Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

nieznajomy

Dużo znajomych tam pracuje i na prawdę sobie chwalą

Sławek
@nieznajomy

Pracowałam co prawda przez chwilę, ale miło wspominam i pracę i ekipę

Lidka
@nieznajomy

Ja ściągnęłam tu kilku swoich znajomych i nie dość, że na tym zarobiłam to jeszcze raźniej się pracuje :)

xxx

ciesze się , że tu trafiłam. Mam świetny zespół, świetnych ludzi wokól, chodzę do pracy ,bo lubię ;))

Doda

No i bangla

Sylwek
@xxx

Można się tu poczuć swobodnie, ale wiadomo trzeba robić wyniki. Poza tym polecam, kaska spoko

Karolek
@xxx

Duży plus za to, że nie trzeba rozmawiać, również polecam całą ekipę z kielc :D

Magda

pracuję w Telepromo w Częstochowie i jestem mega zadowolona :)

Luiza
@Magda

pracuję w Kielcach i również jestem zadowolona

Krzyhu

Pracowałem i wakacje chętnie wróce

Dareczek
@Krzyhu

Ja już wróciłem - jak zwykle na same wakacje :)

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pierwsza praca w rekrutacji
HR Navigator
domka

Na razie nie mam zamiaru rezygnowac ;)

Michał87
@domka

Ja również :) Pracuję już 3 lata i jest git

Sebastian

Nie polecam. Bardzo naciskają na średnią, trenerzy myślą że jak masz słabą średnią to nie umiesz dzwonić ale się obijasz. Po prostu zrobiło się głośno w całym kraju o naciaganiu ludzi ;)

@Sebastian

w każdej pracy jest nacisk na wynik hahaha byłeś może na telemarketingu sprzedażowym? Tam dopiero jest ciśnienie ziomuś

karolek
@gosc

no właśnie tu przynajmniej nie musimy niczego nikomu wciskać :D ja ogólnie polecam

Kotosiek

Witam jestem po pierwszym dniu szkolenia w telepromo. Ogolem troche inaczej wszystko miało wygladac. Mam pytanie czy jezeli zrezygnuje sie po pierwszym dniu szkolenia to placi sie za szkolenie wtedy?... Jakas kare czy cos?. Prosze o szybka odpowiedz. Z gory dziekuje

Nadia
@Kotosiek

Hej, możesz powiedzieć co jest inaczej niż miało być? Jestem umówiona na szkolenie ale nie chce się rozczarować :/

Radek
@Kotosiek

nie, nic nie płacisz. Zawsze mozna zrezygnowac

Izabela

Bardzo fajna praca

Tomaszek
@Izabela

też mi się podoba, ważne że nie trzeba rozmawiać przez telefon :D

Jak jest z pakietem medycznym w Tele-Promo? Można dołączyć rodzinę?

tak

Lidka

można, można :)

...

Wszystkie call center w Kielcach pracują zdalnie w czasie wirusa, jedynie telepromo ma przestój. Czas pomyśleć o przejściu do konkurencji.

elmirka
@...

przecież zapewnione bylo postojowe

Irka
@elmirka

tak, i firma już działa

Odradzam prace tutaj, po koronawirusie ta praca to jeden wielki (usunięte przez administratora) Brak premii za pierwsze dwa tygodnie pracy o czym nawet nas nie poinformowano, konkursy zniwelowane praktycznie do zera, nie idzie ci przez godzine to idziesz do domu, brak luznych godzin pracy, masowe zwolnienia starej kadry na rzecz nowych osób, gdy powiesz coś do osoby obok zjebka, atmosfera tragiczna Szczerze mówiąc wolałbym pracować w mcdonaldzie, może ciężej ale przynajmniej praca jest godniejsza od tego syfu. Dodatkowo kierownictwo i menagerowie dodają fake'owe fałszywe opinie jak nie jest dobrze warto zwrócić uwagę na date i godzine dodania opinii z roznych nicków, bo jest masa takich opinii dodanych zaledwie w przeciągu 20 minut.

@Michał

od kiedy zaczynasz pracę w MC donald?

Elo
@Michał

Oj tak, piszą sobie opinie już dłuższy czas, dali xboxa tylko szkoda że przerwa 10 minut to nawet włączyć się nie zdąży

Lczry

Tydzień L4 i nie masz po co wracać

gość
@Lczry

pierwsze słyszę

XXX

Pracuje juz dlugo i fajne zarobki, na pewno lepiej niz w jakis galeriach itp

Daniel
@XXX

No i praca nie jest fizyczna

Miśka

i nie trzeba stać po 12h jak w galeriach

@XXX

i mam dużo dogodniejszy grafik , stałe godziny ale o ludzkich porach

Karolina J.

pracuję tutaj już kilka lat i jestem bardzo zadowolona z tej pracy :)

Aldona
@Karolina J.

Była ostatnio tyle się pozmieniało od kiedy ja tu pracowałam... masakra (na lepsze oczywiście)

Aśka
@Karolina J.

pracowałam niedługo, bo musiałam wyjechać na studia i szczerze polecam

@Karolina J.

Teraz jest AC na trenera w Kielcach czy ktoś będzie próbował?

Ulka

Słyszałam dobre opinie, dlatego w lutym rozpoczynam szkolenie

Tomeczek
@Ulka

Warto, nie ma ciśnienia, ale wiadomo trzeba robić wyniki

Natalkav

poszłam, spróbowałam i nie żałuję. zawsze to swoje pieniądze i nie tyram do późnych godzin .

@Natalkav

też szukałam czegoś przede wszystkim w normalnych godzinach i udało się :)

Jestem pracownikiem od roku i nie żałuję że tu przyszedłem

Dominik
@Gość

Ja też polecam, pracuję 2 lata. Troszkę się wykazać i fajna kaska wpada

Jerzy

Osoby, dla których generalnie praca nie jest ważna zawsze będą miały jakieś zarzuty . Szkoda, że nie patrzą jak pracują!!

Arek
@Jerzy

Zawsze najwięcej narzekają Ci, którzy najmniej robią. Praca jest fajna, ale wiadomo trzeba działac, jak wyniki dobre to i wyplata się zgadza

Grażka
@Jerzy

Tacy właśnie potem tu marudzą jak im źle i niedobrze

Kamil

Pracuję w Telepromo już 5 miesięcy i jestem mega zadowolony :D nawet wkręciłem do pracy swoich kolegów i teraz praca jest o wiele przyjemniejsza :)

Dagmara
@Kamil

Prawda to, że za ściągnmięcie kogoś jest coś dodatkowo?

Kamil
@Dagmara

Tak, dostajesz stówe za osobe z polecenia

anna
@Dagmara

tak, potwierdzam - stówka za każde polecenie

Sebek
@Dagmara

tak, ja już kilka osób poleciłem, stowka do pensji za kazda osobe

Nikt nie odbiera telefonu jeśli się dzwoni w sprawie pracy.

Alina
@Karolina

To może wystarczy przyjść osobiście i się zgłosić? Nie każdy ma czas siedzieć na telefonie i czekać aż Pani akurat zadzwoni :) jeśli się chce dostać prace, to warto przyjść osobiście.

On
@Alina

Od tego jest specjalny dział siedzą cały czas przy telefonie wiec to chyba ich obowiązek odpowiedzieć na telefon

Oli

idę po popcorn :')

Xd
@On

Może i obowiązek ale obowiązków również mają pełno innych ,nikt nie będzie czekał ,aż łaskawie Pani zadzwoni. Chce się do roboty jest adres mailowy i na niego pisać. Wtedy na pewno jaśnie pani uzyska odpowiedź .

obcy
@Karolina

W którym oddziale? Dziewczyny z HR non stop maja rekrutację więc może zły numer? Najlepiej wysłać cv mailem

@On

Owszem jest dział który się tym zajmuje ale nie tylko tym:) proszę o trochę wyrozumiałości. Staramy się oddzwaniać do wszystkich

Drozd

do mnie pani oddzwoniła więc nie wiem w czym problem

anka
@obcy

tak - najlepiej wysłać cv, na pewno się odezwią, bo z tego co widzę non stop ktoś przychodzi na rozmowy

Edka93
@On

do mnie Pani oddzwoniła i umówiłam się na rozmowe

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center