie, że to nieprawda i bla bla. Ale mamy naprawdę fajne i motywujące konkursy, w których można wygrać zagraniczne wycieczki. Wiadomo, trzeba się starać. Ale gdzie nie trzeba, nie ma nigdzie nic za darmo. Więc jak ktoś pracuje dobrze to naprawdę ma szansę na różne dodatkowe profity

Oddziałowa
@Noga Ręka

Jest też dużo szkoleń i wsparcia ze strony trenerów. Tym bardziej, że muszą do nas dojeżdżać czasem kawał drogi, więc dzięki wielkie za wsparcie!

Vogue

Opieka lekarska to bardzo duży plus. Zwłaszcza, że teraz taka głupia aura na dworze, łatwo o choroby. A czekać na wizytę lekarską na państwowym nie zawsze się usmiecha

Hopsasa

A dziś np jest happy day w back office i każdy pracownik bierze udział w losowaniu upominków. Fajna sprawa :)

Pasta
@Hopsasa

Dopiszę narzeczonego do opieki lekarskiej. Razem nas taki pakiet wyniesie w sumie kilkadziesiąt złotych. Firma widać ma dobre stawki wynegocjowane i pracownik z najbliższymi może skorzystać. U niego w firmie tak nie ma, a tu skorzystamy oboje

Ojejku

A mi się podoba tutaj. Mozna się mile zaskoczyć, bo są konkursy i jak ktoś się rzeczywiście stara to może nawet wygrać wycieczkę zagraniczną. I to w naprawdę fajne miejsca. Ludzie jeździli do Rzymu, Barcelony a nawet do Dubaju. Więc dla chcącego nic trudnego :)

Kolczasta

Dobra firma na start. Niezłe zarobki, możliwość rozwoju, ale i opieka lekarska i multisport. Jak ktoś chce rozwijać skrzydła i zdobyć doświadczenie to polecam

wolf

witam wszystkich :) na jaki adres mailowy mozna wysylac swoje cv? i czy aktualnie sa jakies oferty firmie?

Ona
@wolf

Wyslij na hr@council.pl i dopytaj. Może być tak, że poszukiwani są ludzie w Twojej okolicy. Wyślij zapytanie, podpytaj. Trzymam kciuki. Warto aplikować. Jest niezły socjal, opieka lekarska, karty multisport. Są różne konkursy dla sieci sprzedaży, także motywatory też są. Pozdrawiam

Samosia

Najlepiej w ogóle nie chorować. ale jak już coś sie zadzieje to przynajmniej wiadomo, że jeden telefon i mozna umówić się do lekarza. Dobrze, że firma o to dba. Mówi się, że to standard w dużych firmach zatem tym bardziej, skoro to dobry standard to na plus

doktorek

Nie wiem jak Wy oceniacie, ale chyba nowe zasady i pakiety medyczne jakie nam firma zapewnia są bardziej przyjazne niż poprzednie?

Cosmo
@doktorek

Tragedii nie ma, przynajmniej na razie :) Ogólnie to mniej wypełniania tych deklaracji i dobrze opisane pakiety. To na plus. Prawdziwy test przyjdzie jak trzeba będzie się umówić i iść na wizytę. No ale tu już nie będzie winy naszej firmy

Vita

A dzisiaj znowu jabłka :) Fajne są te owocowe wtorki

Żegna
@Vita

hehe, jak co tydzień

Młoda mama

Multisport jest dobry dla aktywnych osób. Wiem, że można w firmie sobie wziąć jeden z pakietów. Ja niestety nie za bardzo mam jak korzystać ze względu na małe dziecko. Ale będę pamiętać, jak będę miała więcej czasu to na pewno skorzystam

Spokojna
@Młoda mama

Możesz wziąć najtańszy pakiet od firmy i nawet raz czy dwa razy w tygodniu spróbować gdzieś pocwiczyć. Na początku może być ciężko, ale jak już się zmobilizujesz i uda ci się wszystko pogodzic to i dla siebie czas znajdziesz i dziecka nie zaniedbasz :)

Fafara

Ja mam zamiar w weekend skorzystać z multisporta. Mam teraz od początku lutego i opcji jest naprawdę dużo. Polecam, jeśli ktoś lubi aktywnie czas spędzać to warto sobie pakiet kupić. W firmie są 3 do wyboru, ale nawet najtańszy wystarcza jeśli ktoś kilka razy w miesiącu chce gdzieś wyjśc. Miłego weekendu :)

Malowana

Widać różnicę jak się ma pakiet medyczny z firmy a publiczną służbę zdrowia. Kilka dni czekania na specjalistę, bez kłopotu, a przez NFZ strasznie długo. Duży plus dla firmy, że mamy opiekę lekarską i to w naprawdę dobrych cenach. Zastanawiam się czy nie dopisać do pakietu mojego męża. U niego w firmie szef oszczędza na wszystkim, dlatego mógłby zapisać się przeze mnie u nas.

Szpiegula
@Malowana

Oj tak, bez porównania. Ja też zapisałam męża i dziecko i nie mamy problemów z dostaniem się do lekarza. Nie ma co się oszukiwać, dobra firmowa stawka a cała rodzina ma dostęp do lekarza. A teraz ferie, jeszcze zima, o chorobę nietrudno

Booła

Człowiek pojadł tych pączków to teraz wypadałoby iść się przebiec, albo popływać. Ja z multisporta nie korzystam, ale tym co mają to na pewno się teraz przyda :)

Zostaw merytoryczną opinię o Council Finance - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Council Finance?

Kandydaci do pracy w Council Finance napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Council Finance
1.7/5 Na podstawie 337 ocen.

Council Finance