Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Ktosiek

Witam czy jest mozliwosc zrezygnowania po jednym dniu szkolenia z dalszych szkolen? Czy jest za rezygnację jakas kara ?.... Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam ;)

daria
@Ktosiek

Bez problemu możesz zrezygnować, nie ma żadnej kary

Daga
@Ktosiek

Nie no nie ma zadnej kary, masz prawo zrezygnowac

Nieznajomy

Polecam Telepromo Kielce. Łatwa praca i fajne pieniądze ;]

Edi
@Nieznajomy

też polecam :) jest spoko, polecam nawet i tylko na wakacje :)

Anka
@Nieznajomy

warto zajrzeć i spróbować swoich sił :)

rekrutacja spoko. Wszystko wytłumaczone dokładnie

baja

szkolenie też:)

@baja

rekrutacją i szkoleniami zajmuje się jedna osoba?

radko

potwierdzam :)

obcy

Co Wy pajace macie do kadry. Młodzi, sympatyczni, idzie sie odgadać :) ogarnijcie sie, bo bez powodu nikt nikogo nie zwalnia !

@obcy

Zazdrość zła rzecz. Ja uważam że karda jest odpowiednio wyszkolona , i z każdym idzie się dogadać

Marlena
@obcy

Dokładnie. Ja pracuje w zespole BOT. Różne są opinie o mojej Trenerce, natomiast szkoda ze negatywne opinie są od samych słabych pracowników. Ja tam się z nią dogaduje ????

Monia

dokładnie

@Marlena

Od słabych pracowników? Skąd Ty to możesz wiedzieć? Na podstawie komentarzy? Nie ma to jak kadra pisze komentarze

@obcy

Jak są wyniki to nikt nikogo nie zwolni. Narzekają chyba głównie ci ktorzy przychodząc do pracy myślą, że przychodzą sie pobawic i posmiac.

Tomek87
@obcy

Inna sytuacja jak ktoś nie próbuje sie dogadać, a potem wypisuje bzdety na forum. Koniec języka za przewodnika.

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pierwsza praca w rekrutacji
HR Navigator
Graża

Dzwonię na botach już jakieś 3 msc i jest rewelacja ! Spoko cisza i gardło nie boli !

Wiktor94
@Graża

No to jest właśnie super, że nie trzeba z nikim rozmawiać:D

@Graża

tak , wcześniej pracowałam długo w telbridge i dłużej niż 6h na rozmawianiu było problemem dla mnie. Na Botach zdecydowanie większy komfort pracy

Izka
@gosc

Też zrezygnowałam z pracy w innym CC, bo już mi głos siadał, przeszłam do telepromo i tu mi się podoba

Błażej

polecam każdemu :) super atmosfera :)

Aneta
@Błażej

Dobrze wyposażone mają biuro?

Błażej
@Aneta

Wydaje mi się, że nic nie brakuje ale najlepiej sam sprawdź :D

@Aneta

tak , w Kielcach zrobili nam strefę relaksu , piłkarzyki , xbox

Aśka
@Błażej

ja również polecam, jestem zadowolona

Gośka

też polecam :)

Elka

Jedyne godne polecenia CC w Kielcach

Jola
@Elka

Zgadzam się ! Mam doświadczenia z 3 innych i nie ma porównania, najlepsza opcja zdecydowanie !

Ernest
@Elka

No naprawdę, a kilka już zwiedziłem :D

Magda
@Elka

To fakt, pracuję już 2 lata i ja osobiście jestem zadowolona :)

Agnieszka

ludzie bardzo spoko

Anka90
@Agnieszka

pracowałam rok temu i potwierdzam, że mozna nawiązać fajne znajomości na dłużej

Ela
@Agnieszka

na ludzi nie ma co narzekać - fajna ekipa :)

Jestem na TAK: - super ludzie - spoko kasa na czas - genialny projekt - normalne podejście do pracownika Gdzie mi bd lepiej?

Nika
@Marek

Jesteś na tym Bocie? byłam dziś na rozmowie ale powiesz mi coś więcej tak nie oficjalnie?

@Marek

W tej branży raczej nigdzie... Telepromo jedyny słuszny wybór

@Monika

Duży plus to projekty niesprzedażowe ;)

lotek
@Marek

z kasą naprawdę nie jest źle, można całkiem fajnie zarobić

Edka
@Monika

też tak uważam. W zeszłym roku pracowałam w wakacje w innym call center i musze przyznać, że z telepromo jestem zdecydowanie bardziej zadowolona

Ada
@Monika

też mi się wydaje, że nie ma lepszej opcji niż telepromo. warto sprobowac, jak się nie bedzie podobało to zawsze można zrezygnować :)

nie polecam firmy, najgorsze co może istnieć

Karolvek

Pracowałem przez całe wakacje, gdyby nie duzo zajęc na uczelni- pewnie dalej bym tam został. Polecam każdemu, szczególnie styudentom, którzy chcą zarobić

Elka
@Karolvek

Również polecam szczególnie uczniom i studentom :) można zarobić lepiej niż w nie jednej innej pracy

Poppp

Dla mnie ekstra jak na pierwszą prace

Daria92
@Poppp

To fakt, to była moja pierwsza praca, poznałam sporo ciekawych osób, z którymi do tej pory utrzymuję kontakt. Praca w porządku.

Natalia

Nie moge powiedzieć złego słowa na tą firmę :)

@Natalia

Ja również. Pracowalam krótko, bo tylko przez miesiąc, ale ogólnie jak będę miała tylko taką możliwość to chętnie wrócę :)

Natka

Jestem zaskoczona zmianami w Częstochowie. Świetnie to wszystko wygląda

Nadia
@Natka

Potwierdzam, jest pięknie

Eliza
@Nadia

Kielce też się zmieniły na plus :)

Radko
@Eliza

mega sie zmienilo, w pilkarzyki można pograc :D :D

Tymon
@Radko

nooo, na przerwach można się troszkę rozerwać :)

Kasia G.

Ja polecam Telepromo :) spoko hajs idzie zarobić :)

Daria
@Kasia G.

Premie są kozackie

Iga
@Daria

no premie są naprawdę spoko, warto

@Kasia G.

Pracuję dopiero od kilku dni i muszę przyznać że póki co zapowiada się dobrze

Wiktor

Podoba mi się, przyjazna atmosfera

@Wiktor

Profesjonalna kadra

Olala
@Wiktor

atmosfera zdecydowanie na plus :)

Spoko opcja dla studenta , żeby sobie zarobić

Dominika
@Gość

Zapraszamy każdego niezależnie od wieku w naszym teamie znajdzie się zawsze miejsce

Anna87
@Gość

w sumie to nie tylko dla studenta, jak mamy dobre wyniki to zawsze możemy awansować i zostać dłużej :)

Oliwka

Miałam zostać tylko na wakacje, a jest styczen i nadal pracuje.. :D

Kinga
@Oliwka

(usunięte przez administratora)w sumie to zaraz będzie rok ja pracuję :D

kasa

Widzę, że większość osób, które się tu wypowiadają nie pracowały nigdy w tej firmie. Kara za nieobecność ? Co w tym złego jeżeli nie poinformowałeś, że cie nie ma.. Na umowie o pracę jakbyś nie poinformował, że cie nie ma, zwolnili by cie dyscyplinarnie. Wiec się ogarnijcie z jakimś durnym komentarzem.. widocznie nie macie poczucia obowiązku i jesteście niepoważni załatwiając coś przez internet. pracuje tam moja dziewczyna i nie miała nigdy problemu z karami czy z wolnym i zawsze dostaje tyle wolnego ile potrzebuje. Zarabia więcej ode mnie, ponad 13 zł za godzine

kasa

chyba coś Ci się w głowie człowieku poprzewracało... nie pisz głupot... Myślisz, że ktoś Ci w to uwierzy? Jesteś śmieszny w tym co piszesz

Hfg
@kasa

Skad możesz wiedzieć skoro tam nie pracujesz? XD I po co tak bronisz firmy e które pracuje twoja dziewczyna a nie ty? XD

@Hfg

Masz rację nie pracuje tam ale widzę te komentarze i mnie to bardzo śmieszy. Komuś bardzo zależy żeby zaszkodzić. Ludzie nie są tacy głupi i jak będą szukali pracy to pójdą i sami się przekonają że jest zupełnie inaczej. W tej firmie pracuje mnóstwo ludzi i gdyby było tak źle nikt by nie pracował, a tym czasem firma się rozwija. Pisząc negatywne i bezpodstawne komentarze nie myślicie, nie znając jak tam jest i jakie mają stawki, nie macie żadnych faktów. Moją dziewczynę nigdy nie spotkało nic złego ze strony tej firmy. Osoby, które chcą zaszkodzić niech lepiej tam się przejdą i powiedzą im to w oczy, na pewno im ulży. Pisanie obraźliwych komentarzy z nadzieją, że ktoś w to uwierzy jest niedojrzałe i bardzo komiczne.

kasa

Szukasz swoich 13 groszy na forum w internecie < śmiech > nie masz języka? odezwij się do pracodawcy... Jak tak dobrze jesteś obeznany w ustawach to na pewno cie wysłuchają... Jeżeli jesteś pracownikiem to tym bardziej nie powinieneś tutaj załatwiać swoich spraw. Przekroczenie granic dozwolonej krytyki może stanowić przyczynę uzasadniającą rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia z winy pracownika. Aż chce się bić brawo dla twojej kultury i głupoty oraz poszanowania dla pracodawcy. nie pasuje ci wynagrodzenie? odejdź do innego Call Center.. Jest ich dużo. I na pewno nie będziesz zarabiał tyle co w tej firmie ;)

ania
@Hfg

Ja pracuje w Telepromo i sobie chwale. Wypłata zawsze na czas, elastyczny grafik i konkursy oraz wyjścia integracyjne

mimi
@Hfg

nie bronię tylko wyrażam swoje zdanie

elena
@ania

Ja również sobie chwalę. Przede wszystkim wszystko zależy od nastawienia. Jak przychodzimy do pracy tylko posiedzieć no to nigdy nie będzie efektów

Mirka
@ania

Potwierdzam wszystko, co wyżej napisane. Ja jestem zadowolona

Jak wygląda praca jako konsultant obsługi bot?

Asiunia94

Wysyłamy zaproszenia na bezpłatne spotkania, z klientem nie rozmawiasz Ty, tylko wczesniej nagrany glos, a Ty wybierasz wyłącznie klikasz odpowiedzi na klawiaturze, prosta i lekka praca

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center