Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Fajnie spędzone ferie zimowe 2k18

@Marcin

Zastanawiam się czy nie wpaść na ferie 2k21, ktoś mi powie co się pozmieniało?

Paulina

Ludzie mili i pomocni. Komfortowe warunki pracy

Nikola
@Paulina

Do tego firma jest dobrze wyposażona, fajny chill room oraz AGD w kuchni

Świetny dojazd

Mikołaj
@Michał

Fajna lokalizacja, jedynie większy parking by sięprzydał ale tak to już jest w centrum...

Aga

Polecam pracę w firmie telepromo. Praca na Botach jest lekka i przyjemna. A wynagrodzenie dla ucznia moim zdaniem bardzo na plus

@Aga

Jak patrzę na niektórych nowych to nie wiem czy przyszli pracować czy śmieszkować...

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Weroinika

Firma daje dobre referencje, polecam. Mocno się to przydaje

@Weroinika

Potwierdzam w zeszłym roku dostałem od nich mega pismo które pomogło mi teraz w uzyskaniu pracy

GRACZ

KIEDY RUSZA TURNIEJ PIŁKARZYKÓW?

@GRACZ

dziś , lub jutro:)

@gosc

a jakie są w końcu nagrody?

@gosc

wyjście integracyjne dla całego zespołu

@gosc

Nagrodą coś, co w normalnych firmach jest dla każdego xd

Sonia236854

Ja się uczę i też jest spoko, chodzę tylko na popołudnia bo tak mi pasuje i nikt się o nic nie czepia, spoko robota

@Sonia236854

Mamy w miarę elastyczny grafik także zapraszamy wszystkich uczniów!

Nadia

Polecam to miejsce ze względu na 2 rzeczy : 1. Ludzie 2. Projekt- gdzie indziej w Kielcach, abo w województwie znajdziesz miejsce w branży gdzie nie trzeba gadać? Wszystko fajnie przygotowane, siedzisz za biurkiem i koordynujesz projekt, elegancka praca, czas leci szybko, polecam każdemu, kto ogarnia komputer :)

Antek

100% mojego poparcia. Polać jej

Aleksander

pracuję w Tele już 5 miesięcy ostatnio poleciłem te pracę koledze i nie dość że pracuję w fajnym zespole ze znajomymi to jeszcze dostałem za to kasę :D

Alek
@Aleksander

Ile jest teraz? podobno coś się pozmieniało i jest więcej coś koło stówy. Prawda to?

Bardzo przyjazna atmosfera, polecam jak najbardziej pracę w Telepromo Kielce :)

@Ewa

Pracowałam tam w ferie i całkiem spoko praca przynajmniej jak dla ucznia obiektywnie patrząc

Nowoczesne biuro jak i wyposażenie

@Michał

W Kielcach fajnie się sprawdzają piłkarzyki:)

digi digi

i konsola oczywiście

Miłosz

Pracowałem tu za czasów mojego liceum, fajna praca do pogodzenia szkoły z zarabianiem

@Miłosz

Teraz jestem uczniem co prawda mam wakacje ale godziłam tą prace ze szkołą już od Maja

w maju było zamknięte:)

Projekt BOT bardzo fajny pomysł, miałam doświadczenie z zwykłym CC i tak średnio wspominam, za to na bocie całkiem dobrze wychodziło, wystarczy na początku dużo pytać i się dowiadywać i kwestia ogarnięcia.

@Gość

tak , ja też dużo chodziłam razy do mojego trenera z pytaniami różnego rodzaju , a teraz sobie radzę już super:)

Antoś

Idealna praca jak na wakacje dla ucznia takiego jak ja

@Antoś

ja przyszłam na wakacje i zostałam dłużej

@Antoś

fajna sprawa na pierwszą pracę:)

Ada

Jeżeli chodzi o mnie to śmiało mogę polecić. Wystarczy dużo pytać i nie bać się rozmawiać o błędach. Fajne doświadczenie zwłaszcza gdy lubisz obsługiwać programy komputerowe :)

Nikola
@Ada

jest co wpisać do CV nie tylko głupie CC i gadanie na słuchawce

@Ada

każda praca na cc daje nam przede wszystkim pewność siebie , uczymy się reagować na różnego rodzaju pytania

Dominika W

W końcu miejsce gdzie kadra się nie wywyższa! (usunięte przez administratora) atmosfera w biurze

Magda
@Dominika W

Fajna Pani szkoleniowiec, naprawdę potrafi zachęcić

@Dominika W

kadra jest w porządku:)

Czytam te chwalebne litania i epopeje narodowe o tym, jak to pracownicy zarabiają wręcz miliardy, stać ich na luksusowe samochody, stawiają wille z basenem i jest to najlepsze miejsce pracy na kuli ziemskiej (to oczywiście sarkazm i przejaskrawianie, gdyby ktoś na tyle nie inteligentny się nie zorientował), więc mam takie pytanie czy ta prestiżowa, wielce elitarna i solidna firma z najbardziej ugruntowaną pozycją na polskim rynku jeszcze funkcjonuje przy zatrudnieniu ludzi o braku innych kwalifikacji poza siedzeniem 8 godzin, kopiuj-wklejaniem, czytanką z kartki i wypełnianiem tabelek w Excelu? Czy ktoś waszej kadry ma jakiś dyplom albo doświadczenie pracownika zarządu/kierownika wyższego szczebla? Zatrudniacie kogoś innego niż studenciaków i licealistów dorabiających na wakacje/ferie, których i tak się pozbywacie po miesiącu, roku max, żeby przyszli następni? xD Macie chociaż umowę o pracę? Przysługują wam jakieś urlopy wypoczynkowe, L4 albo na żądanie? Retorycznie pytam, bo znam odpowiedź jak każdy kto miał wątpliwą przyjemność tam zagościć.

Mcmc

Jeszcze jak

gosc

Oczywiście że nie mamy umowy o pracę ale każdy na to świadomie przystał, a L4 jeśli dobrowolnie opłacamy składki jak najbardziej nam przysługuje:)

@gosc

Nie ma co narzekać każdy wie co ma i to jego prywatna sprawa, nikt do niczego nei jest zmuszany

Angelika

Najlepsi trenerzy

Wera
@Angelika

Pracowałam w kilku CC i tutaj mi jest najlepiej

Mila atmosfera

Natalia
@Nadia

Po prostu fajni ludzie, nic dodać nic ująć

Antek

Gdzie się tak dzieje? w telepromo jeszcze kilka tygodni temu tak nie było? czyżby szybka zmiana czy Ciebie zwolnili i się wyżywasz? xD

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center