Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Franek_00

Najlepsze miejsce do pracy w Kielcach !

Nikoś
@Franek_00

Zgadzam się!!!!

jak ja pracowałam w Telepromo w Częstochowie to było świetnie :) miła atmosfera, luźny grafik no i najważniejsze super pieniądze ;)

lotek
@Karolina

W Telepromo Kielce też jest w porządku, polecam

Zuzia

W Kielcach bardzo mi się podoba ;)

Ewelka
@Zuzia

w Kielcach jest spoko lokalizacja - ścisłe centrum :)

Małgosia

Fajnie wspominam prace w Telepromo w Kielcach :)

Alicja
@Małgosia

Bardzo miła atmosfera

Natalka
@Małgosia

Ja też mam pozytywne wspomnienia związane z tym cc, z kilkoma osobami mam do tej pory dobry kontakt :)

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pierwsza praca w rekrutacji
HR Navigator
Monia

Polecam pracę w firmie Telepromo. W moim zespole zawsze była fajna atmosfera , osoby którym się chciało zawsze były zadowolone z zarobków , wiadomo sam pracujesz na swoją premię jeżeli tylko się chce można liczyć na wsparcie trenerów.

patryk
@Monia

ale narzekają przede wszystkim ci ktorym sie nie chce za bardzo wysilac, a potem sie dziwia, ze sie nie utrzymaja za dlugo

Viktoria

Kadra bardzo poważnie podeszła do tematu COVID-19. Teraz możemy bezpiecznie wracać do pracy

Damian
@Viktoria

Masz rację, z tego co się słyszy jest to naprawdę odpowiedzialna postawa, . nikt z nas korony nie chciał ale lepiej być w domu niż na sali z innymi. Biuro pomogło wypełnić formularze o postojowe więc spoko

@Damian

dobrze że zainwestowali w Kielcach w ozonatory!

alex
@Viktoria

dobrze ze udalo sie firmie ogarnac temat z postojowym

Klaudia

Nie ma się co stresować rozmową, każdemu dają szansę! :)

gina
@Klaudia

Potwierdzam, rozmowa bezstresowa, trwała maks 10minut

alex
@gina

Rozmowa krótka, w porzadku

korni

polecam każdemu TELE :) tylko się siedzi i klika a kasa wpada :)

daniel
@korni

i jeszcze fajna prowizja

igłak
@korni

i troszkę się trzeba wysilić, ale dzięki temu kaska wpada fajna, ja tez polecam

Natalia

Widzę, że jak każda praca ma swoich wyznawców i przeciwników

Nadia

Spędziłam tu prawie 2 lata, polecam każdemu studenciakowi

Jola
@Nadia

Polecam również :) całe studia pracowałam tutaj :) i byłam mega zadowolona :)

riczi
@Nadia

i nie tylko studenciakowi :)

Dorian
@riczi

Nie ma lipy, git praca

Laura

Szkolenia prowadzone w fajnej atmosferze.;)

Arek
@Laura

Pani od szkoleń bardzo fajna :)

Anka

HAHHAHA., no cóz zwolnili kilku nierobów z firmy i już pociekły negatywne komentarze. Jako osoba, która pracuje już tu 3 lata moge śmiało powiedzieć, ze atsmofera jest na prawdę w porządku .. ale no jeśli się nie robi nic a oczekuje niewiadomo czego to nie w tym świecie :)

Kuba
@Anka

Nierobów? Ciekawe kto pisze te pozytywne komentarze może któryś z trenerów? Nie zdziwiłbym się xd

On
@Anka

Pracowałem dłużej.. a skoro tak długi pracujesz to pewnie wiesz ze nie zawsze da się tak łatwo pozyskać klienta... zobaczysz będziesz mieć zły dzień czy tydzień to tez polecisz ;) z etykieta „nieroba” pozdrawiam i życzę szybkiego zwolnienia

wioletta
@Kuba

żeby zarobić trzeba się wykazać, ale to chyba jak w każdej pracy. Jezeli przychodzimy sobie tylko posiedzieć i pośmiać się no to sorry

gosc

Korytarz wyszedł całkiem fajnie, ale teraz to nie wiem co oni wymyślili. Jeszcze trochę i się przekonamy

@gosc

Chyba nasze miasto , ale co jak co zdolna ta dziewczyna

Ada
@gosc

No naprawdę odwaliła kawał dobrej roboty

mmm

Wróciły już szkolenia?

od poniedziałku wracają

@mmm

Rekrutacja tak , więc pewnie zaraz i szkolenia

Kacper

Pewnie kwestia kilku dni

Radek
@Kacper

Szkolenia też już wróciły

Alicja

Młodzi ludzie, fajna atmosfera, elastyczny grafik i co najważniejsze niezła kasa zawsze na czas. Bardzo dobra opcja dla studentów ;)))

Antek
@Alicja

Na pierwszą pracę bardzo polecam

Hania

Super miejsce, polecam

irena
@Hania

też polecam

xxx

Pracuję juz pół roku i nie zamierzam odejść ;)

@xxx

ja pracuję rok i też polecam

poop

iza
@Michał

tez polecam!!!

gosc

Chce się pracować po takiej przerwie!!

Lilka

Zdecydowanie!

Mika

Ogarnięci ludzie

Daniel
@Mika

Trenerzy wymagający ale potrafią nauczyć zanim zaczną wymagać

Rafał
@Daniel

W każdej pracy ktoś czegoś od nas wymaga :) ja tez polecam Telepromo

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center