Opinie o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Kielce Czarnowska 14

Jasiek

Pracuje 3 tygodnie już na BOT'ach i zastanawiam się czemu wcześniej nikt tego nie wymyślił, genialna robota !

Natalia
@Jasiek

No nie? :D

W Kielcach tylko Telepromo :)

Flaming !

Zgadzam się

Flaming
@Ania

Lepszej opcji nie ma! W końcu firma, która traktuje normalnie pracownika

Dokładnie

Tylko i wyłącznie !

Meggie

potwierdzam :D

Lenka_237846

Najlepiej w Kielcach ! Nie czarujcie się - wszędzie trzeba dzwonić i coś wciskać, a tu nawet nic nie mówisz. Jak dla mnie najlepsze miejsce

@Lenka_237846

no dokładnie, chyba jedyne takie CC, także jak o mnie chodzi to polecam

Aldona

Popracowałam pół roku, monotonia

Anika
@Aldona

Praca szczególnie dla uczniów, studentów na start, złapanie doświadczenia. To że monotonna to na pewno, ale ja polecam z czystym sumieniem, można dobrze zarobić

Trener

Miła , przyjemna rozmowa.

Na niektóre nie znałam odp

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Magdalena J.

pracowałam w Telepromo kilka lat i naprawdę byłam bardzo zadowolona :) miła atmosfera i wypłata zawsze na czas

Elizka
@Magdalena J.

ja też zdecydowanie polecam, przede wszystkim tu nie ma hałasu, większość osób pracuje na bocie

Polecam jak najbardziej. Pracuję już 3 rok :)

Adasiek
@Ewa

Nie pracowałem aż tyle, ale również polecam szczególnie na początek,spoko kasa, fajni ludzie

obcy

Sympatyczna kadra, trenerzy całkiem spoko dogadani. Polecam

Milena
@obcy

też uważam trenerów za sympatycznych i w porządku, idzie się z każdym na spokojnie dogadać

Bardzo polecam tą pracę, pozytywna atmosfera

Arek
@Marek

Ze swojej strony też polecam, w porządku atmosfera, z płatnościami nie ma problemu, na kasę ogólnie nie narzekałem

Alan

Bez stresu. Dobre żeby się rozkręcić.

Patryk

Ja też polecam na start

Marian

Jak na Call Center to przyzwoicie

Magdalena
@Alan

Dla uczniów, studentów super rozwiązanie na wakacje

Polecam Telepromo.wszystkim,którzy chcą zarabiać!

Iza

Ja także polecam!

Ada

Ja też, ja też!

XYZ

Omijajcie to miejsce z daleka. Stres i niepewność zarobków.

Oleek
@XYZ

no ja tam zawsze pieniądze dostaję na czas i niczym się nie stresuje więc nie wiem o co chodzi. Jeżeli ktoś przychodzi i wykonuje swoje obowiązki to nikt się nie czepia. No ale wiadomo jak ktoś przychodzi na 3 godziny a po 30 minutach chce wyjść z pracy to logiczne, że nie pozwolą wyjść.. Innego stresującego powodu nie potrafiłem sobie wyobrazić.

Michalina
@XYZ

Nie zgadzam się z tym

Dawid

Niby zlecenie ale są plusy

@Dawid

Dokładnie, obawialam się tego zlecenia, ale wszystkie składki mam opłacone, więc jest okej

Magda

no ogólnie to jest ok. Najważniejsze, że płacą

Arek
@Magda

tez uważam, że jest w porządku. Ja polecam

Dorota

Kiedy budzik dzwoni i pomyślę,że trzeba wstać do pracy nie mam odruchu obronnego :D Więc jest spoko ! Polecam

Daga
@Dorota

:D:D:D:D:D Uśmiałam się :D ale to fakt, z samego rana nigdy mi się nie chce, ale jak się trochę wybudzę to już jest okej, idę bez stresu :D

Łukasz

praca całkiem okej ale najważniejsze, że wypłata zawsze na czas

Maciek
@Łukasz

Szkoda tylko, że szybko się kończy :D

Weronika
@Łukasz

no wypłata jeszcze ani razu nie była spóźniona, także na to nie ma co narzekać

Nie

Lubie tu przychodzić , chocby ze względu na atmosfere ;)

Sylwia
@Nie

Atmosfera jest w porządku, poznałam fajnych ludzi

Ixc

Słyszałam dobre opinie o tej fimie. Siostra pracowała

@Ixc

Podobno zespoły są całkiem fajnie dobrane

Anka
@Ixc

No właśnie ja też słyszałam dobre opinie o pracy w telepromo i zastanawiam się, czy nie wysyłać cv

Olek

Lubię tu pracowac odkąd wszedł ten nowy projekt BOT :)

gabi
@Olek

no to jest fajne,że nie trzeba rozmawiac z klientami

@Olek

Na początku nie mogłem się połapać, ale naprawdę ogólnie to spoko opcja jak się wdrożymy :)

Czy w Tele-Promo panuje luźna atmosfera?

Magda

Luźna, nie luźna wiadomo przychodzisz zarobic ale w poruwnaniu do innych cc masz naprawdę kozacką pracę

Kamil

Jak dla mnie jest w porządku

Oliwier

Jako jedyna firma chyba w czasie świrusa zadbała o swoich pracowników

Agatka
@Oliwier

to fakt, na to nie można narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Kielce

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 336.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 172 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Call Center?

Kandydaci do pracy w Euro Call Center napisali 130 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Call Center
3.2/5 Na podstawie 1308 ocen.

Euro Call Center