Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Żmija

Egzotyczna atmosfera ale spoko, da się dogadać

Artur
@Żmija

Egzotyczna bo gorąco? xD

Wojciech

Co tu dużo gadać fajna sprawa taka praca jako tele bez gadania

Maciuś
@Wojciech

W końcu coś innego niż wszędzie propsy

nastka

Bardzo miło wspominam to call center, podobno dużo się pozmieniało. Powie mi ktoś coś jak to teraz wygląda? może wrócę po obronie :D

Nikoś

Jedyne chyba cc gdzie nie trzeba ruszać buzią

@Nikoś

i dobrze że w końcu ktoś wpadł na taki pomysł!!

@Nikoś

tak jedyne

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.

Ciekawe doświadczenie, możliwość pogodzenia pracy ze szkołą i nauką. Polecam na początek kariery zawodowej zwłaszcza :)

Daniel

Witam, osobiście uważam że praca jest w porządku, kwestia zaangażowania i chęci, resztę da się nauczyć. Wystarczy dużo pytać. Pozdrawiam

Ola

Na BOTACH jest najgorzej. Ogromny nacisk na średnią, zwolniłam się bo nie dałam rady psychicznie, w dodatku szkoda mi ludzi, do których się dzwoniło.

Agaa
@Ola

Na bocie trzeba mieć refleks, nie każdy się odnajdzie. Praca jak dla mnie spoko, pracuję od miesiąca na bocie i jestem zadowolona

@Agaa

na botach trzeba się odnaleźć. to nie praca dla każdego

Ola la la
@Agaa

prawda jest taka że nie każdy się do wszystkiego nadaje. Mnie praca na bocie sprawia przyjemność , i nie odczuwam presji jakoś za specjalnie

Nikola

Fajny projekt bota

@Nikola

szczerze myślałam na początku Bota że to będzie chwilowe , że się nie sprawdzi. Ale teraz nie chciała bym wrócić do normalnego umawiania

Dobrze wyposażona sala oraz pomieszczenia socialne

Daniel

Spoko atmosfera, fajnie się pracuje

Dobry pracodawca tak na początek kariery, jak i później.

Karol
@Adam

dokładnie, dobrze mówisz. Na pierwszą pracę, nawet i taką tylko na wakacje dobra sprawa

@Adam

ja już byłam w tamtym roku na wakacje , na feriach i znowu wróciłam na wakacje.

HR

Pamiętajcie o akcji polecenia!! Każda osoba przyprowadzona przez was , która podpisze z nami umowę , przepracuje 40h , macie za nią 100 premii!!

Olaaaa

Wciąż opinie dodawane jedna po drugiej, ja polecam ale na max dwa miesiące. W tej firmie nigdy nic nie jest jasne. Najpierw mówią tak, potem tak a na koniec i tak wychodzi inaczej. Chodzi mi oczywiście o zasady. Raz na miesiąc wymyśla jakąś innowację, która się w ogóle nie sprawdza.

@Olaaaa

o jaką zmianę dokładnie Ci chodzi?

Paek

Ta firma nawet miejsc parkingowych nie chciała wam wykupić, tylko dla siebie wzięli a reszta niech płaci 20zl dziennie

@Paek

a w którym cc dla telemarketerów są miejsca wykupione? Po za ccig , ponieważ mają dostępny parking

karina

polecam Telepromo każdej uczącej się osobie :) grafik mega elastyczny :)

Artur
@karina

POLECAM

Andzia
@karina

również polecam-fajna stawka dla uczniaków

Edytavv

Trenerzy mega spoko , atmosfera też ok

Karola
@Edytavv

Trenerzy naprawdę w porządku, ja nie wiem, czemu co niektorzy narzekają.

kacper93

Fajna atmosfera, jak komuś zależy i włoży odrobinę wysiłku w to co robi, to jest zadowolony :)

Adass
@kacper93

Dokładnie, troche wysilku i niezla premie mozna dorobic do pensji

Rafał
@kacper93

Dokładnie - nie ma nic za darmo, jak się postarasz to i pensja lepsza :)

Ewka
@kacper93

atmosfera naprawdę w porządku, miałam lepsze i gorsze dni (jak każdy) i nic się nie działo, trenerzy wyrozumiali jak widzą,że się staramy

Łukasz

Najlepsze Call Center w jakim pracowałem :)

Radek
@Łukasz

Też z czystym sumieniem mogę polecić Telepromo!! :) super atmosfera i atrakcyjne wynagrodzenie :)

Arek
@Łukasz

ja też tak uważam, tym bardziej że nie muszę nic sprzedawać :D

Nikola
@Łukasz

to jest drugie call center, w którym pracuje i zdecydowanie jesli chodzi o kwestie finansowe to tu jest o wiele lepiej, wiec polecam

Natalka

Ja miło wspominam pracę w Telepromo ;) chętnie wróce w okresie wakacyjnym

zapraszamy:)

@Natalka

Lepiej nie, wszystko zmieniło się na gorsze

Co takiego np?

Oleek
@Ania

na gorsze? Lepsze premie, inna kadra , remont w trakcie także spoko

daria
@Oleek

Lepsze premie? Nie wiesz co gadasz.. Chyba nie pracujemy w tej samej firmie. Za wszystko premie są odbierane. Dkj wyszukuje najmniejszy błąd, np za błąd w miejscowości za granicą. Inna kadra? Jest ta sama od paru miesięcy i zmiana na gorsze. Remont nie pomoże jeśli nie ma praktycznie okien i dostępu do powietrza.

@daria

wiesz ja tam uważam że nikt nikogo na siłę nie trzyma. Pracowałam też w Telbridge i tam sala była w podziemiach. Ta lokalizacja jest naprawdę w porządku.

Irmina
@gosc

tez pracowalem w telbridge i zdecydowanie bardziej polecam telepromo, wydaje mi sie lepsza atmosfera

eliza94
@Natalka

ja również miło wspominam :)

Michasia
@Irmina

w telbridge nie pracowałam, ale telepromo polecam

Daria
@Ania

Nie wiem jak było wcześniej, więc się nie wypowiem, ale pracuję od ponad miesiąca i nie narzekam.

Lusia<>

Ja to miejsce lubię ! Jest sympatycznie, a to w pracy też ważne

Sandra
@Lusia<>

szczerze to i ja lubię to miejsce, można poznać fajnych ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center