NUGA BEST PL

Opinie o NUGA BEST PL

Alina

Jestem mega zadowolona ta firma dała mi możliwość rozwoju , stabilność , rozwój !! Dobre wypłaty ! Mam możliwość podróżować , spełniać marzenia ) dziękuje @Pracodawca

Аnastasiia

Podoba mi się praca w tej firmie, ciągle się rozwijamy i uczestniczymy w nowych szkoleniach! Polecam tą firmę wszystkim zainteresowanym!

Maksiu
@Аnastasiia

Na czym więc rozwój polega w tej firmie? Jeśli piszesz tak, bo brałaś udział w opłaconych przez firmę szkoleniach, to czego ten kurs dotyczył? I ile się tu obecnie płaci Specjaliści ds. Sprzedaży? Kojarzę, że rok temu, jak potrzeba było większej liczby kandydatów, to była propozycja zatrudnienia za 4 000–7 000 zł brutto. Ale przecież mogło się to już pozmieniać, prawda?

GENOWEFA 72l

Jestem bardzo zadowolona. korzystam z salonu w Sosnowcu. Przemiły personel i super zabiegi. warto skorzystać. Bardzo dziękuję zarówno za zabiegi jak i atmosferę. czuję znaczącą poprawę. polecam

@GENOWEFA 72l

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy, że jesteście z nami❤️

@GENOWEFA 72l

Dużo zdrowia życzę w takim razie. A do pracowników mam pytanie, jakimi umiejętnościami warto dysponować, by być pewnym zatrudnienia tutaj? I czy cenią tu wiedzę pracowników?

Dzień dobry! Potrzebna jest tylko chęć do pracy i rozwoju, miłość do ludzi i umiejętność komunikowania się.

Kazimierz l.78

Korzystam z usług salonu w Sosnowcu razem z żoną. Jestem bardzo zadowolony zabiegi ( sauna, masaże) naprawdę super. Jestem bardzo wdzięczny personelowi za wyjątkowo życzliwe podejście. Czuję się znacznie lepiej już po kilku zabiegach a chodzenie sprawiało mi potworny ból. Serdecznie pozdrawiam Personel salonu w Sosnowcu.

@Kazimierz l.78

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy, że jesteście z nami❤️Cieszymy się że korzystanie z NUGA BEST pomogło poprawić zdrowie

Sprzedawca

Dobra praca ale na Prusa 20 , na 28 czerwca stawka mnej Pracuę już 2 m.

Gosc

Jestem stałym gościem Nuga Bestu chodzę do salonu od pół roku bardzo poprawił mi się kręgosłup nie boli mnie zachęcam ludzi do korzystania z bezpłatnych zabiegów bardzo miła obsługa jest super Zapraszam

chmiel57@gmail.com

Dzień dobry. Do Nuga chodzę od 13 września br.Narazie odzyskuję chęć do życia. Poz drawiam Elżbieta 60+ . Wracam ulica Jedność Narodowej 102

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie NUGA BEST PL? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Halina

Przybliży ktoś sytuację sprzedawcy? Kiedyś była rekrutacja na to stanowisko i chciałam po prostu wiedzieć, co każą robić mniej więcej i czy te wszystkie obowiązki są w miarę wyliczone tak, że nie trzeba było zostawać po godzinach?

Magdalena

Mam możliwość pracy w Nuga . Niestety na portalu nie znalazłam opini o Nuga jako pracodawcy co mnie bardzo dziwi , bo chyba po to ten portal jest? Tylko wychwalanie sprzętu itp Czy możecie mi napisać coś o zarobkach ? Premiach ? Czy są osiągalne ? Jak długo pracodawca wiąże się z pracownikiem ? Czy są jakieś możliwości awansu ?

Rysiek

Orientuje się ktoś czy firma zatrudnia osoby na stanowisko rejestratorów? Jak z tym stanowiskiem jeżeli chodzi o wynagrodzenie? Zatrudnienie jest stabilne na umowę o pracę? Co powiecie na temat atmosfery pracy?

Krystyna Szykuła

O salonie Nuga Best dowiedziałam się przez przypadek, gdy to na tramwajowym przystanku pewna nieznajoma mi pani zwróciła uwagę, że trudno mi chodzić, na co odpowiedziałam, że. mam kłopoty z biodrami. Po paru miłych słowach, które zamieniłyśmy, pani ta wręczyła mi wejściówkę z dziesięcioma darmowymi masażami. Po pierwsze byłam zdumiona, że darmowe, a poza tym nie miałam wtedy pojęcia na czym te masaże polegają. Okazało się, że są to masaże z wykorzystaniem różnych sprzętów, ale najważniejszymi z nich są łóżka elektryczne zaopatrzone w wałki, które po położeniu się na plecach, w ubraniu, w którym przychodzimy, wałkują nasze wszystkie kręgi kręgosłupa. Oczywiście zachowane są wszelkie zasady higieny polegające na uprzednim położeniu pod plecy własnego prześcieradła oraz dodatkowo nałożenie skarpety na tzw. projektor, którym trzymając go w ręce, masujemy sobie jednocześnie inne chore narządy, np. brzucha, nóg, rąk itp. Dodatkowe, niezwykle przydatne i atrakcyjne są wykłady poprzedzające każdy masaż. Prowadzone one są przez odpowiednio wyszkolony personel, szkolony przez lekarzy i fizjoterapeutów. Dowiadujemy się na nich wielu ciekawych rzeczy na temat naszego zdrowia, schorzeń i metod przeciwdziałania im, między innymi przy pomocy oferujących przez firmę przyrządów. Podczas wykładu dowiadujemy się także o wielu ciekawych świadectwach uczestniczących już wiele lat klientów, którzy opowiadają o działaniu oferowanych przez firmę przyrządów i wielu drobnych, równie przydatnych "gadżetów", typu: zdrowotne mydełka, koraliczki, jonizatory itp. Na szczególną uwagę zasługuje panująca podczas wizyt atmosfera i traktowanie przez personel klientów oraz niezwykła troska o nich, wyrażająca się indywidualnymi rozmowami przy łóżkach klientów podczas masaży. Na koniec chciałabym wyrazić zdumienie co do niektórych bezpodstawnych opinii, na które natknęłam się przeglądając strony dotyczące opisywanej firmy. Najbardziej zdumiewające są te, które wyrażane są bez uprzedniego dogłębnego i przede wszystkim praktycznego zapoznania się z jej działalnością. No niestety, zawiść jest wszechobecna, szczególnie wtedy gdy komuś udaje sie robić coś dobrego.

Ramon
@Krystyna Szykuła

Zgadzam się z tą opinią ponieważ od kilku tygodni odwiedzam salon Nuga Best w Bydgoszczy i mam podobne spostrzeżenia jak ta Pani

@Krystyna Szykuła

Byłem i skorzystałem, więc mam pojęcie co jest grane. Trzy razy tak,tak,tak to jest to. Polecam każdemu kto ma problemy zdrowotne. Uważam, że każdy powinien spróbować, a następnie dać opinię. WSZYSTKO JEST GRATIS(jeśli chodzi o korzystanie ze sprzętu na miejscu) co w dzisiejszych czasach spotyka się bardzo rzadko.

Maria Gmer..
@Krystyna Szykuła

To prawda, polecam.też skorzystałam .Pomaga i czuję się dużo lepiej a byłam tylko 7 dni.

Zofiahal
@Krystyna Szykuła

Bardzo trafnie opisano działalność.

andrzejkogus@onet.eu
@Krystyna Szykuła

Miła p.Krystyno chodzę do NUGA W WARSZAWIE u nas każdy przynosi bawełniane dresy i przebiera się to pomaga w przestrzeganiu zasad higieny . Naprawdę korzystam od 8lat i jestem b. zadowolony. Tylko ludzie niedoinformowani mogą narzekać .Jeżeli Cię interesuje na co mi pomogły promienie podczerwone długie to kliknij Nuga best W-wa ul Gotarda 16 tam jest mój wpis. . Pozdrawiam Andrzej K.

Proszę o informacje jak wyglada praca sprzedawcy czy firma jest w porządku i czy warto podjąć prace ?

Maja
@Karolina

O, też tu jestem z powodu tej pracy i szukam informacji. Czy taki sprzedawca to pracuje na zmiany, czy jest jedna zmiana? I w jakich godzinach są zmiany/zmiana?

Nik Nik

Pracuje w firmie 2 lata , zarobki 3500- 4500 na rękę netto. Szef jest normal Sobota niedziela wolne Mam umowę o pracę

Katarzyna
@Nik Nik

A sa jakieś dodatki, benefity?

Acki
@Katarzyna

A na jak długo jest umowa ?

Jolanta

Znalazłam ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i powiem szczerze, że się zastanawiam nad złożeniem cv. Wynagrodzenie na początek to 6,5 tyś , od tej kwoty zaczynają się widełki ? W ogłoszeniu firma pisze również o premiach, one są uzależnione od wysokości sprzedaży, ile mniej więcej można dostać miesięcznie?

Grazyna ruda

Rewelacyjny salon. w którym odzyskasz zdrowie, zaopatrzysz się w fantastyczne urządzenia, który pomogą w odzyskaniu tego zdrowia. Przesympatyczni konsultanci, którzy dzielą się swoimi wiadomościami na temat działania urządzeń. ich wiedza jest ogromna, przekazują ja z pasją i zaangażowaniem. miła atmosfera dopełnia całość działalności NugaBestu w Bydgoszczy przy ul. Gdanskiej 60. Wszystkich niezdecydowanych zachęcam do skorzystania. Niewiedza prowadzi donikąd, wypowiadanie się na temat salonu, kiedy nic się o nim nie wie, to krzywdzące dla uczestników i prowadzących. To nie jest sekta, zapewniam, to miejsce gdzie odzyskać można zdrowie.

@Grazyna ruda

Wypowiadasz się z takim zaangażowaniem, jakbyś znała dobrze tę firmę. Czy mam rację? A jeśli to prawda, to czy wiesz, ile taki konsultant zarabia i co firma robi, by tak fachowo mogli dzielić się swoją wiedzą z klientami?

Olga

Hej, czy nadal czasem szukają sprzedawców, tak jak kiedyś? Nie wiem czy pamiętacie, ale była taka oferta pracy. A teraz? Jeśli tak, to proszę o informację, czy tam jest jedna zmiana czy więcej.

Rembranst

Już się pojawiły tańsze alternatywy i to firmy Nuga Best .W sklepach internetowych można kupić te rzeczy o 30 - 40 % taniej niż w saLonach.

Artur z Gdyni

Kolego przeczytaj uważnie zanim coś pomyślisz. Mam 41 lat i korzystam z salonu od ok 5 miesięcy i szczerze mówiąc jestem zdziwiony negatywnym komentarzom na temat firmy Nuga Best ponieważ ja poczułem zmianę już od pierwszego dnia i masażu. Przez jakiś czas miałem zawroty głowy, bardzo niepokojące i udręczające życie, chodziłem na badania i lekarze dawali mi tabletki ponoć na tarczycę po których czułem się jeszcze gorzej. Wreszcie zacząłem szukać innych rozwiązań bo później za zawrotami głowy poszły bóle kręgosłupa równie męczące. Miałem dużo szczęścia że trafiłem na kobietę która rozdawała ulotki. Poszedłem na pierwszy masaż i od razu poczułem się zmianę, szczerze mówiąc trzeba być durniem żeby nie poczuć że to pomaga. No cóż zawroty głowy zniknęły, tarczyca funkcjonuję coraz lepiej i przede wszystkim zdecydowanie da się odczuć że kręgosłup przestaję boleć, można normalnie funkcjonować i żyć. Co ciekawe przekonałem się też o tym że w dzisiejszych czasach to tak na prawdę lekarze w wielu sprawach są bezradni, ponieważ są ograniczeni finansowo. Wiadomo że musimy uważać jako ludzie na (usunięte przez administratora) bo jest ich pełno, ale ja osobiście znam co najmniej kilka osób którym sprzęt Nuga Best pomógł jednym na mniejsze dolegliwości, innym na bardzo poważne choroby. Więc uważam osobiście że my ludzie nie korzystamy z innych rozwiązań tylko szukany wiecznie dziury w całym, zamiast umiejętnie korzystać z tego co daje świat. Poza tym wystarczy poczytać o technice działania firmy i metody leczenia i wtedy każdy się przekona że to prawda jedyne co potrzebne to cierpliwość i czas. Wiecznie słyszę od ludzi że nie mają czasu, albo że coś jest drogie albo że (usunięte przez administratora) a tak na prawdę to człowiek jest sam (usunięte przez administratora) samego siebie. Więc zachęcam do skorzystania bo najwyraźniej Nuga Best działa cuda i nie mogę doczekać się co się będzie działo dalej. Pozdrawiam wszystkich i nie bójcie się zróbcie coś cze swoim zdrowiem a idiotów nie słuchajcie tylko mądrych ludzi.

Elcia

pracuja tez Polacy

Zofiahal
@Artur z Gdyni

Korzystam i potwierdzam skuteczność, choć sprzęt b.drogi jak na nasze polskie realia.

Grażyna z Bydgoszczy
@Artur z Gdyni

Podpisuję się pod tym wpisem. Chodzę na zabiegi głównie na łóżko masujące od 2 miesięcy i potwierdzam że zauważyłam poprawę po 4 zabiegach. Mam problemy jak większość z nas z kręgosłupem szyjnym i lędźwiowym. Nikt tam do niczego nie zmusza chcesz to chodzisz nie chcesz to siedź w domu i narzekaj jak cię wszystko bóli. Ale spróbuj choć na kilka zabiegów i potem zdecyduj czy pomogło czy nie. Wiele ludzi tam chodzi i sobie chwali i atmosferę i poprawę zdrowia. Szkoda tylko że zabiegi są tylko ramo więc jak pracujesz to niestety nie możesz. Ja chodzę 2 razy w tygodniu i będą chodzić dalej. Pozdrawiam. ????

Danuta
@Artur z Gdyni

Potwierdzam ze wymaga czasu i cierpliwości Mi po 3 miesiącach przestały puchnąć nogi , Wysypiam się Ból kręgosłupa zmniejszył się a dla mnie w moim wieku to duża ulga bo nie mam z nikad pomocy zdana jestem na siebie Miałam zawroty głowy trudno mi ocenić Ale miałam nocne bole głowy i to mi ustąpiło Jestem szczęśliwa z tego powodu

Maria
@Elcia

Nie widzę co tam napisano niestety. Czy był to wpis o obcokrajowcach? Piszesz, że pracują też Polacy a możesz powiedzieć jak dogadują się między sobą, skoro są ludzie różnego pochodzenia? Chodzi mi tu o atmosferę. Wiesz coś może o tym?

Aktualność
Szanowni Goście,
Chcielibyśmy z całego serca podziękować każdemu z Was za wspaniałe doświadczenie, jakim było dla nas Sztafeta masowania maszynowo przez 52 godziny to z pewnością trudne wyzwanie w salonie NUGA BEST Wrocław. Wasza obecność była dla nas niezwykle ważna i doceniamy to, że zdecydowaliście się poświęcić swój cenny czas.
Szczególne podziękowania kierujemy do tych z  Was, którzy uczestniczyli w nocy, było to trudne i wymagało dużo siły.
Dziękujemy również zespołu NUGA BEST Wrocław za ich profesjonalizm i odpowiedzialne podejście do swojej pracy. Dzięki nim mieliśmy możliwość cieszyć się wspaniałymi doświadczeniami, których nigdy nie zapomnimy.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim naszym Gościom za to, że byliście z nami! Mamy nadzieję, że mieliście miłe doświadczenia!

Z poważaniem,
REKORDZIŚCI POLSKI  - NUGA BEST PL
Olga

Dawno temu szukali jeszcze sprzedawców. Wiadomo coś o aktualnych warunkach i czy nie mają teraz zapotrzebowania na pracowników? Chociaż na część etatu? Bardzo pilnie szukam czegoś w tej okolicy.

Olga

Jeśli nie ma ofert na sprzedawcę już, bo widzę że wisi tylko jakaś sprzed lat, to może chociaż jakieś praktyki? Szukam czegoś w tej okolicy, a pracy i tak mogłabym nie dostać, bo nie mam doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o NUGA BEST PL - Polska

• Jak się pracuje w NUGA BEST PL?

Zobacz opinie na temat firmy NUGA BEST PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NUGA BEST PL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 41 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NUGA BEST PL?

Kandydaci do pracy w NUGA BEST PL napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NUGA BEST PL